Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:08 pm

Sad ako covjek kaze da Subic nije neko pojacanje napadate ga kojim povodom, Joco je bio strava, Zahiraga jeo malu djecu, Jahoc ucitelj za sve moze igrati svaku poziciju u timu, Kerla armirani beton niko mu nista nemoze, Bevab stroj, o Ugljesi i njegovoj Natasi ste vazili ne danima nego mjesecima i ko od njih bi pojacanje osim Mice...
Subic je trenutno prosjek nase lige htjeli vi to priznati ili ne i samo prinova bi bio nikako pojacanje, a uz sve to ugusio bi malog Besirevica kome bi trebalo da se pruzi prilika iduce sezone i momak ce sigurno dati na terenu 5x vise od bilo kog igraca sa strane.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:15 pm

chile koji su lijevi bekovi u nasoj ligi bolji od Subica, koji imaju bolju statistiku eto?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:16 pm

Ako je Subic prosjek nase lige, onda su ovi nasi igraci ispodprosjecni.
Poenta moje price je da njeg ne bi morali vracati u formu kao Zaku, jer ovo sto igra je update za nasu igru.
Golova 4, asistencija 5. U nasem timu golova vise ima samo napadac, najbolji strijelac lige, pa i nije cudno. U nasem timu asistencija ima samo Mico, najbolji igrac lige. :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:17 pm

Mojih top par pojacanja za ovaj prelazni:
Vukotic, Ordagic, Subic, Duljevic, Kuzmanovic, Redzic
Iza njih: Irfan Jasarevic, onaj Milutinovic(cini mi se), Menalo, Serbecic, Peco, Koljic.

Ali uzmite u obzir koga god sam smatrao top pojacanjem da je bio top flop. Toliko.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:18 pm

yebem ga ja maksuz otvorio temu da pisemo prijedloge, da se ne zagube postovi :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:19 pm

Ima jos nesto jako bitno kada se govori o ciljevima od kada je SP dosao na klupu. Oni koji zele da ga ospore, govore kako je on zapravo kasnio za Evropom 3-4 boda, a za prvim 6 bodova i to je tacno. Kada se samo to gleda, to je pickin dim za stici i prestici. Ali ima jos nesto. SP je morao do titule da prestigne 8, a ne jednu, dvije, tri ekipe, a to i nije bas tako jednostavno. To je ono kao kada se boris za najboljeg strijelca lige i za prvim kasnis dva gola. Yebo dva gola sta je to? Nista, a zanemarujemo da je u toj borbi za prvog golgetera lige jos osam igraca. Samo se tako mogu posmatrati stvari, drugacije gledanje stvara pogresnu percepciju. Nerealni pogledi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:20 pm

Kod nas bi raja da guramo mlade ali i da dovodimo 15 igraca po prijelaznom roku.

Ja koliko znam 11 igraca moze biti na terenu u jednom trenutku
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:16 pm
Ako je Subic prosjek nase lige, onda su ovi nasi igraci ispodprosjecni.
Poenta moje price je da njeg ne bi morali vracati u formu kao Zaku, jer ovo sto igra je update za nasu igru.
Golova 4, asistencija 5. U nasem timu golova vise ima samo napadac, najbolji strijelac lige, pa i nije cudno. U nasem timu asistencija ima samo Mico, najbolji igrac lige. :)
To sam i ja danas pogledao. Upravo o tome pricam prije par noci kazu Sinisa dobar.. Yebes beka koji ima jednu asistenciju.
Subic ima fenomenalnu statistiku za jednog beka, doduse igrao je i na krilu. Sto znaci dovodjenjem njega imas dvije pozicije popunjenje, a decko moze pokrivati cijelu stranu, sto dalje otvara kombinaciju da igras vise formacija.. Tipa ostavis Miru desno, ovaj lijevo. Mozes sa trojicom stopera fino izaci, dva wing beka koja pokrivaju citavu stranu, trojicom u vezi i dva napadaca.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:22 pm

Pompey je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:06 pm
gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm
kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 9:46 pm
Subic nije ni j od jaje.
Cekam dalje :kafa:
Ko kaze da je igrac u pitanju
Mister Gavrane, hocel biti sta trasu, il da opet cekamo 15 dana
Ako ne bude sutre izvrsicu samobanovanje
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:24 pm

avlami97 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:19 pm
Ima jos nesto jako bitno kada se govori o ciljevima od kada je SP dosao na klupu. Oni koji zele da ga ospore, govore kako je on zapravo kasnio za Evropom 3-4 boda, a za prvim 6 bodova i to je tacno. Kada se samo to gleda, to je pickin dim za stici i prestici. Ali ima jos nesto. SP je morao do titule da prestigne 8, a ne jednu, dvije, tri ekipe, a to i nije bas tako jednostavno. To je ono kao kada se boris za najboljeg strijelca lige i za prvim kasnis dva gola. Yebo dva gola sta je to? Nista, a zanemarujemo da je u toj borbi za prvog golgetera lige jos osam igraca. Samo se tako mogu posmatrati stvari, drugacije gledanje stvara pogresnu percepciju. Nerealni pogledi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Hocemo tako? 7.kolo dosao, ispred Lendrica 10.napadaca imaju dva gola vise. A 25.kola je do kraja, ne moze ih prestici iako igra u najvecem klubu u BiH?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:25 pm

Duljevic odbio 300k € godisnje plate od nekog kluba i Primere.
Ponuda za Lendrica iz Kine bila 300k €
Nemojte me pitati kako i od koga sam cuo,ali mu vjerujem kao bratu rodjenom.
:roll:
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u čet maj 25, 2017 11:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:25 pm

Pa nije ni Subić starohan, recimo mlađi je od Ordagića kojeg svi prizivaju ( ne znam da li i ti )
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:26 pm

exbabilon je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:15 pm
chile koji su lijevi bekovi u nasoj ligi bolji od Subica, koji imaju bolju statistiku eto?
Nabrojao sam par igraca ko je od njih bio bolji na njihovoj poziciji bio prije dolaska kod nas... ja dajem nasem klincu mnogo vecu potporu i prednost ispred Subica.
Mada ne treba trcati pred rudu ja se jos uvijek nadam da cemo prije igraca dobiti novog sefa struke.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:27 pm

gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:22 pm
Pompey je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:06 pm
gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm


Ko kaze da je igrac u pitanju
Mister Gavrane, hocel biti sta trasu, il da opet cekamo 15 dana
Ako ne bude sutre izvrsicu samobanovanje
Drzimo te za rijec. Nek i @Storm malo potpomogne to banovanje :lol:

@Lars, e moj @Lars, te druge teme niko ne yebe ni 5% na ovom forumu.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:28 pm

I onda kad postanes najbolji strijelac lige par kola prije kraja kazes **** ovo, ja obecao zabiti toliko i toliko golova, nebitno je sto mogu biti najbolji strijelac lige..

Ne znam zbog cega sa toliko energije branis Slavku. Sve smo imali u svojim rukama i titulu smo prokockali na tako glup i pickast nacin..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:30 pm

Ali fakat, neki ga brane ko da im je rodjeni brat.. Samo realno, za i protiv argumente. Da su svi ZA ne bi se uopste ovde vodila diskusija oko toga, nego bi i dan danas u kafani sjedili i slavili titulu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:33 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:30 pm
Ali fakat, neki ga brane ko da im je rodjeni brat.. Samo realno, za i protiv argumente. Da su svi ZA ne bi se uopste ovde vodila diskusija oko toga, nego bi i dan danas u kafani sjedili i slavili titulu.
A dje bi sjedili mi koji ne pijemo ? :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:33 pm

Plava Porodica je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:19 pm
Ima jos nesto jako bitno kada se govori o ciljevima od kada je SP dosao na klupu. Oni koji zele da ga ospore, govore kako je on zapravo kasnio za Evropom 3-4 boda, a za prvim 6 bodova i to je tacno. Kada se samo to gleda, to je pickin dim za stici i prestici. Ali ima jos nesto. SP je morao do titule da prestigne 8, a ne jednu, dvije, tri ekipe, a to i nije bas tako jednostavno. To je ono kao kada se boris za najboljeg strijelca lige i za prvim kasnis dva gola. Yebo dva gola sta je to? Nista, a zanemarujemo da je u toj borbi za prvog golgetera lige jos osam igraca. Samo se tako mogu posmatrati stvari, drugacije gledanje stvara pogresnu percepciju. Nerealni pogledi.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Hocemo tako? 7.kolo dosao, ispred Lendrica 10.napadaca imaju dva gola vise. A 25.kola je do kraja, ne moze ih prestici iako igra u najvecem klubu u BiH?
Mi jesmo najveci klub u Drzavi, ali je u tom trenutku 8 klubova bilo bolje od nas.
Podsjecanja radi, MDK je prvi poraz zabiljezila u 10 ili 11 kolu, a najveci klub u Drzavi je klepao ko je stigao. U prvih 6 kola 5 igramo u SA i imamo 3 uzaztopna poraza. Nije bas za euforijuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:21 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:16 pm
Ako je Subic prosjek nase lige, onda su ovi nasi igraci ispodprosjecni.
Poenta moje price je da njeg ne bi morali vracati u formu kao Zaku, jer ovo sto igra je update za nasu igru.
Golova 4, asistencija 5. U nasem timu golova vise ima samo napadac, najbolji strijelac lige, pa i nije cudno. U nasem timu asistencija ima samo Mico, najbolji igrac lige. :)
To sam i ja danas pogledao. Upravo o tome pricam prije par noci kazu Sinisa dobar.. Yebes beka koji ima jednu asistenciju.
Subic ima fenomenalnu statistiku za jednog beka, doduse igrao je i na krilu. Sto znaci dovodjenjem njega imas dvije pozicije popunjenje, a decko moze pokrivati cijelu stranu, sto dalje otvara kombinaciju da igras vise formacija.. Tipa ostavis Miru desno, ovaj lijevo. Mozes sa trojicom stopera fino izaci, dva wing beka koja pokrivaju citavu stranu, trojicom u vezi i dva napadaca.
Ma Subic je iz nase lige najbolje rjesenje koje koliko toliko "mozemo" dovesti.
Irfanu istice ugovor ali je Irfan prije KRupe bio hajmo reci los igrac. Stipe Markovic namjerno nije htio produziti ugovor s Sirokim da bi kao slobodan mogao naci sto bolji angazman i vjerovatno moze igrati negdje u Hrvatskoj gdje je i bolja liga a i bolje placanje.

Da malo prokomentarisem i ove "tvoje" zelje.
Vukota, sve sse ispricala. Valjda uspiju sta odraditi za njega.
Ordagic pod ugovorom do zime, sigurno dobra opcija ali zbog mnogih okolnosti ili cega vec tesko da ga platimo a i zadnjih prelaznih se povezuje s konama.
Duljevic ide dalje.
Kuzmanovic isto ide u inostranstvo, tako i Ipe rece.
Redzic pravi igrac. Taj trkac na zadnjem veznom, radilica, a i zna lopte. 20 godinica, ali opet problem ugovor, mada ako mogu sta izmajmunisat za Vukotu mogu i za ovog.

Menalo, Serbecic, Peco su pod ugovorima ali i kvalitetom slabiji od Vukote i Redzica za koje i vrijedi nesto pokusavat. Menalo bas direktno iz Sirokog u punoj formi tesko da dodje nama, msm da nije nikad bilo takvih slucajeva u historiji.
Koljic uz Obradovic jedina rjesenja za napad koja iole valjaju iz nase lige.

@Kremenko, jest prvi dio toliko za posudbu, a na kraju sezone je trebao konacni otkup sa dosta vise od toga.
Nemoj pitat odakle, vjerujem mu ko bratu :ganja:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet maj 25, 2017 11:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:35 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:33 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:30 pm
Ali fakat, neki ga brane ko da im je rodjeni brat.. Samo realno, za i protiv argumente. Da su svi ZA ne bi se uopste ovde vodila diskusija oko toga, nego bi i dan danas u kafani sjedili i slavili titulu.
A dje bi sjedili mi koji ne pijemo ? :kafa:
Ispred kafane :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija