Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 12:47 am

Amidza je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:42 am
Drago mi je da se upratio Partizan ovdje, radi skandiranja i navijanja, pogotovo radi ovih koji drkaju na njih i njihovu tribinu. Toliko o toj temi od mene.
:zeljeznicar1:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 12:57 am

storm_raider je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:42 pm
Definitivno ovo sa clanskim je cirkus i mora se tome stati u kraj! Znam da citate, poradite na tome!
Ako citaju neka procitaju dva puta .. Neka dovedu vukotica i amera !
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 12:58 am

Evo sad će
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sri jul 12, 2017 12:59 am

Shortyy1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:42 pm
Definitivno ovo sa clanskim je cirkus i mora se tome stati u kraj! Znam da citate, poradite na tome!
Ako citaju neka procitaju dva puta .. Neka dovedu vukotica i amera !
Hocel dovesti koga cenan ubleha brt znas li
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 1:07 am

Nicola Stefanelli je tokom ovog prelaznog roka stigao u AIK kao zamjena za Sulejmana Krpića koji se vratio u Slobodu.

Ono što je veoma bitno za bh. sportsku javnost, 23-godišnji Argentinac neće imati pravo nastupa u dvomeču drugog pretkola Evropske lige protiv Željezničara.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 1:30 am

Grbavica je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:59 am
Shortyy1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:42 pm
Definitivno ovo sa clanskim je cirkus i mora se tome stati u kraj! Znam da citate, poradite na tome!
Ako citaju neka procitaju dva puta .. Neka dovedu vukotica i amera !
Hocel dovesti koga cenan ubleha brt znas li
nzm brt nek ga storm demantuje :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 1:37 am

Grbavica je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:59 am
Shortyy1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:42 pm
Definitivno ovo sa clanskim je cirkus i mora se tome stati u kraj! Znam da citate, poradite na tome!
Ako citaju neka procitaju dva puta .. Neka dovedu vukotica i amera !
Hocel dovesti koga cenan ubleha brt znas li
Nez stose tice pojacanja brt...nebi nista da iznosim,navodno nam je Proic iz Napredka blizuuu !!
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 1:38 am

 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:01 am

Ne pravi se razlika između članova i ''nečlanova'' htjeli vi to priznat ili ne, a trebala bi. Ne neka posebna ali simbolična sigurno da, smijemo se kosookim što na sve načine prizivaju članove a mi ih na ovim sitnim glupostima odbijamo.
To se baš pokazalo evo sad, ja neki dan drugu govorim hajd se učlani, kaže što bi se učlanio eto ti si član pa plaćaš isto kartu kao i ja, uzimas je kad i ja itd.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 2:29 am

Jaozinho22 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:01 am
Ne pravi se razlika između članova i ''nečlanova'' htjeli vi to priznat ili ne, a trebala bi. Ne neka posebna ali simbolična sigurno da, smijemo se kosookim što na sve načine prizivaju članove a mi ih na ovim sitnim glupostima odbijamo.
To se baš pokazalo evo sad, ja neki dan drugu govorim hajd se učlani, kaže što bi se učlanio eto ti si član pa plaćaš isto kartu kao i ja, uzimas je kad i ja itd.
Puno je razloga zasto bi tvoj drug trebao da se uclani, bez obzira na ovaj cirkus sa kartama,
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:11 am

Jaozinho22 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:01 am
Ne pravi se razlika između članova i ''nečlanova'' htjeli vi to priznat ili ne, a trebala bi. Ne neka posebna ali simbolična sigurno da, smijemo se kosookim što na sve načine prizivaju članove a mi ih na ovim sitnim glupostima odbijamo.
To se baš pokazalo evo sad, ja neki dan drugu govorim hajd se učlani, kaže što bi se učlanio eto ti si član pa plaćaš isto kartu kao i ja, uzimas je kad i ja itd.
U pravu si za ovaj prvi dio i to bi trebali ljudi iz kluba popraviti, mora se napraviti razlika izmedju clanova i onih koji to nisu. Pa svi znaju kako pitari racunaju clanove, bar 50% njihovih clanova nisu trenutno aktivni clanovi a oni ih broje kao da jesu. Dok su oni na takav nacin brojali clanove, mi smo skoro svake godine ispocetka isli sa brojem clanova, sto je realno bila glupost.

Reci drugu da je biti clan pitanje casti, moralna obaveza ako se nazivas navijacem Zelje. Ne kontam taj mentalitet ljudi koji imaju novac a izmisljaju i traze razloge da ne budu clanovi kluba ili da ne dolaze na utakmice a nazivaju se navijacima.

Zamislite da ovu sezonu prosjecna posjeta bude 10 hiljada, da dignemo prosjek od prosle sezone(skoro 7 hiljada) za jos 3 hiljade(u ligi za prvaka prosjecna posjeta je bila preko 9 hiljada), da od svake utakmice klub zaradi minimalno po 100 hiljada KM, sto znaci da bi u jednoj sezoni mogli zaraditi otprilike 2 miliona KM samo od ulaznica. Hajmo sebi postaviti taj cilj. Da li mi kao navijaci mozemo imati toliki prosjek, da li nas na svakoj utakmici moze biti minimalno 10 hiljada, nebitno da li je protivnik gosk ili siroki, da li mi kao navijaci nasem klubu mozemo donijeti toliki novac samo od ulaznica. Da li mi navijaci mozemo klub podici na puno veci nivo od nivoa ove lige? Kad bi ovo uradili, privukli bi i nove sponzore, privlacenjem sponzora i njihovog novca dolaze i dosta bolji igraci, dosta bolji igraci znace i bolje rezultate u sportskom dijelu, stadion nastavlja da se gradi(jug, teren, krov na jugu i istoku itd) krenuli bi da ubiremo i plodove od poslovnih prostora na istoku, sve je to povezano. Da li mi to mozemo ili ce za utakmicu protiv AIKa biti pun stadiona a protiv Goska na stadionu da bude standardna ekipa koja je dosla da gleda Zelju i kojoj nije bitno ko je protivnik. Ne trazite glupe izgovore, sve zavisi samo od nas..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 3:21 am

Ja trenutno ne vidim ni jedan jedini razlog da obnovim članarinu osim toga što ludo volim Želju.
Za mene je to dovoljno, za simpatizere naravno nije. Za takvu ciljnu grupu treba popust pri kupovini karte, pogodnosti kod kupovine godišnje karte, popusti kod sponzora pokazivanjem članske karte kluba, jeftiniji navijački rekviziti u fanshopu itd. Marketing je nauka i tome se treba studiozno posvetiti jer definitivno ima prostora za napredak. Kada smo s ovakvom igrom imali prosjek na utakmicama od nekih 7 000 ljudi, ne smijem ni zamisliti šta bi bilo s boljim marketingom i boljim fudbalom.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 5:21 am

Bezveze se pokrece prica o uclanjenju, kad je, vjerujem, svi koji pisemo ovde, imamo clansku.
Tema je bila o tome da se karte hladno uzimaju bez clanske, i protiv Zete a i sada. To je greska UO, jer postavljaju neke likove samo da zarade dnevnicu od 30-40 KM, yebe se njima da li si clan ili ne,kada taj isti nikako nije povezan sa klubom. Znam o cemu pricam, pa haver mi, pitar, bas bas pravi pitar, godinama radi na ulazima kad su utakmice. Oko toga trebaju povesti racuna, ako vec placaju nekoga pri prodaji karata, na ulazima kad je utakmica, bolje da su tih desetak ljudi navijaci ovog kluba koji ne rade, koji imaju vremena za nesto takvo. Prvo njima bi legla koja marka fino, a drugo ne bi se desavale ovakve stvari, vec bi i oni postupali prema odredjenim pravilima jer su navijaci istog.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 5:22 am

starigrad je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:33 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jul 11, 2017 4:22 pm
ne treba nama niko noge da podmeće mi ih sami podmećemo...

i sad se ta djeca koja bi sutra trebala nositi igru druže sa bekrićem i kosorićem...
ja dobar sa violinom, jos prije nego sto je bio "neko i nesto" u Zelji i nastavio druzenje. jesam li i ja sada "violina"? pominju su tuzbe, mozda je i violina medju tuzenim i, ako treba, nek odradi kaznu, ako se bilo sta dokaze, kakva god bila. i, nije on jedini.

koliko raje s ovog foruma zna i druzi se sa narkomanima, sitnim lopovima koji obijaju vozila da ukradu kasetofone, obijaju trafike...? jesu li i oni narkomani, sitni lopovi...? ne valja ova generalizacija nikako, pogotovo me ti, kao jedan od razumnijih forumasa, iznenadjujes time.

ali, svakom na volju.
JESI
Nekog ko je dokazani šupak i nekog ko bi sutra radi svog interesa i ugasio Želju, ko je opstruirao donedavno sve što mogao, ko je uzimao Željine pare ko svoje, dužnost svakog pravog Željovca je da ako ništa osudi tog čovjeka, popljuje, mršne pa i odalami ako mu se pruži prilika.
Znaš kako kažu "negiranje zločina je isto što i rađenje istog"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 5:24 am

salle86 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 5:22 am
starigrad je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:33 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jul 11, 2017 4:22 pm
ne treba nama niko noge da podmeće mi ih sami podmećemo...

i sad se ta djeca koja bi sutra trebala nositi igru druže sa bekrićem i kosorićem...
ja dobar sa violinom, jos prije nego sto je bio "neko i nesto" u Zelji i nastavio druzenje. jesam li i ja sada "violina"? pominju su tuzbe, mozda je i violina medju tuzenim i, ako treba, nek odradi kaznu, ako se bilo sta dokaze, kakva god bila. i, nije on jedini.

koliko raje s ovog foruma zna i druzi se sa narkomanima, sitnim lopovima koji obijaju vozila da ukradu kasetofone, obijaju trafike...? jesu li i oni narkomani, sitni lopovi...? ne valja ova generalizacija nikako, pogotovo me ti, kao jedan od razumnijih forumasa, iznenadjujes time.

ali, svakom na volju.
JESI
Nekog ko je dokazani šupak i nekog ko bi sutra radi svog interesa i ugasio Želju, ko je opstruirao donedavno sve što mogao, ko je uzimao Željine pare ko svoje, dužnost svakog pravog Željovca je da ako ništa osudi tog čovjeka, popljuje, mršne pa i odalami ako mu se pruži prilika.
Znaš kako kažu "negiranje zločina je isto što i rađenje istog"
Meni Jahic prvi komsija, od onog incidenta samo sto se nije zapucalo :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 5:34 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 12, 2017 5:24 am
salle86 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 5:22 am
starigrad je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:33 pm


ja dobar sa violinom, jos prije nego sto je bio "neko i nesto" u Zelji i nastavio druzenje. jesam li i ja sada "violina"? pominju su tuzbe, mozda je i violina medju tuzenim i, ako treba, nek odradi kaznu, ako se bilo sta dokaze, kakva god bila. i, nije on jedini.

koliko raje s ovog foruma zna i druzi se sa narkomanima, sitnim lopovima koji obijaju vozila da ukradu kasetofone, obijaju trafike...? jesu li i oni narkomani, sitni lopovi...? ne valja ova generalizacija nikako, pogotovo me ti, kao jedan od razumnijih forumasa, iznenadjujes time.

ali, svakom na volju.
JESI
Nekog ko je dokazani šupak i nekog ko bi sutra radi svog interesa i ugasio Želju, ko je opstruirao donedavno sve što mogao, ko je uzimao Željine pare ko svoje, dužnost svakog pravog Željovca je da ako ništa osudi tog čovjeka, popljuje, mršne pa i odalami ako mu se pruži prilika.
Znaš kako kažu "negiranje zločina je isto što i rađenje istog"
Meni Jahic prvi komsija, od onog incidenta samo sto se nije zapucalo :kafa:
Sve zavisi kako ko gleda stvari. I kako ih poreda.
Meni ide Bog-porodica-Željo pa sve ostalo
U to troje nemoj mi dirati, nemoj ni u šali.
Sto puta sam se zakačio sa jaranima zbog JE.BO TE ŽELJO više, smaraš sa njim. Možeš reći sve ali opsovati jok
A kamo li ukrasti, pljuvati orkestrirano, podmetati noge
Ma mrš da si mi brat rođeni
Ako ne cijeniš moje, nabijem te
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 5:38 am

storm_raider je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:29 am
Jaozinho22 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 2:01 am
Ne pravi se razlika između članova i ''nečlanova'' htjeli vi to priznat ili ne, a trebala bi. Ne neka posebna ali simbolična sigurno da, smijemo se kosookim što na sve načine prizivaju članove a mi ih na ovim sitnim glupostima odbijamo.
To se baš pokazalo evo sad, ja neki dan drugu govorim hajd se učlani, kaže što bi se učlanio eto ti si član pa plaćaš isto kartu kao i ja, uzimas je kad i ja itd.
Puno je razloga zasto bi tvoj drug trebao da se uclani, bez obzira na ovaj cirkus sa kartama,
A vidi ovako
ŽELJO ima 2k bolesnika, možda još toliko polu-bolesnika
Ostale boli ona stvar koliko recimo mene za KK Bosnom i sl. Uglavnom shvatićeš poentu.
I šta mene tjera da budem ako ništa polu-polu-bolesnik Bosne? Ako ništa valjda bi taj klub treba "da me vuče za rukav"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 7:21 am

Treba biti realan. Nema pogodnosti biti član FK Željezničar (osim popusta u fan shopu, koji se daje svakom bio sam prisutan). Mada ljudima koji su članovi uglavnom pogodnosti i ne trebaju. Meni smeta što mi se laže. Nisam ja ovca jučer s posla izasao stajao na suncu u onoj gužvi i obradovao se kako karte idu, kad ono 60%(ako ne i više) ljudi nisu člansku vidjeli dok je ja nisam izvadio. Ružno je...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 7:32 am

Dobro ba **** vas partizan sta me napadate, samo sam realan I neko ko gleda puno utakmica pa i njihovih :) a dodaj na sve to da ce se njihov crnac nafurat ko da je ortodoksni cetnik I poginut ce protiv ***** jer nas tako gledaju a nasi ce njih gledati kao protivnika obicnog....to je razlika uvijek bila
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 7:33 am

salle86 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 5:22 am
starigrad je napisao/la:
uto jul 11, 2017 11:33 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jul 11, 2017 4:22 pm
ne treba nama niko noge da podmeće mi ih sami podmećemo...

i sad se ta djeca koja bi sutra trebala nositi igru druže sa bekrićem i kosorićem...
ja dobar sa violinom, jos prije nego sto je bio "neko i nesto" u Zelji i nastavio druzenje. jesam li i ja sada "violina"? pominju su tuzbe, mozda je i violina medju tuzenim i, ako treba, nek odradi kaznu, ako se bilo sta dokaze, kakva god bila. i, nije on jedini.

koliko raje s ovog foruma zna i druzi se sa narkomanima, sitnim lopovima koji obijaju vozila da ukradu kasetofone, obijaju trafike...? jesu li i oni narkomani, sitni lopovi...? ne valja ova generalizacija nikako, pogotovo me ti, kao jedan od razumnijih forumasa, iznenadjujes time.

ali, svakom na volju.
Znaš kako kažu "negiranje zločina je isto što i rađenje istog"
A gdje covjek negira ista?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 262 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija