Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:01 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:35 am
teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:13 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
Sigurno je Slavko kriv što mu je najbolji napadač Stevo
Sigurno je on kriv što su naš klub napustila ubjedljivo dva najbolja igrača i što su umjesto čovjeka koji je zabio najviše golova nije dovedena adekvatna zamjena.
Sigurno je on kriv, što najiskusniji igrač pravi bespotreban faul iz kojeg primamo gol itdd
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:05 am

chile je napisao/la:
pet jul 21, 2017 2:53 am
Mene samo fascinira kako vi u svemu nadjete opravdanje...Ekipa nam je inpotentnija od cice u 70 tim godinama.
Doduse europa k'o eropa standardno necemu se nadas ali brzo se vratis u nasu zabokrecinu.
Srbijanca neki fale ko da je sam Carlos obukao nas dres a realno nista posebno ne odigra i tek prestoji da se pokaze i dokaze.
Primili smo standardne nase naivne golove ala francuske sobarice. I kaze Slavko pokazao muda uvodjenjem drugog spica jok eto igrace bunker kad ganjas gol i imas negativan rezultat, pri tome ti isto ili ostalo 1-0 ili primio drugi. Ako su to muda onda ga yebaji. Prvo poluvrijeme je onako solidno odigrano u drugom bi izdvojio nas drugi najbolji momenat u sve 4 utakmice tj onaj sut u zadnjoj minuti. Ne vidjeh ko je raspalio sa 30m ali me obradovalo kad sam vidio. Najbolji momenat je Zakaricev gol Zeti ono je remek djelo.
I na kraju nek nam je bog u pomoci i dobro snadbjevene apoteke ako u veoma kratkom roku ne dovedemo bar 2 vezna i napadaca. Slavko da ima gram muda gurnuo bi Sabana i Zeru u igru ovako jbg. Ostaju nam medikamenti da ublaze sve to.
Sve u svemu nije sramota ispasti od AIK-a al se ne mogu oteti dojmu da smo mogli i vise i bolje.Jednostavno receno fali igra ne samo protiv AIK-a vec duzi period mi igramo sah a ne fudbal.Sa slabijim ekipama u prvenstvu na misice mi cemo to proci al iole jace ekipe i ovakva poziciona igra bi nam se mogla obiti o glavu.Osim filozofije ponasanja nas navijaca postoji i filozofija igre Zeljeznicara,ono sto smo pokazali protiv sarajeva,krupe,sirokog,mladosti i bogami cijelim prvenstvom je daleko od onoga sto je Zeljin nacin igre.Bojim se da ko god bi dosao kao pojacanje sa ovakvim pristupom i nacinom igre koju postavlja Slavko nikakav pomak ti igraci na terenu nece donijeti.Recimo da je i ordagic bio sinoc tu i zajedno da je usao sa Ramovicem dzaaba kad je matrica igre potpuno ista i sve na terenu ostaje onako kako je recimo bilo prije njihovog ulaska.Zato ja nesto narocito igrace ne krivim za igru za golove da al za igru nikako.Mi sa ovakvim igracima ako u prvenstvu ne mozemo svakom dva komada utrpati izuzimajuci siroki i zrinjski sa kojima se moramo dobro potuci na terenu taj trener mora dobro da razmisli dal moze biti na klupi naseg kluba.Jasan cilj u ovoj sezoni je TITULA.Igrace za taj cilj imamo (potrebno pojacanje u napadu),infrastrukturu isto tako,budzet sve to prati sad je sve do strucnog staba da to ispuni.Nista manje nista vise.Znaci samo TITULA dolazi u obzir.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:06 am

Rijetko pisem, ali pratim redovno forum. Ima dosta i pametnih, ali takodjer i nebuloznih stvari. Sto se tice AIKa zasluzeno smo ispali, i mislim da je ovo maksimum ove ekipe. Npr. Krpic je svemirski brod za nase napadace, pa je nogiran iz ovog AIKa.
Trener: Slavko je ziheras, to smo valjda skontali davno. Kad mora obijediti ne zna kako. Ekipa: je totalno neuigrana. Pokusavamo igrati " kontrolirani nogomet" sto bi reko Jurcic. U defanzivi je to to. Dobili smo puno sa Graovcem i Projicem, medjutim prema naprijed nema ideje, nema uigranih akcija, kontre ne trcimo nikako..zasto? Jednostavno nema kvaliteta. Oba spica u rosteru su prespora, krila se slabo krecu, slabo igraju defanzivno. Zeba ( mnogi ce mi zamjeriti) ne moze vise od 20 minuta realno. Treba biti na klupi, sad hocel igrati Sinan ili Zeroc sve jedno. Nek se pobiju za mjesto.Dozirati Sabanadzovica i Kemu, barem po poluvrijeme ( jednom u 3 utakmice). Jednostavno moramo.
Pojacanja(Cenan): prvi prelazni rok u zadnjih 3 godine kojim sam zadovoljan. Sinan, Projic, Graovac i donekle Zec su dobri igraci, a dosli za male pare.Zajmovica ocekujem tek da vidim. Znaci bez Jahica, Bevaba, Husica, i slicnih. Ono sto nedostaje je budzet za pojacanja. Realno mi to nemamo i moramo prije pocetka prelaznog roka odrediti koja je cifra za obestecenja potrebna. Dovoditi mlade igrace ( Besirevic, Redzic, Vukotic, Serbecic..) i ne razmisljati o plati vecoj od 3.000, jer to vodi u propast. Neodrzivo finansijski. Pogresnom politikom prije Cenana imamo na platnom spisku igrace koji se ne mogu prodati ( Bekric, Jahic, Markovic, Nikolic, Bogicevic, Zeba..) a koji uredno primaju velike plate. Velika greska je takodjer potpisivanje ugovora sa Dinom na 3 godine, a realno nije nikakav kvalitet. Izgurati ovu sezonu nekako. Potuci se sa ostalim pa sta Bog da.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:08 am

Po meni ako stvarno želimo neke iskorake u sportskom segmentu, rez se mora napraviti odmah, po cijenu svega, iz ekipe moraju ići pojedini igrači. U prvih 11 šansa se mora dati Kemi i Žeri. Sinan nije doveden kao neko ko je nedokazan, dečko ima odličnu sezonu iza sebe, ako ga niste doveli da nastavi tim putem, koji će nam racku onda, za klupe? Mnogo je fakat nebuloza u tom sportskom dijelu, odnosno ekipi. Tanak nam je stručni štab, Čiča jedini pomoćnik, igrači se kurče, ne poštuju trenera, i po meni to neće na dobro. Ako ste već napravili tu drugu ekipu, hajmo ih prebaciti tamo, pa neka se kurče do mile volje. Jahić, Bekrić, uzimaju plate a ne treniraju? Dajte ba meni bi 8 sati dnevno provodili na stadionu, karo bi ih uzduž i poprijeko, molili bi za papire, samo da odu. Kako sam i sinoć rekao, sjajni su iskoraci u mnogo stvari, ali ne i u sportskom. Hoćemo puni **** kompletne uprave na sportski segment, hoćemo rezultate i igru koja će puniti Grbavicu. Gurajte našu djecu, ako ne možemo dovesti fakat prave igrače koji bi pravili značajan iskorak u igri. Šaban ili Uglješa, uvijek Šaban. Kemo ili Bogi, uvijek Kemo, i da ne nabrajam dalje. Saberite se ovo nije ispravan put.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:08 am

mula je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:01 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:35 am
teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:13 am


Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
Sigurno je Slavko kriv što mu je najbolji napadač Stevo
Sigurno je on kriv što su naš klub napustila ubjedljivo dva najbolja igrača i što su umjesto čovjeka koji je zabio najviše golova nije dovedena adekvatna zamjena.
Sigurno je on kriv, što najiskusniji igrač pravi bespotreban faul iz kojeg primamo gol itdd
Znaci za sve je kriva uprava,igraci a ne slavko i nacin njegove igre mlitava cuna koja nas prati cijelo vrijeme od kada je on tu.
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:11 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:49 am
Nisam nezadovoljan, nit sam razocaran. Poraz ocekivan, mislio sam da cemo 1 razlike zijaniti, ali nije ni ovo strasno.
Jednostavno ovo je nas maksimum sa ovim igrackim kadrom. Fali nam osnovnog fudbalskog znanja, discipline, koncentracije i iskustva kad su ovakve utakmice u pitanju. AIK je bio bolja ekipa, konkretnija, nije nam prvi put da nas evropske ekipe kaznjavaju za greske i manjak koncentracije.
Slavki nemam sta prigovoriti. Kao sto sam vec napisao, ograniceni smo igracki.
I dalje mi nije jasno kako Dzenis sa ovakvom fizickom spremom moze igrati prije Zajmovica?? Decko dao gol protiv Ferenca i sad ga treba do penzije trpiti? Hvala lijepo momak, ali ti nemas vise sta traziti u ozbiljnoj ekipi.

Igrace i njihovu partiju necu pojedinacno komentarisati, strucni stab ima oci i sigurno vidi ono sto i mi pa i bolje od nas. Nesto drugo je u pitanju pa se ne smiju napraviti neki rezovi ocigledno. Ima li iko da postroji ovih par nadmenih "igracina"?
Dosta nas je vec pisalo o tome i svi se uglavnom slazemo da do zime iz ove ekipe treba otici bar 5 igraca.

@Model - svaka ti cast za post, potrefio si u sredinu.

Nadam se da cemo protiv Goska gledati neke promjene u ekipi, promjene koje svi prizeljkujemo. Vec se pisalo o tome, hocemo Ramovica, Zerica, Sabana, Kemu u prvih 11. Od ovih trenutnih 11 nisu losiji sigurno, cak naprotiv.
Ako Bog da da bude solidna posjeta u ponedjeljak. Vise od solidne ne ocekujem, mada bi red bio da bude puna grbavica ako nista zbog pocetka nove sezone.

Nek nam je Bog na pomoci sa ovim igrackim kadrom. Valjda se jos pojacamo za jednog ili dva igraca (napadac pod hitno), jer sa ovima necemo daleko.

Bravo Vrbanjusa, to je to:
Poenta priče je, koliko uložiš toliko će se vrattiti. Mi nismo uložili ništa.
Dali si procitao izjavu Petrovica u kojoj kaze da smo igrali disciplinovano?.Znaci on je zadovoljan.A i mi imamo oci .
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:13 am

black64 je napisao/la:
mula je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:01 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:35 am
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
Sigurno je Slavko kriv što mu je najbolji napadač Stevo
Sigurno je on kriv što su naš klub napustila ubjedljivo dva najbolja igrača i što su umjesto čovjeka koji je zabio najviše golova nije dovedena adekvatna zamjena.
Sigurno je on kriv, što najiskusniji igrač pravi bespotreban faul iz kojeg primamo gol itdd
Znaci za sve je kriva uprava,igraci a ne slavko i nacin njegove igre mlitava cuna koja nas prati cijelo vrijeme od kada je on tu.
Da i da. Ne možeš ići na AIK sa napadacem koji je rezerva dvije godine. A pri tome aktivno radiš na tome da prodaš Lendrica. I pri tom očekivati rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:31 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:13 am
black64 je napisao/la:
mula je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:01 am


Sigurno je Slavko kriv što mu je najbolji napadač Stevo
Sigurno je on kriv što su naš klub napustila ubjedljivo dva najbolja igrača i što su umjesto čovjeka koji je zabio najviše golova nije dovedena adekvatna zamjena.
Sigurno je on kriv, što najiskusniji igrač pravi bespotreban faul iz kojeg primamo gol itdd
Znaci za sve je kriva uprava,igraci a ne slavko i nacin njegove igre mlitava cuna koja nas prati cijelo vrijeme od kada je on tu.
Da i da. Ne možeš ići na AIK sa napadacem koji je rezerva dvije godine. A pri tome aktivno radiš na tome da prodaš Lendrica. I pri tom očekivati rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ispasti od AIK-a nije sramota sa i bez napadaca al mi imamo problem sa tim da nam ekipa il nije uigrana il nam ne valja sistem igre.Jednostavno receno mi se patimo sa svakom ekipom i strahujemo gdje kod igrali i ko god nam dosao ua Grbavicu.Tako je bilo cijelo proslo prvenstvo.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:31 am

Nisam nimalo razočaran. Jednostavno, neozbiljno smo ušli u evropska takmičenja. Jbg, to nam se dešava iz godine u godinu. Mislim da smo samo jednom od završetka rata imali spreman roster za Evropu, ono kad smo Maribor izvukli, a i tada nam se zalomi ona nenormalna vrućina u Austriji, pa smo fizički bili katastrofa.
Jedino za čime se može žaliti što se vidjelo da ovaj AIK nije nikakav bauk i da se mogao proći. Slavku se nema šta prigovarati, mi smo odlično taktički stojali na terenu, al' jbg, mi ne bi bili mi da ne poklanjamo protivniku šanse i golove našim greškama.

Sada se posvetiti našoj ligi. Nadam se da će se dovesti još 3,4 igrača, ako mislimo nešto ozbiljno napraviti u prvenstvu. Ovaj roster ne djeluje obećavajuće. Sretno nam svima, bit će kidanja živaca ove sezone. :D
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:37 am

black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:13 am
black64 je napisao/la: Znaci za sve je kriva uprava,igraci a ne slavko i nacin njegove igre mlitava cuna koja nas prati cijelo vrijeme od kada je on tu.
Da i da. Ne možeš ići na AIK sa napadacem koji je rezerva dvije godine. A pri tome aktivno radiš na tome da prodaš Lendrica. I pri tom očekivati rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ispasti od AIK-a nije sramota sa i bez napadaca al mi imamo problem sa tim da nam ekipa il nije uigrana il nam ne valja sistem igre.Jednostavno receno mi se patimo sa svakom ekipom i strahujemo gdje kod igrali i ko god nam dosao ua Grbavicu.Tako je bilo cijelo proslo prvenstvo.
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:42 am

Ja upravi imam samo jednu zamjerku.
To je nepreuzimanje rizika za neka pojačanja. Pa po cijenu nekih prečih stvari. Dva puta ćeš fuliti rizikom, treći put ćeš pogoditi i pokriti prve dvije fule i još biti dobar na kraju. A nije da se radi o nekim astronomskim ciframa za igrače koji su se dokazali prošle godine.
Shvatam ja, nema se love, vraćamo još dugove sa kamatama, pravimo stadion, finansiramo igrače koji su nažalost većinom preplaćeni u odnosu na ono što pružaju, iako su im plate za današnji fudbal "premale" ako me razumijete šta želim reći.
Samo drskost i rizik, plati 3.kvalitetna igrača, da li slobodna da li kroz obeštećenje, priključi 10.juniora uz njih i imat ćemo nešto. Sad nemamo ništa osim kamare polovnjaka.
Zamjerka ide i ponovo na manjak stručnog štaba, manjak skauting službe. Imamo jednog, ali ko da i nemamo.
I to se plaća, znam. Ali prvo se udare temelji za one koji će voditi kompletan sportski segment, pa se onda sve slaže kockicu po kockicu.
Mi hoćemo lego džamiju, a ni abdestanu nismo napravili.
P.S. zaboravih reći da razumijem i da igrač ne želi doći ovde, radi svih okolnosti koje krase našu ligu, ali plati, budi uporan od trojice takvih jedan će popustiti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:43 am

Slavko se sada mora pokazati i u ligi davati ozbiljnije minutaze Sabanu, Zeri i jos po nekom, uz to da je Ramovic starter, jer ako oni nisu spremni i ne mogu igrati protiv Goska i sličnih ekipa, onda nam i ne trebaju.
Ne mogu se oteti utisku da nam je protiv aika trebalo malo, mada je i to malo u našem slučaju bilo nedostizno, meni vala smeta losa kretnja veznih igrača pa ga hebi.
Država Željo
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:47 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:13 am
Da i da. Ne možeš ići na AIK sa napadacem koji je rezerva dvije godine. A pri tome aktivno radiš na tome da prodaš Lendrica. I pri tom očekivati rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ispasti od AIK-a nije sramota sa i bez napadaca al mi imamo problem sa tim da nam ekipa il nije uigrana il nam ne valja sistem igre.Jednostavno receno mi se patimo sa svakom ekipom i strahujemo gdje kod igrali i ko god nam dosao ua Grbavicu.Tako je bilo cijelo proslo prvenstvo.
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:48 am

Aik je bio dobra generalka pred pocetak sezone. Nismo obezbijedili minimum uslova da budemo konkurentni u ovom dvomecu, a nije trebalo puno. Okrecemo se nasoj realnosti, losa polusezona i januarski remont.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:49 am

Sinoc na poluvremenu napisah da vjerujem u prolaz. I vjerovao sam, pa cak i nakon onog njihovog ranog gola. 1-1 je rezultat koji bi nas odveo u naredno kolo, ali... Valjalo je dati i taj jedan gol. Istina, da nije onaj Nyholm odbranio gol, vjerovatno bi sad drugu pricu svi pricali, ali tako je kako je.
Nismo prosli, a iako sam vjerovao i nadao se(kakav bih to bio navijac kad se ne bih nadao prolasku) da mozemo proci, nisam razocaran. Nisam razocaran jer sam valjda i sam svjestan koliko trenutno mi mozemo, i koliko je AIK i jaka ekipa za nas. Druga je stvar sto vecina nasih navijaca nikad nije cula za taj klub pa govore kako je AIK bolja verzija Krupe ili Radnika :lol: , aha mo's misliti... Ja sam jucer proveo pola sata objasnjavajuci jednom liku kako je ovo standardna igra AIKa, kako ljudi ovako igraju stalno i da ne odstupaju od svog plana. Svi ti njihovi igraci su kvalitetniji od nasih i to se jednostavno vidjelo u ovom dvomecu. Da se razumijemo, nisu sad oni neka ekstra sila, ali su za nas sila i tu nema price. Samo je glupo kakve mi golove primamo, i kako smijesno izgledamo u tim nekim situacijama.
Slavki svaka cast za postavljenu igru protiv AIKa, izvukao je maksimum iz ovih igraca. A ko je ocekivao sinoc leprsavost, taj nase utakmice nije pogledao od zadnje evropske. Ovo je neki maksimum ove ekipe i jednostavno se nije moglo vise jer nismo kadar za to. U stvari moglo se vise, ali da je bilo srece. E to je nas najveci problem. Nema pomaka sve dok se oslanjamo na srecu u evropskim utakmicama. Kad vec u 2. kvalif. kolu igramo protiv neke ekipe, a glavna nam je : Nazad cvrsto, a gore sta se uradi ili Da udje koja frljoka i slicno.. nema tu pomaka. Treba se raditi predano i u kontinuitetu, sa mladim igracima kojim je cilj iskorak u Evropi.
Evo vec sad mnogi pricaju kako protiv Goska zele neke izmjene, tipa Keme, Zere i sl. Ma kakve izmjene, ja ocekujem identican sastav i slicne izmjene nakon 70 min, a te kasne izmjene Slavke su vjerovatno moja jedina zamjerka Petrovicu.
Sada se okrecemo toj nekoj realnosti zvanoj BH Telecom Premijer Liga. Nekakva me tuga i mucnina spopadnu jer necu biti u prilici biti na Grbavici u ponedjeljak zbog privatnih obaveza, ali nadam se da ce ova standardna raja bar stici na vrijeme kupiti jug, oh wait....
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:54 am

Ako ce sve biti isto od GOSK-a pa nadalje, da gledamo Ugljesu i slicne a pri tome ne dati prostora i sanse Zericu, Osmankovicu, Ramovicu i Zaimovicu, bar njima, a bogme gurati malo i Besirevica, onda treba prestati i misliti o peharima u narednoj sezoni a tako i o gradnji Juga. Nemamo autoriteta uprave, ne znamo sta hocemo s perspektivnim juniorima a pravimo B ekipu a pored nas svinje dizu pehare i smiju nam se. Do septembra ce puno toga biti jasnije.
Clan sam kluba i dolazicu opet na utakmice i bodriti plave, sasvim sigurno, ali ako ovako nastave sigurno manje.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:54 am

black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
black64 je napisao/la: Ispasti od AIK-a nije sramota sa i bez napadaca al mi imamo problem sa tim da nam ekipa il nije uigrana il nam ne valja sistem igre.Jednostavno receno mi se patimo sa svakom ekipom i strahujemo gdje kod igrali i ko god nam dosao ua Grbavicu.Tako je bilo cijelo proslo prvenstvo.
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
Mi to nemamo od generacije Muratovica i Beštije. U sezoni kad smo harali ligom bili bara bara na Grbavici sa Zvijezdom i Ramic uske sa klupe i zabi ga glavom. Kad ti treba vezni uradiš sve da dovedeš najboljeg što možeš taman ga i platio i dao mu dobru platu e takve stvari prave razliku u ligi ne postoji jeftini a bolji.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 9:59 am

black64 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:47 am
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
black64 je napisao/la:
Ispasti od AIK-a nije sramota sa i bez napadaca al mi imamo problem sa tim da nam ekipa il nije uigrana il nam ne valja sistem igre.Jednostavno receno mi se patimo sa svakom ekipom i strahujemo gdje kod igrali i ko god nam dosao ua Grbavicu.Tako je bilo cijelo proslo prvenstvo.
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
A što si nadigrao Zrinjski 2 puta to ništa? ah da zaboravih, to su se igrači dogovorili da nadigraju Zrinjski
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:04 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:54 am
black64 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 9:37 am
Jasno je to meni šta ti pričaš. Ali izaći sa Ugljesom kojeg si maltene otpisao i sa Nikolicem u Evropu je amaterski potez. I prvi preduslov za los rezultat.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Vjeruj mi ja igracima nemam sta prigovoriti.Kvalitete koji oni imaju prema svojoj strategiji trener ih ubacuje u tim.Naravno postoje greske za koje mozemo igrace osuditi tipa Graovca protiv Zete ili Bogicevica protiv slobode al mi nemamo igre ne stojimo dobro na terenu.To da nam treba napadac to je jasno al Zeljo mora da igra da timovi strahuju od nase igre a ne ko god da igra sa nama nametne nam svoj sistem.Nas je Mladost na Grbavici nadigrala u tome je problem.
Mi to nemamo od generacije Muratovica i Beštije. U sezoni kad smo harali ligom bili bara bara na Grbavici sa Zvijezdom i Ramic uske sa klupe i zabi ga glavom. Kad ti treba vezni uradiš sve da dovedeš najboljeg što možeš taman ga i platio i dao mu dobru platu e takve stvari prave razliku u ligi ne postoji jeftini a bolji.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Treba dovesti sto bolje igrace i tu se slazemo al treba i trener koji ce znati ukomponovati ekipu odrediti taktiku uigrati sve to.Ne treba oci zatvarati al nama je Zeta kroz dva pasa pravila problem pa majku mu nije ta Zeta Barcelona a ni ti nasi igraci tolike tarabe da ispadaju ko levati.Znaci postavka igre je problem.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:06 am

proći se moglo na foru i ovako, da se igrači nisu prepali prolaza. ali bukvalno. neko je dobro napisao, mi vidimo da možemo igrati, i tad primamo golove. zeba koliko god da je dobar bio prvu tekmu - ovu je kriv i za prvi gol i za još stvari.

ovaj kadar nama može dati sezonu istu k'o i prošlu. a to je nerviranje i strepnja svaku utakmicu do zadnje sekunde. nekako ćeš ti veći dio njih dobiti, onako ni sam ne znajući kako, i biti u vrhu i borbi za titulu jer niko nije bolji, i niko još nije nadoknadio najbolje igrače iz prethodne sezone. ali imajući u vidu druge stvari, opet na kraju ostati kratak. da se to izbjegne, treba jedno pojačanje, ali po liniji...možda to npr. u veznom redu može doći i iznutra od ovih koji su već tu. ali napadač mora, i jednog stopera je bolje dovesti sad jer bogičeviću ističe na zimu.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, g 1, Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija