Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:41 pm

Ordagic je sad na rasrkscu, mozda najvaznijem u dosadasnjoj karijeri. Ako se bude vodio egom, sujetom i novcem, upropastice sebi sanse da napravi nesto ozbiljno u fudbalu i najveci domet ce mu bit HNL, druga Turska, losiji klubovi u Sloveniji, PLBiH itd. Ako se bude vodio pamecu i ako zeli sebi dobro doci ce u najbolji i najveci klub u drzavi i dobrim igrama kod nas sebi obezbijediti dobre sanse da napravi kakvu-takvu karijeru kasnije.

Jednostavno je, ako je ovoliko glup zasluzuje da propadne i neizbjezno ce propasti. Ja mu zelim da bude pametan.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:41 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:36 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
Ne znam koliko je Gotal pametno rjesenje jer je ocigledno teska budaletina ali nekog kvalitetnog moraju izmisliti je ce sa Stevom biti patnja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:41 pm

mirzza je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:40 pm
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:36 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
I dao mu manje para nego prvi put, jbg.
Spic nam treba ko ozeblo sunce.
Zna li se zasto Zera nije bio u 18 sinoc?

Nadam se da ce Slavko umrtviti tekmu gore, i u drugom poluvremenu uvesti Ramovica uz Zeca koji ce kreirati pobjednicki gol za Zelju.
Bio je
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:44 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:41 pm
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:36 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
Ne znam koliko je Gotal pametno rjesenje jer je ocigledno teska budaletina ali nekog kvalitetnog moraju izmisliti je ce sa Stevom biti patnja..
Ne treba nam novi slucaj Krizman,I ovaj bi u po sezone otiso
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:44 pm

I sta sad, opet npr. kontaktiramo Gotala i lik se ispali negdje kad krenu tekme u ligi, nismo shvatili da je budala pa da se dodatno uvjerimo?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:48 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:31 pm
Vise i Ordagica preko glave..

Od pocetka sam ga zelio u nasem dresu i to pravo, ali ova natezanja izmicu kontroli. Ako ti nije zelja igrati u najvecem klubu i za dobre pare za nase uslove, dovidjenja i prijatno vise.

Da je dobar igrac jeste, a da li je vrijedan da igra za 3 ili 4 puta vece pare od recimo Blagojevica... I da ga sedmicama cekamo, ne znam.

Ako ga dovedemo na kraju dobro nam dosao i sretno, ako ne, necu zaliti previse.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
mi moramo imati više opcija, ne kažem da nemamo ali ja tako razmišljam
ordagić jeste dobar igrač, odličan igrač, igrač koji nam je prijeko potreban
ali isto tako mi ne smijemo čekati 5 do 12, osloniti se samo na njega pa ako ne bude ništa onda kuku nama
dati određen rok, dati konkretne uslove i to je to
hoćeš, nećeš...allahimanet almasa
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:49 pm

Ne znam, doveli smo par finih igraca ali su nam i otisli najbolji strijelac lige i najbolji igrac lige a to bi bio hendikep i za najace svjetske ekipe a ne za nas.. Ako ostane ovako ja nisam optimista za ligu.. Bicemo u vrhu ali opet ce zavrzlame prevagnuti.. Jedini nacin da se izborimo protiv tih zavrzlama je da kvalitetom napravimo razliku a ovako smo opet u pet deka sa konkurencijom..

Ne znam kako nasi u klubu razmisljaju ali cemo morati malo odrijesiti kesu ako zelimo postaviti najvise ambicije za cilj.. Ako cemo se zadovoljiti evropom to mozemo i sa ovim rosterom..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:54 pm

Vrijeme je za jedan BOOM ahhahaha nije odavno
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:55 pm

Da bi bili bolji od konkurencije (jer smo sad sigurno tu negdje) moramo dovesti minumum 2 igrača koja prave prevagu. A te igrače moraš iskeširati dobro. Ubjeđen sam da Petrović želi takve igrače u timu (a koji trener ne želi jel) samo je pitanje koliko su upravljačke strukture spremne dati novca. Što više novca to veća prevaga na terenu. Ordagić može pomoći i puno koristiti trenutnoj ekipi ali se mora i napadač ganjati, ne zato što je Stevo loš već što nam treba malo drugačiji tip napadača.
Znači koiko para toliko muzike...
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:07 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:49 pm
Ne znam, doveli smo par finih igraca ali su nam i otisli najbolji strijelac lige i najbolji igrac lige a to bi bio hendikep i za najace svjetske ekipe a ne za nas.. Ako ostane ovako ja nisam optimista za ligu.. Bicemo u vrhu ali opet ce zavrzlame prevagnuti.. Jedini nacin da se izborimo protiv tih zavrzlama je da kvalitetom napravimo razliku a ovako smo opet u pet deka sa konkurencijom..

Ne znam kako nasi u klubu razmisljaju ali cemo morati malo odrijesiti kesu ako zelimo postaviti najvise ambicije za cilj.. Ako cemo se zadovoljiti evropom to mozemo i sa ovim rosterom..
To je to, ako nam je titula cilj trebaju nam jos minimalno 2 klasna igraca za prvih 11, da nam unaprijede igru i popune rupe na kriticnim pozicijama. Ko god uzme titulu iduce godine vjerovatno ce imati najvece finansijske benefite od kako se igra ova liga. To ne treba smetati s uma.

Bez ta 2(?) hipoteticka igraca cemo se opet boriti za titulu i vjerujem obezbijediti Europu, ali nesto vise - tesko. Mislim da ce se iduca sezona vrtiti oko nas, Sirokog i Zrinjskog. Bice tu jos ozbiljnih ekipa i par nezgodnih protivnika, ali titula ce da se odlucuje izmedju ove 3. Doduse, od Zrinjskom ocekujem katastrofalan pad u igri i tjeranje Sliskovica, tamo negdje na zimu. :D Naravno, i standardne sumnjive utakmice i pizdarije NSBiH.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:08 pm

Sanse u stokholmu su minimalne ali ipak postoje. Ja se nadam da mozemo cudo napraviti.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:15 pm

Inace, kad ta ocekujemo izvjestaj? :D Standardno, tamo nekad oko 7ce?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:17 pm

Bojim se da je nas sinosnja utakmica malo zavarala i da smo postali malo nerealni.. Dobro smo odigrali ali ja sam stekao dojam da je Aik iz nekog razloga igrao sa 50% voljnog momenta a i da im je trener potpuno fulio taktiku.. Mi smo sinoc imali puno vise zelje i na taj nacin smo im parirali.. Vidi se kod njih taj kvalitet kod prijema lopte, kod kretanja igraca bez lopte, bolji su oni dosta od nas.. Svaki njihov igrac bi bio igrac prevage kod nas a u njihovih prvih 11 sigurno ne bi bilo mjesta ni za jednog naseg trenutnog igraca.. Mozda bi bilo za Lendru od ovih bivsih.. Nisu oni neki bauk, da se razumijemo, ali bi za mene bilo veliko iznenadjenje da prodjemo.. Puno stvari bi se moralo poklopiti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:17 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:44 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:41 pm
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:36 pm


Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
Ne znam koliko je Gotal pametno rjesenje jer je ocigledno teska budaletina ali nekog kvalitetnog moraju izmisliti je ce sa Stevom biti patnja..
Ne treba nam novi slucaj Krizman,I ovaj bi u po sezone otiso
Isti taj Križman je za 800 minuta zabio 4 gola kao krilo, i to poprilicno vazna. Kad uporedimo ucinak svih ostalih osim Lendrica ja bih jedva docekao opet takvog igraca, pa pola godine - pola godine.
P.S Malo je igrao i glupo je komentarisat znam, ali Projic me sinoc zabrin'o malo. Nadam se da je to samo zbog atmosfere i prvog nastupa.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:17 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Bojim se da je nas sinosnja utakmica malo zavarala i da smo postali malo nerealni.. Dobro smo odigrali ali ja sam stekao dojam da je Aik iz nekog razloga igrao sa 50% voljnog momenta a i da im je trener potpuno fulio taktiku.. Mi smo sinoc imali puno vise zelje i na taj nacin smo im parirali.. Vidi se kod njih taj kvalitet kod prijema lopte, kod kretanja igraca bez lopte, bolji su oni dosta od nas.. Svaki njihov igrac bi bio igrac prevage kod nas a u njihovih prvih 11 sigurno ne bi bilo mjesta ni za jednog naseg trenutnog igraca.. Mozda bi bilo za Lendru od ovih bivsih.. Nisu oni neki bauk, da se razumijemo, ali bi za mene bilo veliko iznenadjenje da prodjemo.. Puno stvari bi se moralo poklopiti..
Bravo

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:22 pm

Mi cemo tamo morati duplo jace igrati odbranu a opet razmisljati o napadu i tom jednom golu koji bi nam dosta donio, a nakon onog sinocsnjeg mucenja u kreiranju napada i prilika nisam optimista. Da ne pricamo da nas ceka pun stadion, plasticna podloga, skroz drugi nivo u odnosu gdje smo do sada igrali.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet jul 14, 2017 4:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:24 pm

sigurno ce doci 50 000 krvolocnih sveda da gleda zelju.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:25 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:17 pm
Ivicahuljev je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:44 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:41 pm

Ne znam koliko je Gotal pametno rjesenje jer je ocigledno teska budaletina ali nekog kvalitetnog moraju izmisliti je ce sa Stevom biti patnja..
Ne treba nam novi slucaj Krizman,I ovaj bi u po sezone otiso
Isti taj Križman je za 800 minuta zabio 4 gola kao krilo, i to poprilicno vazna. Kad uporedimo ucinak svih ostalih osim Lendrica ja bih jedva docekao opet takvog igraca, pa pola godine - pola godine.
P.S Malo je igrao i glupo je komentarisat znam, ali Projic me sinoc zabrin'o malo. Nadam se da je to samo zbog atmosfere i prvog nastupa.
Sve to stoji prijatelju al psihoze nam netrebaju,em ode za 0km, em ostavi ekipu na cjedilu I usput posalje jako ruznu sliku o nama
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:28 pm

Ma Projic ce biti odlican samo neka Stanic ispadne iz ekipe. Stanic ne moze ozbiljan fudbal vise igrati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 4:30 pm

psihopata je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:24 pm
sigurno ce doci 50 000 krvolocnih sveda da gleda zelju.
Vidjet ces da ce biti zesca atmosfera nego sinoc.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 309 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija