Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:02 pm

arelinho je napisao/la:
sri jul 12, 2017 3:56 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 3:53 pm
Ti bi se rijesio Markovića a doveo Ordagića, Beširevića, Klasnog stranca i Vukotća

ti se šališ ili?
+ Vešović
Nije los ni onaj leonardo iz partizana,al stranac jbg
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:03 pm

@Lars, Ne salim se sekunde jedne, pokusao bih se rijesiti ne samo Markovica nego i Bekrica i Markovica, i umjesto njih doveo Ordagica i Besirevica, koji su duplo bolji igraci, a nasa veza bi napokon bila modernija, od ove sadasnje koja je spora i troma. Odlaskom Markovica, otvara se prostor za dovodjenje jos jednog stranca, to bih iskoristio i doveo nekog klasnog napadaca koji moze zabiti za jednu sezonu priblizno kao Lendric. Pokusao bih se dogovoriti sa Krupom za Vukotica, dao im nesto novca i postotak od narednog transfera. Dolaskom Vukotica bi opet bio problem oko broja stranaca sto bi znacilo da bi Sinisa otisao na tribine a na desnom beku igrao Stanic. Jos na sve ovo bih pokusao produziti ugovore Osmankovicu i Kjosevskom. Ovako bi napravio ekipu koja bi bila prvi favorit za osvajanje titule, a imali bi u izlogu par interesantnih igraca koje bi klub kasnije mogao prodati i zaraditi fine pare..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:04 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:03 pm
@Lars, Ne salim se sekunde jedne, pokusao bih se rijesiti ne samo Markovica nego i Bekrica i Markovica, i umjesto njih doveo Ordagica i Besirevica, koji su duplo bolji igraci, a nasa veza bi napokon bila modernija, od ove sadasnje koja je spora i troma. Odlaskom Markovica, otvara se prostor za dovodjenje jos jednog stranca, to bih iskoristio i doveo nekog klasnog napadaca koji moze zabiti za jednu sezonu priblizno kao Lendric. Pokusao bih se dogovoriti sa Krupom za Vukotica, dao im nesto novca i postotak od narednog transfera. Dolaskom Vukotica bi opet bio problem oko broja stranaca sto bi znacilo da bi Sinisa otisao na tribine a na desnom beku igrao Stanic. Jos na sve ovo bih pokusao produziti ugovore Osmankovicu i Kjosevskom. Ovako bi napravio ekipu koja bi bila prvi favorit za osvajanje titule, a imali bi u izlogu par interesantnih igraca koje bi klub kasnije mogao prodati i zaraditi fine pare..
Ti ga Brko zakomplikovano, ne zna se ko je kome majka a kome maceha :D
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:05 pm

Siniša je trenutno duplo bolji od Stanića.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:06 pm

ChWilla je napisao/la:
sri jul 12, 2017 3:57 pm
ne treba bezveze karikirati. da se može dovesti jedan, ja bih prije gledao vezu sa ordagićem i nikolića ili dženisa ili zajmovića naprijed, ili čak zeca...nego super klasnu devetku do koje lopta 70 minuta ne može da dođe.
Djaba klase i naprijed i ispred kad je tu vezni red glavni.
Imamo mi mnogo rashoda na levate tipa Bekric, Jahic, Markovic pa i Ugljesa. Da se toga moglo rijesiti imao bi prostora za svasta.
Kako sam cuo Ordaga je u Slobodi imao 8 milja a nama trazi 11. Koliko ima istine u ovome ja ne znam, prenosim samo sta sam cuo, volio bi da neko demantuje ako nije istina.


Evo i Ilic nesto spominje za Vukotu, izgleda Vukota hoce da dodje i Bog :D
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri jul 12, 2017 4:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:06 pm

ChWilla je napisao/la:
sri jul 12, 2017 3:57 pm
ne treba bezveze karikirati. da se može dovesti jedan, ja bih prije gledao vezu sa ordagićem i nikolića ili dženisa ili zajmovića naprijed, ili čak zeca...nego super klasnu devetku do koje lopta 70 minuta ne može da dođe.
Slažem se kolega :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:10 pm

vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:05 pm
Siniša je trenutno duplo bolji od Stanića.
Nemoj tako brate, Stana je Alves, a jos je i pametan vrlo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:13 pm

arelinho je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:04 pm
Brkoo je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:03 pm
@Lars, Ne salim se sekunde jedne, pokusao bih se rijesiti ne samo Markovica nego i Bekrica i Markovica, i umjesto njih doveo Ordagica i Besirevica, koji su duplo bolji igraci, a nasa veza bi napokon bila modernija, od ove sadasnje koja je spora i troma. Odlaskom Markovica, otvara se prostor za dovodjenje jos jednog stranca, to bih iskoristio i doveo nekog klasnog napadaca koji moze zabiti za jednu sezonu priblizno kao Lendric. Pokusao bih se dogovoriti sa Krupom za Vukotica, dao im nesto novca i postotak od narednog transfera. Dolaskom Vukotica bi opet bio problem oko broja stranaca sto bi znacilo da bi Sinisa otisao na tribine a na desnom beku igrao Stanic. Jos na sve ovo bih pokusao produziti ugovore Osmankovicu i Kjosevskom. Ovako bi napravio ekipu koja bi bila prvi favorit za osvajanje titule, a imali bi u izlogu par interesantnih igraca koje bi klub kasnije mogao prodati i zaraditi fine pare..
Evo jedno pitanje iskreno samo se nemoj ljutiti. Je li FM 16 ili 17?
Napisao sam da je ovo moje misljenje kako bih ja napravio ekipu za ovaj transfer rok. Moje misljenje je da ovako nesto nije uopste nerealno. Otisli su Lendric I Miro, od Lendrica smo hajrovali 300 hiljada eura, oslobodili smo se i njihovih plata, rijesis se Markovica i Bekrica i mozda Jahica i imas novac za 4 dobra igraca koja bi unaprijedila nas klub. Ne smatram da pod svaku cijenu treba dovesti ove gore koje sam nabrojao ali trebalo bi dovesti igrace takvog profila, jer nam te pozicije skripe jako. Ako sa ovako sporom i tromom vezom, bez klasnog napadaca i sa tri stopera( Bogicevicem u prvih 11) udjemo u narednu sezonu, nek nam je Bog na pomoci..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:14 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:10 pm
vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:05 pm
Siniša je trenutno duplo bolji od Stanića.
Nemoj tako brate, Stana je Alves, a jos je i pametan vrlo.
Ko je bolji igrač nemam pojma, vjerovatno i jeste Stana bolji igrač od Siniše. Ali trenutno Siniša bolje igra. Što opet ne mora ništa značiti.
Siniša je zadnje 2 utakmice protiv Zete odigrao perfektno, dok je sve što su napravili crnogorci došlo sa Stanine strane. Znam da mu nije prirodna pozicija ali jbg, isto ti dođe kad ispadneš ili desno ili lijevo
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:18 pm

Mozda su Stanine igre prije par godina bolje od Sinisinih danas ali bgm sad je to drasticno drugacije.

@arelinho, najjace je to kad se koristi argument bori se. Pa daj mene ili sve nas odavde stavi borit cemo se vise nego iko, al ne znaci da smo dobri.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:20 pm

arelinho je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:18 pm
Mozda su Stanine igre prije par godina bolje od Sinisinih danas ali bgm sad je to drasticno drugacije.

@arelinho, najjace je to kad se koristi argument bori se. Pa daj mene ili sve nas odavde stavi borit cemo se vise nego iko, al ne znaci da smo dobri.
Kolega slažem se sto posto. Prvi bi Lars ginuo na terenu iako nije neki tehničar, ali je zato spor.
Spreman sam 80% 8-)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:21 pm

Hajmo da zamijenimo uloge i da Stanu prebacimo na desnog beka gdje je pruzao najbolje partije tokom svoje karijere a Sinisu da prebacimo na lijevog beka, pa da ih onda komentarisemo. Sad ce ispasti da ja kao branim Stanica a upravo njega smo zavalili na lijevom beku jer smo dovodili igrace koji su teska katastrofa na toj poziciji. Stanic je na desnom beku bolji igrac od Sinise, vise se prikljucuje napadima i generalno smo opasniji u napadu. Ni Stanic a ni Sinisa nemaju potreban kvalitet za nas klub trenutno, previse mahalski mentalitet kod obojce a premalo profesionalizma..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:24 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:20 pm
arelinho je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:19 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 12, 2017 4:18 pm
Mozda su Stanine igre prije par godina bolje od Sinisinih danas ali bgm sad je to drasticno drugacije.

@arelinho, najjace je to kad se koristi argument bori se. Pa daj mene ili sve nas odavde stavi borit cemo se vise nego iko, al ne znaci da smo dobri.
Kolega slažem se sto posto. Prvi bi Lars ginuo na terenu iako nije neki tehničar, ali je zato spor.
Spreman sam 80% 8-)
Ahahah istrcao bi kao Stana iz tunela do istoka i tu bi kraj bio :D

BRKO Igrao je Sinisa lijevo i bio strasno dobar i tamo. Protiv Slobode radio dobre stvari koje mu se inace zamjere, probijao ih kao karton.


Izgleda Vukota se posvadjo s ovim iz Krupe ahahah
Koliko ljudi hoce u Zelju to nije realno.
A tome smo i mi zasluzni, ona atmosfera sve privlaci. Nece nas zeznut par debila koji vrijedjaju na nacionalnoj osnovi.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:27 pm

A realno ne moze se napraviti iskorak dovodjenjem Zajmovica umjesto Lendrica, Projica umjesto Stanica, Zeca umjesto Stevanovica, Isakovica umjesto Bogicevica, Jazvina umjesto Tomica, Pavlovica umjesto Delaca, Bekica umjesto Benke, Rustemovica umjesto Cimirota, Stokica umjesto Bajica i tako dalje.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:27 pm

Pa je li moguce da se pred fan shopom prodaje jug po 10KM?!? :shock:

**** ti nas...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:29 pm

Zajmovic da je doveden kao zamjena za Lendrica, dobio bi valjda duzi ugovor od 6 mjeseci ? Projic je marselo za stanica na lijevom beku, Isakovic wtf?

Zeca necu komentarisati kao ni ove ostale
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:33 pm

JA TE JEEEBEM JA TE JEEEEBEM JA TE JEBEEM AIK ŠTOKHOLMEEEE !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:34 pm

da bi mi doveli lendrića i stevanovića onakve kako su odigrali ovu sezonu kod nas, nama bi trebao najmanje 2,5-3 puta veći budžet. ti si njih pokupio sa dna, pa ako prođe prođe i prošlo je. bez pet-šest miliona godišnje - to nažalost tako i ostaje. a još puno, puno pure trebamo jesti do takvog budžeta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:37 pm

sergejevic je napisao/la:A realno ne moze se napraviti iskorak dovodjenjem Zajmovica umjesto Lendrica, Projica umjesto Stanica, Zeca umjesto Stevanovica, Isakovica umjesto Bogicevica, Jazvina umjesto Tomica, Pavlovica umjesto Delaca, Bekica umjesto Benke, Rustemovica umjesto Cimirota, Stokica umjesto Bajica i tako dalje.
A istina je to sto pises ali to je realnost nase lige. Svako ko se i malo pokaze on ide dalje, a tesko da mozes naci bolje zamjene. To se nikad nece promjeniti jer je drzava takva.
Jedini nacin je da se gurne 11 omladinaca pa ako neki eksplodira odlicno za nas. Međutim to je prevelik rizik i tu vidim najvecu korist B tima.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 4:40 pm

Zato nam i ostaje neko nadanje da ce se ubosti s nekim igracem. Kada neko uspije obrnuti stvari i umjesto par igraca koji odlaze, dovesti bolje od njih onda se moze nadati nekom ozbiljnijem rezultatu u Evropi. Ovako izgubis neke od najboljih igraca lige, dovedes nekog Livaka i molis Boga da bude dobar.
Zato zlata vrijedi covjek u klubu koji ce nanjusiti jednog Tomica, Stevanovica, Lendrica, Duljevica, Ordagica, Besirevica, Vukotica i dovesti ih prije nego umisle da vrijede 10 milja mjesecno.

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, BHDragons, Google [Bot] i 207 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija