Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:46 pm

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:37 pm
:DD: @Leone procitaj još jednom moj post
Nemam sta citat, procitao sam i rekao ti svoje misljenje.
Sve je uredu i slazem se al ono da neko ode svojom voljom neces vidjet. Kc ce Cenan otici sam od sebe.

Ja bih odmah potpisao otkaz Slavku ako ce doci neko ko igra napadacki, al nema smisla nekog dovoditi dok imas ove igrace u ekipi i dok ti odredjeni vedre i oblace u svlacionici.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:47 pm

Protiv Goška nadam se:

Veedran-----Sinisa--Graovac--Bogicevic---Projic------Blagojević---Ugljesa---Sinan--Zakaric---Stanic-----Zec
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:47 pm

Spavas li mirno premijer ligo?
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:46 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:37 pm
:DD: @Leone procitaj još jednom moj post
Nemam sta citat, procitao sam i rekao ti svoje misljenje.
Sve je uredu i slazem se al ono da neko ode svojom voljom neces vidjet. Kc ce Cenan otici sam od sebe.

Ja bih odmah potpisao otkaz Slavku ako ce doci neko ko igra napadacki, al nema smisla nekog dovoditi dok imas ove igrace u ekipi i dok ti odredjeni vedre i oblace u svlacionici.
O stoperu, o stoperu... tope :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:51 pm

Okolele je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:47 pm
Protiv Goška nadam se:

Veedran-----Sinisa--Graovac--Bogicevic---Projic------Blagojević---Ugljesa---Sinan--Zakaric---Stanic-----Zec
Vedran Sinisa Grah Kemo Projic :roll: Dino Sinam Žera Šaban Zec Zakaric

Samo se nadam :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:52 pm

Ne može se na AIK sa nikolicem. Uz sav respekt prema njemu. I to dovoljno govori o nama kao ekipi. Otišao nam je najbolji igrač lige i najbolji strijelac lige a mi nismo doveli adekvatne zamjene ili ih uopšte nismo doveli. Ko je kriv za to lako je zaključiti! Niko ne garantuje da bi sa pojacanjima prošli ali bi imali mnogo vece šanse. Jer se sa AIK- om moglo igrati. Po meni najveći krivac loše odradjen prelazni rok i odlasci nisu adekvatno popraceni sa zamjenama. Ne može igrač koji je dvije godine rezerva i u zalasku karijere biti nosilac i oslonac ekipe. Valjda to isprave jer se jasno vidjelo u ove dvije utakmice gdje nam tačno skripi, barem za ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:54 pm

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:48 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:46 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:37 pm
:DD: @Leone procitaj još jednom moj post
Nemam sta citat, procitao sam i rekao ti svoje misljenje.
Sve je uredu i slazem se al ono da neko ode svojom voljom neces vidjet. Kc ce Cenan otici sam od sebe.

Ja bih odmah potpisao otkaz Slavku ako ce doci neko ko igra napadacki, al nema smisla nekog dovoditi dok imas ove igrace u ekipi i dok ti odredjeni vedre i oblace u svlacionici.
O stoperu, o stoperu... tope :D
Jbg kasno je, umoran covjek.
Katanec je u pitanju ?!
Ako opet nisam potrefio nemoj me ofirat pred rajom jbg ne kontamo se ocito :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:55 pm

I Stevo fakat nije odigrao loše večeras. Barem prvo. Do trenutka kad smo imali aktivan rezultat radio je fin posao. Kasnije kad se moralo napasti nema on tu brzinu da može, a ni skok igru odnosno nismo toliko bili u prilici da pokušamo tako. Jednostavno nakon 1-0 sve je palo u vodu. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:54 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:48 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:46 pm


Nemam sta citat, procitao sam i rekao ti svoje misljenje.
Sve je uredu i slazem se al ono da neko ode svojom voljom neces vidjet. Kc ce Cenan otici sam od sebe.

Ja bih odmah potpisao otkaz Slavku ako ce doci neko ko igra napadacki, al nema smisla nekog dovoditi dok imas ove igrace u ekipi i dok ti odredjeni vedre i oblace u svlacionici.
O stoperu, o stoperu... tope :D
Jbg kasno je, umoran covjek.
Katanec je u pitanju ?!
Ako opet nisam potrefio nemoj me ofirat pred rajom jbg ne kontamo se ocito :D
PotrefiJo :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:55 pm

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:51 pm
Okolele je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:47 pm
Protiv Goška nadam se:

Veedran-----Sinisa--Graovac--Bogicevic---Projic------Blagojević---Ugljesa---Sinan--Zakaric---Stanic-----Zec
Vedran Sinisa Grah Kemo Projic :roll: Dino Sinam Žera Šaban Zec Zakaric

Samo se nadam :rofl:
Ma i ja bih volio gledati Kemu,Žeru i Šabana malog od pocetka ali tesko..Realno je mozda samo da Sinan uleti ili umjesto Zebe ili Ugljese te da Zec bude najistureniji..Mada prije da ce istrcati isti sastav kao veceras jer je Slavko tvrdoglav..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:56 pm

SMAJU Karacica za sportskog direktora 😁😁😁😁😁😁 ili predsjednika skupstine ako nista zna strane jezike😁😁😁😉
Zadnja izmjena: droba, dana/u pet jul 21, 2017 12:01 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:57 pm

Stoper,zadnji vezni i napadač pod moranjem...Večeras Projic dobar u par situacijs me podsjetio na Kvesica...Ramović bi mogao biti pojačanje ako bude dobivao priliku a mora....momak vcrs par puta se vraća traži loptu..ne krije se ..baš me iznenadio a nisam bio optimista kad je on u pitanju...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:57 pm

yebem li ti nanu naninu...
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:58 pm

A jebi ga sad da neko moze reci da se nije pokusalo, ne moze. Ja sam napisao i prije Evrope da se ne nadamo mnogo. Trebalo je proci Zetu, to smo napravili. Dalje nismo mogli. Nemamo kvalitet. Potrefilo se da ostanemo bez dva najbolja igraca pred Evropu i to je razlog zasto se nije trebalo nadati nekom spektaklu. Tesko je to nadoknaditi. Ono sto mislim kad kazem da se pokusalo mislim na trenera. Probalo se s nekim novim, mladim, europskim. Meni je i danas zao Vukomanovica, posebno jer je bio plan da se napravi jedan moderan strucni stab oko njega. To nama nedostaje. Neko bi gledao ovaj Aik, neko bi hodao za njima kao iz Maribora za nama prije par godina, neko bi pricao s golmanom i objasnio sta da ocekuje, neko s odbranom, neko s veznim redom, neko s napadacima. Recimo ovaj Aik ima sve to. Ima ih mislim 10 oko ekipe. Prate i vide sve, da vidim koji ce igrac imati muda da se suprostavi svima njima, da nesto mase i prevrce ocima kada bude zamjenjen. Imaju ljudi uigranih hiljadu prekida, more nekih akcija gdje se zna gdje ko trci. Sjecam se da se to jos u pionirima radilo. Dodaj loptu i trci covjeku iza ledja. Kod nas se ne zna ko gdje trci u kontrama samo navale kao Huni nije bitno da li je lopta i dalje kod nas. Kada trebamo napasti vidi se da to nije to, da nema plana, da je sve nekako slucajno. Mnogo puta nam presjeku loptu kada mijenjamo stranu, a to je nedopustivo.
Treba gledati ispred sebe, vrijeme brzo prodje, a ekipa se mora sklapati dugorocno. To je problem nasih trenera. Daj mu danas Nikolica, Zebu, Bogicevica za neki instant rezultat. Ionako nije trebalo ocekivati prolaz ovdje s ovom ekipom, ali je debakl sto nisu sansu dobili neki novi igraci koji bi trebali odigrati narednu sezonu.
Znali su svi da je ovo limit ove ekipe, ali se htjelo nesto. Mogli su se udariti temelji jednoj novoj ekipi s nekim novim momcima umjesto Zebe, Nikolica, Bogicevica, Blagojevica, pa i Sinise. Ovako tacno znamo sta imamo i koliko ovi ne mogu.
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:58 pm

Model to je to!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:59 pm

Protiv GOSK-a ne budu li bar Kemo i Zera igrali, neka slobodno raskinu ugovore sa svim omladincima i B timom jer nam je to ocigledno bespotrebno. I sto se produzavao ugovor sa Hasanovicem ako Markovic ulazi mjesto njega?

Sto se B tima tice, trebaju li ovih dana igrati neki turnir ili sam ja to sanjao? :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 11:59 pm

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:55 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:54 pm
Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:48 pm


O stoperu, o stoperu... tope :D
Jbg kasno je, umoran covjek.
Katanec je u pitanju ?!
Ako opet nisam potrefio nemoj me ofirat pred rajom jbg ne kontamo se ocito :D
PotrefiJo :D
:DD: :DD:
To sam primjetio odmah i kontam sto li njeg nabroja mogao bi on bit, al nisam znao na sta se odnosilo ono " procitaj ponovno post" .
:palacgore:

Cuj raskino ugovor nedavno. To mi je novo, nisam znao.
Ajde Matija, **** te inostranstvo :ganja:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:00 am

Omar500 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:43 pm
Model je prekucao sa postom i dosta toga je receno.

Danas se nisam mnogo nadao, odigralo se okej, dobro smo napadali pred kraj, morali smo biti hrabriji, ali kada vidim da se odbija pet metara lopta od igraca ili kako Radinovic i Blagojevic kasne na svaki start, onda mi ne bude dobro. A Zeba luta, ima ga svugdje osim tamo gdje treba biti. Nema veze, ispalo se, nije se moglo vise ocekivati. Sto je najgore AIK nije neki bauk, ali treba vise muda, mladjih igraca i dva-tri koja prave prevagu. Nebitno sada, europski izlet je prosao okej.
Iskreno se nesto vise tesko moglo ocekivati.

Mene najvise zanima utakmica protiv GOSK-a, jer ona ce mi reci sve o sljedecoj sezoni. Budem li vidio Bogicevica umjesto Keme, Zebu umjesto Zere ili Ramovica ja cu se ranit. Stvarno me ne interesuje njihovo iskustvo, autoritet i jesu li bolji trenutno za malu nijansu od ovih. Mi moramo forsirati nase momke, pocevsi od ove sezone. I da sa starudijom osvojis nesto (sto sigurno neces), onda s takvima moras izaci na euro scenu, a oni jos godinu stariji. Ocekujem barem tri promjene u sastavu protiv GOSK-a. Bit ce vjerovatno jos pojacanja, ali ako ne bude, tokom sezone se potruditi oko sklapanja veznog reda. Potencijala itekako imamo. Cavar nista nije bolji od Sabanadzovica i Hajdarevica, dajem obje ruke. Zerica necu ni da spominjem, momak je u potpunosti spreman za seniorski fudbal i protiv ekipa kao sto je GOSk moze zajedno igrati sa Ramovicem, a nazad neka bude Markovic ili Hasanovic, svejedno mi je sto se toga tice. U nasj ligi svasta moze proci, pa i trenutni vezni red, ali imamo dovoljno vremena da isprofilisemo mlade momke u igrace za prvu postavu vec do sljedecih nastupa u europi. Blagojevica, Zebu i Radinovica nikom sigurno ne mozes prodati, niti ce ti ista dobro donijeti.
Slazem se sve. Svi bi mi voljeli vidjet Sinana, Zeru, Kemu itd. od pocetka u prvoj protiv GOSK-a, ali budite realni i nemojte se previse nadat, da se bezveze ne razocarate. Meni se cini da Slavko Zebu gleda sa velikim postovanjem i da ga smatra nukleusom ekipe, nekime na kome cemo bazirat igru u napadu.

Ramovic je toliko danas ubrzao nasu vezu za ono malo sto je igrao da to nije normalno. Sta bi radio sa Zericem i nekim jacim zadnjim veznim, ne sa ovima ovdje? Stoji da smo i mi bilo prisiljeni da ofanzivnije krenemo. Kako neko napisa, on je brza, modernija verzija te 10ke koju Zeba igra.

Da ne bude sad da nesto njega dizem, ali generalno u tom pravcu trebamo razmisljat. Igraci takvog, modernog profila nam trebaju u veznom redu, a najtuznije je sto ih, cini mi se, imamo na klupi.

Lagano gubi smisao i pisanje ovdje, jer govorimo vecina jedne te iste stvari mjesecima.

Al eto, ko ga jebe. Jedva cekam PLBiH i nerviranje.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:02 am

Grbavica je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:57 pm
yebem li ti nanu naninu...
Spoiler:
slika
Najsmuješnije, povrijeđen šepa a Đenis ga kao izvodi, pomaže mu. Ne zna se ko koga vuče :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:02 am

Omar500 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:59 pm
Protiv GOSK-a ne budu li bar Kemo i Zera igrali, neka slobodno raskinu ugovore sa svim omladincima i B timom jer nam je to ocigledno bespotrebno. I sto se produzavao ugovor sa Hasanovicem ako Markovic ulazi mjesto njega?

Sto se B tima tice, trebaju li ovih dana igrati neki turnir ili sam ja to sanjao? :D
Budala si ako mislis da ce poceti.

"bitan je pocetak prvenstva, da se otvori pobjedom i sansu sam dao iskusnijim igracima!" :ganja:

@Amidza, upravu si. Svi isto pisemo samo malo promjenjen rijecnih pisanja.
Treba ic lec i lagano cekati vikend kad pocinje Engleska PL za siromasne :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija