Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:25 pm

cikazubo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:13 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jun 26, 2017 3:49 pm
čudan članak najblaže rečeno...

on recimo konstatuje da smo mi dvije ključne utakmice za titulu odigrali primjetno lošije od ostalih...ali ne vidi tu ništa bitno. a u tome je ključ svega.

nije samo riječ o činjenici da se uzeo samo jedan bod u te dvije utakmice. fudbal je takav da su itekako zamislivi scenariji gdje se to desi i uz dobru igru i optimalno zalaganje, naročito kad je tu i derbi. zubandan je jedan scenario gdje je ekipa koja je bila puno lošija svih 90 minuta ne samo pobijedila, nego i ušla u legendu. ali - nije se tako desilo.

ako uzroci tog pada nisu utvrđeni i popravljeni (ili odstranjeni), mi nećemo na bolje ni sa slavkom ni sa bilo kim drugim...možda na dva-tri mjeseca, ali već srednjeročno ne.
Drago mi je prije svega što se Slavko ostavio na mjestu šefa struke, ali u slučaju ispadanja od Zete da se ja išta pitam u svlačionici bi mu već saopštio da je završio sa Željom, ali ne pitam se i bolje je tako :D. Međutim u ovom kao što kažeš čudnom tekstu, gdje se spominje čak i neko bahaćenje od strane kluba :r moram primjetiti da je čovjek možda i upravu kad je Slavko u pitanju, ciljeve je ispunio, pored velikog preokreta i pada u borbi za titulu, i stvarno je pitanje šta ćemo dobiti eventualnim novim pokušajem u nizu da preskočimo par stepenica i tražimo neki novi profil trenera, Slavko je ustvari samo završio prvu polusezonu i odradio drugu, to nije dovoljno da se napravi neki trenerki rukopis, isto bi se desilo s bilo kojim drugim čovjekom kao šefom, dobra komparacija je s Edisom urađena, jednostavno stvori se žestoki hype, velika euforija u i oko kluba tako da nas to nosi i u sportskom segmentu do određenog momenta kada se sve spusti na normalan nivo i dok nam neka ekipa ne skine sve maske, iskreno se nadam da ćemo bez problema prevaliti ovu Zetu i da ćemo protiv AIKa odigrati ravnopravno, prolazu se tu naravno ne nadam, za neko čudo potrebna je prava klapa a to trenutno nemamo, ali je od kruijalnog značaja da odradimo OK euro utakmice, a vidjećemo poslije Evrope šta će se dešavati, kapnuće neka lova sigurno, a od 1. Jula možemo očekivati tek prava pojačanja, a imaćemo preko 20 dana da ih dovodimo do početka prvenstva..
Rekao bih da je clanak OK, sasvim "dobro izbalansiran" :)
A ChWillina dilema oko detektovanja i otklanjanja uzroka pada u par zadnjih kola..... mozda je nova sansa Slavki odgovor na to, hajd ga znaj sad
5. - 7. Okt 1992.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:26 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:23 pm
Gledao sam neke utakmice njegove ekipe i nisam uopste nikad ni pomislio da bi ga trebali dovesti. Kad se povezivao sa nama prosli put, pisao sam da je igracina kad se poredi sa stojanovicem, ali samo kad se poredi sa stojanovicem a ne da je neka igracina mimo toga..
"neke" koliko to utakmica. I da li smo ti, ja, peti, deseti kompetentni da kažemo da je karina od igrača.

a teško da mogu povjerovati da si uopšte pogledao i 2 njegove utakmice

"Gledao sam neke utakmice njegove ekipe i nisam uopste nikad ni pomislio da bi ga trebali dovesti." mi više govori da nisi ni pogledao niti jednu utakmicu, ili si pogledao protiv zvezde-partizana, ali nisi njega striktno pratio
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:28 pm

arelinho je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:18 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:16 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jun 26, 2017 3:59 pm
Nego kad smo kod Projića, koliko vas je pregledalo sve njegove, ili bar neke od utakmica, pa da može reći da bi nam zbog njega propala sezona, da je ubleha, da je karina od igrača?
Ma niko ne gleda lige iz regiona..
Ma odlican igrac je Projic, strasno brz, prodoran, ima odlican centarsut, ubrzo puni 30 godina, stranac. Kad vec dizemo do neba ovakve polovnjake da i ja dam svoj skromni doprinos tome. Dovedite Projica pa da imamo 4 stranca, gdje ne znas koji je veci polovnjak od njih 4..
Ja sam za to da se dovede kapitalac u vidu Marka Vešovića. Nema veze što bi trebali njemu dati platu 15 000 €.
Marko Vesovic vrijedi svakog tog feninga. Zasto?Zato sto bi bio ubjedljivo najbolji igrac u ligi, prevaga na terenu i neko ko bi nam zestoko pomogao u ostvarivanju nasih ciljeva. Dva igraca takvog kvaliteta = titula koja naredne sezone donosi ogroman novac i mimimalno 4 utakmice u evropi. Druga je stvar sto mi jos uvijek ne mozemo dovoditi takve igrace..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:31 pm

Mi za te pare mozemo dovesti 5-6 igraca koji su prevaga. Ogromna prevaga. Pricamo o tih 15 tisuca evrica :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:32 pm

Znao sam ja da neće valjat kad se napravi istok, pa sad bi Vešoviće dovodili u pm
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:37 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:26 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:23 pm
Gledao sam neke utakmice njegove ekipe i nisam uopste nikad ni pomislio da bi ga trebali dovesti. Kad se povezivao sa nama prosli put, pisao sam da je igracina kad se poredi sa stojanovicem, ali samo kad se poredi sa stojanovicem a ne da je neka igracina mimo toga..
"neke" koliko to utakmica. I da li smo ti, ja, peti, deseti kompetentni da kažemo da je karina od igrača.

a teško da mogu povjerovati da si uopšte pogledao i 2 njegove utakmice

"Gledao sam neke utakmice njegove ekipe i nisam uopste nikad ni pomislio da bi ga trebali dovesti." mi više govori da nisi ni pogledao niti jednu utakmicu, ili si pogledao protiv zvezde-partizana, ali nisi njega striktno pratio
Par utakmica kad su igrali sa Partizanom, Zvezdom itd. Zasto bih uopste pratio njega striktno, nije neki mladi potencijal niti neka prevaga na terenu. Da li smo kompetentni da kazemo da od odlaska Kvesica dovodimo sve ublehu do ublehe na toj poziciji. Da li smo kompetentni da kazemo da smo more polovnjaka dovodili u blizoj proslosti. Dovedu polovnjaka i onda ocekuju od njega nesto, da pokaze neki kao kvalitet i tako svaki put i onda se cudimo sto ne osvajamo trofeje, zar trebas biti kompetentan da to mozes vidjeti?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:40 pm

arelinho je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:26 pm
cikazubo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:24 pm
arelinho je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:18 pm


Ja sam za to da se dovede kapitalac u vidu Marka Vešovića. Nema veze što bi trebali njemu dati platu 15 000 €.
Zar stvarno misliš da bi standardni igrač prvaka HNL-a uopšte pomišljao da dođe u Želju, i zar misliš da nakon dobre sezone u prvaku lige koja je miljama ispred naše ne može dobiti puno bolji ugovor u Rijeci ili vani ? Takvi profili igrača su za nas nemoguća misija i još dugo će biti..
Druže ovo je bila ironija. :D Vešović garantujem da nema ispod 15 000 € u Rijeci. Pa nije lud da ovdje dođe igrati za 6/7 hiljada maraka.
Halali drug, ima ih kojima su takve cifre i takvi igrači relani, pa je teško prepoznati ko je ozbiljan a ko ironičan :D
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:43 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:37 pm


Par utakmica kad su igrali sa Partizanom, Zvezdom itd. Zasto bih uopste pratio njega striktno, nije neki mladi potencijal niti neka prevaga na terenu. Da li smo kompetentni da kazemo da od odlaska Kvesica dovodimo sve ublehu do ublehe na toj poziciji. Da li smo kompetentni da kazemo da smo more polovnjaka dovodili u blizoj proslosti. Dovedu polovnjaka i onda ocekuju od njega nesto, da pokaze neki kao kvalitet i tako svaki put i onda se cudimo sto ne osvajamo trofeje, zar trebas biti kompetentan da to mozes vidjeti?
Okrećeš priču, ali eto odgovorit ću ti. Možeš reći da su "ublehe"="da su loše odigrali"="da se nisu pokazali" jer ih je većina otišla nakon pola godine. Neko od njih će se možda pokazati kao dobar u drugom klubu.
Kako možeš reći da je neko ubleha a još ga nisi ni gledao kod nas.

Ove sezone je odigrao tri utakmice protiv blizanaca, i to su bile u prenosu. Ove ostale ekipe arena vrlo rijetko prenosi, osim ako se igraju neki drugi dan, ili se termini ne poklapaju.

A ja još nisam čuo komentar od nekog da je ubleha ko prati napredak, svi su mi rekli da je dobar bek. Nije sad marcelo, ali za naše lige je ok.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:45 pm

Čuj ovoga vredi igrača platiti 15ooo € mjesecnohahah
15x12=180 000€ godišnje (360 000 km).
Pa daj ti te pare akomislis da je isplativo posudi klubu pa nek' ti vrate ako se isplati.
Zadnja izmjena: dell21, dana/u pon jun 26, 2017 4:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:45 pm

Ja nisam gledo Projica nikad, al meni je on fantastican. Nekako ima aerodinamicno prezime, Projic - prolijece. Znaci garant dobro prolijece po strani. Cenane reaguj! :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:52 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:43 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:37 pm


Par utakmica kad su igrali sa Partizanom, Zvezdom itd. Zasto bih uopste pratio njega striktno, nije neki mladi potencijal niti neka prevaga na terenu. Da li smo kompetentni da kazemo da od odlaska Kvesica dovodimo sve ublehu do ublehe na toj poziciji. Da li smo kompetentni da kazemo da smo more polovnjaka dovodili u blizoj proslosti. Dovedu polovnjaka i onda ocekuju od njega nesto, da pokaze neki kao kvalitet i tako svaki put i onda se cudimo sto ne osvajamo trofeje, zar trebas biti kompetentan da to mozes vidjeti?
Okrećeš priču, ali eto odgovorit ću ti. Možeš reći da su "ublehe"="da su loše odigrali"="da se nisu pokazali" jer ih je većina otišla nakon pola godine. Neko od njih će se možda pokazati kao dobar u drugom klubu.
Kako možeš reći da je neko ubleha a još ga nisi ni gledao kod nas.

Ove sezone je odigrao tri utakmice protiv blizanaca, i to su bile u prenosu. Ove ostale ekipe arena vrlo rijetko prenosi, osim ako se igraju neki drugi dan, ili se termini ne poklapaju.

A ja još nisam čuo komentar od nekog da je ubleha ko prati napredak, svi su mi rekli da je dobar bek. Nije sad marcelo, ali za naše lige je ok.
Ko je to od bekova koje smo dovodili nakon Kvesica napravio nesto nakon nas? Gdje igraju Stojanovic, Bevab, Husic, Mladenovic, Kramaric, Mailson? Znam gdje igraju i to su sve klubovi deset puta gori od naseg kluba, odnosno igraju za klubove za koje imaju i stvarni kvalitet. Za Sinisu su isto Pazarci govorili da je dobar, odlican a on slina obicna cije je nedostatke prikrivao Miro svojim kvalitetom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:55 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:52 pm


Ko je to od bekova koje smo dovodili nakon Kvesica napravio nesto nakon nas? Gdje igraju Stojanovic, Bevab, Husic, Mladenovic, Kramaric, Mailson? Znam gdje igraju i to su sve klubovi deset puta gori od naseg kluba, odnosno igraju za klubove za koje imaju i stvarni kvalitet. Za Sinisu su isto Pazarci govorili da je dobar, odlican a on slina obicna cije je nedostatke prikrivao Miro svojim kvalitetom..
Rekao sam "možda", a opet pričaš nešto što nema veze sa vezom. Sad ako nam je škripao lijevi bek duže vrijeme, i svaki naredni koji dođe po tebi bi bio promašaj, samo ne onaj za kog bi ti rekao "bravo, odličan, bravo uprava, idemo po titulu sa njim".

Neko napiše Željezničar zainteresovan za Subića, onda izađe članak za Projića, ili obrnuto, au projić karina, nećemo projicaa hocemo subica ili se svi kupite, dovodimo polovnjake kme kme
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 4:58 pm

Još ima mjesec dana prelaznog roka, da i Mesija sada dovedeš nećeš ga uigrati sa timom do Zete, ne žuri se kao prošle godine, od gomilanja nemamo ništa.
Ne možeš se ni rješavati nekih igrača dok ne dovedeš zamjene, zato je gro tima i ostao, nažalost ali tako je.
To što je nama 1 pretkolo trenutno kao finale LP drugi je par opanaka.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:00 pm

Nešto kontam, koliko moraš biti lud pa vjerovati da ŽELJO može dobiti svakoga, ovako par dana pred utakmicu. Svega mi, da igramo protiv Juventusa u četvrtak ja bih vjerovao da imamo bar 5% šanse ako ništa.
Također vjerujem da će i Zeta pasti, da ćemo je riješiti već u prvom meču.
Koliko je to sad i realno sve pitanje je no vjera postoji :D

I KAD BUDEM DEDO, VOLJEĆU TE ŽELJO...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:00 pm

Ko god prati situaciju oko kluba posljednja dva mjeseca svjestan je da je ova utakmica u cetvrtak, kao i revans u Podgorici, najbitnija za klub u ovoj i narednoj godini. Od nje ce ovisiti puno toga i ne smijem pomisliti sta bi se desilo da nas Golubovci izbace. Ne daj Boze i zato je puna Grbavica imperativ za sve navijace i simpatizere kluba. Ne vjerujem da tako mlada postava Zete moze odigrati mirno i zrelo u grotlu Doline cupova.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:01 pm

sergejevic je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:09 pm
Nerealno je ocekivati da ce bilo koji nas klub rijesiti igracku krizaljku dvije sedmice od kraja prosle sezone. Citam nedavno i da je Zlomislic iz Sirokog negdje u Bjelorusiji. To je realnost nasih klubova, dosao je da odigra pola godine, da ostane u formi i da ide sto prije odavde. Tako je i s ostalim klubovima. Tomic, Stevanovic, Mesanovic, Duljevic ponajbolji igraci lige odlaze besplatno iz nasih klubova. To je neki zacarani krug i tesko je izaci iz toga. Ono sto ja vidim kao izlaz jeste situacija kao sa Ramovicem i Zecom koji su ako se ne varam potpisali na tri godine, kao i s ovim juniorima koji imaju duze ugovore. Istrpiti neke od njih naredne sezone i gurnuti ih u Evropi. Za dvije godine ukoliko vecina ostane bi trebali imati kompaktnu i dobru ekipu, koja uz dva bas dobra igraca, stranca, moze traziti nesto u Evropi. Kada se tako stvari postave onda su totalni visak igraci poput Gotala ili Lendrica. Oni mozda mogu zabiti dosta golova i biti najbolji strijelci lige, ali ce zbog njihovog ponasanja ispastati ostatak ekipe, pa i treneri, a nekada i navijaci. Kada pravis jednu ekipu na duze staze potrebni su igraci poput Ramovica, Ordagica, Stevanovica koji imaju prostora da napreduju, koji su normalni momci i koji nece maltretirati saigrace, trenere i djecurluju od koje zelis napraviti igrace. Tu se moze desiti veliki previd i greska s nekim ludim likom koji ce unositi nemir u svlacionicu.

Nase ekipe imaju to sto imaju za Evropu, Zrinjski izgubio pola prve ekipe, Zeljo najboljeg igraca, kao i Sarajevo i Siroki. Mi i Sarajevo smo napravili ogroman posao dovodjenjem Zeca, Ramovica i Kuzmanovica pred Evropu. Mogli su i oni cekati neki angazman vani do posljednjeg trena, onda ako propadne potpisati na pola godine sa Slobodom, Celikom, Borcem da ostanu u formi dok ne dodje naredni prelazni rok. Oni bi igrali za sebe, da se dokazu skautima, birali utakmice i uopste ih ne bi zanimao uspjeh ekipe. Zbog toga smatram da su Zec i Ramovic normalni momci koji ce na normalan nacin pokusati nesto napraviti, a ne otici za parama u Litvaniju, Iran, Hong Kong... Tesko je sada nekoga okriviti jer jos nemamo lijevog beka, jednostavno nije moguce dovesti dobrog igraca u ovom trenutku. Transfer rok nije ni poceo u Evropi jos uvijek, a mi vec moramo imati spremnu ekipu za pretkola.

Jedino rijesenje jeste da se pogodi s vecinom igraca, da iskoci nekoliko dobrih juniora, da dobro prodjes u zrijebu, a za sve te stvari treba srece. Na to se i ne moze uticati. Ono sto mi mozemo kao navijaci jeste podrzati ekipu da prodjemo barem Zetu, da zaradimo sto vise novca kojim mozemo platiti poslije npr. Besirevica, Ordagica i Subica na duzi period i uz Ramovica, Zeca, Zakarica, ponekog juniora stvarati ekipu dok ne dosegne nivo ozbiljnijeg fudbala. Povratnike ne treba ni gledati, kao ni one koji bi dosli na pola godine, godinu da odrzavaju formu dok im ne namigne neko iz Kazahstana.
ja se apsolutno slažem i za ramovića i za zeca, naročito ovog drugog koji i u ovoj fazi djeluje da i po angažmanu i po stvarnoj brzini nogu ima brzinu više u odnosu na ostatak ekipe. međutim ne mogu se složiti da je ikome višak igrač koji zabije 19 golova, a sljedeći najbolji 11. i još ćemo dobiti za njega i nekakvu odštetu, vjerovatno u rangu 200-250 hiljada eura, što je za igrača od 26 godina iz naše lige premija. to što je on pravio neke probleme - u dobroj mjeri je do nekih drugih problema, a koje nije on pravio. bez svih turbulencija u i oko ekipe koje su bile, i on bi imao puno manje prostora za to.

zato sam ja bio i za gotala, jer smatram da je to kalkulisani rizik koji u dobrom scenariju može donijeti puno dobrog. a ako nas je u stanju ovako ispaliti, onda više nisam jer se bukvalno već desio taj negativni scenario koji je rizik kod takvih igrača. i bolje da se sad desi nego usred sezone.
gradi željo boli te *****
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:06 pm

phpBB [video]
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:07 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:55 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:52 pm


Ko je to od bekova koje smo dovodili nakon Kvesica napravio nesto nakon nas? Gdje igraju Stojanovic, Bevab, Husic, Mladenovic, Kramaric, Mailson? Znam gdje igraju i to su sve klubovi deset puta gori od naseg kluba, odnosno igraju za klubove za koje imaju i stvarni kvalitet. Za Sinisu su isto Pazarci govorili da je dobar, odlican a on slina obicna cije je nedostatke prikrivao Miro svojim kvalitetom..
Rekao sam "možda", a opet pričaš nešto što nema veze sa vezom. Sad ako nam je škripao lijevi bek duže vrijeme, i svaki naredni koji dođe po tebi bi bio promašaj, samo ne onaj za kog bi ti rekao "bravo, odličan, bravo uprava, idemo po titulu sa njim".

Neko napiše Željezničar zainteresovan za Subića, onda izađe članak za Projića, ili obrnuto, au projić karina, nećemo projicaa hocemo subica ili se svi kupite, dovodimo polovnjake kme kme
Subic je u odnosu na Projica igracina. Dokazano i zvucno ime za ovu ligu, uz to i 6 godina mladji od Projica. Igrac na kojem se moze i zaraditi nesto ako raskine ugovor sa Partizanom. Nema potrebe da spinujes u fazonu da ja trazim ostavke uprave ili tako nesto ako se ne dovede Subic. Ja samo zelim kvalitetne igrace a ne polovnjake koje ce nam neko predstavljati kao pojacanja..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:09 pm

cikazubo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 4:13 pm

Drago mi je prije svega što se Slavko ostavio na mjestu šefa struke, ali u slučaju ispadanja od Zete da se ja išta pitam u svlačionici bi mu već saopštio da je završio sa Željom, ali ne pitam se i bolje je tako :D. Međutim u ovom kao što kažeš čudnom tekstu, gdje se spominje čak i neko bahaćenje od strane kluba :r moram primjetiti da je čovjek možda i upravu kad je Slavko u pitanju, ciljeve je ispunio, pored velikog preokreta i pada u borbi za titulu, i stvarno je pitanje šta ćemo dobiti eventualnim novim pokušajem u nizu da preskočimo par stepenica i tražimo neki novi profil trenera, Slavko je ustvari samo završio prvu polusezonu i odradio drugu, to nije dovoljno da se napravi neki trenerki rukopis, isto bi se desilo s bilo kojim drugim čovjekom kao šefom, dobra komparacija je s Edisom urađena, jednostavno stvori se žestoki hype, velika euforija u i oko kluba tako da nas to nosi i u sportskom segmentu do određenog momenta kada se sve spusti na normalan nivo i dok nam neka ekipa ne skine sve maske, iskreno se nadam da ćemo bez problema prevaliti ovu Zetu i da ćemo protiv AIKa odigrati ravnopravno, prolazu se tu naravno ne nadam, za neko čudo potrebna je prava klapa a to trenutno nemamo, ali je od kruijalnog značaja da odradimo OK euro utakmice, a vidjećemo poslije Evrope šta će se dešavati, kapnuće neka lova sigurno, a od 1. Jula možemo očekivati tek prava pojačanja, a imaćemo preko 20 dana da ih dovodimo do početka prvenstva..
ciljeve koji su postavljeni kad je dovođen - on je ispunio i premašio. ako bukvalno gledamo na stvari. a ako ne gledamo bukvalno, jasno je šta je postalo hajlajt cijele sezone i zbog čega se danas priča onako kako se priča. jasno je da onakav pad ne može biti slučajan. i šef je tu odgovoran po službenoj dužnosti, odgovoran i kad nije kriv, što su dvije različite stvari. ako se precizno i konkretno ne utvrdi i otkloni ono što je dovelo do toga da se u dvije ključne utakmice uzme jedan bod UZ ŠETANJE PO TERENU, rezultat neće napraviti ni slavko ni neko drugi. ovo je ključna stvar, jer bodovi se u fudbalu uvijek mogu izgubiti i kad većinu stvari uradiš kako treba. ali mi ih nismo izgubili na taj način. a ako se otkloni, za razliku od mnogih ne vidim razlog da slavko ne napravi rezultat.
gradi željo boli te *****
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 26, 2017 5:09 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 26, 2017 5:07 pm


Subic je u odnosu na Projica igracina. Dokazano i zvucno ime za ovu ligu, uz to i 6 godina mladji od Projica. Igrac na kojem se moze i zaraditi nesto ako raskine ugovor sa Partizanom. Nema potrebe da spinujes u fazonu da ja trazim ostavke uprave ili tako nesto ako se ne dovede Subic. Ja samo zelim kvalitetne igrace a ne polovnjake koje ce nam neko predstavljati kao pojacanja..
Znači ti si kompetentan da kažeš da je on polovnjak ? Ok, izvini

Dajte nam i nsamea, vesovica, nema veze sto bi nam isisali trogodisnji budzet, jer se to ipak isplati

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija