Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:30 pm

Da nisu fazoni Sir Vladexa Jagodica u pitanju, povrijedjen onaj, povrijedjen onaj, pa onda svi zaigraju. :D

Ako je fakat Zeba povrijedjen, samo mojne Markovica gurat u prvu Slavko, tako ti Boga. Sinan ili Zera. :zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:39 pm

Neki su pisali da neandertalac veliki posteni navijac.
Jeste al u qurcu. To je zlurada izkompleksirana gnjida koja se raduje svakom kiksu kluba. Hinjski koristi svaku priliku da dokaze kako je on u pravu, kako su svi drugi glupi.... a dogurao do tacne😀
Ja mu se njamkepo u stau papanska. Gori je od kljukusara. Dinokio je za njega moralna velicina jer baren govori javno ono sto ovaj kenja iza nicka.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:42 pm

Model1964 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:39 pm
Neki su pisali da neandertalac veliki posteni navijac.
Jeste al u qurcu. To je zlurada izkompleksirana gnjida koja se raduje svakom kiksu kluba. Hinjski koristi svaku priliku da dokaze kako je on u pravu, kako su svi drugi glupi.... a dogurao do tacne😀
Ja mu se njamkepo u stau papanska. Gori je od kljukusara. Dinokio je za njega moralna velicina jer baren govori javno ono sto ovaj kenja iza nicka.
100% seronja obicni
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:50 pm

Ja znam koliko taj čovjek voli klub, tako da opet bez razloga prozivate istog..
Usput, selam bratu od lobotomca :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 2:59 pm

BlwD je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:28 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:21 pm
Ne sviđa mi se ovo što su udarili po djeci koja su kod nas. Nude vjerovatno dobre pare samo da dijete pređe ili pitarima ili u Zrinju. Pretpostavio sam to neki dan akad sam vidio da je mali DUraković otišao dole. Znači krenuli su udarati na sve strane samo da nam uzmu djecu. NIje im bitno ko je šta je. Ko god se pokaže malo nudit će mu.
E pa to je najgore. Ne ulazim ja u raspravu jer zelim nekog da uvrijedim ili jer zelim da "nesto mrzim" i zato sam se i potrudio da stanem ali evo jos cu ovo napisati. Najgore je sto nije prvi, ali nece biti ni zadnji. A ipak cemo za nekoliko godina ocekivati neke uspjehe i nasu djecu u prvih 11.
Meni nije jasno da dozvolimo to. Jasno mi je Mujaga neće da potpiše, mada bi i njemu bilo pametnije da je potpisao ali djecu kad dovodiš iz drugih klubova veži ih stipendijskim ugovorima. Pa i ove koji su ovdje u Sarajevu isto tako. Ako vrijedi. Mi sa ovim što su u drugom timu rizikujemo jer je par njih potpisalo amaterske ugovore. Ako vrijedi plati to obeštećenje. Međutim ima i drugi par rukava. Daješ djeci veliku lovu i jvariš ih. Nije to ko u Evropi. Ovdje se odmah dijete digne. ROditelj pogotoov. Misli mali ROnaldo. TO je mač sa dvije oštrice. zato odmah u startu vežeš ugovorom i do 18-te. Eh sad ta pravila su pravo komplikovana i nisam sve ni upratio, pa ne mogu reći može li sve ovo ali eto. Mora biti neko rješenje. Mora biti tu neko kome ljudi vjeruju. Obično je najbolje rješenje neko ko se zalaže za tu djecu ili menadžer. Zbog toga je jako bitno imati naše menadžere. TO ja trubim već nekoliko godina. A mi malo malo se posvadjamo sa nekim menadžerom. Moramo imati npr Zubana, Stanu i sl uz nas i da sa njima isto djeca potpisuju ugovore i da oni njih ostavljaju kod nas. To mora biti neki uzajamni odnos. TO je nauka. NIje to bezveze posao.

@model ovo je i tebi odgovor
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:02 pm

danas je sve drugo nebitno jer ...

NIJE TO BOLEST RIJETKA, NISU POSLIJEDICE RATA

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:07 pm

Amidza je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:30 pm
Da nisu fazoni Sir Vladexa Jagodica u pitanju, povrijedjen onaj, povrijedjen onaj, pa onda svi zaigraju. :D

Ako je fakat Zeba povrijedjen, samo mojne Markovica gurat u prvu Slavko, tako ti Boga. Sinan ili Zera. :zeljeznicar1:
Vezni red
Markovic-----Uglješa-----Blagojević
slika
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:11 pm

Jaran se maloprije javljao iz Svedske, bio s Raifom i sa Zajkom, kazu svi ful spremni, nabrijani maximalno :)
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u čet jul 20, 2017 3:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:11 pm

Ponudi svakom akademcu 200 KM on ce preci kod nas. Sta dijete zna. Njemu je bitno da ima nekih parica da može uzeti sta hoce i to je to. A roditelj ko roditelji gleda računicu zasto da ja placam treninge kada drugi hoce nama da placaju.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:12 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:59 pm
BlwD je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:28 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:21 pm
Ne sviđa mi se ovo što su udarili po djeci koja su kod nas. Nude vjerovatno dobre pare samo da dijete pređe ili pitarima ili u Zrinju. Pretpostavio sam to neki dan akad sam vidio da je mali DUraković otišao dole. Znači krenuli su udarati na sve strane samo da nam uzmu djecu. NIje im bitno ko je šta je. Ko god se pokaže malo nudit će mu.
E pa to je najgore. Ne ulazim ja u raspravu jer zelim nekog da uvrijedim ili jer zelim da "nesto mrzim" i zato sam se i potrudio da stanem ali evo jos cu ovo napisati. Najgore je sto nije prvi, ali nece biti ni zadnji. A ipak cemo za nekoliko godina ocekivati neke uspjehe i nasu djecu u prvih 11.
Meni nije jasno da dozvolimo to. Jasno mi je Mujaga neće da potpiše, mada bi i njemu bilo pametnije da je potpisao ali djecu kad dovodiš iz drugih klubova veži ih stipendijskim ugovorima. Pa i ove koji su ovdje u Sarajevu isto tako. Ako vrijedi. Mi sa ovim što su u drugom timu rizikujemo jer je par njih potpisalo amaterske ugovore. Ako vrijedi plati to obeštećenje. Međutim ima i drugi par rukava. Daješ djeci veliku lovu i jvariš ih. Nije to ko u Evropi. Ovdje se odmah dijete digne. ROditelj pogotoov. Misli mali ROnaldo. TO je mač sa dvije oštrice. zato odmah u startu vežeš ugovorom i do 18-te. Eh sad ta pravila su pravo komplikovana i nisam sve ni upratio, pa ne mogu reći može li sve ovo ali eto. Mora biti neko rješenje. Mora biti tu neko kome ljudi vjeruju. Obično je najbolje rješenje neko ko se zalaže za tu djecu ili menadžer. Zbog toga je jako bitno imati naše menadžere. TO ja trubim već nekoliko godina. A mi malo malo se posvadjamo sa nekim menadžerom. Moramo imati npr Zubana, Stanu i sl uz nas i da sa njima isto djeca potpisuju ugovore i da oni njih ostavljaju kod nas. To mora biti neki uzajamni odnos. TO je nauka. NIje to bezveze posao.

@model ovo je i tebi odgovor
Sino slika novog direktora OP iz Svecke, oso da uci nauku😀
Jedino rjesenje je prepoznaj talent, radi individualno i kolektivno sa njim, sto prije ga ubacuj u vartru i prije ces imati rezultate u lovi i bodovima. B tim ako ne bude imao takmicarskih tekmi to je bacanje para. Koji mladi igrac bi trnirao na suho za par stoja i cekao 5 godin da mu neko da sansu? Bili ti? Ako nasi klubovi pocnu forsirati mlade igrace mozemo se nadati boljem nogometu.
U protivnom ce komplet liga doci na kokuzluk kljukuse. U Krupi su izgleda to skontali do pola. Sada im prestoji tezi dio da igrace prodaju. Izgledaju samouvjereno jer su i drugu nasu ponudu odbili.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:17 pm

Pompey je napisao/la:
čet jul 20, 2017 3:07 pm
Amidza je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:30 pm
Da nisu fazoni Sir Vladexa Jagodica u pitanju, povrijedjen onaj, povrijedjen onaj, pa onda svi zaigraju. :D

Ako je fakat Zeba povrijedjen, samo mojne Markovica gurat u prvu Slavko, tako ti Boga. Sinan ili Zera. :zeljeznicar1:
Vezni red
Markovic-----Uglješa-----Blagojević
slika
:lol: :lol: :lol:
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:21 pm

phpBB [video]


Dobiše opet po, kako se ono kaže, pički ili pičci!? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:21 pm

ekspresna reakcija zukanovića na pirićev pacerski gol, vrijedan možda i koji milion... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:26 pm

Pompey je napisao/la:
čet jul 20, 2017 3:07 pm
Amidza je napisao/la:
čet jul 20, 2017 2:30 pm
Da nisu fazoni Sir Vladexa Jagodica u pitanju, povrijedjen onaj, povrijedjen onaj, pa onda svi zaigraju. :D

Ako je fakat Zeba povrijedjen, samo mojne Markovica gurat u prvu Slavko, tako ti Boga. Sinan ili Zera. :zeljeznicar1:
Vezni red
Markovic-----Uglješa-----Blagojević
slika
:lol: Veca bi imo vise dodira nego citava ekipa zajedno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:34 pm

"coach" s Tusnja :klanjase2: :rofl1: :rofl1: :rofl1: I Klix poceo da trolla Vladexa:
Što se tiče ekipe Željezničara koji na duel AIK-u ide s mršavih 0:0 s Grbavice, trener Tuzlaka smatra da je vrlo bitno hoće li ekipa Slavka Petrovića u prvih pola sata odigrati čvrsto i bez primljenog gola.

"Ako u tome uspije, Željo šansu može tražiti u nastavku utakmice. Međutim, poznajem igru AIK-a i oni će sigurno u prvih pola sata napasti. Šveđani tako igraju i samo je pitanje hoće li im se pružiti prilika da poentiraju. Moje je mišljenje da su šanse u ovom meču podjednake", smatra "coach" s Tušnja.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:37 pm

shzna je napisao/la:
čet jul 20, 2017 3:21 pm
phpBB [video]


Dobiše opet po, kako se ono kaže, pički ili pičci!? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sta je reci :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:42 pm

E čuj mahsuz za nas grafit napravili :placeodsmijeha:
Pa sta se ovo desaje, crnogorci pjesme prilagodjavaju, ovi grafite crtaju.. Joj jesmo atrakcija
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:43 pm

Cuj Sarajevo najskuplja ekipa :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: ovaj Transfermarket je sranje i nez ko da onom hadalju Zukanovicu da uopste sredjuje cjene on bi nabio cjenu Melunovicu 1 milion veceg kloca od onog lika nisam vidio definitivno.
Zadnja izmjena: Reha1921, dana/u čet jul 20, 2017 3:45 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:44 pm

Mi ćemo biti najskuplji kad dođe ovaj stoper i napadač
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 3:45 pm

Amidza je napisao/la:
čet jul 20, 2017 3:34 pm
"coach" s Tusnja :klanjase2: :rofl1: :rofl1: :rofl1: I Klix poceo da trolla Vladexa:
Što se tiče ekipe Željezničara koji na duel AIK-u ide s mršavih 0:0 s Grbavice, trener Tuzlaka smatra da je vrlo bitno hoće li ekipa Slavka Petrovića u prvih pola sata odigrati čvrsto i bez primljenog gola.

"Ako u tome uspije, Željo šansu može tražiti u nastavku utakmice. Međutim, poznajem igru AIK-a i oni će sigurno u prvih pola sata napasti. Šveđani tako igraju i samo je pitanje hoće li im se pružiti prilika da poentiraju. Moje je mišljenje da su šanse u ovom meču podjednake", smatra "coach" s Tušnja.
Covjek poznaje igru AIK-a a nije dalje od Srebrenika otisao u zivotu.... :rofl: :rofl: :rofl:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija