Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:50 pm

Blagojevic je dobar. Ugi se pogubio bas ko i Zakaric.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:50 pm

Joj joj sto se kvalitetno ne pojacasmo na vrijeme, uzeli bi ove garantovano. I ovako ima prostora, samo malo muda i pozitivnog mangupluka. Strah me da ce ove mrlje uvalit neku sugavu mrljavu odbicu. A ubili bi ih kontrama da su Miro i Lendra tu. Joj jest ovaj Zec cudan igrac. Zna proc nemoguc, a tako je nekad nedorecen.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:50 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:50 pm

Nikad mi nije bilo draze sto sam fulao za igraca, mislio sam da je Projic jos jedna uvala, ali cini se kvalitetan bek. Siniša isto odlican. Samo da ovaj tamnoputi ne izbaci kakav pas, njega me najvise strah...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:50 pm

E treba sad probati i zabiti. Tranzicija nam je usporena i tacno djelujemo zbunjeni kad dodjemo blizu protivnickog gola. E da su dovedena dva kvalitetna igraca, kakav brz spic i brzi veznjak sad bi predlagali cijene karata za Bragu :D




Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u čet jul 20, 2017 7:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:51 pm

Da su nam igraci u 2 prilike bili malo prisebniji imali bismo 2 mat pozicije. Nisu se dovoljno brzo rijesili lopte.

Odbrana ponovo curi... jel ono pocastise svedjani Projica na lijevoj strani, ispao je 2-3 puta u istom napadu samo tako.

Zadovoljan sam na kraju krajeva i moze se ovo proci. 1 gol mijenja sve
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:51 pm

Daj na Sinana Slavko!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:52 pm

Po prvom poluvremenu bila bi šteta da ne prođemo, ljudi nas mole da im složimo kontru-dvije, a našim izgleda neće odmah da riješe pitanje prolaska
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:52 pm

Ako Projic bude ovako igrao po ovim nasim livadama, uboli smo fino. Doduse nas par ga je hvalilo, sad za sad odlicno. Zakaric totalno van tekme
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:53 pm

Malo, samo malo vise koncentracije u ovim kontrama i imamo ih, nadam se da ce proraditi na tome....
Država Željo
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:54 pm

Malo, samo malo vise koncentracije u ovim kontrama i imamo ih, nadam se da ce proraditi na tome....
Država Željo
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 471
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:54 pm

Moje neko viđenje je da nema Uglješe nigdje. Blagojević dobar baš, nudi se, povuće ali ga ne zna niko ispratiti. Zeba kao i da ga nema, bolji je u prvoj utakmici bio 10 puta. Ako Sinan može poluvrijeme obavezno ga uvesti. Pa oko 60-te pokušati i sa Stanićem umjesto Zeca ( puno je sebičan i slab pregled igra ima).
Zadnja izmjena: Refa1921, dana/u čet jul 20, 2017 7:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:54 pm

Situacija se odvija dobro po nas. Na početku utakmice dalo se primijetiti 6 igrača u istoj liniji (4 obrambena i 2 krila) te romb kojeg su činili veza i Nikolić u fazi obrane. Ne dopuštamo im da se razmašu i da igraju ono što najbolje znaju. Međutim, dalo se primijetiti da i najmanje propuste su sposobni kazniti, uostalom tako su i drugi u svojoj ligi.
Napadi i kontanapadi pokazuju naše nedostatke. Guramo loptu na krilo gdje njihovi vrlo lako udvajaju našeg igrača i oduzimaju loptu, bez da dođemo u priliku da uopće centriramo, doduše nema velike razlike ni kad centriramo :D
Zeko me podsjeća za Bučana, za kojeg se govorilo samo da podigne glavu da bi bio u Real Madridu. Vidi se da ima potencijala u njemu, nadam se da će kod nas razviti u pravom smjeru. Sad bi Miro dobro došao da svojom kreacijom i nekim dobrim centaršutem donese opasnost pred njihov gol.
Moramo nastaviti biti disciplinovani nazad i biće sve dobro.
Manijaci svaka čast!
Idemo!!!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:55 pm

Treba nam opet neko ko zna podvalit loptu iza leđa njihove odbrane. I sad mi krivo sto Sinisa kod onog suta nije dodao loptu, Zeba utrcava između dvojice. Pozitivno je sto bar pokusavaju osutati za razliku od prosle sezone :D

Najvise me strah da nas sudija ne pobjedi, i on od pocetka utakmice hoce-nece...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:55 pm

Da su ostali Lendra i Mico, glat bi se ovo proslo. Ili bar da su dovedene adekvatne zamjene. Zecu jos fali dosta toga.

Hajmo momci molim vas, moze se ovo baaaa!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:55 pm

InvictuS je napisao/la:
čet jul 20, 2017 7:49 pm
Prvo poluvrijeme...
Prvo, naši nikako da se povežu na ovoj poljani, gledam na laptopu, polovica terena izgleda kao čitav teren na Grbavici :)
Drugo, ne igrati "rukometnu" odbranu, 6 igrača u istoj liniji, izbace ih jednim potezom...
Nije toliko veca, samo se cini, jer s visokog se snima. I ja sam konto, valja nasim po ovom trcat.

Stevo i Zeba losi, Zakaric ne postoji.
Ovo su idealne tekme za Slavka, zna on ovo postaviti i zamisliti, samo druga je stvar sto nema ko istrcat.

Aik ga zabija cesto ako se ne varam sredinom drugog pol. Treba se paziti i ne mnogo izlijetat jer opasni su im bekovi.
Zamjeniti u drugom nekad Zebu i Nikolica a ubaciti Sinana i Zeru, Zeca u spic a Zeru desno.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:56 pm

Treba Stanu gurnut odmah gore, vadit Zakaru ili Zeca
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:56 pm

Dobro je ovo zasad. Pribojavao sam se da će AIK navaliti a da ćemo se mi prepasti, međutim solidno stojimo, nema panike, ponekad nešto i kombinujemo i imamo neke ideje prema naprijed. Doduše, malo igrača učestvuje u napadima, ali ok, to je bilo i za očekivati, važno je da smo uspjeli napraviti tvrdu utakmicu i od ovog revanša. Oni su favoriti, svaka minuta će im sad povećavati pritisak, a u prvom poluvremenu skoro ništa nisu pokazali, nipošto nas nisu nadigrali. Ima AIK posjed, ali jalovo je to. Prema nazad smo maksimalno angažovani, čak vrlo često šestorica naših pravi zadnju liniju, tj. čitava odbrana plus oba krila, dok ostala četvorica u polju pokušavaju praviti neki presing i ganjati AIK-ove veznjake. Sa šestoricom u odbrani je nezgodno čuvati liniju ofsajda, tu je bilo par situacija gdje je moglo biti opasno po nas, ali dobro je prošlo. I dalje smo u igri, AIK uopće nije strašan, sve je moguće, izborili smo se zasad za revanš gdje jedna frljoka može riješiti pobjednika, što nama i odgovara.
FK Željezničar 1921
 
Dozvoli
Postovi: 18
Pridružen/a: ned jan 29, 2017 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:57 pm

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 7:58 pm

Hajde frljoko molim te istetovirat ću te na čelu
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija