Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:08 pm

Ma **** Jahića sad trebamo ostati jaki zbog ovih manijaka koji su pokazali šta znači voljeti klub i zbog uprave koja JE POKAZALA ŠTA ZNAČI POŠTENO I TRANSPARENTO RADITI U INTERASU KLUBA. MANIJACIMA NAKLON DO PODA
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:09 pm

Amar i Miske po naravima tesko da mogu raditi na duze staze. Izmedju ostalog Amar je dobro znao kako se vode finansije u klubu i da se igracima ne placaju porezi i doprinosi
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:10 pm

Ono vase bodove pisi igru brisi se moralo obiti o glavu :) Nismo je zaswluzili ni 5 %.PICKETINE OD IGRACA
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:10 pm

ZNATE LI PI.CKE KAKO JE NAMA KOJI OVO VOLIMO VISE OD ZIVOTA!? BRANIO SAM VAS KAD SU VAM PSOVALI, A SADA VAM PRVI YEBEM SVE PO SPISKU
PICK.E JEDNE, MRS IZ ZELJE ! SVI DO JEDNOG ODLAZITE, ZELIM VAM SVE I JEDNOM SVE NAJGORE U KARIJERI !

RAZDUZITE OPREMU I MRS IZ DRZAVE, SLJAMU !
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub maj 20, 2017 8:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:11 pm

Radiš cijeli dan, stavljaš glavu u vreću žureći na korteo sa jezera do marin dvora u onoj majici, daš im nezapamćenu podršku, ljubav, ma dali smo im sebe cijelu sezonu, i onda ovakve dvije yebene partije pruže, ebote taktika siluj Miru 90min, da hoće više i taj Miro otići pa da vidimo i neke druge sisteme u igri, rasuli nas pitari psihički uzdrmani, fizički umorni, personalno desetkovani, sa smiješinim navijačima iza sebe.
Glava je vruća braćo al ovo je strašno, nismo ovo zaslužili, užas.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:11 pm

jel i lendriću ajzea? :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:11 pm

Kako sad boli milion eura za Lendrica
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:12 pm

Adjema staviti na klupu dati covjeku pravu priliku... treba nam nas covjek koji zna sta je Zeljo a da nije Osim. Svaka njemu cast ali mi moramo ici dalje....
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:12 pm

Ako postoji išta pozitivno u svemu ovome to je da smo pošteno odigrali prvenstvo od početka do kraja. Da smo se bavili mutnim radnjama sad bismo imali još dvije titule u vitrinama. Ali meni takve titule ne trebaju.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:12 pm

https://fkzeljeznicar.ba/zeba-u-prednos ... mum/26439/

Moj ti Zeba ni jedno a ni drugo niste ....
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:12 pm

https://fkzeljeznicar.ba/zeba-u-prednos ... mum/26439/

Moj ti Zeba ni jedno a ni drugo niste ....
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:13 pm

Bosnia je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:11 pm
Kako sad boli milion eura za Lendrica
Jebes eure i onako ce ih dobiti poluigraci iz regiona, boli gubitak titule i to od koga od menstrualnih
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:14 pm

ChWilla je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:11 pm
jel i lendriću ajzea? :D
I NJEMU !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:15 pm

Valter je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:03 pm
Rekoh ja da nesto smrdi, ne stoji iza ove price samo Jahic.

Ako bi vec morao ici Slavko, ja bih vise volio na klupi vidjeti Ibru Rahimica, nego Amara
Normalno, nista se ne desava slucajno, to je jos i najtuznije, klasicna balijska posla i podmetanja.
Evo nek mi neko kaze sta Sarajevo ima od ove pobjede, ima kurc.inu.

Ibro Rahimic je Velezovac od glave do pete i mislim da mu je zelja ostati na klupi Veleza par godina, uvesti ih u PL BiH i izboriti po prvi put europu

Slazem se sa svima, tri smo imali sanse, i sve tri prokockali, ali ove sudijske kradje su nenormalne, ovaj jebeni penal za Zrinjski je smijurija. Ovo nisu istine, da covjek ne povjeruje. Dno dna. Vidio sam maloprije starog zeljovca koji je poplavio i onda poceo plakati od muke. Da se covjek najezi. Kakav je ovo udarac za navijace...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:15 pm

Moderatori napravite anketu sa pitanjem "treba li Slavko da ostane za europu i narednu sezonu" .... DA / NE
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:16 pm

Bosnia je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:11 pm
Kako sad boli milion eura za Lendrica
Previše nam je bodova donio da bi ga se pljuvalo. Općenito ne shvatam ovo pljuvanje po igračima, kao da ne znate njihove (ne)kvalitete.

Bogičević i Kerla kiks igrači, Stana je zahvalan igrač al' on nije prirodni lijevi bek, Tuce ne može igrati centralnog veznog, Crnov previše napuhan i to je to. Pola ekipe ti ili nema kvalitet ili su u kurčevoj formi, ja uopšte nisam puno iznenađen ovim dešavanjima.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:17 pm

ma tuce ne može trčati i dobivati redovno duele u ovim godinama. bez obzira na poziciju. on može odigrati dobrih 30 minuta, dalje se kriti ako protivnik nije dobar, ili ide na nekoga drugog, i to je vrh.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:17 pm

Ako Amar hoce Ne, ako Amar nece Da
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:17 pm

FaraonTM je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:16 pm
Bosnia je napisao/la:
sub maj 20, 2017 8:11 pm
Kako sad boli milion eura za Lendrica
Previše nam je bodova donio da bi ga se pljuvalo. Općenito ne shvatam ovo pljuvanje po igračima, kao da ne znate njihove (ne)kvalitete.

Bogičević i Kerla kiks igrači, Stana je zahvalan igrač al' on nije prirodni lijevi bek, Tuce ne može igrati centralnog veznog, Crnov previše napuhan i to je to. Pola ekipe ti ili nema kvalitet ili su u kurčevoj formi, ja uopšte nisam puno iznenađen ovim dešavanjima.
ne pljujem po njemu, on nam je donio dosta dobroga nego zao mi sad tih para, a nema titule...
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 8:19 pm

Mrtav zedan uzmes flasu u ruke , drzis je cvrsto samo da popijes , ispadne ti iz ruke i ostanes zedan i dalje i polumrtav. Ne znam kako ovo opisati, nemam rijeci adekvatnih, milion misli u glavi , suze da liju 3 dana ne bi saprale iz mene tugu koju osjecam, Je li sanjam jos ? Dajte ljudi probudite me molim vas , moram s bracom titulu proslaviti. Sok koji se desi rijetko u zivotu. Da je neko napisao scenario danasnjeg dana , ma ne bi ga ni priblizno ovako napisao negativno po nas, sve sto se moglo lose desiti , desilo se , sve se okrenulo protiv mog Zelje. Ne znam nista, ne znam jos gdje sam, ne znam ko sam , al znam sigurno da je danas umro dio mene , ubili su duh u meni i uzeli mi i ono malo radosti sto sam imao u sebi u ovoj bijedi drzavnoj. Zar vam ni 1% ne znaci onih 1725 ludaka, bolesnih za Zeljom, zar vam nijednom srce nije zaigralo kad ste culi njihov huk, zar vam ni 1% nije vazna nasa ljubav prema Zeljeznicaru, je li vas stid proci gradom, je li vas stid bilo pogledati one momke u ogradjenom kavezu , jeste li vi ljudi uopste ? Izdali ste nas, izdali ste ljude koji su vam uvijek podrsku davali , izdali ste mladica koji je od usta odvajao da bi bio uz svog Zelju i vas manekene, izdali ste djecaka koji je pod ruku dolazio sa svojim ocem da vas bodri, izdali ste starog djeda koji je pozelio bar jos jednom osjetiti radost sampionske titule, izdali ste Osima, Katalinskog, Smajlovica, Domorockog , Dimitrijevica, Mirzu, Anera, Djildu , Chatu , i drugu bracu koja vas je gledala sa neba , i legende koje su prije vas krvlju topile taj dres , Izdali ste Željeznicar i pljunuli na 96 godina naseg postojanja. Tesko mi je povjerovati u sve ovo. Ne zelim biti kreativan , ne zelim nikoga dojmiti svojim rijecima, zelim pokusati bar 1% sebi objasniti sta se desilo, zelim sa svojom bracom podijeliti neizmjernu tugu koju osjecam. Ne moze vise pod kozu !
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija