Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:23 pm

sergejevic je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:15 pm
arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:34 pm
Kad se Amar vraća sa godišnjeg? Zašto je na utakmici Zrinjski - Željezničar (0:4) bio prisutan u svečanoj loži kao zvanica domaćeg kluba i zašto se ni jednom golu nije radovao? Zašto je svaki put nakon njegovog odlaska sa klupe, Klub bio u finansijskoj i organizacijskoj dubiozi? Zašto su se dijelile plate u autobusu? Zašto se Kerli progledavalo kroz prste kada je samovoljno napuštao pripreme i odlazio na probe u druge klubove? Zašto smo u drugom Amarovom mandatu u Europi bili kanta za trpanje? Zašto je Amarov uslov povratka na klupu 2009. godine bio da Žujo bude predsjednik Kluba? Zašto, kao član Skupštine Kluba, najvišeg organa, ne prisustvuje sjednicama i ne izvršava svoje obaveze? Zašto rijetko, skoro nikako, ne posjećuje domaće utakmice Željezničara ako je njegov veliki navijač? Zašto Amar želi da se pita za još nešto van zelenog terena, ako je šef stručnog štaba? Zašto?

Amare, hvala ti na svim rezultatima, hvala ti na svim trofejima. Hvala ti što si nas bezbroj puta učinio sretnim, ponosnim i što si dušmanima nabio komplekse koji se neće zaliječiti generacijama. Ti si naša jedina poslijeratna legenda i najtrofejniji trener u historiji Kluba. Prvi bih volio da te vidim na klupi ali samo ako bi se držao klupe i zelenog terena. Ali ako misliš da možeš ponavljati stvari koje si do sada radio, a koje sam gore nabrojao (ovo je sasvim, sasvim mali dio), drži se Tuborga i radi to što sada radiš. Vozdra. A one što ti se uvlače u dupe i prizivaju te na svakom koraku, na uštrb dosadašnjih rezultata Kluba, molim da mi iskreno odgovore na ova gore pitanja. Hvala.
Vecina stvari koje si naveo nije uopste tacna. I sta sad i tebi znaci to plate u autobusu? To sam i avalmija sinoc pitao, pa mi nista ne odgovori. Bas zanimljivo da koristite iste fraze.
Na tvoje pitanje zasto odgovor moze biti da covjek ima vise osvojenih titula nego sve ostale ekipe u ligi, da je trener koji je u svakoj sezoni osvojio poneki trofej, dva puta duplu krunu sto vise niko nije uspio u ovoj ligi. Kanta za trpanje? Pa svaki klub iz ove lige je bio kanta za trpanje u Evropi. Zasto? Zato sto nemamo neki kvalitet, ali je jedan od rijetkih koji je nesto radio da se to promjeni. Milion puta smo ustvrdili da nije imao srece u zrijebu i da je po pravilu izvlacio najteze protivnike. Dosao na korak do lige sampiona u prvom mandatu. Naravno to te ne zanima, jer ne ide u korist tvojim tvrdnjama.
Klub je ostavio u finansijskoj dubiozi? Klubu je ostavio Riada Bajica koji prodat za 500 000 eura, Amira isto toliko, Kvesica koji je prodat za 120 000 eura, Dadu Sadikovica, Kerima Memiju, Dzenisa Beganovica koji su trebali krenuti njihovim stopama da se neko nije napravio pametan pa ih sve unistio. Ostavio nam je danas najboljeg naseg igraca Vedrana Kjosevskog. Prvi covjek koji je potpisao gotovo pola generacije juniora na duze ugovore, na cijim plodovima se i danas radi. Ta djeca su donjela one odlicne rezultate u Evropi pod vodstvom Odovica i donjeli opet koliko novca?
Kako rece Misimovic pred akciju za istocnu tribinu ideju desetogodisnjih ulaznica je dao Amar Osim.
Zasto se danas gleda kroz prste Bogicevicu koji tuzi klub, pa mjesec poslije bude kapiten tog istog kluba? Zasto je Jahic na platnom spisku iako je natipkao vise slova protiv kluba na fejsbuku nego sto je odradio treninga? Zasto nam danas igraci s centra pokazuju srednji prst? Zasto 4 godine nismo osvojili niti jedan trofej? Zasto prosle sezone nismo imali mogucnost da budemo kanta za nabijanje u Evropi? Zasto?
I najvaznije zasto. Zasto vas toliko vrijedja sto neko zeli da ponovo vidi najtrofejnijeg trenera u nasem fudbalu na klupi naseg kluba? Zasto?
Ja vjerujem svojim izvorima informisanja i vjerujem da su tačne.
Plate u autobusu za mene znače sramotu i primjer kako jedan Klub ne treba da posluje.
Kanta za trpanje smo bili zbog njegovog pristupa tim utakmicama. Sa Odovićem smo za jedno ljeto prošli više pretkola nego za četiri ljeta sa Amarom, a Odović nije veći trener od njega ni po čemu.
I sa svim tim parama od pomenutih igrača, opet smo bili u finansijskoj dubiozi. I sada smo, ali ne u tolikoj kolikoj smo bili za vrijeme njegovog mandata.
Bogičević i Jahić su greške ove garniture ljudi i ovog trenera i ja im na tome zamjeram! Oni koji me poznaju, znaju odlično šta mislim o njima, a pogotovo o Bogičeviću.
Lendrićev potez je isključivo njegova krivica i zbog toga mu i sada ne želim da osvane ujutru. Ali isključivo Lendrićeva i ničija više!
Četiri godine nismo osvojili trofej jer nismo bili dovoljno dobri za toga. Isto važi i za Europu prošle sezone.
Ne vrijeđa mene ništa, rekao sam da bih volio da vidim Amara na klupi i pod kojim uslovima ali vas očigledno vrijeđa kada neko kaže svoje mišljenje o njemu. Kult ličnosti. Gadi mi se to, taman da mi je brat rođeni u pitanju.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:24 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:18 pm
Jel ovaj Ivan normalan sta palamudi po medijima kako bi mu sada upropastio karijeru jer je pod ugovorom pa nek mu otac rahljavi bude smijesan lik a ne trener koji mu je sve ovo omogucio i armija navijaca
Ja sam isto to konto :D
Da smo sa lovom u normali :) ja bi ga do kraja ugovora zakuco na tribinu. eno mu moje mjesto na istoku pa neka gleda. To bi mu bila obaveza! Ništa prodaja, ništa igra, treninzi, samo Istok :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:24 pm

Vrag je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:20 pm
A i ovi sto Amara prizivaju su mi na vrh glave se popeli. Yebo nas kao klub ako cemo samo sa Amarom osvajati titule.
Pa vidis da su drugi nesposobni uzeti titulu, ali hajde sto su i nesposobni za titulu nego su i za dovesti igraca. 4 prelazna roka su prosla mi bez okosnice time, bez trofeja. Sa Amarom nismo imali te probleme. Ne priziva se bez razloga nego je pun ***** gledanja levata na terenu
Naravno da ćemo prizivati čovjeka zbog kojeg možemo reći da smo najtrofejniji klub, evo gledamo duži niz godina smjenjivanje i dovođenje ubleha raznoraznih, a neki ne bi da ovisimo o jednom čovjeku, ali zato bih da budemo kao autobuska stanica. Šta su navijači Manchestera trebali reći Fergusonu, osvajaš nam titule ali eto mi ne želimo da ovisimo samo o tebi.

plavi su pravi crveni su drveni
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:26 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:09 pm
Ljudi koriste Amara da bi pricali protiv uprave,a neki nasjedaju na to.
Upravo je to sto raja ne konta.. Da postoje uslovi za Amarov povratak on bi se vratio, ali na zalost ne postoje.. Iako sam bio jedan od najglasnijih za Slavkin ostanak to nisam radio zato sto mi je Slavko drazi od Amara, naprotiv ja sam vjerovatno jedan od vecih Amarovih fanova.. Avatar koji nikad nisam mijenjao nije tu onako, vec otprilike opisuje moje misljenje o Amaru.. Amar sigurno ima Zeljin DNK i uvijek ce ga imati, to niko ne moze osporiti ali produzenje saradnje sa Slavkom je jedino ispravno sto je klub u ovom momentu mogao uraditi.. Raja nasjeda na hinjaluk Beganovica i njegovih klonova sa onog foruma.. U klubu su ljudi uradili nevjerovatne stvari u zadnje vrijeme i svaka njihova odluka zasluzuje podrsku.. Dokazali su da su sposobni napraviti velike stvari i moramo ih poustiti da u tom tonu idu dalje.. Volio bih ja da i Amar i uprava malo popuste jedni drugima ali to se na zalost nece desiti u skorije vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:27 pm

arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:23 pm
sergejevic je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:15 pm
arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 9:34 pm
Kad se Amar vraća sa godišnjeg? Zašto je na utakmici Zrinjski - Željezničar (0:4) bio prisutan u svečanoj loži kao zvanica domaćeg kluba i zašto se ni jednom golu nije radovao? Zašto je svaki put nakon njegovog odlaska sa klupe, Klub bio u finansijskoj i organizacijskoj dubiozi? Zašto su se dijelile plate u autobusu? Zašto se Kerli progledavalo kroz prste kada je samovoljno napuštao pripreme i odlazio na probe u druge klubove? Zašto smo u drugom Amarovom mandatu u Europi bili kanta za trpanje? Zašto je Amarov uslov povratka na klupu 2009. godine bio da Žujo bude predsjednik Kluba? Zašto, kao član Skupštine Kluba, najvišeg organa, ne prisustvuje sjednicama i ne izvršava svoje obaveze? Zašto rijetko, skoro nikako, ne posjećuje domaće utakmice Željezničara ako je njegov veliki navijač? Zašto Amar želi da se pita za još nešto van zelenog terena, ako je šef stručnog štaba? Zašto?

Amare, hvala ti na svim rezultatima, hvala ti na svim trofejima. Hvala ti što si nas bezbroj puta učinio sretnim, ponosnim i što si dušmanima nabio komplekse koji se neće zaliječiti generacijama. Ti si naša jedina poslijeratna legenda i najtrofejniji trener u historiji Kluba. Prvi bih volio da te vidim na klupi ali samo ako bi se držao klupe i zelenog terena. Ali ako misliš da možeš ponavljati stvari koje si do sada radio, a koje sam gore nabrojao (ovo je sasvim, sasvim mali dio), drži se Tuborga i radi to što sada radiš. Vozdra. A one što ti se uvlače u dupe i prizivaju te na svakom koraku, na uštrb dosadašnjih rezultata Kluba, molim da mi iskreno odgovore na ova gore pitanja. Hvala.
Vecina stvari koje si naveo nije uopste tacna. I sta sad i tebi znaci to plate u autobusu? To sam i avalmija sinoc pitao, pa mi nista ne odgovori. Bas zanimljivo da koristite iste fraze.
Na tvoje pitanje zasto odgovor moze biti da covjek ima vise osvojenih titula nego sve ostale ekipe u ligi, da je trener koji je u svakoj sezoni osvojio poneki trofej, dva puta duplu krunu sto vise niko nije uspio u ovoj ligi. Kanta za trpanje? Pa svaki klub iz ove lige je bio kanta za trpanje u Evropi. Zasto? Zato sto nemamo neki kvalitet, ali je jedan od rijetkih koji je nesto radio da se to promjeni. Milion puta smo ustvrdili da nije imao srece u zrijebu i da je po pravilu izvlacio najteze protivnike. Dosao na korak do lige sampiona u prvom mandatu. Naravno to te ne zanima, jer ne ide u korist tvojim tvrdnjama.
Klub je ostavio u finansijskoj dubiozi? Klubu je ostavio Riada Bajica koji prodat za 500 000 eura, Amira isto toliko, Kvesica koji je prodat za 120 000 eura, Dadu Sadikovica, Kerima Memiju, Dzenisa Beganovica koji su trebali krenuti njihovim stopama da se neko nije napravio pametan pa ih sve unistio. Ostavio nam je danas najboljeg naseg igraca Vedrana Kjosevskog. Prvi covjek koji je potpisao gotovo pola generacije juniora na duze ugovore, na cijim plodovima se i danas radi. Ta djeca su donjela one odlicne rezultate u Evropi pod vodstvom Odovica i donjeli opet koliko novca?
Kako rece Misimovic pred akciju za istocnu tribinu ideju desetogodisnjih ulaznica je dao Amar Osim.
Zasto se danas gleda kroz prste Bogicevicu koji tuzi klub, pa mjesec poslije bude kapiten tog istog kluba? Zasto je Jahic na platnom spisku iako je natipkao vise slova protiv kluba na fejsbuku nego sto je odradio treninga? Zasto nam danas igraci s centra pokazuju srednji prst? Zasto 4 godine nismo osvojili niti jedan trofej? Zasto prosle sezone nismo imali mogucnost da budemo kanta za nabijanje u Evropi? Zasto?
I najvaznije zasto. Zasto vas toliko vrijedja sto neko zeli da ponovo vidi najtrofejnijeg trenera u nasem fudbalu na klupi naseg kluba? Zasto?
Ja vjerujem svojim izvorima informisanja i vjerujem da su tačne.
Plate u autobusu za mene znače sramotu i primjer kako jedan Klub ne treba da posluje.
Kanta za trpanje smo bili zbog njegovog pristupa tim utakmicama. Sa Odovićem smo za jedno ljeto prošli više pretkola nego za četiri ljeta sa Amarom, a Odović nije veći trener od njega ni po čemu.
I sa svim tim parama od pomenutih igrača, opet smo bili u finansijskoj dubiozi. I sada smo, ali ne u tolikoj kolikoj smo bili za vrijeme njegovog mandata.
Bogičević i Jahić su greške ove garniture ljudi i ovog trenera i ja im na tome zamjeram! Oni koji me poznaju, znaju odlično šta mislim o njima, a pogotovo o Bogičeviću.
Lendrićev potez je isključivo njegova krivica i zbog toga mu i sada ne želim da osvane ujutru. Ali isključivo Lendrićeva i ničija više!
Četiri godine nismo osvojili trofej jer nismo bili dovoljno dobri za toga. Isto važi i za Europu prošle sezone.
Ne vrijeđa mene ništa, rekao sam da bih volio da vidim Amara na klupi i pod kojim uslovima ali vas očigledno vrijeđa kada neko kaže svoje mišljenje o njemu. Kult ličnosti. Gadi mi se to, taman da mi je brat rođeni u pitanju.
Kako vam nije jasno da ovim pisanjem za i protiv pravimo kult licnosti. Dozovite se
EDIT: BEZ VELIKIH SLOVA!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:28 pm

U igri juniora me najvise impresionirao Saban. Ima zaista odlicno kretanje u svim smjerovima. On vec naredne sezone MORA imati 6-7 utakmica u nogama, makar po 10min, ukoliko ima ugovor i ako mislimo zaraditi na njemu kao mladom perspektivnom igracu. Danas je meni bolje igrao od Zere, ozbiljniji je. Ima ih jos zanimljivih 9, 10, 5, 77... mada sa mladim se nikad ne zna mozda neko treci uradi najveci iakorak
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:29 pm

Ostavi vas covjek na 2 sata i haos. Ni Amar, ni Slavko, ni Misimovic, niko, samo Zeljo. Pa ko god bude radio najbolje za klub koji volim, neka bude tu. Vrijedjanje Slavka, ili Amara ce rezultirati banom. Mi se ne pitamo nista, samo diskutujemo i neka ostane to u granicama diskusije. Sve mimo toga nece valjati.

Sada je Slavko tu i pozelicemo mu srecu. Pa da on bude taj koji ce imati uspjeha sa Zeljom. Druge nema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:30 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:29 pm
Ostavi vas covjek na 2 sata i haos. Ni Amar, ni Slavko, ni Misimovic, niko, samo Zeljo. Pa ko god bude radio najbolje za klub koji volim, neka bude tu. Vrijedjanje Slavka, ili Amara ce rezultirati banom. Mi se ne pitamo nista, samo diskutujemo i neka ostane to u granicama diskusije. Sve mimo toga nece valjati.

Sada je Slavko tu i pozelicemo mu srecu. Pa da on bude taj koji ce imati uspjeha sa Zeljom. Druge nema.
Ništa se ne sikiraj :rofl: ja sam tu :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:30 pm

Dolina je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:23 pm
Ja mislim da Amara uopšte ne interesuje trenerski posao u Želji već mjesto u upravi...možda griješim ali mislim da je bliža ova druga opcija.
pa nije dalabu da se vrati vamo pa da mu svakakve krezube kreauture po lavoru i inim zoo vrtovima od stadiona jebu oca slagiranog itd neka njega u i oko kluba.trebao bi biti kakav savjetnik za sve ekipe jer ima znanje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:31 pm

Model1964 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:30 pm
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:29 pm
Ostavi vas covjek na 2 sata i haos. Ni Amar, ni Slavko, ni Misimovic, niko, samo Zeljo. Pa ko god bude radio najbolje za klub koji volim, neka bude tu. Vrijedjanje Slavka, ili Amara ce rezultirati banom. Mi se ne pitamo nista, samo diskutujemo i neka ostane to u granicama diskusije. Sve mimo toga nece valjati.

Sada je Slavko tu i pozelicemo mu srecu. Pa da on bude taj koji ce imati uspjeha sa Zeljom. Druge nema.
Ništa se ne sikiraj :rofl: ja sam tu :rofl:
To me najvise i brine. :rofl:

Salim se. Ona glupost o reziranoj anketi ti nije trebala. Veoma dobro znas da to nije istina i da ja niti moderacija to ne bismo dopustili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:32 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:22 pm
Minjore je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:20 pm
Gavran je porucio : americka ambasada ;)
Mevlid potpisuje?
slika

Istinska desetka! Ova vrsta izumire, poslije odlaska Totija samo je Fenan ostao. :klanjase2: :klanjase2:


Opraste s Amarom 2142115135326266575435364 put. Trebali bi stati!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:32 pm

blueheart je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:28 pm
U igri juniora me najvise impresionirao Saban. Ima zaista odlicno kretanje u svim smjerovima. On vec naredne sezone MORA imati 6-7 utakmica u nogama, makar po 10min, ukoliko ima ugovor i ako mislimo zaraditi na njemu kao mladom perspektivnom igracu. Danas je meni bolje igrao od Zere, ozbiljniji je. Ima ih jos zanimljivih 9, 10, 5, 77... mada sa mladim se nikad ne zna mozda neko treci uradi najveci iakorak
Sabanadzovic je vec zreo za priprema. Potpsati obavezno s njim ugovor. Zna li neko ko su ovi igraci sa brojevima 9, 10, 5, 77?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:33 pm

Model1964 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:27 pm
arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:23 pm
sergejevic je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:15 pm

Vecina stvari koje si naveo nije uopste tacna. I sta sad i tebi znaci to plate u autobusu? To sam i avalmija sinoc pitao, pa mi nista ne odgovori. Bas zanimljivo da koristite iste fraze.
Na tvoje pitanje zasto odgovor moze biti da covjek ima vise osvojenih titula nego sve ostale ekipe u ligi, da je trener koji je u svakoj sezoni osvojio poneki trofej, dva puta duplu krunu sto vise niko nije uspio u ovoj ligi. Kanta za trpanje? Pa svaki klub iz ove lige je bio kanta za trpanje u Evropi. Zasto? Zato sto nemamo neki kvalitet, ali je jedan od rijetkih koji je nesto radio da se to promjeni. Milion puta smo ustvrdili da nije imao srece u zrijebu i da je po pravilu izvlacio najteze protivnike. Dosao na korak do lige sampiona u prvom mandatu. Naravno to te ne zanima, jer ne ide u korist tvojim tvrdnjama.
Klub je ostavio u finansijskoj dubiozi? Klubu je ostavio Riada Bajica koji prodat za 500 000 eura, Amira isto toliko, Kvesica koji je prodat za 120 000 eura, Dadu Sadikovica, Kerima Memiju, Dzenisa Beganovica koji su trebali krenuti njihovim stopama da se neko nije napravio pametan pa ih sve unistio. Ostavio nam je danas najboljeg naseg igraca Vedrana Kjosevskog. Prvi covjek koji je potpisao gotovo pola generacije juniora na duze ugovore, na cijim plodovima se i danas radi. Ta djeca su donjela one odlicne rezultate u Evropi pod vodstvom Odovica i donjeli opet koliko novca?
Kako rece Misimovic pred akciju za istocnu tribinu ideju desetogodisnjih ulaznica je dao Amar Osim.
Zasto se danas gleda kroz prste Bogicevicu koji tuzi klub, pa mjesec poslije bude kapiten tog istog kluba? Zasto je Jahic na platnom spisku iako je natipkao vise slova protiv kluba na fejsbuku nego sto je odradio treninga? Zasto nam danas igraci s centra pokazuju srednji prst? Zasto 4 godine nismo osvojili niti jedan trofej? Zasto prosle sezone nismo imali mogucnost da budemo kanta za nabijanje u Evropi? Zasto?
I najvaznije zasto. Zasto vas toliko vrijedja sto neko zeli da ponovo vidi najtrofejnijeg trenera u nasem fudbalu na klupi naseg kluba? Zasto?
Ja vjerujem svojim izvorima informisanja i vjerujem da su tačne.
Plate u autobusu za mene znače sramotu i primjer kako jedan Klub ne treba da posluje.
Kanta za trpanje smo bili zbog njegovog pristupa tim utakmicama. Sa Odovićem smo za jedno ljeto prošli više pretkola nego za četiri ljeta sa Amarom, a Odović nije veći trener od njega ni po čemu.
I sa svim tim parama od pomenutih igrača, opet smo bili u finansijskoj dubiozi. I sada smo, ali ne u tolikoj kolikoj smo bili za vrijeme njegovog mandata.
Bogičević i Jahić su greške ove garniture ljudi i ovog trenera i ja im na tome zamjeram! Oni koji me poznaju, znaju odlično šta mislim o njima, a pogotovo o Bogičeviću.
Lendrićev potez je isključivo njegova krivica i zbog toga mu i sada ne želim da osvane ujutru. Ali isključivo Lendrićeva i ničija više!
Četiri godine nismo osvojili trofej jer nismo bili dovoljno dobri za toga. Isto važi i za Europu prošle sezone.
Ne vrijeđa mene ništa, rekao sam da bih volio da vidim Amara na klupi i pod kojim uslovima ali vas očigledno vrijeđa kada neko kaže svoje mišljenje o njemu. Kult ličnosti. Gadi mi se to, taman da mi je brat rođeni u pitanju.
Kako vam nije jasno da ovim pisanjem za i protiv pravimo kult licnosti. Dozovite se
EDIT: BEZ VELIKIH SLOVA!
Nisu bila velika slova
Ovo je veliko slovo K
Ovo nije veliko slovo e
8-)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:33 pm

Devetka je Meldin Jusufi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:34 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:33 pm
Devetka je Meldin Jusufi.
Lijevo krilo?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:34 pm

Cestitke Juniori!!! Vi ste snaga Zelje!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:35 pm

GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 29, 2017 2:22 pm
Ja tri puta premotavam i ne mogu baš najjasnije da dešifrujem šta tačno (od riječi do riječi) psuje i galami ovaj pacijent, mada me od njega ništa ne može ni iznenaditi jer po glasu se već može prepoznati da ovaj lik (jedan te isti) vječito psuje sa zapadne tribine, raja koja tamo sjedi vjerovatno zna i ko je on...
Ja jednom bio na zapadu protiv PD i znam ko je. Poznao sam po glasu. Ima taj hrapav glas. Stariji, suh čovjek. Hoće da bude u centru pažnje. Cijelo vrijeme dobacivao treneru. Misli da je Cool.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:35 pm

Malo je prenapuhana ta prica o prizivanju, nasoj navodnoj ovisnosti o Amaru i to. Kakav kult licnosti? Covjek je uspjesan. Ne kazem, ima ljudi koji pretjeruju sa takvim stvarima, ali jednostavno ga prizivaju jer je osvajao trofeje i pravio rezultate, pa zbog toga postao trenerska legenda kluba. Ne ulazim u to da li ima nekih sa drugim namjerama, ali vecina to gleda ovako. Da nije osvajao titule karine bi ga moje iko prizivao.

Fudbal se igra radi rezultata. Kad sve drugo zanemarite shvatite da je covjek odlican trener, jer gdje god da je radio imao je rezultate. Priziva se jer je napravio nezapamcen uspjeh u PLBiH i prizivace se sve dok ga neko ne nadmasi. To prihvatite i zavrsite sa infantilnim spinovima. Sta je tu cudno? Prizivale bi ga i druge ekipe iz PLBiH da im nije nabio komplekse, isto kao sto bi prizivali i svoje trenerske legende, da ih imaju. Pa eto pitari maloumni kakvi jesu prizivaju Husrefa godinama, jer je njihov najuspjesniji trener. Zasto se za to ne kaze da je kult licnosti i da su oni "drustvo jednog covjeka"?

Daj Boze da bolji trener od Amara nogom zakoraci u PLBiH, a kamo li Zelju, ali taj dan necemo ubrzo docekat jer takvi ljudi jednostavno ne zele da rade ovdje.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u pon maj 29, 2017 10:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:36 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:31 pm
Model1964 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:30 pm
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:29 pm
Ostavi vas covjek na 2 sata i haos. Ni Amar, ni Slavko, ni Misimovic, niko, samo Zeljo. Pa ko god bude radio najbolje za klub koji volim, neka bude tu. Vrijedjanje Slavka, ili Amara ce rezultirati banom. Mi se ne pitamo nista, samo diskutujemo i neka ostane to u granicama diskusije. Sve mimo toga nece valjati.

Sada je Slavko tu i pozelicemo mu srecu. Pa da on bude taj koji ce imati uspjeha sa Zeljom. Druge nema.
Ništa se ne sikiraj :rofl: ja sam tu :rofl:
To me najvise i brine. :rofl:

Salim se. Ona glupost o reziranoj anketi ti nije trebala. Veoma dobro znas da to nije istina i da ja niti moderacija to ne bismo dopustili.
Kada ste me ispizdili sa *pismima podrške* :rofl:
Ja podršku dajem samo upravi
Malo, po malo i omjer na anketi se mjenja 8-)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 10:36 pm

Omar500 je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:34 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon maj 29, 2017 10:33 pm
Devetka je Meldin Jusufi.
Lijevo krilo?
Mislim da jeste. Desetka je Šubo napadač, Hajdarević ja mislim nosi 70 broj, 5 mislim da je Velić štoper

EDIT: Vidim da govore o momku koji nosi broj 77, to je Hrvanović Aldin.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija