Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:20 pm

Jos kad bi dresovi bar desetak bodova mogli sami donijeti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:20 pm

ja vec zaljubljen u dresove!!! mozda klub poziva na legendardnu sezonu 97/98 jer bice tacno 20 godina od osvajanja prve poslijeratne titule!!! jos kad bi 5.6.2018. mogli da igramo posljednje kolo na grbavici uz proslavu titule!!! zuban nek izvede pocetni udarac na utakmici... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:21 pm

Ima da redovi budu ispred fanshopa prije Evrope :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:21 pm

Napokon na pruge :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:22 pm

DRESOVI :klanjase: :klanjase: :klanjase: :klanjase: :klanjase: :klanjase:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:22 pm

Amidza je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:19 pm
Sad smo opet Real moj Arelinho, sampionski i najljepsi dresovi.
I neJma pojacanja :rofl: , samo dresEvi
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:22 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:21 pm
Ima da redovi budu ispred fanshopa prije Evrope :kafa:
Iskreno se nadam da su ih naručili dovoljno. Biće baš kako kažeš, redovi :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:23 pm

Model1964 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:22 pm
Amidza je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:19 pm
Sad smo opet Real moj Arelinho, sampionski i najljepsi dresovi.
I neJma pojacanja :rofl: , samo dresEvi
Ma grehota obuc bolan, samo uramit i na zid okacit.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:24 pm

Morzhy je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:16 pm
LeBlue je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:00 pm
Morzhy je napisao/la:
pet jun 02, 2017 2:53 pm
Zlomislić iz Širokog pravi igrač
Jeste. Super rijesenje u sredini, zna protivnicke napade da stopira, jak u duelima, a isto ima dobar sut.
Tip igrača k'o Nemanja Matić
Bas takav profil. Igrao sa Rijekom kad su izbacili Stuttgarta u play-off za EL. Igrao u EL i postigao jedan pol, imao povrede i kasnije otisao u Tursku. Siroki ga doveo kao slobodnog igraca, i cini mi se da mu je sad ugovor istekao. Ima 25 godina, i bolji od Markovica sto igra kod nas slicnu poziciju. Znaci ima se dobrih igraca koji su slobodni, ako imas prave ljude. Mi to trenutno nemamo, jedino ako Slavko vec ima jasna pojacanja, i ljudi ga striktno slusaju. Mi nazalost imamo jednu ublehu koji obavlja funkciju sportskog direktora.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:24 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:22 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:21 pm
Ima da redovi budu ispred fanshopa prije Evrope :kafa:
Iskreno se nadam da su ih naručili dovoljno. Biće baš kako kažeš, redovi :)
Samo se nadam da je kvalitet bolji nego proslogodisnji.. Ima da ide ko halva
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:25 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:20 pm
ja vec zaljubljen u dresove!!! mozda klub poziva na legendardnu sezonu 97/98 jer bice tacno 20 godina od osvajanja prve poslijeratne titule!!! jos kad bi 5.6.2018. mogli da igramo posljednje kolo na grbavici uz proslavu titule!!! zuban nek izvede pocetni udarac na utakmici... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bog te cuo Jovane.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:25 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pet jun 02, 2017 2:42 pm
Ovaj prelazni rok, a cini mi se i zadnja 3-4 prelazna prije toga, pokazuju jadno stanje PL, vecine klubova u BiH i fudbala u cjelini. Realno gledano, trenutna "vrijednost i kvalitet" vecine igraca je 0.
Jedva da bi se sastavila jedna ekipa kada bi se sabrali svi "najbolji" igraci u PL. Kada se tome doda cinjenica da nasi klubovi nemaju plateznu moc da kupe igraca, dolazimo do ovoga sto trenutno imamo u skoro svim klubovima koji natupaju u PL. Dio problema je i u savezu koji ne vodi racuna o PL, a to konstantno dokazuju iz godine u godinu.
Bilo bi mi drago kada bi nasa uprava skontala/prepisala neke modele razvoja koji su jedini ispravni za "manje" klubove u danasnjem modernom (komercijalnom) fudbalu,a pod "manje" mislim u evropskim razmjerama.
Kuca se pravi od temelja, ali nije temelj samo infrastruktura...kod svih "manjih" klubova bitan dio temelja je omladinska skola, te integracija tih mladih igraca u prvi tim, njihov pravilan razvoj i na kraju balade adekvatna naplata za "proizvod".
ništa :D neke modele
Zna se koji model :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:27 pm

Al svaka cast ovim radnicima iz DHL-a sto su otvorili karton i uslikali. :klanjase2:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:28 pm

LeBlue je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:24 pm
Morzhy je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:16 pm
LeBlue je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:00 pm


Jeste. Super rijesenje u sredini, zna protivnicke napade da stopira, jak u duelima, a isto ima dobar sut.
Tip igrača k'o Nemanja Matić
Bas takav profil. Igrao sa Rijekom kad su izbacili Stuttgarta u play-off za EL. Igrao u EL i postigao jedan pol, imao povrede i kasnije otisao u Tursku. Siroki ga doveo kao slobodnog igraca, i cini mi se da mu je sad ugovor istekao. Ima 25 godina, i bolji od Markovica sto igra kod nas slicnu poziciju. Znaci ima se dobrih igraca koji su slobodni, ako imas prave ljude. Mi to trenutno nemamo, jedino ako Slavko vec ima jasna pojacanja, i ljudi ga striktno slusaju. Mi nazalost imamo jednu ublehu koji obavlja funkciju sportskog direktora.
I ja sam mišljenja da naš vrli SD ne bi sebi uspio završiti kurvu u bordelu, ali hajde da se ne ponavljam stalno, možda nas sve iznenadi u ovom prelaznom roku.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:29 pm

Amidza je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:27 pm
Al svaka cast ovim radnicima iz DHL-a sto su otvorili karton i uslikali. :klanjase2:
Nisu oni :D ostali bi bez posla
Neko od naših ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:29 pm

Napokon na pruge. Svaka čast.
Zlomislić nije slobodan koliko sam ja vidio, a da je odličan igrač jeste itekako.
 
revolt
Postovi: 65
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:29 pm

heisenberg je napisao/la:Moglo bi se izdvojiti 200+ hiljada KM za pojacanja, ja ne vidim zasto da ne..

Odlaskom Mire, Lendrica i Kerle oslobodit ce se budzet za nekih 230 000+ KM godisnje
Vjerujem da nasi Lendrica nece pustiti ispod 1 000 000 KM
Realno je da od UEFE ove godine zaradimo oko 1 400 000 KM
Jos kad bi rijesili pitanje generalnog ssponzora...
Lendric i 1.000.000KM, to je ni blizu. Zar stvarno misliš da ovo nije namjerno uradio da isforsira odlazak...
plavi su pravi crveni su drveni
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:30 pm

Model1964 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:29 pm
Amidza je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:27 pm
Al svaka cast ovim radnicima iz DHL-a sto su otvorili karton i uslikali. :klanjase2:
Nisu oni :D ostali bi bez posla
Neko od naših ;)
Ma ko god da je regres mu odma uplatit. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:30 pm

Ne mozes reci da je drugo mjesto neuspjeh,u kakvoj god premier ligi se takmicio. A posebno ne mozes reci da je to krah ili katastrofa.
Dakle,drugo mjesto,po meni,nije problem. Problem je puno veci i lezi u cinjenici da si ga preskupo platio. Platio si ga preskupo gledajuci dva aspekta. Prvi je direktni i ogleda se u kolicini potrosenog novca(ako gledamo placene poreze,ne mislim da su bruto plate u protekloj sezoni bile manje od 1,8 mil,pripreme kao malo kad do sad,...ostalo.).
Drudi aspekt je tim koji sada imas. A imas tim koji je bezvrijedan,ili bolje reci obezvrijedjen. Koliko vrijedi cijeli nas tim? Ne na TM,vec realno.Evo hocemo sve igrace prodati,koliko para za njih mozemo uzeti? Ja mislim ne vise od jedam milion km. Veca 500 hiljada km,Lendric 350-400 hiljada km,svi ostali dabogda na bi izglavili 200 hiljada km.
Ovo je posljedica necega o cemu sam pisao u ovo doba prosle godine. I kad sad gledam to o cemu sam pisao,kao da sam pisao jucer. Ni dodati ni oduzeti ni rijeci. Nazalost.
Nazalost,jer ne moze niko reci:lako je poslije bitke biti general. Vidjelo se iz aviona da ne znamo sta radimo sa strukom,odnosno,vidjelo se da ne radimo kako treba.
Tad sam bio jedini koji je o tome pisao. Kakve su reakcije bile znate. Ali **** to. Zalostan sam i razocaran sto se izgubilo vrijeme,potrosilo mnogo para,devalvirao klub u smislu sportskog rejtinga,evropskog koeficijenta,ugleda...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 02, 2017 3:32 pm

FKZ1921 je napisao/la:
pet jun 02, 2017 3:30 pm
Ne mozes reci da je drugo mjesto neuspjeh,u kakvoj god premier ligi se takmicio. A posebno ne mozes reci da je to krah ili katastrofa.
Dakle,drugo mjesto,po meni,nije problem. Problem je puno veci i lezi u cinjenici da si ga preskupo platio. Platio si ga preskupo gledajuci dva aspekta. Prvi je direktni i ogleda se u kolicini potrosenog novca(ako gledamo placene poreze,ne mislim da su bruto plate u protekloj sezoni bile manje od 1,8 mil,pripreme kao malo kad do sad,...ostalo.).
Drudi aspekt je tim koji sada imas. A imas tim koji je bezvrijedan,ili bolje reci obezvrijedjen. Koliko vrijedi cijeli nas tim? Ne na TM,vec realno.Evo hocemo sve igrace prodati,koliko para za njih mozemo uzeti? Ja mislim ne vise od jedam milion km. Veca 500 hiljada km,Lendric 350-400 hiljada km,svi ostali dabogda na bi izglavili 200 hiljada km.
Ovo je posljedica necega o cemu sam pisao u ovo doba prosle godine. I kad sad gledam to o cemu sam pisao,kao da sam pisao jucer. Ni dodati ni oduzeti ni rijeci. Nazalost.
Nazalost,jer ne moze niko reci:lako je poslije bitke biti general. Vidjelo se iz aviona da ne znamo sta radimo sa strukom,odnosno,vidjelo se da ne radimo kako treba.
Tad sam bio jedini koji je o tome pisao. Kakve su reakcije bile znate. Ali **** to. Zalostan sam i razocaran sto se izgubilo vrijeme,potrosilo mnogo para,devalvirao klub u smislu sportskog rejtinga,evropskog koeficijenta,ugleda...
Ooooo pa dobrodosao :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija