Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:04 pm

Amidza je napisao/la:
pet maj 19, 2017 2:39 pm
Joj Janeza, s posla pise lagano, ka'e dosadno mu, a sve Europa, truli kapitalizam, iz pidzame u radno odijelo ovo ono. :D

Ovamo raja izgide za 500 KM mjesecno, kakvi forumi, kakvi bakraci, nemas vremena za pus pauzu. Joj Alija ***** ti majku. :ne:
Na koju li ce kosevsku tribinu otici nas Janez.Il ce biti fali more drz se kraja?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:07 pm

slika

Milan Ćulum za 1921.ba | Donesite trofej kući, gdje mu je i mjesto!

http://1921.ba/milan-culum-za-1921-ba-d ... jesto-3600
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:13 pm

:klanjase2:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:18 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 9:37 pm
Okolele baci dva prelaza za sutra da izginemo svi :D
Zalomit cemo nesta :D Jbt danas odigram ovu francusku 3 ligu dvije utakmice jednu 3+ i jednu PM3 i na poluvremenu na obadvije utakmice po dva gola i na kraju ostane tako a ove ostale sve 3+ dosle..Od 9 utakmica ja potrefio dvije koje nisu dosle 3+..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:23 pm

Joj kad se sjetim Culuma :rofl:

Inace, ne znam jel se meni cini ili ga Amar sukne Petrovicu svako malo s ovim izjavama? Mislim, znam da je inace cinik, al jbg...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:26 pm

Amidza je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:23 pm
Joj kad se sjetim Culuma :rofl:

Inace, ne znam jel se meni cini ili ga Amar sukne Petrovicu svako malo s ovim izjavama? Mislim, znam da je inace cinik, al jbg...
Ma Amar ga šukne svima pomalo.. :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:26 pm

reks1 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:04 pm
Amidza je napisao/la:
pet maj 19, 2017 2:39 pm
Joj Janeza, s posla pise lagano, ka'e dosadno mu, a sve Europa, truli kapitalizam, iz pidzame u radno odijelo ovo ono. :D

Ovamo raja izgide za 500 KM mjesecno, kakvi forumi, kakvi bakraci, nemas vremena za pus pauzu. Joj Alija ***** ti majku. :ne:
Na koju li ce kosevsku tribinu otici nas Janez.Il ce biti fali more drz se kraja?
Ja u lavor više ne idem. Da nisam biJo pažljiv :D na zadnjoj tekmi u lavoru bi dobio prst u pakšu od jednog redara :psujem: . Gore sve go peder :psujem:
Zato sam na svom mjestu na na istoku da proslavimo :titula: svi skupa
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:29 pm

Okolele je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:26 pm
Amidza je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:23 pm
Joj kad se sjetim Culuma :rofl:

Inace, ne znam jel se meni cini ili ga Amar sukne Petrovicu svako malo s ovim izjavama? Mislim, znam da je inace cinik, al jbg...
Ma Amar ga šukne svima pomalo.. :ganja:
Ma dobro, to je drugo. Zato ga i volim ko brata. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:29 pm

Milan Culum :klanjase2:
Kroz sredinu lopta moze proci ali igrac ne, jos pogotovo sa onim njegovim dugim nogama i jos bude u fazonu nisam ga ja udario majke mi, ne znam ko je ali ja nisam a uletio mu klizeci raznio ga, tri dana protivnicke igrace ne mogu sastaviti :11: :ganja:
Protiv Borca cini mi se, 3-4 krvnicka starta, utakmica na Grbavici, igraci Borca mu prijete da ce mu vratiti kad budemo igrali u BL, i sad dosla tekma sa Borcem u BL, Culum nastavio po svom starom obicaju, a najjaca scena je Amarov odgovor poslije tekme sa Dinamom vezan za Culuma :rofl1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:34 pm

Jako teška utakmica, oni se neće predati zasigurno a mi moramo ući agresivno, jako i borbeno i sa dozom autoriteta ili nas nema nigdje. Nema više sakrivanja, popravki, kalkulacija, računica je savršeno jasna, sa Koševa nam treba najmanje bod. Vjerujem da smo u ovom trenutku favoriti i tako se treba ponasati na terenu ni jednog trenutka ne dopuštajući da se oni nadigravaju sa nama. Psihološki oni su pred nogdaumom, Cereče ih njihovi navijači na jedan brutalan način i neki pritisak na početku utakmice koji bi ih primorao na individualne greške bi im dodatno svezao noge. Od igre na bod nema ništa, ne treba se dopustit u situaciju da strjepimo u zadnjih deset, dvadeset minuta, utakmicu treba riješiti u ranoj fazi čime bi ih dodatno demoralisali a moguče u nekom transu i natrpali. Takođe, imali bi vremena i za popravke nekih naših eventualnih kikseva. Sto se tice Amara nema potrebe da prica ovako a ni da radi, Svi ovde znate kako je Slavko doso, koliko je jadno Zeljo izgledao i na kraju covjek dovede klub na prag titule iz ponora totalnog... Uredu je da se sprda na racun janeza, Sablje, Djurbuzovica i sl koji nista nisu osvojili i donijeli klubu, ali sprdati se sa trenerom koji je ucinio da nemoguce postane mogucim jednostavno nije uredu... To ne radi Ivica Osima a bogami ne treba ni Amar , jer ga smatram velikim navijacem Zelje !! Zeljo mi te Volimo kako god zavrsijo ! :zeljeznicar1:
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:39 pm

Shortyy1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:34 pm
Jako teška utakmica, oni se neće predati zasigurno a mi moramo ući agresivno, jako i borbeno i ....... Sto se tice Amara nema potrebe da prica ovako a ni da radi, Svi ovde znate kako je Slavko doso, koliko je jadno Zeljo izgledao i na kraju covjek dovede klub na prag titule iz ponora totalnog... Uredu je da se sprda na racun janeza, Sablje, Djurbuzovica i sl koji nista nisu osvojili i donijeli klubu, ali sprdati se sa trenerom koji je ucinio da nemoguce postane mogucim jednostavno nije uredu... To ne radi Ivica Osima a bogami ne treba ni Amar , jer ga smatram velikim navijacem Zelje !! Zeljo mi te Volimo kako god zavrsijo ! :zeljeznicar1:
Bez ljutnje, ali ti kao sa prvi put slusas Amara
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:41 pm

Shortyy1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:34 pm
Jako teška utakmica, oni se neće predati zasigurno a mi moramo ući agresivno, jako i borbeno i sa dozom autoriteta ili nas nema nigdje. Nema više sakrivanja, popravki, kalkulacija, računica je savršeno jasna, sa Koševa nam treba najmanje bod. Vjerujem da smo u ovom trenutku favoriti i tako se treba ponasati na terenu ni jednog trenutka ne dopuštajući da se oni nadigravaju sa nama. Psihološki oni su pred nogdaumom, Cereče ih njihovi navijači na jedan brutalan način i neki pritisak na početku utakmice koji bi ih primorao na individualne greške bi im dodatno svezao noge. Od igre na bod nema ništa, ne treba se dopustit u situaciju da strjepimo u zadnjih deset, dvadeset minuta, utakmicu treba riješiti u ranoj fazi čime bi ih dodatno demoralisali a moguče u nekom transu i natrpali. Takođe, imali bi vremena i za popravke nekih naših eventualnih kikseva. Sto se tice Amara nema potrebe da prica ovako a ni da radi, Svi ovde znate kako je Slavko doso, koliko je jadno Zeljo izgledao i na kraju covjek dovede klub na prag titule iz ponora totalnog... Uredu je da se sprda na racun janeza, Sablje, Djurbuzovica i sl koji nista nisu osvojili i donijeli klubu, ali sprdati se sa trenerom koji je ucinio da nemoguce postane mogucim jednostavno nije uredu... To ne radi Ivica Osima a bogami ne treba ni Amar , jer ga smatram velikim navijacem Zelje !! Zeljo mi te Volimo kako god zavrsijo ! :zeljeznicar1:
Odlican Kompromis :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:43 pm

11plavih'92 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:39 pm
Shortyy1921 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:34 pm
Jako teška utakmica, oni se neće predati zasigurno a mi moramo ući agresivno, jako i borbeno i ....... Sto se tice Amara nema potrebe da prica ovako a ni da radi, Svi ovde znate kako je Slavko doso, koliko je jadno Zeljo izgledao i na kraju covjek dovede klub na prag titule iz ponora totalnog... Uredu je da se sprda na racun janeza, Sablje, Djurbuzovica i sl koji nista nisu osvojili i donijeli klubu, ali sprdati se sa trenerom koji je ucinio da nemoguce postane mogucim jednostavno nije uredu... To ne radi Ivica Osima a bogami ne treba ni Amar , jer ga smatram velikim navijacem Zelje !! Zeljo mi te Volimo kako god zavrsijo ! :zeljeznicar1:
Bez ljutnje, ali ti kao sa prvi put slusas Amara
Ama nemam se sta da ljutim, samo mislim da nije uredu da onako svaki put prica protiv Slavke jer taj covjek zasluzuje sav Respeckt od svih trenera u BiH pa cak i od Amara !
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:46 pm

Sinan saznao da je Wolfsburg ponudio Dinamu 5 miliona za Aru..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:47 pm

A sta je to rekao protiv Slavke, ne upratih
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:48 pm

Okolele je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:46 pm
Sinan saznao da je Wolfsburg ponudio Dinamu 5 miliona za Aru..
I da jest, Maminho tradicionalno odbija prve 2-3 ponude, da dodatno napumpa cijenu igracu. :ganja:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:49 pm

:D :D
Po rezonu Sportskih novosti mi smo vec prvaci, plus potencijalne mine
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl ... u/6089769/
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:51 pm

Nema spavanja noces.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:52 pm

Model1964 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 10:49 pm
:D :D
Po rezonu Sportskih novosti mi smo vec prvaci, plus potencijalne mine
http://hehe.jutarnji.hr/nogomet/hnl/moz ... u/6089769/
Prema trenutnom stanju potencijalne “mine” su Vardar, Željezničar i Honved
Brate, mina smo. :zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 10:55 pm

Kazu da s' Juga mi smo budale praveeee, volimo Zelju pratimo samo plaveeeeee

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 207 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija