Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:22 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:20 pm
Bas tako, hladna glava i cvrsta ruka! Podrska i hajde da tu Europu na Grbavici docekamo vise. Nisam mislio da cu to doziviti, vjerujte mi.
Znaci ostaje Slavko?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:23 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:09 pm
fcz je napisao/la:
pon maj 29, 2017 11:44 am
Kao sto sam i pretpostavio, vec pocinjemo braniti i relativizovati...
Ako misliš na mene da ti i to odgovorim. Upravo relativiziraju ovi što nas sve stavljaju u isti koš. Garantujem ti da je najljepše ovdje u BiH biti igrač Želje. Ovo su sitnice. GOre je od svega što šupački mediji sve nas stave u isti koš. Naprave lošu priču o Želji. Meni su najgori ovi Željovci što možda i stoje iza tih priča koje plasiraju mediji. Ovi Željovci što unose nemir. Što im sad ne valja i to što je tribina napravljena. Što na sve moguće načine pokušavaju skinuti sadašnju upravu i sve dobro što se desilo. Što iskorištavaju to što smo izgubili dvije tekme i pokušavaju se vratiti u upravu. Takvih se Željovaca stidim. Što cijelu sezonu pričaju kako Bekrić ne igra jer je dobar sa Amarom. Što ruše atmosferu jer ne mogu u glavi prelomiti svoj ego da oni nisu ti koji se pitaju. I da oni nisu ti koji su napravili ovakvog Želju. Stabilnog finansijski. Takvih se stidim i takve ne volim vidjeti očima. FUj. Da su takvi bili mi bi kupili u Krupi tekmu. ja ne želim da je kupimo. Želim da igramo pošteno. Taman nikad ne otišli u Evropu. Ja takvog Želju znami volim. I baš me briga gdje igramo, u kojoj ligi i sa kojim sastavom. ja ću vuijek biti tu dok je Željo Željo. A vratit će Bog sve ovo. Kad si pošten vrati se sve. Vratio nam se i VIdeoton. Vratit će na sma se i ovo kad se najmanje nadamo.
Potpuno si upravu. Najvece zlo nama su mediji koji jedva cekaju da plasiraju ruzne price o Zelji. Normalno da je zao svima sto se onako ruzno psovalo Lendricu, i Zakaricu ranije, i klub se mora oglasiti povodom ovoga. Direktnim konkurentima i drugim klubovima je krivo sto je Zeljo uspio da stvori tu pozitivnu pricu, pa onda pocnu preko medija vrsiti pritisak na sudije, itd. Vec je to ranije krenulo, i sada se samo nastavlja, nebi li se mi svi interno zavadili.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:24 pm

Nisi veci od Zelje Ivane! Nisi ni ti Miroslave iako ti se svi trebamo zahvaliti! Nije niko veci od Zelje i zato odjebite svi kojima se ne svidja da igraju srcem. Pitas se mozda Ivane zasto su ti se neki idioti naklatili na kosti...pitamo se i mi Ivane zasto smo bili psi koji laju, zasto si srao prilikom svake izmjene, bacao bocice s vodom, tersao svima, skidao dres, psovao momku s Juga, tog istog Juga koji te je dizao u nebesa...sve to se pitamo al se isto tako ne slazemo s tim jednim sto ti je psovao to sto je psovao...ti Ako mislis da je fudbal igrati da se inatis jednom pojedincu a ne da nas natjeras sve da te volimo, oprosti, zalutao si. Ne samo u Zelju, nego u fudbal.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:24 pm

exbabilon je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:22 pm
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:20 pm
Bas tako, hladna glava i cvrsta ruka! Podrska i hajde da tu Europu na Grbavici docekamo vise. Nisam mislio da cu to doziviti, vjerujte mi.
Znaci ostaje Slavko?
Da se vecina ovdje pita, ocito da da. Naravno da ne pita, ovo je nista drugo do nezavisna anketa.

Ja mislim da ostaje, ali ne znam. Ne zna ni Slavko jos.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:25 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:09 pm
fcz je napisao/la:
pon maj 29, 2017 11:44 am
Kao sto sam i pretpostavio, vec pocinjemo braniti i relativizovati...
Ako misliš na mene da ti i to odgovorim. Upravo relativiziraju ovi što nas sve stavljaju u isti koš. Garantujem ti da je najljepše ovdje u BiH biti igrač Želje. Ovo su sitnice. GOre je od svega što šupački mediji sve nas stave u isti koš. Naprave lošu priču o Želji. Meni su najgori ovi Željovci što možda i stoje iza tih priča koje plasiraju mediji. Ovi Željovci što unose nemir. Što im sad ne valja i to što je tribina napravljena. Što na sve moguće načine pokušavaju skinuti sadašnju upravu i sve dobro što se desilo. Što iskorištavaju to što smo izgubili dvije tekme i pokušavaju se vratiti u upravu. Takvih se Željovaca stidim. Što cijelu sezonu pričaju kako Bekrić ne igra jer je dobar sa Amarom. Što ruše atmosferu jer ne mogu u glavi prelomiti svoj ego da oni nisu ti koji se pitaju. I da oni nisu ti koji su napravili ovakvog Želju. Stabilnog finansijski. Takvih se stidim i takve ne volim vidjeti očima. FUj. Da su takvi bili mi bi kupili u Krupi tekmu. ja ne želim da je kupimo. Želim da igramo pošteno. Taman nikad ne otišli u Evropu. Ja takvog Želju znami volim. I baš me briga gdje igramo, u kojoj ligi i sa kojim sastavom. ja ću vuijek biti tu dok je Željo Željo. A vratit će Bog sve ovo. Kad si pošten vrati se sve. Vratio nam se i VIdeoton. Vratit će na sma se i ovo kad se najmanje nadamo.
Skloni smo brzom relativizovanju stvari. Vjerujem da jeste najljepse biti igrac Zelje, ali poslije ovoga je mnogima malo manje lijepo. A nicim, bas nicim to nisu zasluzili. Ne zivim ja na Marsu pa da mi je cudno da u Sarajevu ima kretena kojima je svaki hrvat ustasa. Ali cudi me da niko od 99% normalne raje na stadionu uopste nije reagovao.

Niko ne brani i ne treba da brani Lendricevo kretensko ponasanje. Ali meni licno, a vjerujem i svakom pravom navijacu Zelje su od Lendricevog odgoja je puno bitnija filozofija koju nas klub gaji vec skoro stoljece i slika koja se iz naseg grada salje. Njemu njegovo, ali mi moramo rijesiti svoje.

Drugi dio tvog posta nema direktne veze s ovim, ali je svakako nas drugi problem. Ti petokolonasi, lesinari koji pokusavaju rovariti protiv uprave i sistema vrijednosti koji je ona pocela uspostavljati su najveca govna i moramo se osvijestiti da im nikad niko ne povjeruje ni na jednu pricu koju pokusaju plasirati nakon svakog kiksa. Nikad vise prodaja dresova iz gepeka i milionski dugovi. Ljudi koji zive za Zelju nikad ne smiju izgubiti nasu podrsku u svojoj borbi za zdrav i jak klub - streberi, ni milimetra!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:26 pm

Ivan je takav lik i ja ga poštujem. On gdje god dođe ponaša se isto, ratuje s navijačima, sa istim se grli kad da go pa se ponovo popičkara pa ponovo slavi gol...takav karakter, za mene mangupski. Znači nije on propalica pa mangup da ga svi mrze, on je najbolji strijelac lige, možda i među prvim trkačima lige, a mangup. On je takav lik, njemu nisu smetale psovke, on to voli, njega je to motivisalo da da gol pa da i on malo pičkara...niko ne bi trebalo da se ljuti, da je sreće da su se svi izgrlili s njim na kraju, ali eto. Trebamo i mi malo spustiti loptu, jer ne psuju svi samo zbog loše igre, ja mislim da mnogi psuju zbog stvari koje donesu od kuće.
Ono što je bitno kod Ivana je da je došao da igra za siću, da je prvi produžio ugovor i da nije htio da ode prvom prilikom...jedan i jedini od svoje vrste. Miro je ginuo, ali nije ni razmatrao da produži, a kunemo se k'o biva u njega. Zajko koji je dobio ovacije 5 minuta nakon što je Ivan popljuvan izašao je cijelu utakmicu simulirao trčanje, pratili smo ga maksuz neko vrijeme i smijali se kako lik trčkara u krug, gleda u zemlju i čeka izmjenu. Zajko je igrao u Slobodi koja mu je prije dvije godine dala bogdu više para nego Željo...Ivan ne bi sigurno.
Nije da ga nešto branim, ali za mene je mangup i jedini uz Vecu mudonja u našem trenutnom rosteru. Razočarao me je samo što se sad naknadno izvinjava raji, nije to njegov stil, ali hajde. Uglavnom, nas je lako prevariti, popljujemo koga ne treba, a Boga mi dignemo i na prijestolje isto tako. Po meni je Ivan po svim segmentima i fudbalskim i karakternim više "Željo" nego Miroslav Stevanović kojeg svi ovdje okivaju u zvijezde. Ponavljam, nas je lako prevariti.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:18 pm
Kao sto sam i mislio, velika vecina je za Slavka.
Moj Storm, skidam ti kapu do poda radi tvog optimizma oko Slavke.Volio bi da grijesim vezano za njega, ali sudeci po ovih 16 kola, ja nevidim u buducnosti nikakav napredak sa njim.Mislim na taktiku,ofanzivu itd.Zasto - zato sto nista nije pokazao ili dao naznaku za bilo sta novo,ni u jednoj utakmici.
Ako ostane ja mu dajem za narednu sezonu prvih 5 kola da ce biti na klupi, i onda opet sve ponovo.
Opet ti skidam kapu na tvom OPTIMIZMU
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:28 pm

Da li je danas bio neki sastanak ili nagađate ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:28 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:24 pm
exbabilon je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:22 pm
storm_raider je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:20 pm
Bas tako, hladna glava i cvrsta ruka! Podrska i hajde da tu Europu na Grbavici docekamo vise. Nisam mislio da cu to doziviti, vjerujte mi.
Znaci ostaje Slavko?
Da se vecina ovdje pita, ocito da da. Naravno da ne pita, ovo je nista drugo do nezavisna anketa.

Ja mislim da ostaje, ali ne znam. Ne zna ni Slavko jos.
Do mene, nisam odmah povezao da ti na osnovu ankete pises. Mislio sam neke informacije s tog sastanka jutros.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:33 pm

Kako je Slavko govorio dok je bio u Radniku, u prvoj sezoni su radili na tome da dotegnu odbranu a u drugoj napad. Kod nas s obzirom na bilans u obe kategorije, ako ostane čekaju ga besane noći.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:40 pm

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... l2017.html

Valjalo bi izbjeci komsije i daleka gostovanja (tipa Armenija), mada ima i protivnika iz nezgodnih liga tipa Bugarska, Slovacka, Madjarska. Nadam se da cemo dobiti neke levate.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:42 pm

Rigorozno kazniti govor mrznje. A taj zakon treba da primjenjuje savez. Nejasno mi je stop rasizmu, a kod nas sovinizam, nacionalizam na visokom nivou. Neka savez obrati paznju u tom smjeru da se ne desavaju Siroki, Mostar, Banja Luka jbg i kod nas se desava. To je sve domino efekat....
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:45 pm

Morzhy je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:26 pm
Ivan je takav lik i ja ga poštujem. On gdje god dođe ponaša se isto, ratuje s navijačima, sa istim se grli kad da go pa se ponovo popičkara pa ponovo slavi gol...takav karakter, za mene mangupski. Znači nije on propalica pa mangup da ga svi mrze, on je najbolji strijelac lige, možda i među prvim trkačima lige, a mangup. On je takav lik, njemu nisu smetale psovke, on to voli, njega je to motivisalo da da gol pa da i on malo pičkara...niko ne bi trebalo da se ljuti, da je sreće da su se svi izgrlili s njim na kraju, ali eto. Trebamo i mi malo spustiti loptu, jer ne psuju svi samo zbog loše igre, ja mislim da mnogi psuju zbog stvari koje donesu od kuće.
Ono što je bitno kod Ivana je da je došao da igra za siću, da je prvi produžio ugovor i da nije htio da ode prvom prilikom...jedan i jedini od svoje vrste. Miro je ginuo, ali nije ni razmatrao da produži, a kunemo se k'o biva u njega. Zajko koji je dobio ovacije 5 minuta nakon što je Ivan popljuvan izašao je cijelu utakmicu simulirao trčanje, pratili smo ga maksuz neko vrijeme i smijali se kako lik trčkara u krug, gleda u zemlju i čeka izmjenu. Zajko je igrao u Slobodi koja mu je prije dvije godine dala bogdu više para nego Željo...Ivan ne bi sigurno.
Nije da ga nešto branim, ali za mene je mangup i jedini uz Vecu mudonja u našem trenutnom rosteru. Razočarao me je samo što se sad naknadno izvinjava raji, nije to njegov stil, ali hajde. Uglavnom, nas je lako prevariti, popljujemo koga ne treba, a Boga mi dignemo i na prijestolje isto tako. Po meni je Ivan po svim segmentima i fudbalskim i karakternim više "Željo" nego Miroslav Stevanović kojeg svi ovdje okivaju u zvijezde. Ponavljam, nas je lako prevariti.
sve si u pravu.
ima samo jedna stvar u kojoj nisi. u konkretnom slucaju, nije mangupski na psovku uzvratiti psovkom. veci bi mangup ispao da je nakon gola okrenuo ledja dijelu publike odakle su dolazile psovke pa pokazao natpis na dresu. a tamo pise Lendric!

njegova reakcija se bas uklopila u onu debilsku pjesmu "...a svi ste vi obicni klosari, kao mi..."
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:45 pm


Sa zapada je psovano.

Sad je glumio mangupa i psovao sjeveru, a što se nije napravio mangup pa na koševu tako sjeveru se okrenuo i ***** pokazao.

A bogi naš "kapiten"(inače igrač koji je tužio klub u prostorijama najvećeg rivala pred najbitniju utakmicu) demonstrativno u inat plješće prema tribinama, da ga podrži, jer misli da se i njemu bez razloga psuje.

Igrač se ne smije spuštati na nivo navijača, nikada. Adilovic je dao dosta više golova, i dosta mu se više psovalo pa čak i na treningu, pa je sve to primio kao profesionalac, ali on je druga vrsta igrača, sa šampionskim mentalitetom.
plavi su pravi crveni su drveni
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:49 pm

Da li je stid ovog krmka da laže da mu se psovala ustaška majka? Zašto nije rekao šta je on opsovao odmah nakon što je postigao gol? Hvala Bogu pa ima nas koji smo bili jedan metar iza gola i čuli smo sve. MRŠ IZ ZEMLJE, ĐUBRE JEDNO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:49 pm

Psihologija mase...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:50 pm

fcz je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:25 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:09 pm
fcz je napisao/la:
pon maj 29, 2017 11:44 am
Kao sto sam i pretpostavio, vec pocinjemo braniti i relativizovati...
Ako misliš na mene da ti i to odgovorim. Upravo relativiziraju ovi što nas sve stavljaju u isti koš. Garantujem ti da je najljepše ovdje u BiH biti igrač Želje. Ovo su sitnice. GOre je od svega što šupački mediji sve nas stave u isti koš. Naprave lošu priču o Želji. Meni su najgori ovi Željovci što možda i stoje iza tih priča koje plasiraju mediji. Ovi Željovci što unose nemir. Što im sad ne valja i to što je tribina napravljena. Što na sve moguće načine pokušavaju skinuti sadašnju upravu i sve dobro što se desilo. Što iskorištavaju to što smo izgubili dvije tekme i pokušavaju se vratiti u upravu. Takvih se Željovaca stidim. Što cijelu sezonu pričaju kako Bekrić ne igra jer je dobar sa Amarom. Što ruše atmosferu jer ne mogu u glavi prelomiti svoj ego da oni nisu ti koji se pitaju. I da oni nisu ti koji su napravili ovakvog Želju. Stabilnog finansijski. Takvih se stidim i takve ne volim vidjeti očima. FUj. Da su takvi bili mi bi kupili u Krupi tekmu. ja ne želim da je kupimo. Želim da igramo pošteno. Taman nikad ne otišli u Evropu. Ja takvog Želju znami volim. I baš me briga gdje igramo, u kojoj ligi i sa kojim sastavom. ja ću vuijek biti tu dok je Željo Željo. A vratit će Bog sve ovo. Kad si pošten vrati se sve. Vratio nam se i VIdeoton. Vratit će na sma se i ovo kad se najmanje nadamo.
Skloni smo brzom relativizovanju stvari. Vjerujem da jeste najljepse biti igrac Zelje, ali poslije ovoga je mnogima malo manje lijepo. A nicim, bas nicim to nisu zasluzili. Ne zivim ja na Marsu pa da mi je cudno da u Sarajevu ima kretena kojima je svaki hrvat ustasa. Ali cudi me da niko od 99% normalne raje na stadionu uopste nije reagovao.

Niko ne brani i ne treba da brani Lendricevo kretensko ponasanje. Ali meni licno, a vjerujem i svakom pravom navijacu Zelje su od Lendricevog odgoja je puno bitnija filozofija koju nas klub gaji vec skoro stoljece i slika koja se iz naseg grada salje. Njemu njegovo, ali mi moramo rijesiti svoje.

Drugi dio tvog posta nema direktne veze s ovim, ali je svakako nas drugi problem. Ti petokolonasi, lesinari koji pokusavaju rovariti protiv uprave i sistema vrijednosti koji je ona pocela uspostavljati su najveca govna i moramo se osvijestiti da im nikad niko ne povjeruje ni na jednu pricu koju pokusaju plasirati nakon svakog kiksa. Nikad vise prodaja dresova iz gepeka i milionski dugovi. Ljudi koji zive za Zelju nikad ne smiju izgubiti nasu podrsku u svojoj borbi za zdrav i jak klub - streberi, ni milimetra!
ma vjeruj mi brate da ja nisam čuo da je iko spomenuo mater ustašku prije nego je on onako reagovao. Ni tada nisam čuo, ali ne isključujem jer počelo onda psovat sto ljudi i zviždati još sto. sa druge strane opet ti govorim da je toliko to česta terminologija kod nas da neki psuju a da nisu ni svjesni šta psuju ili ih boli briga. I šta sad treba? Zbog pet ljudi od 5000 mi da se stidimo. nemoj me zezati. Navijači u Hr su našem Musi psovali u tri grada mater balijsku. I opet su to samo pojedinci. I šta sad treba da ne volim Split zbog pet kretena. A ovdje se stvara atmosfera ko da smo svi takvi. Shvatam ja i nših tih pet i njihovih pet. Reći ću imako su stvarno neko kome možeš reći da šuti, ali ima tu raje koja je hodala po linijma i koji bar iskreno boluju od PTSP-ija i sl i njima mi ne pada na pamet da odgovaram. Ako ništa iz poštovanja. A Ivan je već ranije imao scene. Čak je navijače i nazvao nekim imenom ne sjećam se više. A prije toga mu niko nije psovao ni mater ustašku ni ništa.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:54 pm

arctg je napisao/la:
pon maj 29, 2017 12:49 pm
Da li je stid ovog krmka da laže da mu se psovala ustaška majka? Zašto nije rekao šta je on opsovao odmah nakon što je postigao gol? Hvala Bogu pa ima nas koji smo bili jedan metar iza gola i čuli smo sve. MRŠ IZ ZEMLJE, ĐUBRE JEDNO!
na sjeveru su koliko sam ja primjetio bile dvije grupice koje su dobacivale. jedna na sjevero-zapadu, negdje u gornjim redovima oko krova i jedna prema sjevero-istoku.
psovale su se ustaske majke, Zakaricu 100% jer sam cuo vlastitim usima, a za Lendrica ne mogu tvrditi jer zaista to nisam cuo. bilo je nekih povika koje nisam razaznao a koje su dosle u mometnu kada je nakon jedne akcije u kojoj nije dobio loptu poceo navlaciti sorc i nogom udarati u stativu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:57 pm

Evo ja glavu na panj stavljam ako se ne bude prizivao Lendric sljedece sezone,da je on ovde...
Frajer je psihicki nestabilan i kao takav drazi mi je od vecine nasih mrtvih igraca koje nista ne dira niti pokrece.
Istina je da nema profesionalizma ali ima taj fakinluk i bezobraznost,da smo imali takvog igraca u vezi mi bi titulu slavili davno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 29, 2017 12:58 pm

Gdje ces Zakaricu psovati ista... jasko lijepo vaspitan decko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, salle86 i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija