Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:15 pm

Edis-izgubio kontrolu nad svlacionicom
Kostić-izgubio kontroliu nad svlacionicom
Slavko-izgubio kontrolu nad svalcionicom

Rjesenje=Smijenimo trenera koji je izgubio kontrolu nad svlacionicom da bi dosao drugi koji ce izgubiti kontrolu nad svlacionicom,jer su igraci ti koji remete kontrolu u svlacionici..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:15 pm

@Vrag
A ko ti je omogucio stadion.. Bili su navijaci i prije pa sto se nije pravilo.. Bez ove uprave bi se 99% vratili na stare staze a to su staze finansijske dubioze i prezivljavanja iz godine u godinu.. Trol je svjesno pokusao okrenuti pricu na fazon ko je za Amara taj je protiv ove uprave u cemu nema ni 1% istine.. Koja mu je namjera da insistira na takvim konstrukcijama to samo on zna..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:16 pm

Ako Upravu otjera par komentara na ovom ili bilo kojem forumu,ne treba da idu iz kluba,nego nek se ubiju. 2m strika i hop.
Pratim jos nekoliko foruma,ni na jednom niko nije rijec napisao A protiv Uprave. Samo se peru Slavko i igraci.
A sto neko rece,vrbanjusa je pokusao sa nekoliko bezveznih postova uzburkati duhove,a ovim zadnjim je pao bas nisko.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:17 pm

Mogao je vala Sinan kopirat i ono što sam ja objavio neku noc,da se ne muči bezveze. :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:17 pm

Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:17 pm

Ludilo ne staje. :rofl:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:18 pm

Pa nakon toliko smjenjenih trenera valjda moramo shvatit da nije problem u treneru. Jesmo li toliko glup i zatucan narod?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:18 pm

Okolele je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:15 pm
Edis-izgubio kontrolu nad svlacionicom
Kostić-izgubio kontroliu nad svlacionicom
Slavko-izgubio kontrolu nad svalcionicom


Rjesenje=Smijenimo trenera koji je izgubio kontrolu nad svlacionicom da bi dosao drugi koji ce izgubiti kontrolu nad svlacionicom,jer su igraci ti koji remete kontrolu u svlacionici..
što li Bože dragi,kako se to prije nije gubila svlačionica kad su trčali u 1 naveče nakon kiksa?
ovdje neko upliće prste sa strane i to je fakat, što neko reče neće Slavko ući da nauči Bekrića da primi loptu (isto bilo sa Edisom i Kostićem), dakle igrači su nam crne ovce!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:19 pm

Sretno Dzenise hvala za gol protiv mađara. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:19 pm

Zasluzio je ban bar 24h.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:20 pm

avlami97 je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:46 pm
U svakom normalnom klubu se tačno zna ko šta radi. Navijači su tu da navijaju - isključivo navijaju, igrači da igraju, treneri vode ekipe. Rukovodstvo kluba i ostali unutar kluba treba da radi ono što mu je posao.

Klub u kojem navijači tjeraju igrače, trenere, upravne i nadzorne odbore očito rade ono što im nije posao, a posao je da navijaju za svoj klub. Tačka. Ukoliko se obistini da će stručni štab i rukovodstvo kluba podnijeti ostavke, onda to ne valja nikako, jer ih tjeraju pojedini navijači kojima to nije posao. Druga i mnogo gora stvar od nabrojanog bi bila da se u klub vrate oni koji su protuzakonito radili i samo Stanića imali prijavljenog na PIO. Takvi su napravili dug, odnosno svjesno krali Želju. Takvima treba biti zabranjen pristup klubu, jer su jad i čemer od ljudi. Znači svjesno su krali Želju preko Države, jer su znali da kad tad se ta krađa mora vratiti Državi. To nije Željo, to su lopovi.

Ukoliko dođu ljudi koji imaju bolje ideje i urade što trebaju uraditi, a tu prije svega mislim na JUG, teren, pokrivanje južne i istočne tribine onda Bujrum. Mnogi će reći kako ja navijam za uprave kurce-palce, NE, ja navijam za Želju i navijam da se nikada više u Klub ne vrate lopovi koji su znali i svjesno krali Želju, odnosno zaduživali, prijavljivanjem samo Srđana Stanića na PIO.

Mnogi govore kako nema na papiru zapisano da smo ostali kratki Vernesu Selimoviću 50 milja KM, nigdje nema zapisano da smo i Amaru dužni neku lovu. Ako su se smijali Vernesu, ti isti se trebaju smijati i Amaru. Dug je dug bio on 1KM ili 1 milion KM. To je isto kao i iz onog vica o kuravama. Ne bi se jebale za 20 KM, ali za milion KM bi to rado učinile. Nema razlike i u prvom i u drugom slučaju se radi o kuravi.

Ja ću i dalje navijati za Želju i nikada neću tjerati igrače, trenere, upravne i nadzorne odbore niti bilo koga iz Kluba, jer mi to nije posao kao člana porodice Željo. Moje je da dođem na utakmici i da bodrim svoj Klub i ništa više.

Ako se desi, kao što je @vrbanjuša napisao i dalje ostajemo Klub provincijskih manira u kojem mahala i lopovi određuju pravila igre. Na sličan način je otjeran i Almir Gredić, kojeg sam svesrdno branio. Aferim.
:palacgore:

Niko iz kluba ne smije slušati mahalu, pa ni mene prvog ako tražim ostavke onog ili ovog. Moramo zbiti redove izvući pouke i nastaviti raditi časno i pošteno.

Fudbal je čudna stvar, evo jedan primjer.. Unai Emery osvoji nekoliko puta zaredom EL i pređe u PSG i oni ove godine ostadoše haman bez svega, izgubiše titulu a u Lp ispadoše jer su primili tuce golova u nevjerovatnoj utakmici i situaciji za njih. Sigurno da on nije ispunio ciljeve a 100% je dokazan trener, iz ovoga se vidi koliko su neke stvari relativne i kako ništa u fudbalu nema svoju garanciju.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:21 pm

da dodam, igrači tempiraju nezalaganje kao i prošle sezone u odlučujućim trenucima i to nije slučajno, ne može me niko ubjediti!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:22 pm

A ja ludila, šta je ovo... :zid: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:22 pm

Nego, evropa 28 i 29.juna cini mi se pocinje.
28.maja posljednje kolo.
Da li ce igraci ikako dobiti odmora? Kako proci neke mini pripreme i prijateljske utakmice?
Razmak je mjesec dana..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:23 pm

boccaccio je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:09 pm
sergejevic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 2:47 pm
Shvatam @boccaccio sta pises i slazem se u vecini stvari. Samo kazem da je ovaj momenat bezobrazan. Bilo je gresaka i prije ovog kola, bilo je i prije pet kola, bilo je i u prvom kolu. Niko se nije oglasavao dok mu nije zatrebalo. Hocemo da budemo posteni i da pokrenemo promjene? Od naredne sezone za svaku gresku, na svakoj utakmici, ko god da pogrijesi i bude zakinut pisi saopstenja. Bez izuzetka. Lahko se sada buniti kada je u moru gresaka i svega vec neko drugi isplivao ispred tebe, a da su nasi ostali tu niko se ne bi javio. To je problem. Meni ne smeta da to napisem, kako nama, tako i svima ostalim.

@ChWilla a sta je s crvenim za Stojkica koji je smijesnji od onog Celikovog na Grbavici. Onaj je mislim dobio drugi zuti, a Stojkic direktan crveni? Je li ih tada gurao? Stojkic koji u ovom finisu sezone izgleda kao najbolji njihov igrac suspendovan za zadnje kolo. Bas ih je pogurao. Zasto onda nisu dali Kerli crveni karton, i penal nad Mesanovicem ako ih toliko guraju? Idealna situacija, mogao bi im prigovoriti, ali uopste nije tolika lakrdija. Eto tu bi njima rijesili titulu, a nas odmakli od iste. Ipak ne, daj Zelji da bude sve u njihovim rukama, u grahu pise da su oni picke i da ce osvojiti jedan bod iz dvije odlucujuce utakmice, a onda cemo mi svirati najsmijeniji penal u historiji za Zrinjski. Onda niko nece posumnjati na nas.
Kako nama , tako i svim ostalim, u pravu si. Kakav god da je momentum treba istupiti javno. Mi smo se javno vec ranije i oglasili. Sta se desilo, osim sto su nas naribali , reznuli nas, javno nas ponizili iz saveza i crtali nam neke crte. U kolima kada je Slavko dosao, nije bilo utakmice gdje nije bio sviran penal protiv nas, ljudi se samo sruse u kaznenom, sudija trci i svira ti penal. Slavko javno na press konferenciji kaze, "dobro,jel dosta vise" i u varijanti "hajde sad malo pustite nas na miru, zar nije dosta "...sta se desilo. Slavko dobije kaznu od 500 KM. Znaci, ne mozes se obratiti savezu na neke ocigledne stvari. Ko god se obratio savezu, bilo koja ekipa, popusili su kaznu. Kada je savez rekao bilo sta na svoju stetu, na stetu sudijske organizacije, kada su stali u zastitu bilo kojeg kluba,i Siroki se bio zalio javno pa su ih reznuli. I tako ukrug. Dakle mozes pokusati da se obratis jakim institucijama. Model je u pravu kada kaze da se UEFA ne bavi ovim stvarima, vec to vracaju na nivo saveza . To je tacno. Ali ti moras imati argumente da je savez taj koji koci ovo prvenstvo i da igra igru uporedo sa sudijskom organizacijom, kako se ona vec zove, nemam ni pojma. Ako to imas, onda ce se neko valjda pozabaviti pitanjima regularnosti. Ako nemas kome da se obratis, onda smo tu gdje jesmo, treba prestati placati poreze, odjaviti sve igrace, i kako svi, tako i mi. Uglavnom, shvatili smo se.
Jedino rjesenje je udruzenje profesionalnih klubova.
Ono moze kao ravnopravan partner sjesti sa savezom i pregovatati. Ako treba i strajk, sto da ne. Primjeri Spanija, Italija....I u komsiluku je bilo problema sve dok nisu se formirala ta udruzenja.
Posto znamo kako to kod nas hoda...
Ova saopstenja su pisanje u vjetar.
Dajte mi saopstenje da su igraci i SŠ kaznjeni sa oduzimanjem tri plate pa cu biti zadovoljan.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:24 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:08 pm
Onaj ko ne shvata da je kontinuitet jedna od najbitnijih stavki kada je famozni "sportski segment" u pitanju taj nije nista naucio u ovih zadnjih par godina i insistira na promjeni strucnog staba.. Ako to uradimo onda cemo se jod dugo vrtiti u krug i nista necemo uraditi..

Bez obzira na to raja ima puno pravo da iznese svoje misljenje pa cak i ako je ono pogresno i niko nema pravo da zlonamjernim trolanjem nazor okrece pricu u nekom drugom smjeru.. Fuj..
Ma ja hajmo ostaviti Slavku nek nam nastavi pricat o grupama evropa lige, njegovim cudesnim pripremama, ofanzivnoj igri, kartoteci vecoj od aleksandrijske biblioteke, a igra nek ostane ista. Ustvari qrac ce ostat ista...nece vise biti Mire da se salju duge lopte na njega a ni Lendre da ga ni iz cega zabije.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:24 pm

nookey je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:21 pm
da dodam, igrači tempiraju nezalaganje kao i prošle sezone u odlučujućim trenucima i to nije slučajno, ne može me niko ubjediti!
Zar truHle jabuke nije Slavko na pocetku mandata rastjerao?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:25 pm

Daj ba ne ulazite u privatne stvari . Drzite se foruma .
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:25 pm

Eric Cantona je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:24 pm
nookey je napisao/la:
uto maj 23, 2017 3:21 pm
da dodam, igrači tempiraju nezalaganje kao i prošle sezone u odlučujućim trenucima i to nije slučajno, ne može me niko ubjediti!
Zar truHle jabuke nije Slavko na pocetku mandata rastjerao?
očigledno nije
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 23, 2017 3:26 pm

Mene zanima samo sta su ovi iz osmanlispora vidjeli u Dzenisu, kakav kvalitet on to ima?
I jos jedna stvar, ne moze niko od igraca tek tako ici ako ima ugovor. Od njegovog odlaska i klub mora nesto zaraditi koliki god on panj bio po mom misljenju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija