Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:22 pm

fcz je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:18 pm
Nadali smo se da idemo naprijed a sad ce se sve raspasti ko kula od karata. Naredne sezone borba za opstanak s prosjekom 600 bolesnika.
Ides iz krajnosti u krajnost. Potreban nam je neko poput Amara pa da i sportski segment bude na nivou sa ostalim segmentima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:17 pm
Dolina je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:16 pm
sutra ponedjeljak, valja na posao opet, ko će slušati one gurbete,@model zaboli tebe, uvijek možeš telefon isključiti :D
jes dobro kad si na birou
ti si jedini profitirao od današnje tekme, ako misliš zdravlje sačuvati nemoj ga ni tražit :lol:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:24 pm

alombardo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:20 pm
Katastofalno sudenje za zelju u prom dijelu, pa ojda makon z8mskempauze stvarimse odjednom okrecu, pa onda pred kraj opet nekimcudni vjetrovi slavko je ovdje koletaralne steta. Bojim semda i va uprava ne posustane
Nema šansi
Samo njegove gluposti, otkrivanje tople vode.....
Luzer koji je htio da se proslavi a pojeo govno.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:24 pm

Brkoo je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:22 pm
fcz je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:18 pm
Nadali smo se da idemo naprijed a sad ce se sve raspasti ko kula od karata. Naredne sezone borba za opstanak s prosjekom 600 bolesnika.
Ides iz krajnosti u krajnost. Potreban nam je neko poput Amara pa da i sportski segment bude na nivou sa ostalim segmentima..
***** ja nas ako ne znamo nista bez Amara! Ako ga opet dovedemo, onda smo FK Amarosim.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:25 pm

Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:09 pm
Valter je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:01 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 6:50 pm
Ćelavi kupi prnje!
Bojim se da je to i neciji plan jer igra pojedinih igraca u zadnjih par utakmica jako mi je sumljiva. Cak se bojim da je krajnji cilj ova uprava. Kako god ja ni po koju cijenu ne bih tjerao Slavku ovako vruce glave, a on ako i malo ima pameti neka ih prepozna i nogira. Sve, sve samo ne vracajte Amara molim vas, pa ako Zeljo moze napraviti neki iskorak samo sa njim pisaj ga.
Pustite teorije zavjere, dosta je bilo za ovu sezonu.
Pali smo na foru, teke, kondicije spartanaca i matematike.
Kao i svuda na svijetu glavni i jedini krivac je trener. Bez obzira na igracki kadar do njega je.
Sa istim igracima dođeš blizu cilja i onda zasereš.
SLAVKO DO TEBE JE!
Uopste ne sporim sve Slavkine pogreske, medjutim sa igrom pojedinaca u zadnjih par utakmica, a pojedinaca koje si bio prinudjen ubaciti u igru jer nemas drugih, nema trenera koji bi mogao uzeti titulua. Onako spore pasove izmedju pojedinih igraca ja nikada nisam gledao, nije moguce da se lopta kod igraca Krupe i drugih timova duplo brze krece. Mozda ovako vruce glave je i konstruiram neke teorije zavjere kojih nema, ali licno bih volio dati Slavki priliku i naredne sezone, a on ce garant iz ove nase carsijske skole izvuci nauk za sebe. Samo neka se ne vraca Amar kao vjecni spasioc, jednom je gledao par utakmica iz tunela, pa se nesto premisljao i onda nas sutno kao uvrijedjena mlada. Pa valjda jos neko na ovome bijelom svijetu moze donijeti malo radosti strpljivim navijacima Zelje.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:25 pm

Sta su Slavko i igraci radili ovu sedmicu pred utakmicu, sta su pricali, dogovarali, vjezbali to ce ostati misterija.

Ja ne mogu da shcatim da JEDNU ozbiljnu priliku nismo napravili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:25 pm

Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:19 pm
Lijepo nas je upozoravao @incident :D o Slavkinim slabostima.
Vecina raje bila slijepa kod ociju.
Fino nas je izlevatiJo.

@Dolina :D lako cu ja sa njima izaci na kraj i bez gašenja mobitela
Nw znam kako cu na kraj sa svojom hujom :psujem:
Dolazis li sljedece nedjelje na Grbavicu-pitanje je sad :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:25 pm

Dolina je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:23 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:17 pm
Dolina je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:16 pm
sutra ponedjeljak, valja na posao opet, ko će slušati one gurbete,@model zaboli tebe, uvijek možeš telefon isključiti :D
jes dobro kad si na birou
ti si jedini profitirao od današnje tekme, ako misliš zdravlje sačuvati nemoj ga ni tražit :lol:
neam ja od ovog ni marke, radim reda radi

ako nije problem da mi donirate jedan aparat i agregat
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:26 pm

voltron30 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:22 pm
Penal u Bijeljini kao iz zlatnih vremena Ilje, Muniba & Co. Al' ko nas 'ebe, imaš dvije meč lopte, i ti uzmeš bod, od mogućih 6. Nadam se da većinu ovih poluigrača nikada više neću vidjeti u Željinom dresu.
potrebna dva boda iz dvije utakmice, ti uzmeš jedan. hvala lijepo i doviđenja. kome, čemu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:27 pm

Pompey je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:25 pm
Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:19 pm
Lijepo nas je upozoravao @incident :D o Slavkinim slabostima.
Vecina raje bila slijepa kod ociju.
Fino nas je izlevatiJo.

@Dolina :D lako cu ja sa njima izaci na kraj i bez gašenja mobitela
Nw znam kako cu na kraj sa svojom hujom :psujem:
Dolazis li sljedece nedjelje na Grbavicu-pitanje je sad :D
NE
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:27 pm

Model1964 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 7:21 pm
ODA VRATI SE
Kakav bolan Odovic, on je u rangu sa Calom, stara skola, treneri koji su legende ali isto tako i treneri koje je vrijeme pregazilo, plus je Oda ziheras veliki..
Jedino Amar ovo moze izvuci, na koljenima ga molit ako treba da se vrati, prepustit mu citav sportski segment ako zeli ali zato imas najboljeg BH trenera na klupi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:27 pm

ZAMISLI SLAVKO KAKO MI TEK KUHAMO? ZAMISLI KAKO JE NAMA KOJI ŽIVIMO ZA OVAJ KLUB 0/24? MOŽETE LI TO TI I MANEKENI NA TERENU UOPŠTE SHVATITI? ZNAČI LI IGRAČIMA IŠTA OVAJ KLUB? JE LI TO TAJ DNK ZA ŽELJU? NIKAD IGRAČIMA NISAM PSOVAO ALI SADA SVIMA REDOM J.EBEM SVE PO SPISKU. ŠUTIŠ I TRPIŠ SVE LOŠE PARTIJE U NADI DA ĆE GOVNARI STISNUTI MUDA I OD ZADNJIH PET UTAKMICA ODIGRATI DVIJE, SAMO DVIJE NORMALNE, ALI ONI NI TO NISU U STANJU.
NOSITE SE IZ ŽELJE I TI I OVE FUDBALERČINE KOJE NI U POFALIĆKOM NE BI MOGLE IGRATI. DA SE NE ZOVU ŽELJEZNIČAR VODILI BI GRČEVITU BORBU ZA OPSTANAK. SLIJEPI NISMO NIKAD BILI, A OVO SE NE OPRAŠTA.

AMARE VRATI SE
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:28 pm

Rezantan odgovor sto bi rekao Kristic.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:28 pm

Nemojte braćo po ko zna koji put ići u krajnosti. Ja sam jaaako nezadovoljan, prije svega bih volio da klub sazove press konferenciju sa svim akterima ove današnje tekme i da svako od njih da izjavu, te odgovori na određena pitanja.
Npr. Šta je uzrok tome da Sarajevo koje je 2 sedmice igralo srijeda-subota, trkački uopšte ne bude inferiornije?
Šta je uzrok da u zadnje 2 utakmice ne napravimo priliku i akciju?
Šta je uzrok da nam u zadnje 2 utakmice protivničke ekipe naprave hrpu 100%tnih prilika?
Šta je uzrok da u predzadnjem kolu istrči vezni red koji nikad nije igrao zajedno?
Šta je uzrok toliko grešaka tokom igre?
Šta je uzrok nerotiranja igrača tokom proljeća?

Slobodno dodajite pitanja...

P.S.Manite se tragičnih statusa, izaći će Željo iz ovog jači. Nervoza i tjeranje stručnog štaba, igrača (iako bih i ja pojedine mršnuo) ne vodi ničemu.
Željo, to je moj tim!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:29 pm

ma najbolje da smo kostica ostavili jer bi ovi derb navijaci bili mirni ko bubice.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:30 pm

Ovo opasno boli a tek ce da boli nakon iduceg kola...
I onda me neki tu zovu pljuvacem sto prozivam celu i njegovu ne taktiku i ne igru na terenu.
Preslikana prosla sezona s ogromnom razlikom sad smo izgubili titulu a prosle godine usranu europu.
Kako mi je zao Adjema pa i Ode, ovakve ublehe dobiju ozbiljnu priliku da vode Zelju i nevjerovatnu podrsku s tribina a nasi ljudi se tjeraju nakon prve greske.
Igraju nam poluigraci iz hercegovackih klubova i iz Srbijue a momci koji su prosli citavu skolu u Zelji ni na klupi ne sjede.
Nadam se da ce streberima doci napokon u glavu da mi moramo prvo svoje forsirati i dopunjavati sa strane onim sto nam fali.
S ovim su izgubili publiku za iducu sezonu ni juzna tribina im nece pomoci, pa ni zapadna da nikne.
iako sam veliki protivnik velikih rekonstrukcija ali otjerati skoro sve igrace i klupu, krenuti od nule sigurno cemo biti bolji od ovog sto gledamo ovu sezonu.

Boli ovo ljudi ali bas boli titulu izgubiti i to od smradova utrpanih.. necu slovima da psujem :psujem:
popisali su nam se u lice sjebali citavo ljeto mrs smradovi ako imate obraza pokupicete stvari i necete ni zadnje kolo docekati u Zelji.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:30 pm

Sve stoji nismo zasluzili titulu. Ok. Al jel moguce da je sviran penal za svinjski. Ono je za strasburga I haga. Kome treba jebat mater sto necu sebi doc u skorijem vremenu. ***** li im familiju treba iskupit iz ove kokuz lige!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:30 pm

Nije problem gubit al problrm je kad ne vidim napredak,kad Krupa,Radnik igraju bolje od tebe a imas "igrace" dobio si sve. Sistem Skavka je onaj id prije 40 godina i to je problem,to vise u kantonalnoj ligi ne mozes igrati
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:31 pm

Dobrim igracima mogu i ja biti trener. Jadnicima ne pomaze ni Ivica Osim s Fergusonom kao asistentom.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 7:31 pm

Bod u poslednje dvije utakmice je dovoljan razlog za otkaz.
UPRAVO nemojte se vaditi floskulama na kraju sezone. Vjerujem da ste ucinili sto je do vas, ali nestrucnost trenera nas opet kosta titule.
Uciniti sve sto je moguce da na kormilo tima zasjedne A.O.
Niko ne poznaje ligu i igrace bolje od njega.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], igla, Ujko i 164 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija