Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:29 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:22 pm
psihopata je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:19 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:10 pm
Kruži ova slika dresa ima već 7-8 dana, tj. ja sam je vidio 2-3 dana pred tekmu s Radnikom.
@KrajPrice mogao si nam uslikati malo iz blizine dres, ne moraš čitav da ne kvarimo klubu ćejf, al ako ništa približi nam grb da fino vidimo boje i materijal.
@1921 šta fali svijetlo plavoj boji, mi nemamo definisanu nijansu tipa Schalke što ima kraljevsku plavu, dvije šampionske generacije su igrali u dresovima svijetlo plave-teget boje, a i s Amarom smo uzeli kup u onim svijetlo plavim sa bijelim prugama.
kako nemamo definisanu boju?to je ova zeljeznicarska plava koju imas na avataru i koju smo nosili ove sezone.
Klub je kroz svoju historiju iskoristio sve moguće nijanse plave boje, od svijetlo plave, klasične plave, teget plave, do nekakvih dresova na pruge. Kontinuitet i definisanu nijansu plave nemamo. Volio bi da ostanu dresovi na pruge u budućnosti s ovom svijetlo plavo - tamno plavo varijantom, možda samo bijelu izbaciti.
sta se desavalo kroz istoriju nije bitno iz prostog razloga sto onda ni jedan klub nema definisanu nijansu,eto pogledaj stare slike pitara(koji imaju definisanu nijansu),veleza,slobode...itd,tu je bilo raznih nijansi neke boje,iz prostog razloga sto nije isto bilo tada i sada dobiti nijansu koju zelis,nego dobijes sta dobijes i to i nosis,sad je ipak 21. vijek i bez problema se moze dobiti boja koju zelis a ne samo kazes plava pa sta te zapadne....osim toga ako nemamo definisanu nijansu onda smo jedini klub na svijetu takav,mozemo se onda zvati i fk 50 nijansi plave. :D
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:30 pm

mora se dres i napraviti, ne bi svih tih 120 KM ni išlo klubu :kafa:
gradi željo boli te *****
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:31 pm

cala je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:25 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:59 pm
Sta je bilo sa GS? Da li je cemo u narednu sezonu uci i sa novim dresovima i sa GS na njima?

Da li smo mi kao klub i navijaci sposobni prodati 2000 dresova po cijeni 110-120 ili vise KM. Evo nek se proda 2000 dresova po cijeni od 120 KM. To je 240 hiljada KM samo od dresova. Onda clanske, prije evropskih tekmi oko stadiona postaviti standove za prodaju clanskih, animirati navijace jos vise. Treba iskoristiti i to sto nakon toliko godina evropu opet igramo na nasoj Grbavici, neki skec uraditi sa nasim poznatim glumcima koji bi pozvali navijace na utakmicu, na kupovinu clanskih i dresova i to vrtiti po radio stanicama i tv-u..
Previse sanjas :r
Nesto tipa nemojte kuci bez clanske ici,mogla bi vas oklagija iza coska stici. :D kakvih 120, cjena nebi smjela biti iznad 80, za clanove 70
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:36 pm

Boja je definisana 1921. Željeznicarska plava.
Druga je stvar što nismo cesto u poziciji zbog cijene da postavljamo uslov proizvođacu.
Nekada je dobro zbog tradicije odstupiti od iste ( jesam ovo reko :ganja: )

Dresovi ko dresovi. Nije bitna boja, nije bitno ko ce u njima igrati.Bitno je KAKO ce igrati.
U nedostatku vizije, dugorocnog plana, zacrtanih i profiliranih ciljeva upalili smo se na dresove.
Palili smo se i palicemo se :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:38 pm

psihopata je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:29 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:22 pm
psihopata je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:19 pm


kako nemamo definisanu boju?to je ova zeljeznicarska plava koju imas na avataru i koju smo nosili ove sezone.
Klub je kroz svoju historiju iskoristio sve moguće nijanse plave boje, od svijetlo plave, klasične plave, teget plave, do nekakvih dresova na pruge. Kontinuitet i definisanu nijansu plave nemamo. Volio bi da ostanu dresovi na pruge u budućnosti s ovom svijetlo plavo - tamno plavo varijantom, možda samo bijelu izbaciti.
sta se desavalo kroz istoriju nije bitno iz prostog razloga sto onda ni jedan klub nema definisanu nijansu,eto pogledaj stare slike pitara(koji imaju definisanu nijansu),veleza,slobode...itd,tu je bilo raznih nijansi neke boje,iz prostog razloga sto nije isto bilo tada i sada dobiti nijansu koju zelis,nego dobijes sta dobijes i to i nosis,sad je ipak 21. vijek i bez problema se moze dobiti boja koju zelis a ne samo kazes plava pa sta te zapadne....osim toga ako nemamo definisanu nijansu onda smo jedini klub na svijetu takav,mozemo se onda zvati i fk 50 nijansi plave. :D
Mi smo šareniji u 21.vijeku nego u onoj državi kad su u pitanju garniture dresova. Ja se iskreno nadam da ćemo se napokon opredijeliti za neku varijantu pa da ćemo se iste držati, i Barca ima definisane boje a svake godine drugačiji dres, prmijene raspored pruga, nekad tanje nekad šire, nekad oštri prelazi a nekad ne, moraš mjenjati jer je to marketinški trik, ali neka osnova mora postojati. Lično volio bi ove široke svijetlo plave a tanke teget plave pruge, prvo što nema kluba s tom kombinacijom boja, nebesko plava boja je jako lijepa a teget plava oličenje radničke klase, podsjeća me na one radničke i školske kecelje.
Al nije da i veliki klubovi ne mijenjaju nijanse u potpunosti, eto npr Bayern, nosili su crveno-bijele, crveno-plave, samo crvene, pa bordo-bijele itd itd..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:39 pm

Mene vise brine ko ce ih nositi
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:41 pm

Ma dresovi su odlicni. Nije ih đabe Charlie Harper nosio

slika

slika slika
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:43 pm

BlwD je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:41 pm
Ma dresovi su odlicni. Nije ih đabe Charlie Harper nosio

slika

slika slika
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :klanjase2:
a tu su i dugmici :D
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u pet jun 02, 2017 5:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:46 pm

Dresovi su qrac, cuj svijetlo plava :palacdole:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:47 pm

cala je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:25 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 4:59 pm
Sta je bilo sa GS? Da li je cemo u narednu sezonu uci i sa novim dresovima i sa GS na njima?

Da li smo mi kao klub i navijaci sposobni prodati 2000 dresova po cijeni 110-120 ili vise KM. Evo nek se proda 2000 dresova po cijeni od 120 KM. To je 240 hiljada KM samo od dresova. Onda clanske, prije evropskih tekmi oko stadiona postaviti standove za prodaju clanskih, animirati navijace jos vise. Treba iskoristiti i to sto nakon toliko godina evropu opet igramo na nasoj Grbavici, neki skec uraditi sa nasim poznatim glumcima koji bi pozvali navijace na utakmicu, na kupovinu clanskih i dresova i to vrtiti po radio stanicama i tv-u..
Previse sanjas :r
Upravo mogucnost da se ostvari jedan san zivot cini zanimljivim.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:47 pm

pa neće biti samo jedan dres pobogu...
gradi željo boli te *****
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:48 pm

Al kako svi pocese shvrhavati na dresove. Kad se jedan javi da nisu nesto eto ih odma jos per haha
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:49 pm

Uprava napolje, necemo dresove, hoćemo igrače

@fanaticzeljin

uticajni forumas 1921.ba :kafa:
Zadnja izmjena: LARSSON, dana/u pet jun 02, 2017 5:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:49 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:47 pm
pa neće biti samo jedan dres pobogu...
Pricamo o domaćem ( glavnom) dresu. Znaci fuj
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:49 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:48 pm
Al kako svi pocese shvrhavati na dresove. Kad se jedan napisa da nisu nesto eto ih odma jos per haha
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:51 pm

blueman-TM87 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:49 pm
ChWilla je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:47 pm
pa neće biti samo jedan dres pobogu...
Pricamo o domaćem ( glavnom) dresu. Znaci fuj
ko je reko da je to domaci ? :?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:51 pm

Ja sam za ove nase proizvodjace had=hadalje. Da kragna dodje do izrazaja
Srcu draga, boja PLAVA !
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:52 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:38 pm
psihopata je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:29 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jun 02, 2017 5:22 pm

Klub je kroz svoju historiju iskoristio sve moguće nijanse plave boje, od svijetlo plave, klasične plave, teget plave, do nekakvih dresova na pruge. Kontinuitet i definisanu nijansu plave nemamo. Volio bi da ostanu dresovi na pruge u budućnosti s ovom svijetlo plavo - tamno plavo varijantom, možda samo bijelu izbaciti.
sta se desavalo kroz istoriju nije bitno iz prostog razloga sto onda ni jedan klub nema definisanu nijansu,eto pogledaj stare slike pitara(koji imaju definisanu nijansu),veleza,slobode...itd,tu je bilo raznih nijansi neke boje,iz prostog razloga sto nije isto bilo tada i sada dobiti nijansu koju zelis,nego dobijes sta dobijes i to i nosis,sad je ipak 21. vijek i bez problema se moze dobiti boja koju zelis a ne samo kazes plava pa sta te zapadne....osim toga ako nemamo definisanu nijansu onda smo jedini klub na svijetu takav,mozemo se onda zvati i fk 50 nijansi plave. :D
Mi smo šareniji u 21.vijeku nego u onoj državi kad su u pitanju garniture dresova. Ja se iskreno nadam da ćemo se napokon opredijeliti za neku varijantu pa da ćemo se iste držati, i Barca ima definisane boje a svake godine drugačiji dres, prmijene raspored pruga, nekad tanje nekad šire, nekad oštri prelazi a nekad ne, moraš mjenjati jer je to marketinški trik, ali neka osnova mora postojati. Lično volio bi ove široke svijetlo plave a tanke teget plave pruge, prvo što nema kluba s tom kombinacijom boja, nebesko plava boja je jako lijepa a teget plava oličenje radničke klase, podsjeća me na one radničke i školske kecelje.
Al nije da i veliki klubovi ne mijenjaju nijanse u potpunosti, eto npr Bayern, nosili su crveno-bijele, crveno-plave, samo crvene, pa bordo-bijele itd itd..
sareniji smo zato sto su to dresovi sa lagera,imas 2-3 opcije pa biraj,rijetko kad smo mi postavljali uslove jer to u vecini slucajeva nije bilo ni moguce zbog finansija,sad je vec vrijeme kad mozemo birati nijansu koju zelimo tj. zeljeznicarsku nijansu plave boje kako nam i naziv i tradicija nalazu,sve ostale nijanse plave ne bi trebale biti u opticaju,barem ne ovako ekstremno sa plave na svijetlo plavu,vec kombinovati 2-3 priblizne nijanse.

normalno da svi klubovi mijenjaju dres ali vecinom samo dizajn,svaki put je upravo zbog prodaje i zarade,i mi trebamo mijenjati dizajn ali previse odstupiti od nijanse nikako,jer rijetko koji klub promijeni nijansu.....ja ne znam koje su boje bayerna,da li je to crvena,da li tamno plava,da li crna,jer su imali garniture u svim tim bojama,pa pretpostavljam da im se sve te boje vezu za klub.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:52 pm

ne sekirajte se.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 5:55 pm

dres je vec izabran, đaba palamuđenje :ganja:
Ako je datum 5.6. predviđen za promociju dresa, onda samo on može, mora biti maneken :DD:
slika
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 156 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija