Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:24 am

Ma familije mi yebo 11 igraca kvaliteta Mirinih, daj 11 Livaja i osvojit ce titulu ako je babuka na klupi ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:25 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:22 am
Na stranu sada i igraci i Slavko, Amar, Cenan i sve ostalo; postoji li neko blizak upravi ili nekom ko radi u marketingu kluba da se ukaze na problem fan shopa ? Ovo je tuzno kakav shop imamo i tuzno je vidjeti da je web stranica istog azurirana zadnji put prije par godina. Dolazi ljeto, dosta dijaspore ce doci, pocetak je nove sezone i sigurno ce dosta raje htjeti nesto uzeti iz shopa, a kad odu tamo razocaraju se. Evo jaran je deset dana cekao kad ce sal doci i na kraju poruci preko Sablje. Treba im ukazati nekako na to, moraju vala to srediti da lici na nesto jer ovo je stvarno tuzno.
Pisao sam toliko puta o tom dijelu marketinga. Fan Shop je strasno los, one kucice na marketima su jos losije. Veoma tanka ponuda. Ovo se mora srediti.

Inace, Amar kao SD, posto trener nece biti, jer je podrska Slavki data? Mislim da bi to bilo fenomenalno, ali koliko izvodivo i realno?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:30 am

A jel' imamo mi sad u planu neka pojačanja? Znaju li se bar neka imena, nešto? I ko, osim ovih što su do sada otišli, napušta sigurno klub?

Mora se što hitnije početi nešto raditi, Europa je za manje od mjesec dana, a nema tog trenera koji će 5,6 igrača uspjeti uklopiti tako brzo u tim. Daj nam Bože kakvih amatera u prvom pretkolu, da se ne sekiramo puno.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:30 am

Vrag je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:22 am
Jug i Amar bi pokopao pola lige.
S kojim god čovjekom pričam ovih dana o Želji svako kaže, samo da se hoće vratit ide odmah obnova članske,godišnja,dres ma sve !
U ovoj rečenici si rekao sve što bi se moglo pisat mjesecima ! BABUKA I JUG i 11 kloceva.
Nije se jednom desilo da trener dobije podršku pa nakon sedmicu nogu,ali ako se ON može vratiti,prokrčiti svaki mogući put i vratit BABUKU dje mu je mjesto !
@Shortyy, jel ovaj Pločo blizak klubu kao Mlaćo ili samo navijač obični ?
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:30 am

Ma Amara kao trenera, kao skauta, kao sportskog direktora, kao pomocnika. UO svoj posao, babuka svoj, pa na polusezoni bi titula rijesena bila.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:33 am

slika

Evropa na našoj Grbavici... Neprocjenjivo 🏆👊👊
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:34 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:22 am
Na stranu sada i igraci i Slavko, Amar, Cenan i sve ostalo; postoji li neko blizak upravi ili nekom ko radi u marketingu kluba da se ukaze na problem fan shopa ? Ovo je tuzno kakav shop imamo i tuzno je vidjeti da je web stranica istog azurirana zadnji put prije par godina. Dolazi ljeto, dosta dijaspore ce doci, pocetak je nove sezone i sigurno ce dosta raje htjeti nesto uzeti iz shopa, a kad odu tamo razocaraju se. Evo jaran je deset dana cekao kad ce sal doci i na kraju poruci preko Sablje. Treba im ukazati nekako na to, moraju vala to srediti da lici na nesto jer ovo je stvarno tuzno.
Kako stvari stoje u našem Fan shopu od njega imamo više štete nego koristi.Onaj prostor da iznajmimo više bi zaradili na tome nego što se ovako zaradi.Svi znamo šta je bilo prošle godine sa dresovima a ostali asortiman em je siromašan em standardan i covjek poslije odredjenog vremena sve ima kuci a noviteti se ne pojavljuju.Nemaš šta kupiti.Prošle godine i kad su sa zakašnjenjem stigli dresovi nije bilo plavih.Da ne povjeruje covjek.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:34 am

Znači Ćenan ubačeni element, trojanski konj koji želi da nas uništi iznutra. Pa neće namjerno da kontaktira dobre igrače a dovodi levate. E nek sam i ovo čuo.
Neko ko i 1% vjeruje u ovo onda mora misliti da kod nas u klubu sjede sve parmak do parmaka pa ne kontaju to. Svašta.
Klub je uređen europski, ili je na tom putu. A to znači da nema više "dođem ti, deder se ti potpiši na salvetu, plata ti je 3 milje ali rećemo da je 2 a razliku popola dijelimo" itd itd.
Sve je crno na bijelom.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:35 am

FaraonTM je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:30 am
A jel' imamo mi sad u planu neka pojačanja? Znaju li se bar neka imena, nešto? I ko, osim ovih što su do sada otišli, napušta sigurno klub?

Mora se što hitnije početi nešto raditi, Europa je za manje od mjesec dana, a nema tog trenera koji će 5,6 igrača uspjeti uklopiti tako brzo u tim. Daj nam Bože kakvih amatera u prvom pretkolu, da se ne sekiramo puno.
Klub to radi sve izgleda u strogoj tajnosti.. NIko nema prave informacije, postoje samo spekulacije.. A to su: Jasarevic i Subic koje smo navodno kontaktirali... Pored Kerle, Stojanovica, Bocce, Muse (Miro i Lendric takodjer) prica se da ce nas sigurno napustiti Radinovic... sve ovo uzmi sa rezervom hahha, al ne sumnjam da cemo vec do kraja sedmice imati ime bar jednog pojacanja
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:35 am

Bravo Baja i Amire,da se aBd sto prije prodate skupa za nekih 10 miliona :karanje: :karanje: :karanje:

treba ogranici broj postova koje neko dnevno moze napisati na 2-3 #samokazem
1921-1987-2007
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:36 am

Jaozinho22 je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:30 am
Vrag je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:22 am
Jug i Amar bi pokopao pola lige.
S kojim god čovjekom pričam ovih dana o Želji svako kaže, samo da se hoće vratit ide odmah obnova članske,godišnja,dres ma sve !
U ovoj rečenici si rekao sve što bi se moglo pisat mjesecima ! BABUKA I JUG i 11 kloceva.
Nije se jednom desilo da trener dobije podršku pa nakon sedmicu nogu,ali ako se ON može vratiti,prokrčiti svaki mogući put i vratit BABUKU dje mu je mjesto !
@Shortyy, jel ovaj Pločo blizak klubu kao Mlaćo ili samo navijač obični ?
Za Adnana Plocu znam da je bas lud za zeljom bas je vjerni navijac , za tog Mlocu tek prvi put cujem ,i za tvoj post i za vragov od mene +1 :palacgore:
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:36 am

Joj ja teških tema zadnjih dana..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:36 am

iggy2377 je napisao/la:
sri maj 31, 2017 11:50 pm
Nikolaj je napisao/la:
sri maj 31, 2017 11:43 pm
Ja iskreno ne znam bi li se Amar zadovoljio samo ulogom trenera ili eto menadžera pa da odlučuje o igračima!Nije da nema ego, prije je bio alfa i omega pitao se sve od čistačice do transfera!Sada bi bio samo trener i odgovarao bi za igre na terenu, prije toga nije bilo!U svakom slučaju za Petrovića je Murinjo kao trener, a i predstavljao bi veći autoritet u svlačionici!I ako mu se duguje 600 milja trebaju mu se pare vratiti, ovo se realno nije smjelo dogoditi da se ovliko novca duguje jednom čovjeku, ali Žuju je postavio Amar pa se ovaj ništa nije pitao!

I ne znam postoje li ikakve osnove pa da tužimo ove portale za ove klevetve, pa oni sa ss.ba već mjesec po nečijim instrukcijama samo loše o našem voljenom klubu pišu, odnosno od kada je ova Uprava!Propasti dinastije, pa Ćenan, pa odlasci, svaki im naslov polupismenih novinara namjerno konstruisan da provocira navijače a protiv Uprave!Napadali ništa nisu one ustase što su namjestili titulu i najgoreg penala u historiji lige u 94. minuti!

Za Sinana ne vjerujem da je maliciozan, čovjek je gluplji od teleta, jednostavno ne zna šta se dešava, pa samo bleji!
Drug ako ce se Sinan baviti za nagadzanjem onda sve i jedan portal treba zatvoriti.
A sto se tice Amara, AKO je ovo njegova izjava STA ON HOCE tj STA ON DA SE PITA, onda ne ovo ok.
Nevidim razloga da ON sebi nebira ekipu itd,jer je in na koncu odgovara za rezultate.Nemoze tebi uprava dovodit igrace a nikad lopte nisu igrali sem na terminima.
Pa ne može trener dovoditi igrače, kada imamo funkciju Sportskog direktora kluba!To je kontradiktorno jedno drugom!Mora onda sportski direktor dobiti otkaz ako će se trener pitati za transfere, odlaske i dolaske!Ne može trener odlučivati kada će se neko prodati i za koliko, to odlučuje sportski direktor kojeg je Uprava postavila na tu funkciju!Ako će se trener pitati za sve, onda klub nema potrebe uopšte za Upravom, niti Nadzornim odborom, instalirati onda Amara za Ajatolaha i uštediće klub na platama direktoru, sportskom direktoru i drugima!Ali onda će Amar opet svoje pare ulagati i opet će mu klub biti dužan novih 600 hiljada dok ne dobije opet ponudu iz ovih amaterskih liga s Bliskog istoka ili Afrike! Ja sam za to da Amar bude trener, ali samo trener, a ne alfa i omega kao prije, jel toliko vlasti prepustiti jednom čovjeku nije pametno i ne vodi ničemu!

A što se novinara tiče, ja sam za to ih Manijaci prebiju sve redom ili da im se u potpunosti zabrani prilazak stadionu!Ovo je prevršilo svaku mjeru, svi nas blate, samo o nama pišu, kao da smo jedini klub u državi!Neka se bave malo istraživačkim novinarstvom i namještenoj titulu ustasa, kriminalnom Savezu koji je našem klubu maćeha od nezavisnosti države, otac ih **** pogani!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:39 am

heisenberg je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:35 am
FaraonTM je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:30 am
A jel' imamo mi sad u planu neka pojačanja? Znaju li se bar neka imena, nešto? I ko, osim ovih što su do sada otišli, napušta sigurno klub?

Mora se što hitnije početi nešto raditi, Europa je za manje od mjesec dana, a nema tog trenera koji će 5,6 igrača uspjeti uklopiti tako brzo u tim. Daj nam Bože kakvih amatera u prvom pretkolu, da se ne sekiramo puno.
Klub to radi sve izgleda u strogoj tajnosti.. NIko nema prave informacije, postoje samo spekulacije.. A to su: Jasarevic i Subic koje smo navodno kontaktirali... Pored Kerle, Stojanovica, Bocce, Muse (Miro i Lendric takodjer) prica se da ce nas sigurno napustiti Radinovic... sve ovo uzmi sa rezervom hahha, al ne sumnjam da cemo vec do kraja sedmice imati ime bar jednog pojacanja
Ne znam nekako mi je konfuzno ovo sve, gledam ovdje i na drugom forumu se više piše o Čenanu, jel' on ubačeni element ili nije (što mi je samo po sebi apsurdno!?!), a ove bitnije stvari niko i ne spominje.

Nadam se da ljudi u klubu rade na tome u tajnosti, alteranative za ove odlaske moramo pronaći i to što hitnije.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:44 am

Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:45 am

I jos bi na sve apelovao da zanemare ove clanke koji su u sklopu kampanje koja se vodi protiv kluba.. Otkako je zavrseno prvenstvo, dakle, u ovih 3-4 dana imali smo sljedece lazi po raznim portalima:

1.Zestoka svadja na relaciji Lendric-Petrovic
2.Da nas Crnov napusta (poslije je demantovano)
3.Da Bekric prima samo polovinu plate
4.Clanak o broju igraca koji je prosao kroz klub u zadnjih par godina (clanak nije laz, ali je glup i tendenciozan jer su svi klubovi u ligi mijenjali toliko ili vise fudbalera)
5.Clanak da moramo turcima placati penale zbog Muse (clanak je toliko debilan da pocinje sa "prema nepotvrdjenim informacijama")
6.Sada ovaj debilni clanak da je uprava pricala sa Osimom, a prije 3 dana je Petrovic dobio podrsku
7.Clanak o tome kako Cenan nije prisustvovao sastanku jer je dobio otkaz


"Klub je danas reagovao saopstenjem u kojem se navodi da je proteklih nekoliko dana u medijima objavljen veliki broj netačnih informacija u vezi sa FK Željezničar

- Zbog toga vam savjetujemo da prije objave provjerite tačnost informacije u PR službi FK Željezničar, koja vam je na raspolaganju 24 sata dnevno."
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:47 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
Dragi storme pa to je cilj,tako smo razjebali svaku upravu koja je bila.Bila dobra ili losa to je uvijek bio recept,samo u svojoj glavi prodji ih sve i kako su otisli
1921-1987-2007
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:48 am

Nadamo se da bar malo istine ima u tom članku.

Sad za ramazan, većina Zeljovaca moli samo da vide njih dvojicu u Želji, i odmah sve brige bi nam nestale i sav ovaj pritisak i negativan naboj koji se nakupio među rajom iščeznuo i prešao na pitare, jer za njih nema većeg straha od njegovog povratka.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

plavi su pravi crveni su drveni
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:49 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:44 am
Onda bi Miske morao biti dobar komad budale i naivka. Nemojte dzaba frakcije stvarati.
E moj Storme, frakcije među navijačima su velike, naravno među ovim da kažem "virtualnim". Član sam oba foruma, i prosto nevjerujem koliko nekog animoziteta ima prema ljudima sa drugog foruma, pogotovo na onom drugom forumu.

A meni to sve smiješno, ne mogu baš da shvatim.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 01, 2017 12:51 am

heisenberg je napisao/la:
čet jun 01, 2017 12:45 am
I jos bi na sve apelovao da zanemare ove clanke koji su u sklopu kampanje koja se vodi protiv kluba.. Otkako je zavrseno prvenstvo, dakle, u ovih 3-4 dana imali smo sljedece lazi po raznim portalima:

1.Zestoka svadja na relaciji Lendric-Petrovic
2.Da nas Crnov napusta (poslije je demantovano)
3.Da Bekric prima samo polovinu plate
4.Clanak o broju igraca koji je prosao kroz klub u zadnjih par godina (clanak nije laz, ali je glup i tendenciozan jer su svi klubovi u ligi mijenjali toliko ili vise fudbalera)
5.Clanak da moramo turcima placati penale zbog Muse (clanak je toliko debilan da pocinje sa "prema nepotvrdjenim informacijama")
6.Sada ovaj debilni clanak da je uprava pricala sa Osimom, a prije 3 dana je Petrovic dobio podrsku
7.Clanak o tome kako Cenan nije prisustvovao sastanku jer je dobio otkaz

"Klub je danas reagovao saopstenjem u kojem se navodi da je proteklih nekoliko dana u medijima objavljen veliki broj netačnih informacija u vezi sa FK Željezničar

- Zbog toga vam savjetujemo da prije objave provjerite tačnost informacije u PR službi FK Željezničar, koja vam je na raspolaganju 24 sata dnevno."
Svim novinarima ulaz zabraniti na stadion i neka poslije čitaju klupski izvještaj!Oni nama ne trebaju, pa čitanija je naša stranica na Fejzbuku, nego svi ti njihovi članci zajedno na njihovim medijima!Jebati im mater, oduzeti akreditacije svima, nikakva štete neće biti!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija