Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:15 pm

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:18 pm

taj je nekako premlad... :rofl:

i prekvalitetan... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:19 pm

Nije

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:21 pm

pile87 je napisao/la:
uto jun 13, 2017 4:19 pm
Nije

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ja čuo Napredak, pa rekoh da probam...
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:38 pm

kad tek pocne sezona mi cemo biti zadnji na tabeli,zato sto je tabela po abecednom redu,eto prilike slavki da vec unaprijed ima alibi i da prica "kad je pocela sezona mi smo bili zadnji na tabeli"

ovi sto pricaju kako mi placamo doprinose i da zbog toga imamo problem za dovodjenje igraca,jer placamo skoro duplo vise od ostalih,ne znam zaista sta da kazem,da je lijepo cuti i vidjeti da neko radi posteno u ovoj drzavi,jeste svakako,ali **** i to ako ce nam to biti prevelik teret i ako ce nas zbog toga igraci izbjegavati,to znaci ako su nasi odlucni da tako rade neka nadju nacin da nam to ne bude problem ili alibi za dovodjenje igraca ili neuspjeh,a uveliko se tako pise po forumu.mozda ce nekad doci vrijeme kad ce svi morati tako raditi ali kako stvari stoje to je od ove drzave miljama daleko,jer gdje to ima u normalnoj drzavi da nas kara inspekcija svako malo zato sto je sve kako treba,a ovima sto je sve na crnjaka nikad ne idu?da li ljudi u klubu stvarno misle ili se nadaju da ce takva drzava barem u bliskoj buducnosti (5-10 godina,da ne kazem 50 ) poceti cijeniti ovo sto nasi rade ili ce nas i dalje non stop karati inspekcijama?
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:40 pm

na papiru, namjerno kažem na papiru, nije bio problem i mi nismo doveli slabije igrače od konkurenata. u selekciji i "redanju" je bio problem. tačno je da neko za iste pare može igraču dati više. ali mi imamo neke druge prednosti, a imamo već i veće prilive po osnovu poštenog i regularnog rada.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:41 pm

19. juna prijateljska utakmica sa Krupom, 23. juna sa Širokim. :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:42 pm

Brkoo je napisao/la:
uto jun 13, 2017 3:51 pm
@Avlami, Ne znam da li pilas naopako ili si ozbiljan. Konkurencija je losa, mi smo isto losi, manje losija ekipa je postala prvak. To su cinjenice. To sto mi zelimo neke igrace ne znaci da je konkurencija odlicna. U gotovo svakoj ekipi u ligi ima bar 1 igrac koji vrijedi ali to ne znaci da je ta ekipa jaka. Druga stvar, kvalitet vecine igraca u ligi je upitan, za nijednog igrac kad bi ga doveli ne bi mogli garantovati da ce biti pojacanje, vec se milion faktora mora potrefiti za tako nesto. Jedan Mogren prodaje igraca za tri miliona eura a mi sretni sto smo prodali Bajica i Hadziahmetovica za milion i pedeset hiljada eura (ukupno za obojcu).Strahujemo u evropi i molimo Boga da izvucemo u prvom kolu konobare kakve jer su nas generalno svi stigli ili prestigli u fudbalu, ostaje nam nada da se mozemo izivljavati nad klubovima iz Andore, Kosova itd..
Eto vidiš, kako se može napisati nešto bez crnjačenja. Ja Želju posmatram u kontekstu naše lige i ništa više. Kada to pogledam sa distance, vidim da su se tri ekipe izdvojile i one su ne u 5 nego u jednoj deki, a ove tri ekipe su u odnosu na ostale u 5 deka.

Ovo oko prodaje igrača si u pravu, ali i to moramo posmatrati u okvirima naše lige. Nije taj iz Mogrena ili ko zna odakle, koji je otišao za 3 milke eura ništa bolji od našeg Mire, Vece ili Lendrića, ali je način menadžerskog poslovanja ovdje i u CG nebo i zemlja. Pa Marković se prodao za milion eura iz CG, a iz naše lige niko. Eto, jeste Cimirot, al u žutu. Tog što se prodao za 3 milke bi možda od Maminja otišao za još puta 3. U tome je finta. Kod nas Husara i Husarići vode brigu o takvim stvarima (ne karikiram), te zbog svega toga imamo to što imamo.

Ne treba previše crnjačiti niti napadati, jer ne znam šta time dobijamo. Štaviše, mislim da gubimo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:44 pm

vi ozbiljno shvatate bilo koju brojku iz crne gore? :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:44 pm

Eto dodje i ta famozna prozivka do koje su neki pozivali na strpljenje pa se opet ne dogodi nista. Dobili jednog dobrog igraca na posudbu, ostajemo bez najbolja dva iz prosle sezone i ostao haman kostur proslogodisnjeg "Nightmare Teama". Eto Kerle se rijesili, to mi je jedino bas pozitivno.

Ocekujem mucnu i groznu sezonu a Evrope se pribojavam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:53 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jun 13, 2017 4:40 pm
na papiru, namjerno kažem na papiru, nije bio problem i mi nismo doveli slabije igrače od konkurenata. u selekciji i "redanju" je bio problem. tačno je da neko za iste pare može igraču dati više. ali mi imamo neke druge prednosti, a imamo već i veće prilive po osnovu poštenog i regularnog rada.
stoji i to,samo se nadam da su ti prilivi od sponzora bili dovolji da pokriju sve to i da to nije razlog sto smo slabo trgovali do sad,i sto je jos vaznije da ce u buducnosti biti toliki da to vise necemo morati ni spominjati kad budemo dovodili igrace....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 4:58 pm

Dobrodoso zeko
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:00 pm

psihopata je napisao/la:
uto jun 13, 2017 4:53 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jun 13, 2017 4:40 pm
na papiru, namjerno kažem na papiru, nije bio problem i mi nismo doveli slabije igrače od konkurenata. u selekciji i "redanju" je bio problem. tačno je da neko za iste pare može igraču dati više. ali mi imamo neke druge prednosti, a imamo već i veće prilive po osnovu poštenog i regularnog rada.
stoji i to,samo se nadam da su ti prilivi od sponzora bili dovolji da pokriju sve to i da to nije razlog sto smo slabo trgovali do sad,i sto je jos vaznije da ce u buducnosti biti toliki da to vise necemo morati ni spominjati kad budemo dovodili igrace....
za naše uslove mi dobro stojimo. ni niko drugi nije ništa trgovao u plusu. jer igrači vagaju i gledaju da se ispale. ustvari svako gleda da se ispali, ne samo fudbaleri. i vjerovatno će sve ekipe najbolje prinove dovesti kad već počne prvenstvo.
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:15 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jun 13, 2017 4:44 pm
vi ozbiljno shvatate bilo koju brojku iz crne gore? :D
Sustina je ta, da timovi iz okruzenja dosta vise od nas napreduju. Ne sam od nas nego isto od ostalih timova iz premijer lige. To u svakom pogledu. Nazalost zaostajemo, i ta ce razlika biti sve veca, ako se nesto ne uradi po ovom pitanju. Crna Gora je odlicno povezana sa Italijom npr. Vojvodina investirala 2 mio eura u njihov trening kamp, a Sarajevo nesto minimalno u ono na Butmiru ako cemo da poredimo.

Ako mi nesto konkretno ne uradimo po ovom pitanju, mi cemo i dalje nastaviti da prodajemo igrace u Turske timove srednjeg ranga, za niske cijene. Sto je najveci problem ti momci nemaju mogucnost da se dokazu u respektabilnim ligama, tako da se dalje mogu da razviju i zavrse u vrhunskim timovima. Jedino sto Turski fudbal ima jeste novac, nista drugo. Najveci talenat Turskog fudbala je Emre Mor, momak koji nikako nije rodjen ili igrao u Turskoj. Mi se i dalje mozemo tjesiti da je super za Zelju i te igrace, da smo nesto zaradili, i da oni imaju dobre plate. Ali sta ima Zeljo i BH fudbal od toga?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:15 pm

SS pise da je Zec potpisao trogodisnji ugovor, ali sacekajmo zvanicnu..
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:21 pm

Zec je zavrsen... Idemo dalje
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1944
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:24 pm

Lijevi bek, Ramovic i spic sto se mene tice.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:25 pm

Ma zavrsen je on davno.. ne smije Cenan pricati sve.

Ja ocekujem i lijevog beka do cetvrtka, petka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:31 pm

storm_raider je napisao/la:
uto jun 13, 2017 5:25 pm
Ma zavrsen je on davno.. ne smije Cenan pricati sve.

Ja ocekujem i lijevog beka do cetvrtka, petka.
Znaci ne trebamo strepiti da ce biti novi slucaj Kostic? Jer ovi slobodasi opet nesto najavljuju..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 13, 2017 5:32 pm

Nikad ne znas nista u ovoj zemlji moj sajo. Ne znam pojedinosti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija