Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:54 am

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:18 am
@Bosnia duzan sam ti odgovoriti na tvoju opasku da smo dovodili mlade i da nabrajas Kvesu, Tomica itd. Ja sam mislio na period od kada je tu ova uprava. Halvadzic je jedini mladi koji je doveden. Ovi koje ti nabrajas su u Amarovo vrijem dosli.
Ako se stvarno pricalo sa Amarom ja se nadam da je to zbog toga da preuzme funkciju SD tj da se on sve pita za sportski segment. Tu opciju ne zaboravljajte. Meni je ona najbliza koliko god neki smatrali da je Amar samo trener. Ja mislim da je on idealna licnost za SD koji ce donijeti ono o cemu sam danas pricao tj strategiju sportskog segmenta kluba.

Ne znam @Bosnia sto si navro da prosjek nije 7000. Jeste manji ali su to zvanicni podaci saveza. Ako je po nasem 5000 moras priznati da je sigurno u prisjeku bilo jos 500-600 djece, pa omladinski pogon, pa gratisi i sl. To presucujes svjesno. A mozda ni ovi na ulazima ne broje dobro godisnje. U nekim tekmama je bilo nerealno malo gpdisnjih s obzirom da ih imamo preko 2200 a uglavnom ih budale za Zeljom imaju. To broje ovi na ulazima. Recimo sad protiv Radnika moja procjena je 4500 milje cak blize 5000, a mediji su uglavnom pisali 4000. 7000 nije sigurno ali jeste sigurno vise od 6000 prosjek, a ne 5000. Ali ti smori sest stranica da nas ubjedis da je 5000.
Meni oni na ulazu pola godišnje nisu probušili, il što me znaju il što im je lijeno, po @Bosnia statistici nisam bio na utakmici
Ipak @Bosnia je u pravu, kad se uvede sistem kolko si PDV platio na karte toliko ti je gledalaca (ko kod švaba 54782), tada bi i bolje stajali na ovoj listi, jedino priznam Mariboru, Zvjezda i Partizan sumnjam da znaju šta je porez.
Zamislite scenu ide onaj iz Širokog da plati PDV na prodate karte za utakmicu, onaj u poreznoj bi umro od smijeha
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:58 am

phpBB [video]
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:58 am

Sto manje price,bice bolje za nas.
Petrovic,Cenan,Nikolic,Vukotic,Pekic,onaj sto kosi travu,cistacica...samo sutite i radite svoj posao.
Onaj ko treba da zna,on ce znati. Ostali neka saznaju kad za to bude vrijeme.
Rezultati rada ce se naravno mjeriti po tome koliko ste uspjesni.
Ni po babi,ni po stricevima,ni po safu u dzamiji,nego po rezultatima.
I ne najavljujte nista,tako vam Boga :D
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:01 am

bistrikboy je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:47 am
storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Dragi storme pa to je cilj,tako smo razjebali svaku upravu koja je bila.Bila dobra ili losa to je uvijek bio recept,samo u svojoj glavi prodji ih sve i kako su otisli
Bas tako. Svako pise svasta. Svidjelo se to nama ili ne, forum formira misljenje jednog dijela javnog mnjenja. Zdravo rasudjivanje prije svega.

Ne znam sta da ti kazem @Faraon vjeruj mi... sa tim se valjda zivi.

Glupost smo napravili gubitkom titule na onakav nacin, zabolilo je svakoga ko navija za ovaj klub. Boli i dalje, ali hajde kada smo to apsolvirali da podvucemo tu crtu. Slavko ostaje definitivno, hajde i tu crtu da podvucemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:02 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Očito je da pojedinci misle tako. U klubu sve budale ili lopovi a forumski stručnjaci magovi za sve.
Ne možeš reći Ćenan lopov, prevarant, dilajla a Miske tito. Ne ide kad je drugi dao podršku prvom.
Sam sebe je.beš, da prostiš
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:03 am

Meni je licno Cenan nekompetentan. Nemam nista protiv njega, al valjda je uloga sportskog direktora da skautira dobre igrace i pregovara sa njima, u saradnju sa trenerom. Kad mu citam CV, onda nevidim da je kompetentan: https://fkzeljeznicar.ba/aldin-cenan-gl ... car/20792/

Mislim da nije bio dovoljno dobar da nadje dobra igracka rijesenja za klub. Da se razumijemo, ovo nije nikakva kritika prema upravi niti treneru, oni rade jako dobar posao.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:05 am

Moze sve, kontradiktornost je "vrlina" mnogih priča ovdje. Ko Srbi iz Ustava, uzima se samo ono što odgovara.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:09 am

salle86 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:02 am
storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Očito je da pojedinci misle tako. U klubu sve budale ili lopovi a forumski stručnjaci magovi za sve.
Ne možeš reći Ćenan lopov, prevarant, dilajla a Miske tito. Ne ide kad je drugi dao podršku prvom.
Sam sebe je.beš, da prostiš
To "lopov" i slicne stvari necu komentarisati.

O njegovoj kompetentnosti se moze pricati i treba. Treba razdvojiti Upravu od toga, on tek treba da pokaze da je kompetentan. Ono sto znam je da radi, stalno zuji po nekakvim sastancima. E sada, ne znaci ni da je odlican strucnjak ako je dobio povjerenje, a i moze da znaci. Na kraju krajeva, o njemu ce suditi oni koji su zaduzeni za to.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:12 am

igla je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:05 am
Moze sve, kontradiktornost je "vrlina" mnogih priča ovdje. Ko Srbi iz Ustava, uzima se samo ono što odgovara.
Nije Miske znao da je Ćenan igrao za Sarajevo kad mu je dao posao :)
Prva greška.
Druga nije mu gledao imovinski karton.
Pa sad piratski smrad (kako ga prozvaše pojedini) djeluje iznutra, urušava sistem. Vraća dugove a Miske ne smije reći ništa.
Još dovodi loše igrače a dobre i ne kontaktira. Naši u klubu to ne vide, oni koji i vide ne smiju zucnuti.
Zato su tu forumski stručnjaci da sve istjeraju na čistac.
Ne znam bil se smijao ili plakao :)

PS. Ok za kompetentnost istog, u to ne bih ulazio. Ali vjerujem da je on trenutno najbolje što možemo. Taman posla da bi GOSPODIN MISIMOVIVOĆ držao levata a ima boljeg za taj posao.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:13 am

Sad kad krenulo boomovi bit cemo opet prvaci svemira pisanje po ostalim itd. Idemo sve opet isto.
Cuva Bog Zelju svog!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:13 am

Navijaci zasluzuju trofeje, i to neka bude motiv ovoj upravi za daljni rad. Ne trebaju nam prepirke i uprianja prstom. Ako klub izdaje saoostenja da ima mnogo laznih natpisa, neka to i dokazu, jos predanijim radom. Ja necu da mahalam i bavim se spekulacijama. Cekam opet neke pozitivne stvari, euforiju. Na zadnju tekmu nisam dosao, jedinu ove sezone, nisam jer me bolilo sve ono. 2 dana poslije odem i produzim dvije clanske. Sretnem jednog naseg igraca, a oni koji me znaju privatno, a to su Morzi i Vrbanjusa, mogu pretpostavit kojeg igraca jako dobro znam, i kako ga znam,i nije mi se svidjelo ono sto mi je rekao. Ali to je bilo pred sastanak upravnog i tada su svi tako pricali i bili razocarani. Ali je rekao jednu kljucnu stvar, nemas kvalitet u ekipi. To se vidjelo, i ovo je islo na misice, i na Miru i Zebu ako sta naprave. Zato sad hocemo kvalitet i to su duzni ovim navijacima. Pa nek se raspadaju kad ostvare ono sto su duzni.
I jos nesto, samo da kazem, mnogi ovdije dobre pure moraju pojesti, da bi dostigli Morzijev nivo, dokazanog Zeljovca,pa tako sta god on pricao, pa to bile insinuacije i nebuloze, taj nece sigurno pricati nista sto bi skodilo Zelji. Pozz
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:23 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:09 am
salle86 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:02 am
storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Očito je da pojedinci misle tako. U klubu sve budale ili lopovi a forumski stručnjaci magovi za sve.
Ne možeš reći Ćenan lopov, prevarant, dilajla a Miske tito. Ne ide kad je drugi dao podršku prvom.
Sam sebe je.beš, da prostiš
To "lopov" i slicne stvari necu komentarisati.

O njegovoj kompetentnosti se moze pricati i treba. Treba razdvojiti Upravu od toga, on tek treba da pokaze da je kompetentan. Ne znaci ni da je odlican strucnjak ako je dobio povjerenje, a i moze da znaci. Na kraju krajeva, o njemu ce suditi oni koji su zaduzeni za to.
Skroz si u pravu, nema smisla optuzivati covjeka za nesto tako a bez ikakvog dokaza. Sportski direktor u jednom klubu poput Fk Zeljeznicar, tim koji ima najvise navijaca u BiH, i koji je isto poznat u regiji, treba da ima kvalitetnijeg sportskog direktora. Ovo se odnosi na njegov rad do sada, kakav on track record ima u struci? Pa pogledaj te mu CV. Kako pise, zaposlen je od 16.06.2016. Mozda bi se trebalo napraviti analizu, koje je igrace doveo itd.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:27 am

Zimski prelazni rok je jako limitiran, tu mozes veoma malo dobrih igraca naci, a eto mislim da smo uboli sa Crnovom i Zakaricem. Ne vjerujem da je moglo bolje.

E sada ide taj famozni ljetni prelazni rok, gdje imas mnogo vise opcija. Tu bih sudio o Cenanu tek. To mi jedino ima smisla.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:28 am

Uskoro nam dolazi prvi igrac..... Ujedno i prvo pojacanje Dado Sadikovic
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:30 am

A Želji koristi njegova pretpostavka da Ćenan pošto je dužan Bogu i narodu, pokrada klub. Ili u tom fazonu?
Svi mi možemo u glavi razraditi milion scenarija. Ali jedan je istinit, u klubu sjede ljudi koji su DOKAZALI DA VOLE KLUB I RADE U INTERESU ISTOG. Ako ti ljudi misle da je Ćenan, Slavko, Pekić, Adžem, Raif Zeba itd čovjek kojem mogu vjerovati onda zašto ja da kopam i tražim razloge da ne vjerujem. To znači da "ne vjerujem" ni tim glavnim facama koje odlučuju. A to je onda drugi par opanaka.

Kad smo već kod igrača, nekako moje mišljenje je da se kod nas napravila atmosfera da ako ne pokaže odma nešto ide raskid ugovora. Pa tako i igrači dolaze sa tom namjerom, ako prođe prođe, ako ne prođe svak svojim putem.
Nema stabilnosti, nema odgovornosti.
Otud i taj sindrom "bolikurac". Na pola sezone u glavama pojedinaca je već to da idu na kraju pa samo odrađuju minimalno ono što moraju. Nema žara, nema borbe za dres jer svakako ga nose još koji meč
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:34 am

vobznaazna je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:28 am
Uskoro nam dolazi prvi igrac..... Ujedno i prvo pojacanje Dado Sadikovic
Pa da znaš, kad pogledam realno, na ovakav igrački kadar on će biti pojačanje.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:35 am

Znaci Mirina posljednja utakmica bi mogla biti ona u Europi ipak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:38 am

Cenan ako dovodi igrace onda treba i Slavku i Cenanu nogu dati. Prvi sto laze, drugi sto je doveo tarabe.
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:40 am

FaraonTM je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:34 am
vobznaazna je napisao/la:
čet jun 01, 2017 1:28 am
Uskoro nam dolazi prvi igrac..... Ujedno i prvo pojacanje Dado Sadikovic
Pa da znaš, kad pogledam realno, na ovakav igrački kadar on će biti pojačanje.
Ja sam fakat bukvalno mislio pojacanje uvijek mi se svidjelo kako Dado igra i bolji je od vrcine nasih veznjaka koje imamo tacnijr samo je Zajko bolji od njega
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 1:40 am

heisenberg je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:45 am
I jos bi na sve apelovao da zanemare ove clanke koji su u sklopu kampanje koja se vodi protiv kluba.. Otkako je zavrseno prvenstvo, dakle, u ovih 3-4 dana imali smo sljedece lazi po raznim portalima:

1.Zestoka svadja na relaciji Lendric-Petrovic
2.Da nas Crnov napusta (poslije je demantovano)
3.Da Bekric prima samo polovinu plate
4.Clanak o broju igraca koji je prosao kroz klub u zadnjih par godina (clanak nije laz, ali je glup i tendenciozan jer su svi klubovi u ligi mijenjali toliko ili vise fudbalera)
5.Clanak da moramo turcima placati penale zbog Muse (clanak je toliko debilan da pocinje sa "prema nepotvrdjenim informacijama")
6.Sada ovaj debilni clanak da je uprava pricala sa Osimom, a prije 3 dana je Petrovic dobio podrsku
7.Clanak o tome kako Cenan nije prisustvovao sastanku jer je dobio otkaz

"Klub je danas reagovao saopstenjem u kojem se navodi da je proteklih nekoliko dana u medijima objavljen veliki broj netačnih informacija u vezi sa FK Željezničar

- Zbog toga vam savjetujemo da prije objave provjerite tačnost informacije u PR službi FK Željezničar, koja vam je na raspolaganju 24 sata dnevno."
Evo kako npr. ss.ba izvještava o titulama u omladinskim kategorijama:

"Željini juniori podigli šampionski pehar"

Željo pobjegao drugoplasiranom Sarajevu 8 boba.

"Nastavili dominirati: Kadeti Sarajeva ponovo prvaci BiH"

Sarajevo pobjeglo Želji dva boda, a Željo ima bolji međusobni.

Znači drugo je dominacija, a prvo i nije baš".

Tako da ko god ozbiljno shvata tekstove na ovi huškačim i pristrasnim portalima, neka se odmah upuca!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija