Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:29 pm

AsharaK je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:25 pm
Necemo produzit ugovor Veci, dovest cemo Adilovica i Jamaka, necemo dat priliku mladim igracima, upravu boli k za Zeljom. U inat hejterima, ZELJEZNICAR SAMPION! :kafa:
svakako se raspadamo
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:29 pm

Citava jedna utakmica na BHT-u hahahahaha.. Ovaj telekom bas kriminalna hobotnica i to ofirna..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:33 pm

Jel mi moramo prihvatiti ovaj ugovor od telekoma? Ovo je klasicna pljacka i monopol.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:34 pm

damirfile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:17 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:10 pm
NE znam za vas ali ja bih ako mogu prodao Vecu. Vidim svi potencijaru produženje ugovora, ali ako Veca ima ponudu ja bih ga prodao. Razloga milion. Imamo dobre golmane u rezervi, zaradiš love, Veci pružiš šansu da zaradi. Ako ne uspije eto njega oopet nama da brani. Ako uspije opaet nam dobro. Šta treba momak da brani do 35-te kod nas.
Naravno da bi se prodao još sutra da ima ponudu.
Pa kad su prodali jedinog napadaca da valja, sigurno bi prodali i Vecu, al nema ponuda.

Al bi bilo pogresno uraditi to, jer je u zadnjoj godini ugovora i veoma je mlad za golmana, njegova cijena trenutna je pet puta manja od vrijednosti.
Dobre rezervne golmane nemas, jer ni jedan u kontinuitetu nije branio duzi vremenski period, i ako mislimo pametno uraditi, moramo Veci ponuditi dugogodisnji ugovor, a ako nece da produzi, obaviti drugu i trecu rundu razgovora, a brate ako nece klupa.. i to sto prije uraditi.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:47 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:10 pm
NE znam za vas ali ja bih ako mogu prodao Vecu. Vidim svi potencijaru produženje ugovora, ali ako Veca ima ponudu ja bih ga prodao. Razloga milion. Imamo dobre golmane u rezervi, zaradiš love, Veci pružiš šansu da zaradi. Ako ne uspije eto njega oopet nama da brani. Ako uspije opaet nam dobro. Šta treba momak da brani do 35-te kod nas.
I ja bih ga prodao recimo za 300K eura + procenat od sledece prodaje (bilo gdje da se proda) od nekih recimo 20%.
TM87
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:49 pm

Tryg je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:33 pm
Jel mi moramo prihvatiti ovaj ugovor od telekoma? Ovo je klasicna pljacka i monopol.
Nemamo mi nista sa telekomom.
NFSBiH je organizator takmicenja,vlasnik prava koja je prodao Telekomu za 5mil KM i sad oni odlucuju. I tako 3 godine.
Ili su nasi zadovoljni dijelom kolaca,pa sute ili nam zavrcu ruku i prijete. Treceg nema.
I bice sve ovako (neovisno ko kupi prava) dok se ne napravi udruzenje klubova,a savez bude samo servis za takmicenje.
Ovdje po rasporedu vidim najveci problem u tome sto je sve ijedna utakmica sa Grbavice pokrivena MojaTV i klub nema nikakvu mogucnost dodatne zarade od Arene,SK ili nekog treceg
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:55 pm

Ovoliko utakmica da smo dobili 200 000 malo je a nismo ni trecinu vjerovatno. Jos dodaj i utakmice lige za prvaka ccc.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u pon jul 17, 2017 3:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:57 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:34 pm
damirfile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:17 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:10 pm
NE znam za vas ali ja bih ako mogu prodao Vecu. Vidim svi potencijaru produženje ugovora, ali ako Veca ima ponudu ja bih ga prodao. Razloga milion. Imamo dobre golmane u rezervi, zaradiš love, Veci pružiš šansu da zaradi. Ako ne uspije eto njega oopet nama da brani. Ako uspije opaet nam dobro. Šta treba momak da brani do 35-te kod nas.
Naravno da bi se prodao još sutra da ima ponudu.
Pa kad su prodali jedinog napadaca da valja, sigurno bi prodali i Vecu, al nema ponuda.

Al bi bilo pogresno uraditi to, jer je u zadnjoj godini ugovora i veoma je mlad za golmana, njegova cijena trenutna je pet puta manja od vrijednosti.
Dobre rezervne golmane nemas, jer ni jedan u kontinuitetu nije branio duzi vremenski period, i ako mislimo pametno uraditi, moramo Veci ponuditi dugogodisnji ugovor, a ako nece da produzi, obaviti drugu i trecu rundu razgovora, a brate ako nece klupa.. i to sto prije uraditi.
Poz,

Kazu ovi upuceniji da ti sutra svratis i to zavrsis na brzinu.
:cigara:
TM87
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:58 pm

E cuj Eldin Adilovic :D da nije zalosno bilo bi smijesno.Samo cekam da vidim ovog Projica nije me.nesto odusevio kad je usao,a nije jeftin.Gosk pojma nema,igraju tri pet dva,Kobiljar najbolji igrac.Nece biti problema nadam se.
Modus vivendi !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:58 pm

Hajd da su na Grbavici sve na moja tv pa bi bilo ok radi posjete, al i ove u gostima, opet patnja sa linkovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:58 pm

dell21 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:55 pm
Ovoliko utakmica da smo dobili 200 000 malo je a nismo ni trecinu vjerovatno. Jos dodaj i utakmice lige za prvaka ccc.
A koliko je to trecina od 200.000 koliko nismo dobili sto je svakako malo?

:guz:
TM87
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 3:59 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:06 pm
a koliko je velika razlika između boli me za želju i boli me hoće li željo biti šampion? po meni minimalna do nikakva, ali eto.

ekipa koja je bila šampion po dolascima i odlascima stoji još gore nego mi. u ovom trenutku. ali to ne znači da mi i oni mislimo da nam ne treba još igrača, i da nećemo dovoditi još igrača. nego da klasni igrači čekaju i vagaju.
Za mene postoji itekakva razlika. Razlika u postavljanju prioriteta, u kanalisanju ljubavi i brige za klub. U balansu izmedju dugorocnog cilja za buducnost i onoga sto je sad. Svakako da sam apsolutno uvjeren u dobre namjere ljudi koje vode klub, nikad nisam sporio njihovu ljubav prema Zelji (barem kod ljudi iz administracije/uprave) ali me brine to sto mi njihov kurs izgleda isuvise pravolinijski, da je cilj sto prije izvrsiti finansijsku konsolidaciju pa ako treba i po cijenu rezultata. "Stezanje kaisa" tu i tamo je svakome potrebno, ali ne mozes ni razmisljati u stilu "Digao sam kredit za stan/auto; dok ga ne otplatim, jescu svaki dan samo hljeba i krompira". Pogotovo sto klub u dobroj mjeri zivi i od pozitivne atmosfere, od svog sportskog imidza i uspjeha. A mi smo u zadnjih godina u nasoj ligi (a Boga mi i kupu) veoma neuspjesni.

Nadam se da ce jednog dana prestati ta neko crno/bijelo gledanje na svaku rijec koja se kaze o ljudima u klubu - ako kazem da mi se nekad ne svidaju neki potezi, to nikako ne znaci da nisam za njih. Naprotiv. Rekao sam sto puta, a evo reci cu i stotinu i prvi - dabogda nam ova sadasnja garnitura dobila dozivotne mandate (osim Cenana, naravno :D).
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:01 pm

fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:59 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:06 pm
a koliko je velika razlika između boli me za želju i boli me hoće li željo biti šampion? po meni minimalna do nikakva, ali eto.

ekipa koja je bila šampion po dolascima i odlascima stoji još gore nego mi. u ovom trenutku. ali to ne znači da mi i oni mislimo da nam ne treba još igrača, i da nećemo dovoditi još igrača. nego da klasni igrači čekaju i vagaju.
Za mene postoji itekakva razlika. Razlika u postavljanju prioriteta, u kanalisanju ljubavi i brige za klub. U balansu izmedju dugorocnog cilja za buducnost i onoga sto je sad. Svakako da sam apsolutno uvjeren u dobre namjere ljudi koje vode klub, nikad nisam sporio njihovu ljubav prema Zelji (barem kod ljudi iz administracije/uprave) ali me brine to sto mi njihov kurs izgleda isuvise pravolinijski, da je cilj sto prije izvrsiti finansijsku konsolidaciju pa ako treba i po cijenu rezultata. "Stezanje kaisa" tu i tamo je svakome potrebno, ali ne mozes ni razmisljati u stilu "Digao sam kredit za stan/auto; dok ga ne otplatim, jescu svaki dan samo hljeba i krompira". Pogotovo sto klub u dobroj mjeri zivi i od pozitivne atmosfere, od svog sportskog imidza i uspjeha. A mi smo u zadnjih godina u nasoj ligi (a Boga mi i kupu) veoma neuspjesni.

Nadam se da ce jednog dana prestati ta neko crno/bijelo gledanje na svaku rijec koja se kaze o ljudima u klubu - ako kazem da mi se nekad ne svidaju neki potezi, to nikako ne znaci da nisam za njih. Naprotiv. Rekao sam sto puta, a evo reci cu i stotinu i prvi - dabogda nam ova sadasnja garnitura dobila dozivotne mandate (osim Cenana, naravno :D).
Komentari su ti pre ofirni, molim te da neko vrijeme prestanes pisati na forumu.

Hvala,
TM87
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:02 pm

dell21 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:55 pm
Ovoliko utakmica da smo dobili 200 000 malo je a nismo ni trecinu vjerovatno. Jos dodaj i utakmice lige za prvaka ccc.
Ovdje je samo 18 kola koja se igraju na jesen. Dodaj 4 kola na proljece plus liga za prvaka.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:02 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:58 pm
E cuj Eldin Adilovic :D da nije zalosno bilo bi smijesno.Samo cekam da vidim ovog Projica nije me.nesto odusevio kad je usao,a nije jeftin.Gosk pojma nema,igraju tri pet dva,Kobiljar najbolji igrac.Nece biti problema nadam se.
A koliko to košta Projić? Koliko je to "nije jeftin"?
21 10 4

Petrović Slavko
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:04 pm

ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:04 pm

kremenko je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:02 pm
dell21 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:55 pm
Ovoliko utakmica da smo dobili 200 000 malo je a nismo ni trecinu vjerovatno. Jos dodaj i utakmice lige za prvaka ccc.
Ovdje je samo 18 kola koja se igraju na jesen. Dodaj 4 kola na proljece plus liga za prvaka.
Za drugi dio lige se pravi i novi ugovor... predpostavljam :)
TM87
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:10 pm

Planira li neko u svedsku i kako ce do tamo ?
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:11 pm

Zar nije cilj kluba kao što je Željezničar da njegove utakmice gleda što više ljudi, kako na tribinama tako i na TVu. Razumijem što slabije ekipe pristaju na ovo, ali ne kontam zašto pristajemo mi, Sarajevo, Zrinjski..

Nije isto kada te prenosi SK i to gleda bruka ljudi (Jedni gledaju što navijaju za Želju, drugi gledaju što ga mrze, drugi su neutralni pa će im se svidjeti možda atmosfera, klub, navijači pa će i oni početi ozbiljnije pratiti Želju, možda nekada doletiti i pogledati utakmicu. Neki su upalili TV slučajno pa će pregledati utakmicu iz dosade), i kada te prenosi MojaTV na kojoj će te gledati simpatizeri ili ljudi koji nisu imali novca da pogledaju utakmicu ili su bili spriječeni iz nekog razloga.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:12 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
i je li izradio taj poskupi ili ?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija