Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:34 pm

Smjesno je koliko se ovdje naprdjuje o Vukoticu, Subicu... pri tome nigdje nema zvanicno da su iz kluba stupili u kontakt i uopce zainteresovani za te igrace. Polako ljudi s epitetima i kritikama, raja samo nagadja i iznosi svoje zelje a pojedinci se ufate toga i iz dana u dan vrte pricu o tome. Racunaju moguce plate, obestecenja a fakticki manje vise niko nema pojma koliko ko ima primanja u nasem klubu a kamo li negdje drugo.
I fascinantno je kako se ta prica nametne, neko napise da je Subic kontaktiran odmah se razveze od cifro do ekipa koje ga jos zele, ali opet je i dobro sad se ne prizivaju Salihovic, Muslimovic, Stila i sl. kao prethodnih prelaznih rokova malo je raja pocela spustati loptu i apetiti su pali.
Valjda uskoro itadju imena koja su bila na ljekarskom da vidimo na cemu smo i koliko smo se djuturuma rojesili.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:38 pm

Zec se nije pojavio na prozivci Slobode.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:38 pm

vobznaazna je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:06 pm
Za Vukotića nismo ni pokusali sami smo sebi presudili da ga dovesti ne mozemo i da je skup sto je daleko od istine a 70% je igrac Zrinjskog otkud njima lova frajeru zar su toliko jaci od nas???
Ne lupetaj gluposti.
Ilić da nekog pusti u Zrinjski,hahahahaha
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:40 pm

I taj Zec pa nije Ronaldo ako hoće neka dodje ako neće hvala mu, pa vjerujte da je bilo bolje Mujagiću ponuditi bolje uslove, ugovor, i dati mu šansu da zaigra
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:41 pm

teatrale36 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 11:54 am
Svi govore da se treba napraviti dugorocan plan koji bi dao na kraju rezultat. Govorim o sportskom segmentu i ja sam potpuno saglasan.

Belgija je napravila plan za repku. Strucni ljudi sjeli i rekli klubovima, da se narednih 10 godina forsiraju i selektiraju najbolji mladi igraci, koji ce za 10 g ciniti respektabilnu reprezentaciju. Svi bili saglasni i svi krenuli sa takvim radom. Evo vec par g Belgija je jedna od boljih reprezemtacija Svijeta. Jedno vrijeme su bili 1. na FIFA rang listi.

Moze li se to primjeniti kod nas? Mislim da ne moze, a glavni razlog su navijaci. Mi sigurno ne bi istrpili ekipu od 18-20 godina koja ima ugovore na 5-7 g i koji bi u prvoj sezoni, mozda ispali iz lige. Mi tjeramo trenera nakon 2 poraza u prvenstvu, tjeramo igrace, tjeramo Uprave, ma nema koga ne tjeramo. Nemamo mentalitet ni strpljenje za bilo sta. Ovdje samo supljiramo. Daj nam Istok halalit cemo Evropu 3 godine. Istok se napravi za par mjeseci, ispusimo titulu, zavrsimo drugi i neki bi sve zivo tjerali. Imamo li obraza pogledati se u ogledalo i reci istrpit cemo 10 g djecu od 18-20 g, koja ce nakon toga napraviti rezultat.

Po meni su navijaci osnovni problem za provodjenje jednog takvog plana, a siguran sam da bi taj plan dao rezultat. Pitam vas koliko bi vas dolazilo na tekme u drugoj ligi ili eto da se ta mladjarija bori za goli zivot u PL.

Pitam zasto ima neko pptrebu hebavati najkorisnijem i najboljem strijelcu lige ustasku majku. Pitam, zasto tjeramo trenera nakon par poraza. Nemojte mi samo govoriti ne zna, ne forsira mlade itd. Eto, Adzem je forsirao mlade bio sa tom djecom dobro plasiran, pa je otjeran.

Nisu problem pare, tereni... problem je u nasem mentalitetu. Mi zaboravljamo za tri mjeseca obecanja o Istoku, halalu i Evropi. Ma kakva tri mjeseca mi za heftu, neka se desi poraz hebemo sve zivo i mrtvo.

Koliko bi nas istrpilo belgijski plan od 10 godina. Iskreno?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Puno je 10 god. ali 4-5 moze.Pravim navijačima nije problem nista, ja sam gledao Zelju i kad su nas nabijali Zmaj i Gradina i Lukavac po 5 razlike. Kad smo u ratu igrali na Kosevu kad je snajper pucao po tribinama,tako da bi mogao i gledati ligu za opstanak i sl., a ovi sad bolesnici neznam kako bih nazvao sto u 5 min.psuju pljuju i sto maltretiraju igrače sto svoje lične neuspjehe kompenziraju sa uspjesima svog kluba i sto im je sve u zivotu da se prepucavaju sa pitarima i obratno daleko im kuca od Grbavice, Želje i fudbala uopste.
Nek se uhvate svojih livada,sela, kafana,klošara,lopova pa s njima nek se druze.
Da. Pravim navijacima nije tesko nista. Koliko ih sada imamo?

@kvalitet napisa moglo bi 4-5 godina, ali da u timu imam najmanje 8 igraca U23, od kojih bi 5 bili starteri.

Mislim da bi im raja SAMO nakon 3 vezana poraza hebala sve zivo, a o tjeranju trenera i Uprave da i ne govorim. Imamo pogan mentalitet. Jedan Real 4 g ne osvoji titulu, halo jedan Real, ali im je stadion pun.

Ove godine ce biti mladja ekipa, bas me interesuje hoce li raja nakon ne daj Boze 3 vezana poraza sve tjerati, a na stadionu se pojaviti brojka od dvije milje bolesnika.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon jun 12, 2017 1:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:42 pm

Jadan zeko sta ti bi pa ne mozes skociti, zeko hop, zeko hop
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:43 pm

Mujagic?? Ponudjeno mu je, odbio je. Zavrsice u Maleziji 2 sezone i mozda karijeru zavrsi u Olimpiji. Nazalost kao i Sadikovic, a tu i tamo se prozivao Kostic sto "zeljinom djetetu, Sadikovicu ne da da igra".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:44 pm

KrajPrice je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:25 pm
boja mora je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:14 pm
Po meni smo jeddnog kapitalca izgleda doveli a to je Graovac da je još jednog plus povratak Sadikovića i Beganovića i ja bi bio zadovoljan
Sadikovic i Beganovic nemaju kvalitet za GOSKA, a ne za nas,
Oni su pokazali da imaju kvalitet za nas...
To što mi ne znamo dje gonimo,a kad ne znaš dje gonis svejedno je ko goni,to je sasvim drugi problem.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:46 pm

Velahalve je napisao/la:I taj Zec pa nije Ronaldo ako hoće neka dodje ako neće hvala mu, pa vjerujte da je bilo bolje Mujagiću ponuditi bolje uslove, ugovor, i dati mu šansu da zaigra
Sve sto si naveo mu je nudjeno. Momak je odbio poboljsane uslove i odbio produziti ugovor. Po mom misljenju glava mu je jos uvijek u Romi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:49 pm

FKZ1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:44 pm
KrajPrice je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:25 pm
boja mora je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:14 pm
Po meni smo jeddnog kapitalca izgleda doveli a to je Graovac da je još jednog plus povratak Sadikovića i Beganovića i ja bi bio zadovoljan
Sadikovic i Beganovic nemaju kvalitet za GOSKA, a ne za nas,
Oni su pokazali da imaju kvalitet za nas...
To što mi ne znamo dje gonimo,a kad ne znaš dje gonis svejedno je ko goni,to je sasvim drugi problem.
Pokazali su da su imali, to sto nisu zadrzali taj kvalitet ili jos vise napredovali, to je i njihov, a i nas problem.

Kao sto si napisao "ne znas dje gonis", a oni sa ovakvim padom "gone" ka Gosku. Nazalost, jer su nasa djeca i bolje da njih gledam kako zabijaju golove nego Lendrica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:52 pm

FKZ1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:44 pm
KrajPrice je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:25 pm
boja mora je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:14 pm
Po meni smo jeddnog kapitalca izgleda doveli a to je Graovac da je još jednog plus povratak Sadikovića i Beganovića i ja bi bio zadovoljan
Sadikovic i Beganovic nemaju kvalitet za GOSKA, a ne za nas,
Oni su pokazali da imaju kvalitet za nas...
To što mi ne znamo dje gonimo,a kad ne znaš dje gonis svejedno je ko goni,to je sasvim drugi problem.
Gdje su pokazali, meni je Dado bio simpatican a Dzenis bas gotivan nikad nisam nista napisao ni rekao protiv njih, ali je komplet stadion izlazio sa pricom da Dado nije isprljao dres. Sto je ocigledno uticalo na njega te je igrao jos gore. Momak vukao povredu plus psihicki rastrojen i kao takav je kvalitet za nas? Plus nisu napredovali ni jedan ni drugi ni milimetra niko im nije mogao braniti da rade na sebi.
Pricaj ti to nekom drugom da su kvalitet za nas.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:53 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:46 pm
Velahalve je napisao/la:I taj Zec pa nije Ronaldo ako hoće neka dodje ako neće hvala mu, pa vjerujte da je bilo bolje Mujagiću ponuditi bolje uslove, ugovor, i dati mu šansu da zaigra
Sve sto si naveo mu je nudjeno. Momak je odbio poboljsane uslove i odbio produziti ugovor. Po mom misljenju glava mu je jos uvijek u Romi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
ma ko god hoće da ide neka ide, jučer nešto razmišljam, vjerujete od ovih Lendrića,Zekonja, Subića nema ništa, svugdje u svijetu ljudi kupuju djecu od 14 pa prema gore i prave igrače od njih, mi na balkanu se razbacujemo talentima boli nas neka stvar, pa haj neka se nađe neki mangup pa našem junioru koji ima 18 godina da ugovor na 5 godina i neka igra, poslije 2 godine mu ponudiš produženje još 2 ako je dobar, i imaš svog igrača 6-7 godina i prodaš ga debelo, pa ovo je slična politika kakva je bila prije rata i koja je funkcionisala
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:53 pm

Beganović je proljetni dio sezone 14/15 + Ferencvaros bio veoma dobar, Dado je bio solidan u sezoni 14/15, dok je Europu odigrao maestralno. Kasnije su obojica, kao i čitava ta ekipa, pali na početku ligaške sezone 15/16, ona loša serija sa Odom, dolazak Sablje, izgubili su se u toj zbrci jbg.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:56 pm

Realno, jedino su Vedran, Blagojević i Lendrić igrači za Želje trenutno. Vedran odmah, Blagi i Lendrić za klupe. Sve ovo treba raspustiti na čelu sa trenerom.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:57 pm

"dok su neopravdano izostali Adnan Hadžić, Samir Efendić, Haris Mehmedagić i Asim Zec."
Kako neopravdano, a isticu im ugovori :D
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:57 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:43 pm
Mujagic?? Ponudjeno mu je, odbio je. Zavrsice u Maleziji 2 sezone i mozda karijeru zavrsi u Olimpiji. Nazalost kao i Sadikovic, a tu i tamo se prozivao Kostic sto "zeljinom djetetu, Sadikovicu ne da da igra".
To menadzeri prozivaju, ni jedan da se sjeti da lijepo objasni svom igracu da bez truda i rada ne moze i nece uspjeti. Kakav god on talenat imao. Ali hajde bitno je proglasiti Zerica najvecim talentom, a sto je lijen ko ***** nikom nista.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:58 pm

Minjore je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:57 pm
"dok su neopravdano izostali Adnan Hadžić, Samir Efendić, Haris Mehmedagić i Asim Zec."
Kako neopravdano, a isticu im ugovori :D
Trener Slobode je najavio da će protiv Asima Zeca biti pokrenut određeni disciplinski postupak.

SAmo Zeca :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:58 pm

FaraonTM je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:53 pm
Beganović je proljetni dio sezone 14/15 + Ferencvaros bio veoma dobar, Dado je bio solidan u sezoni 14/15, dok je Europu odigrao maestralno. Kasnije su obojica, kao i čitava ta ekipa, pali na početku ligaške sezone 15/16, ona loša serija sa Odom, dolazak Sablje, izgubili su se u toj zbrci jbg.
Kakav ba Beganović, on veze s vezom nema, prvo momak od 20god se zapusti, ima guzove ko moja nana-razvaljena, trči na 100metara 32 sekunde, mogu je po onom svom selu trčati i raditi na sebi i bilo bi nešto od njega, hoću Žerića i malog Šabanadžovića da vidim, ovi su imali priliku i boljela ih je neka stvar za istu
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 1:59 pm

pile87 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:44 pm
KrajPrice je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:25 pm
Sadikovic i Beganovic nemaju kvalitet za GOSKA, a ne za nas,
Oni su pokazali da imaju kvalitet za nas...
To što mi ne znamo dje gonimo,a kad ne znaš dje gonis svejedno je ko goni,to je sasvim drugi problem.
Gdje su pokazali, meni je Dado bio simpatican a Dzenis bas gotivan nikad nisam nista napisao ni rekao protiv njih, ali je komplet stadion izlazio sa pricom da Dado nije isprljao dres. Sto je ocigledno uticalo na njega te je igrao jos gore. Momak vukao povredu plus psihicki rastrojen i kao takav je kvalitet za nas? Plus nisu napredovali ni jedan ni drugi ni milimetra niko im nije mogao braniti da rade na sebi.
Pricaj ti to nekom drugom da su kvalitet za nas.
Znamo mi dje gonimo, a znaju i ovi drugi dje gone. Tu je problem. Ovi drugi hoce da gone umjesto ovih prvih, a kazu da su Zeljovci, a ako vec jesu neka se pridruze i pomognu, umjesto sto okolo olajavaju i nece da dolaze na tekme. Valjda im iz ponizenja sjediti kraj Svabe, Mise, Maria Stanica, Sabana...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 2:02 pm

Vrag je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:57 pm
storm_raider je napisao/la:
pon jun 12, 2017 1:43 pm
Mujagic?? Ponudjeno mu je, odbio je. Zavrsice u Maleziji 2 sezone i mozda karijeru zavrsi u Olimpiji. Nazalost kao i Sadikovic, a tu i tamo se prozivao Kostic sto "zeljinom djetetu, Sadikovicu ne da da igra".
To menadzeri prozivaju, ni jedan da se sjeti da lijepo objasni svom igracu da bez truda i rada ne moze i nece uspjeti. Kakav god on talenat imao. Ali hajde bitno je proglasiti Zerica najvecim talentom, a sto je lijen ko ***** nikom nista.
Ali zato mi je drago sto su neki drugi omladinci vidjeni na Vilsu i to par puta, kako trce poslije treninga. Veliki plus :palacgore:
Jos bi bilo bolje da imamo trenere za individualni rad, da sto lakse igraci predju u seniorske vode
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija