Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:04 am

droba je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:56 pm
SMAJU Karacica za sportskog direktora 😁😁😁😁😁😁 ili predsjednika skupstine ako nista zna strane jezike😁😁😁😉
Moj prijedlog
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:05 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:

Jedino ako je jučer raskinuo ugovor poslije utakmice, ne vjerujem da bi igrao a da nema potpisan ugovor
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:05 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:55 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:54 pm


Jbg kasno je, umoran covjek.
Katanec je u pitanju ?!
Ako opet nisam potrefio nemoj me ofirat pred rajom jbg ne kontamo se ocito :D
PotrefiJo :D
Sam je rekao da poslije MB odlazi iako ima i sa Zrinjskim onu varijantu +1. Za to je potrebna želja obje strane.
Ima dvije ponude od kojih je jedna naša.
Kako mi javljaju moji informatori do sutra je dobio rok da se izjasni.
:DD: :DD:
To sam primjetio odmah i kontam sto li njeg nabroja mogao bi on bit, al nisam znao na sta se odnosilo ono " procitaj ponovno post" .
:palacgore:

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:05 am

ja iskreno ne znam kad i šta ste vi vidjeli od ramovića. ja sam jedino vidio par situacija kad se nudio, bio sam a jednom zec, a jednom dženis mu nisu dali loptu. to me danas odnosno večeras najviše iznerviralo. stevo i zec ne daju majci rođenoj loptu, a kada se odluče da je daju (obično to bude skroz kasno) onda je daju protivniku ili nikome. pogotovo stevo u onoj situaciji kad smo išli 3 na 2 ili 3 na 3, gdje ima zeca desno, zebu lijevo, i on se odlučuje za dribling.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:06 am

Ovakvu igru mogu nekako progutati protiv AIK-a.
Budem li ovu patnju gledao u ponedjeljak,Slavka Petrovica jos u 33 minuti nabiti nogom.
Uprava nek se opredjeli,jel pravimo Jug ove sezone ili uzimamo titulu (ne zanima me kako) da vidim ima li im halala.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:06 am

Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:06 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:

Jedino ako je jučer raskinuo ugovor poslije utakmice, ne vjerujem da bi igrao a da nema potpisan ugovor
Ti više vjeruj Zukanovicu :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:08 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:

Jedino ako je jučer raskinuo ugovor poslije utakmice, ne vjerujem da bi igrao a da nema potpisan ugovor
Ti više vjeruj Zukanovicu :D

;)

Nego imaš li procenat od transfera?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:09 am

Leon_Professional je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm
Protiv GOSK-a ne budu li bar Kemo i Zera igrali, neka slobodno raskinu ugovore sa svim omladincima i B timom jer nam je to ocigledno bespotrebno. I sto se produzavao ugovor sa Hasanovicem ako Markovic ulazi mjesto njega?

Sto se B tima tice, trebaju li ovih dana igrati neki turnir ili sam ja to sanjao? :D
Budala si ako mislis da ce poceti.

"bitan je pocetak prvenstva, da se otvori pobjedom i sansu sam dao iskusnijim igracima!" :ganja:

@Amidza, upravu si. Svi isto pisemo samo malo promjenjen rijecnih pisanja.
Treba ic lec i lagano cekati vikend kad pocinje Engleska PL za siromasne :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nije do njega ide prvo kolo mi nemamo napadača. A Nikolic je igrač na koga se najvise možeš osloniti a nije nikakva sreća. Slično je sa odbranom ustvari stoperom ne može Kemo s neba pasti i odigrati vrhunski mora postepeno pa fali nam veznjak. A u ponedjeljak utakmica.
Do koga je lako je zaključiti a pri tom ne mislim na Cenana, jer on je bukvalno administrativni radnik. Prodaš najboljeg strijelca lige za 600 000KM a u utakmici koja ti može donijeti još toliko igraš sa igračem u zalasku karijere koji je već dvije godine zamjena.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 am

model se ugradio u transfer 100% slovenac je to
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:10 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Ja govorim za Slavku i prvenstvo, tj 'guranje' nekih igraca.

Sto se AIK-a tice, odlicna postavka, u obje utakmice. Bolje da je on tesko mogoa uraditi. Sad, igraci, to je druga prica.
Ali sto se prvenstva tice, morat ce naci nacin da ubrizga mladju krv u ekipu, a to mu je pred nosom. Savrsena prilika za to je GOSK, a bude li od prve igrao Zeba koji se premorio ovu tekmu, onda znamo gdje sve to vodi tokom prvenstva. Na to sam mislio, a ne na utakmice sa AIK-om. Tu je postavka bila odlicna.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:12 am

Kad ce se evaulirati rad sportskog direktora? Sto se tice igre nisam nikako zadovoljan, zato sto mislim da se moglo igrati protiv ove ekipe AIKa. Moglo se igrati, a mi nismo. Zeba veoma naivno faulira njihovog igraca i iz tog prekida primamo gol. Nije to nimalo kapitenski bilo. Kao sto se vec ranije znalo, losi smo na sredini terena, a to bi trebao biti najvazniji dio svake ekipe. Ovde mislim na Zebu, Blagojevica, i Radinovica. Veoma lose. Fali na na sredini terena sve, brzina, pas, lucidnost. Ono sto je Zakaric uradio na sredini terena kad je pretrcao i dodao Nikolicu, ono se treba da ocekuje od Radinovica a on nije ni blizu te igre. Isto tako kad je Ramovic usao stvorili smo konfuziju u njihovoj zadnjoj liniji, i Nikolic je imao odlicno sansu iz toga. To se treba da ocekuje od Zebe. Najgore je citati kako smo dobro prosli, kako se nismo obrukali, kako oni imaju veci budzet, infrastrukturu, itd jer to nije nikakav argument. Problem je sto mi nikako ne napredujemo, ganjamo Evropu, dodjemo i sta pokazemo? Nista. Ostajemo bez dva najbolja igraca pred ove utakmice, a ljudi koji su zaduzeni nisu sposobni da nadju prave zamjene. Da su barem dobili sansu neki mladji igraci, pa da smo izasli u tom segmentu jaci, a ni to nismo. Protiv Zete imas sigurnu prednost, ostalo jos 20 min a ne das sansu mladim igracima da steknu iskustvo je za mene veoma lose.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:13 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:55 pm


PotrefiJo :D
Sam je rekao da poslije MB odlazi iako ima i sa Zrinjskim onu varijantu +1. Za to je potrebna želja obje strane.
Ima dvije ponude od kojih je jedna naša.
Kako mi javljaju moji informatori do sutra je dobio rok da se izjasni.
:DD: :DD:
To sam primjetio odmah i kontam sto li njeg nabroja mogao bi on bit, al nisam znao na sta se odnosilo ono " procitaj ponovno post" .
:palacgore:

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Vidim kod Zukana pise do 2018, ali ipak je to ta opcija 1+1.
Nek mu Graovac objasni kako je igrati na Grbavici :placeodsmijeha:

@Pile, nisam ja protiv Slavka, ne moras se meni tako obracati. Ali bgm do njeg je ako mu Zeba pocne, nije ni do tih na koje ti mislis jer na Zebinoj poziciji ima dobrih rjesenja.
Da je trebao Kemu gurati trebao je. Jest da nema meceva ali eto pripreme, prosle sezone neka tekma i to bi bilo to, a ne da nam je glavni igrac u odbrani lik kojem za pola godine istice ugovor. Pa onda opet uigravaj jovo na novo.
Znam ja sta ti govori ali ovo se odnosilo na Zeru i Kemu . :DD:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:14 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:08 am
Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am



Jedino ako je jučer raskinuo ugovor poslije utakmice, ne vjerujem da bi igrao a da nema potpisan ugovor
Ti više vjeruj Zukanovicu :D

;)

Nego imaš li procenat od transfera?
Ni ja ni ero :ne:
Gledamo sa strane navijacki :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:16 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Jebi ga to se uigra na treninzima, na to mislis kada sastavljas ekipu, ukoliko se branis onda je logicno da imas neko oruzje cime ces ugroziti protivnika. Nije to samo svi pred svoj gol i moli Boga da se nista ne desi cijelu utakmicu. Trebalo je bolje iskoristiti onaj prostor u prvom poluvremenu i krivi su i Petrovic i igraci. To nam je trebalo biti oruzje u ovoj utakmici.
Nisu muda kada nemas sta izgubiti pa ubacis 5 spiceva. Muda su kada niko ne ocekuje, a ti iznenadis protivnika s jos jednim ofanzivnim igracem. Muda su kada podvalis igraca kojeg niko ne ocekuje i zajebes protivnika. Muda su kada sutra poslije treninga prebacis Zebu i Blagojevica u B ekipu koji dovode u pitanje trenerove odluke u toku utakmice.
Ubacio je jednog spica kada je vidio da se Aik totalno povukao nazad i da njegova ceta nije mogla prici njihovom golu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:18 am

A jesu se to fakat Zeba i Blagojevic bunili nesto? Ha-ha
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:20 am

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:17 pm
Ima puno pitanja koja se guraju pod cilim, koja se kamufliraju raznim ukrasima a koja ce prije ili kasnije doci na naplatu. Bojim se da ih kao bezbroj puta do sada ne platimo skupo, preskupo.
Krenimo redom a držimo se sportskog dijela.
Za sve ostalo uprava ima moje, naše :klanjase:
Zašto se nije nikada javno reklo sve o statusu jahica? Zasto se suti o bekricu? Zašto niko nije iz kluba komentirao njegovo *treniranje*?
Zašto je Cenan gurnut na streljanu kada se ništa ne pita? Kod njega cu se malo zaustaviti.
Cenane kad dobiješ mail odgovori u roku sat, max. Ne smiješ zbog Želje dozvoliti da ti agencije šalju desetine mailova a da ti ne odgovaraš. Kada više nisi ustanju izvrdavati kažeš * Dok se konsultujem* Sukim :zid: ? Šta si radio do tada? Koji klinac si u Svedskoj? Idi po Vukotica ili Katanca! Rodi napadaca prije odlaska Lendrica! Ako ne umiješ, daj odkaz. To je poštenije nego da foliraš i nas i sebe.
Prodali ste Lendrica, ok. Koliko ste dobili za njega šta ce sa tim parama biti? Dali ce se šta uložiti u igracki kadar? Sve informacije u skladu sa politikom transparentnosti. Sa tim ste kupili navijace.
Nastavljam sa pitanjima o sportskom dijelu. B tim je samo zbog treninga ili ce imati neki takmicarski pravac? Preskup luksuz je samo trening B tima za klub poput našeg!
Haris postade direktor OP i umjesto da se bavi odlivom talenata on pravac Svedska? Kako uopce on dođe na taj položaj? Bio neki konkurs ili njegova strucnost nadilazi taj nacin izbora?
Receno je da bekric ide na posudbu, gdje? I dalje prima platu a cese prkno. On i jahic su nasi *Saidi*
Uprava je dala podrsku Slavku. Dali su rekli do kada? Pustice ga da sam sebe otjera? Ok, ima limitiran igracki kadar. Jesili tražio ciljana pojacanja? Ako jesi, dali si ih dobio? Ako nisi, šta radiš na klupi? Što ne kažeš muški, glasno *Nisam dobio to što sam tražio, odlazim* Cekaš da kapne još koja plata i obeštevenje kada ti daju odkaz? Za to vrijeme ti se igraci smiju u lice i olajavaju okolo.
Kukamo da nema mladih u ekipi. Žera, Kemo i ostali ce osiviti dok dobiju priliku. Onda cemo njima yebavati sve jer su letve. Kako nebi bili letve kada do 26 godine nisu igrali. Ko još sebi može priuštiti luksuz da stvara ekipu cetiri prelazna roka? Niko osim Slavke Petrovica. Ako vidiš da nešto ne štima, mjenjaj. Ne ti guraš dalje po starom i zaboravljaš šta je stari dobri Alfred rekao. Još jedna sezona patnje sa Zajkom, Uglješom i Darkom, dok Šaban,Žera i Sinan sjede na klupi? Ova sezona sa Stevom kao prvim špicem i Beganovicem kao rezervom jer je to Stevi kompezacija za zapostavljanje u prošloj i razlog ostanka? Bogicevic kao najsporiji stoper u evropi mora biti kapite jer Veca može cekati? Kemo je Jap Stam za kiksera nad kikserima. Dali bi Kemo ispadao danas smiješan kako što je Bogicevic? Ne znamo dok ne probamo.
Mi smo klub koji živi od proizvodnje i prodaje mladih igraca. Ako to zapostavimo sljedi nam decenijski kokuzluk iz kojeg se skoro da necemo izcupati.
Evropske tekme prođoše. Spektakularno je bilo u dolini ali treba se vratiti u nasu realnost.
Nikom od nas ne treba prazan stadion ma koliko bio lijep. Nama treba da sa užitkom dolazimo na Grbavicu. Da zadovoljni odlazimo a ne da cupamo kose , kidamo đigericu i pijemo apaurine umjesto pive.
E svaka čast!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:21 am

Leon_Professional je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm

Sam je rekao da poslije MB odlazi iako ima i sa Zrinjskim onu varijantu +1. Za to je potrebna želja obje strane.
Ima dvije ponude od kojih je jedna naša.
Kako mi javljaju moji informatori do sutra je dobio rok da se izjasni.
:DD: :DD:
To sam primjetio odmah i kontam sto li njeg nabroja mogao bi on bit, al nisam znao na sta se odnosilo ono " procitaj ponovno post" .
:palacgore:

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:
:palacgore: :palacgore: :palacgore:

Vidim kod Zukana pise do 2018, ali ipak je to ta opcija 1+1.
Nek mu Graovac objasni kako je igrati na Grbavici :placeodsmijeha:

@Pile, nisam ja protiv Slavka, ne moras se meni tako obracati. Ali bgm do njeg je ako mu Zeba pocne, nije ni do tih na koje ti mislis jer na Zebinoj poziciji ima dobrih rjesenja.
Da je trebao Kemu gurati trebao je. Jest da nema meceva ali eto pripreme, prosle sezone neka tekma i to bi bilo to, a ne da nam je glavni igrac u odbrani lik kojem za pola godine istice ugovor. Pa onda opet uigravaj jovo na novo.
Znam ja sta ti govori ali ovo se odnosilo na Zeru i Kemu . :DD:
Nisam mislio ništa loše samo sam se nadovezao. Jer fakat mislim da smo ušli nespremni u drugo predkolo. I da je ovo u granicama kvaliteta ovoga šta posjedujemo. I da bi sa adekvatnim pojacanjima imali mnogo izglednije šanse. Živa mi je budalastina uči u EL slabi nego to si bio u prvenstvu, pitari su radi toga ispali u startu. I najveći krivac za to su ljudi u klubu koji nisu obezbjedili da imamo barem normalnog napadaca za ovu utakmicu.
A još veći će belaj biti ako ovako uđemo u prvenstvo a sve su prilike da hoćemo. Ovako će ljudi iz kluba sebi trasirati put ka odlasku iz Želje. A do njih je sve.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk



Zadnja izmjena: pile87, dana/u pet jul 21, 2017 12:21 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:24 am

To svakako jest apsolutno tacno.
Ocito da je cilj bio 2. pretkolo a dalje nas nije zanimalo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:26 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:14 am


Ni ja ni ero :ne:
Gledamo sa strane navijacki :lol:
Ako dođe Katanec nek me banuje storm 7 dana, taman da odmorim, a i ova raja sto ih nerviram :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 338 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija