Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:16 pm

Ne znam je li neko pisao, halalite ako jeste.

Uglavnom, prekosutra počinje već tradicionalni "Turnir prijateljstva" u Bijelinji odnosno u Etno selu Stanišići. Naš Željo je u grupi sa Spartakom iz Subotice, OFK Beogradom i zagrebačkim Dinamom.

Već prekosutra, prvi dan turnira, igramo protiv Dinama, prenos na SK 1 u 13:45h :)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:18 pm

Ukratko da sumiram priču i nešto što mogu sam vidjeti: Dušmana imamo, nakotilo ih se, ali ne trebamo u svima tražiti iste. Npr. ako Sinan napiše nešto što se nama ne sviđa, ne mora on biti okarakterisan kao dušman. Njega više zanimaju klikovi od istine, ako "pravi dušmani" vode kroz par medija "rat" protiv nas, onda će on i njemu slični biti prikljoneni toj struji, jer svakog više zanima hoćemo li se raspasti (figurativno) nego hoćemo li ofarbati reflektore. Da je drugačija struja, npr. nakon utakmice u Mostaru, onda bi svaka druga vijest bila izjava nekog bitnog o toj utakmici. Sinan je mala riba i ne može on sam ništa. Njega sam naveo kao primjer, ako čita neka halali :)
Dušmana imamo, ali nismo sami protiv svih. Na nama je da nastavimo svojim putem, a vrijeme će pokazati ko nam zaista želi zlo, a ko je tu usput jer "kuda svi tu i mali Mujo".
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:20 pm

Sinan nije dušman, Sinan je jednostavno - Sinan :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:24 pm

život ga je namučio, ali ga nije pobedio...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:26 pm

Sad kad se Sinan naljuti i raspiše o krahu transfer politike Željezničara
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:30 pm

Da je Sinan ozbiljan jos uvijek bi na trafikama utorkom i petkom mogli kupiti sport :DD:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:31 pm

pile87 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 11:28 am
avlami97 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 10:45 am
FKZ1921 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 9:50 am
Što je više izmišljenih neprijatelja i što je više bojovnika na prvoj crti obrane od istih,utoliko smo z većem problemu. Ova taktika se uvijek ružno završi.
Pisao sam o ovome ima i godina.Navodio primjer iz filma"Karaula"Ukratko...na nekoj karauli ns granici sa Albanijom,fasuje poručnik triper od neke kurave i ne smije kući,dje će zeni s triperom. I sta će,lik izmisli neprijatelja.Grupisu se albanci da napadnu karauli. Uvede borbenu gotovost,Ne može niko van karaule...U trajace to dok on ne izlujeci triper.
U neko doba pošalje ženu platu po vojniku...I logično,vojnik ko vojnik,žena ko žena,vojnik mu bujne ženu...
Vrli poučno.. .koga pouke zanimaju.
Odličan film sa Emirom Hadžihafizbegovićem u glavnoj ulozi. Samo ne znam kakve veze ima ovaj film sa boldiranom rečenicom i izmišljenim neprijateljima. Dugo pišemo i čitamo, a Boga mi i pratimo Želju na razne načine. Ja se ne sjećam kada je ss.ba napisao ijedan afirmativan članak o Želji. Meni nikako nije jasno da je FTV objavila u "Mreži", sve ono što je objavila. Ukratko hrpa insinuacija u kojoj je glavni govornik Violina i njegovi trofeji, a bit emisije je trebala biti diskreditacija Senada Misimovića. Meni je krajnje nepristojno objaviti tekst o "Propasti dinastije MisimovićA", pred, tada veoma bitnu utakmicu u Mostaru protiv Zrinjskog. U tom istom periodu, također pred tekmu, Predsjednik Skupštine Ermin Pešto na svom fb profilu iznosi neke stvari koje mogu uticati na atmosferu u ekipi i ukupan ambijent u Klubu. Jedan Ivica Osim ili Mišo Smajlović mogu dolaziti na utakmice, dok je to Kemalu Kozariću iz poniženja. Znači direktan atak na rukovodeće ljude u Klubu, a time i ataka na Klub. Po meni to nisu izmišljeni neprijatelji, već osobe krajnje sumnjivih namjera, kojima u datom trenutku nije odgovaralo da se Željo rahat i na miru priprema za narednu utakmicu. Opstrukcije oko dozvola za gradnju i rekonstrukciju je bilo i mislim da se sa mnom slažeš, makar po tom pitanju.Grešaka na svim poljima je bilo i bit će ih uvijek, jer ko radi, taj i griješi, a suština priče je da se taj broj grešaka smanji na minimum i da Klub nastavi raditi u skladu sa pozitivnim zakonskim propisima.

Prodaja poslovnih prostora na Sjevernoj tribini i rad mimo zakonskih propisa, odnosno utaja poreza je krivično djelo i svi koji su učestvovali u tome su po meni neprijatelji Želje. No, da se vratim na film, svi nabrojani su htjeli karnuti Želju, kao što je onaj vojnik karno ženu svog predpostavljenog. Možda je moja pretpostavka pogrešna. Sada bi me mogao proglasiti bojovnikom.
Kakvim bojovnikom, meni se cini da FKZ1921 bije neke svoje bitke i misli da cijeli svijet zna za to. Ko iole prati desavanja oko kluba jasno mu je da je u onom trenutku kada je isao prilog na FTV da je neko omogucio da to ide na TV uopste i da se sa tim pokusava narusiti uprava i SM. U njihovim glavama nije to atak na Zelju nego na SM.
Od sport.sport niko nikad nije ni trazio da budu afirmativni po pitanju nego da budu objektivni i oni su imali isti pokusaj destabilizacije kluba samo iz drugih pobuda.
Nisu ni jedni ni drugi neprijatelji kluba, ja ih ne bi tako nazvao prije su kurave koje bi se zguzile za tri kile paradajiza a za 100 KM prodali bi majku i dijete svoje.
Pesto i ostali sigurno nisu neprijatelji, Pesto je samo nasjeo na patetiku a to su pojedini znali iskoristiti.
Ja sam pokusao naci smisao u ovom poredjenju ali nisam uspio a ne volim te skrivene poruke. Ovo sve vjerovatno ne bi ni napisao da smo uzeli titulu tako da ne ocekujem neko obrazlozenje.
Ja volim lijepu književnost :D i skrivene poruke od mladih kokica i friško udanih žena :ganja: Pored svog mentalnog napora nisam uspio odgonetnuti skrivenu poruku a nisam bojovnik nego hedonista. :kafa:
Kako mi ne kontamo ovu skrivenu poruku moramo se obratiti za pomoc * nobelocu* i kapitenu. On ce znati rasumaciti :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:39 pm

FaraonTM je napisao/la:
ned jun 04, 2017 9:16 pm
Ne znam je li neko pisao, halalite ako jeste.

Uglavnom, prekosutra počinje već tradicionalni "Turnir prijateljstva" u Bijelinji odnosno u Etno selu Stanišići. Naš Željo je u grupi sa Spartakom iz Subotice, OFK Beogradom i zagrebačkim Dinamom.

Već prekosutra, prvi dan turnira, igramo protiv Dinama, prenos na SK 1 u 13:45h :)
Je li nas ono Zvezda prosle godine natamburala 7-8 razlike... Ili sam ja pomijesao?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:40 pm

Nismo nikad imali vise neprijatelja nego sad? Sasvim logicno. I dok je tako, dobro je. Godinama su ovaj klub muzli raznorazni lesinari (inace ih licno poznajem dosta).. obicni paraziti koji su godinama bili u i oko kluba, muzli ga na raznorazne nacine. Dosta ove raje to zna. Onaj snimak i one psovke Lendricu, one najsocnije, neko je mislim i prepoznao glas, a znam i ja dobro ko je i sta je. I znam zbog cega i sto... takvih je hiljadu. Navodim samo taj primjer. Cekaju samo pogodan trenutak i pocnu se izvlacit iz rupa ko glodari. Rastjerani su, skidam kapu misketu i ostalima. Nema vise krave zvane zeljo. Na*ebem im se mame svima..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:44 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jun 04, 2017 1:27 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 1:18 pm
hardwell je napisao/la:
ned jun 04, 2017 12:31 pm
Sadiković je bolji i od Blagojevića i od Markovića :)
Sa čistom glavom jeste, a inače je u rangu Uglješe. Dobri igrači, mladi, trkači, moderni, kako god, ali sve to kad im se prekidač u glavi zatvori i kad funkcionišu normalno. Najviše bih volio kad bi ta dva došla sebi i zaigrala kako znaju. Gdje bi nam kraj bio...
Teško je ocjenjivati Sadikovića sada, u momentima odlaska je sigurno bila greška pustiti ga, ima on mana koje nikad neće ispraviti ali opet ima kvalitet koji je (bio) na nivou u poređenju s veznjacima koji su prošli kroz naš klub u samo godinu dana.
Pustit ga da odradi pripreme pa ćemo vidjeti koliko je napredovao/stagnirao u Sloveniji, možda Model zna više o trenutnoj formi Sadikovića jer prati njihovu ligu pa ako čita nek se javi :)
Model cita vi ne citate :rofl:
Vec sam napisao nekoliko puta da se nije promjenio niti mm. Cesto ne igra, kažu povrede, cesto rezerva. Kada igra u vecini je najslabije ocjenjen igrac. Ono to sam vidio je da trci 29m po utakmici, malo se okvasi isod pazuha i sve proba riješiti dugim loptama.
Bez napada molim jer ja bih bio najsretniji da sam se debelo zayebo.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:51 pm

Model1964 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 9:44 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jun 04, 2017 1:27 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 1:18 pm

Sa čistom glavom jeste, a inače je u rangu Uglješe. Dobri igrači, mladi, trkači, moderni, kako god, ali sve to kad im se prekidač u glavi zatvori i kad funkcionišu normalno. Najviše bih volio kad bi ta dva došla sebi i zaigrala kako znaju. Gdje bi nam kraj bio...
Teško je ocjenjivati Sadikovića sada, u momentima odlaska je sigurno bila greška pustiti ga, ima on mana koje nikad neće ispraviti ali opet ima kvalitet koji je (bio) na nivou u poređenju s veznjacima koji su prošli kroz naš klub u samo godinu dana.
Pustit ga da odradi pripreme pa ćemo vidjeti koliko je napredovao/stagnirao u Sloveniji, možda Model zna više o trenutnoj formi Sadikovića jer prati njihovu ligu pa ako čita nek se javi :)
Model cita vi ne citate :rofl:
Vec sam napisao nekoliko puta da se nije promjenio niti mm. Cesto ne igra, kažu povrede, cesto rezerva. Kada igra u vecini je najslabije ocjenjen igrac. Ono to sam vidio je da trci 29m po utakmici, malo se okvasi isod pazuha i sve proba riješiti dugim loptama.
Bez napada molim jer ja bih bio najsretniji da sam se debelo zayebo.

:D :palacgore:
Pretpostavljao sam da nije napredovao, u tom slučaju vjerovatno mu je noga ako se nešto spektakularno ne promijeni u njegovoj glavi, pa nek s Nedom onda hara u drugoj slovenskoj..
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:56 pm

MIslim da ce nasa najveca pojacanja biti 100 % spremni Zakaric i Crnov (pored nekih bombi, ako ih bude :DD: ) Realno rijec je o dobrim igracima za nasu ligu, sto pokazuje i njihov ucinak..a jos su relativno mladi.. Zakaric ima 25, Crnov 27 godina.. Povrede su ih dosta mucile zadnih godinu dana, a kada prodju ove ljetne pripreme, mislim da mogu biti oni stari..

Nema puno igraca u ligi ovakav ucinak:

Crnov
2013/2014 - 34 nastupa, 11 golova, 3 asistencije
2014/2015 - 30 nastupa, 9 golova, 10 asistencija
2015/2016 - 34 nastupa , 4 gola, 5 asistencija


Zakaric

2013/2014 - 33 nastupa, 9 golova, 2 asistencije
2014/2015 - 41 nastup, 7 golova, 7 asistencija
2015/2016 - 29 nastupa, 7 golova, 4 asistencije
Zadnja izmjena: heisenberg, dana/u ned jun 04, 2017 10:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 9:57 pm

Dado je mnogo utakmica odigrao "nazor" , sa njegovim najblizim sam pricao prije mjesec dva i tako kazu, ali kao pokusavalo se da ne ide na neku operaciju ali kazu da ce morati kad tad .. Sta je u pitanju , veze nemam.
Edit: Sa njegovim dajdzom se stalno prepirem jer dajdza kaze da je Enis bolji igrac od njega :)
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:05 pm

Enis bolji? Odma zaboravi sve sto ti je taj daidza reko. Amidzu slusaj.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u ned jun 04, 2017 10:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:05 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 9:40 pm
Nismo nikad imali vise neprijatelja nego sad? Sasvim logicno. I dok je tako, dobro je. Godinama su ovaj klub muzli raznorazni lesinari (inace ih licno poznajem dosta).. obicni paraziti koji su godinama bili u i oko kluba, muzli ga na raznorazne nacine. Dosta ove raje to zna. Onaj snimak i one psovke Lendricu, one najsocnije, neko je mislim i prepoznao glas, a znam i ja dobro ko je i sta je. I znam zbog cega i sto... takvih je hiljadu. Navodim samo taj primjer. Cekaju samo pogodan trenutak i pocnu se izvlacit iz rupa ko glodari. Rastjerani su, skidam kapu misketu i ostalima. Nema vise krave zvane zeljo. Na*ebem im se mame svima..
:palacgore:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:05 pm

Daidzu za sportskog direktora!
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:06 pm

:lol:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:10 pm

Pa na stoperu i jest Enis bolji
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:16 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
ned jun 04, 2017 7:35 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 04, 2017 12:53 pm


Jedini postovi koji se brisu su oni koji ubijaju diskusiju, konstantnim ponavljanjem
I mene interesuje objasnjenje.
Storme, stariji si od mene ali lažeš. Da tako brišeš postove koji ubijaju diskusiju brisao bi od par likova na koje su se dosad meni konkretno 4 čovjeka požalila.
Nikad im post nisi dotakao jer su kao svete krave ovdje a nas ''obične smrtnike'' ko hebe. Mozemo pisat sta god hocemo ali ako se administraciji ne svidi ono što pišemo bez obzira što ne kršimo pravila foruma to se briše, htio ti to ili ne. Moj post od neku noć je čist primjer za to. :)
Ne lazem i brisem. Vi niste ni svjesni koliko ima postova koji zavrse u kanti. Naravno, ne mogu sve stici. Tvoj post je bio nista drugo do ponavljanje necega sto si 100 puta vec rekao i 20 ljudi se vec zalilo na to. Nema to veze sa ukusom administracije, vec sa kvalitetom posta. Nista vise. Opet, ne mozemo stici sve. Stavljanjem sebe u ravan sa drugima, mi - vi, vodis neke izmisljene bitke. Za promjenu, preporucujem kvalitetne postove. Znam da mozes.

Za sve ostalo tu sam ti u PP, necemo ubijati diskusiju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 04, 2017 10:18 pm

avlami97 je napisao/la:
sub jun 03, 2017 7:15 pm
Bosnia je napisao/la:Moze li mi neko napisati tacan podatak o kapacitetu Grbavice po tribinama?
Sjever 5377
Istok 4266
Jug 3068
Zapad 738
Ukupno 13449 stolica
Kapacitet je veci za stepenice donjeg Juga i Jugozapad.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Prihod od ulaznica na prvoj evropskoj utakmici bi mogao biti cca 180.000 KM
Kombinacijom cijene karata 10, 15 i 20 KM
Eh sad, nekoliko takvih utakmica ..... placen racun za vodu
5. - 7. Okt 1992.

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaki87 i 271 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija