Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:56 am

Brkoo je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:51 am
Zakaric se previse nafurao na Nikolu Nikica, kad mu dodaju loptu, okrene se prema nasem golu i opali sprint. Samo nama fali mudonja pa da ga klizecim raznese, mislim da bi tek tad shvatio da ide prema pogresnom golu.. :D
:D
Ali nije mi jasno, dovedes kao vec dokazanog igraca kojem je karijera u padu - okej, nista cudno, ni prvi ni zadnji. Od njega ocekujes iskustvo i neku stabilnost, a on se sjebo totalno na psiholoskom nivou, imam osjecaj. A onda svi mi znamo reci gdje ces mladje gurati, pregorit ce i onda nista od njih. Pa bgm ni ova starija garda ne stoji puno bolje :D

Vidjet cemo sljedece sezone, mislim da ce njih dvojica biti dobar tandem, jos kad Zaka ode na svoju poziciju, ali sigurno je da necemo samo na dva krilna ostati. Ima li kakvog materijala kod juniora za krilne pozicije?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:57 am

Omar500 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:47 am
Imao bi Crnov do sada dva gola, na derbiju i protiv Zrinje, oba puta sam samcat na lijevoj strani, Lendric i Miro mu ne dodase. Meni se Crnov svidio pravo do sada, samo sto ne moze pola sata kako treba odigrati. **** majku jest nam ukleta ova pozicija lijevog krila, Krizman, kojem istina to nije pozicija, isto mogao pola sata igrati i onda na aparatima, a isto i ova dvojica. Da se covjek zapita jesu li profesionalni fudbaleri ili sta :D
Nemamo presinga i trke, kretanje igraca bez lopte skoro pa nepostojece. Onda ti je tu haman dzaba sva kondicija koju si napucao na pripremama. Sta je tome razlog, ne znam. Znam samo da dosta toga ne stima, bas imamo dosta prostora za napredak. Stoperi tromi i nesigurni, a jedan od razloga zasto su takvi je i zbog veze. Sto rece @Goodison, Blagojevic i krene naprijed, osvoji prostor i nema kome dodati. Krila cesto zakucana za aut liniju, prednji vezni predaleko, a na Lendrica ne mozes nabijati lopte da ih spusta. Imam osjecaj da Miro ima najvise osvojenih zracnih duela, a kada udje u sredinu i krene prema golu, tacno se osjeti nervoza kod protivnika. Strasan igrac.

Ekipa mora maksimalno pozrtvovano odigrati u subotu. Osvajanje titule nam moze skinuti taj pritisak trofeja, pa da malo pametnije mozemo uci u sljedecu sezonu sto se tice rekonstrukcije i nadogradnje ekipe koja je neophodna, bez imperativa koji nam ne dozvoljavaju guranje mladjih igraca.
Živa istina od - do, pita se čovjek pa da li je moguće da se dešava sve ovo.. Meni uvijek nekako u glavi da su ovi naši negdje rintali ko konji cijeli dan i onda izašli da igraju.. Nekad imam osjećaj kada ih pogledaš na terenu da se već 4 minuti kod njih osjeti nekakav umor, pa kako jbt...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:59 am

GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 9:44 pm
LARS1921 je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 9:38 pm
Ovo je dobra stvar, svi u istim majicama baš ono full će da bude 8-) šteta što nisam mlađi da idem sa grupom :( :D

Ništa, onda ćemo i mi ostali svi obući bordo čarape i pravac na zapad :ganja:
slika
:lol:
Prave djedmrazovske :lol: Trebaju li patike za ovo ili se može nako "inkognito" :D
Nakurnjak ili ti ga nakitnjak :rofl1: :lol:
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
OmladinacŽeljin
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 18, 2017 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:00 am

Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:03 am

gost_manje je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:52 am
GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:36 am
exbabilon je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:24 am
Majke mi ja bih radije gledao ovog Crnkica na krilu nego Zakarica i Crnova. Momak u ligi ima statistiku od 9 golova i 4 asistencije, a ova nasa dvojica zajedno 2 gola. I vaznije od toga, zalaganje na terenu je neuporedivo, on grize, dok ova dvojica igraju preko neke stvari od kako su dosli. Mozda sam lud, al samo naglas razmisljam.
Ima ovo logike a ja tačno ponekad kontam da je Zakarić prepadnut pogotovo kad je poluvrijeme u kojem igra ispred Slavke, (da hoće i on nekad sjesti malo na klupu da odmori :D). Možda mu i to stvara dodatni pritisak hay ga znaj.

Što se tiče borbenosti tu smo tanki nekako jer naši sve nešto ko po jajima.. Baš sad gore u Krupi na tribini se raja pravo iznervirala kad Zakarić ima dunum prostora ispred sebe i svaki normalan igrač bi krenuo u šprint i u trku izbacio odbrambenog ali jok on nešto lagano pipka loptu i čeka da je nabije u 16.. Tačno da se čovjek zapita jbt...
Zaku jebe što to uopće nije 'njegova igra', odnosno ono gdje je najbolji. Ni kad je u najboljoj formi bio nije išao na pretrčavanje igrača nego na dribling i okretanje na bolju nogu - nešto poput Robbena (samo ni blizu :D). Ako sam ja dobro upratio, najbolje svoje utakmice dok je bio dobar je odigrao na desnoj strani, što mislim da je planirano da bude zamjena za Miru. Nikad on nije bio nešto brz, nikad nije volio loptu u prostor i pretrčavanje bekova. A još kad se to upari sa trenutnim nultim samopouzdanjem, eto ti ga...
Ma ja, to je to, Igra igru koja mu ne leži nikako.. a valjda mu Slavko neda dovoljno slobode u igri da ko Miro ode na drugu stranu i proba nešto, još je kod njega i samopouzdanje baš poljuljano tako da trenutno imaš to što imaš od njega..

@Lendrić, jooj šuti, oplako sam večeras na tu temu :D
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:03 am

OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
HAHAHAHA dobro doso lave :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:05 am

OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
Ne sekiraj se, mogu maloljetni i na rodni list HAHAHAHA
 
OmladinacŽeljin
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 18, 2017 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:06 am

exbabilon je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:05 am
OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
Ne sekiraj se, mogu maloljetni i na rodni list HAHAHAHA
Ma to je tooooo 😂😂
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:07 am

OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
Dobro ti nama došao :palacgore:

Ako ideš sa grupom onda ne znam (ne vjerujem da hoće) ali ako ideš u solo varijanti onda neće sigurno.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
OmladinacŽeljin
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 18, 2017 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:10 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:07 am
OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
Dobro ti nama došao :palacgore:

Ako ideš sa grupom onda ne znam (ne vjerujem da hoće) ali ako ideš u solo varijanti onda neće sigurno.
Ma s grupom vjerovatno, osim ako ne nestane juga dok ja stignem, pa onda odo na zapad njihov
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:16 am

simpatizeri,ljubitelji fudbala i svi oni koji nisu u kopu ne bi se trebali gurati u te karte za jug iskreno.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:17 am

OmladinacŽeljin je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:07 am
OmladinacŽeljin je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:00 am
Pozdrav momci, evo jedan gost manje HAHAHAHAH Dugo već čitam ovaj forum, puno sam dobrih stvari ovdje pročitao i naučio i napokon se nakanio da se registrujem. Kao što po nicku vidite ja sam omladinac HAHAHAHA vjerovatno sam mlađi od svih vas. Samo nastavite tako kao i do sad, milina je čitati vaše postove.
Nego mene zanima jedno, ako znate, a to je hoće li nas i gore na lavoru legitimisat i tražit nam lične kad budemo ulazili na stadion?
Dobro ti nama došao :palacgore:

Ako ideš sa grupom onda ne znam (ne vjerujem da hoće) ali ako ideš u solo varijanti onda neće sigurno.
Ma s grupom vjerovatno, osim ako ne nestane juga dok ja stignem, pa onda odo na zapad njihov
Ma neće ti ni sa grupom niko gledati ličnu gore, procedura bi to bila..

Na zapadu će biti naše raje bruka i ja sa ekipom vjerovatno idem tamo, postoje i te neke varijante za istok ali prije da ćemo na zapad ;)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
OmladinacŽeljin
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 18, 2017 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:28 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pet maj 19, 2017 1:16 am
simpatizeri,ljubitelji fudbala i svi oni koji nisu u kopu ne bi se trebali gurati u te karte za jug iskreno.
Ma ja jesam u kopu evo dvije godine redovno, ne znam jesam li jednu tekmu propustio, i krivo bi mi bilo da ne odem s grupom samo zato što sam mlađi, a ne gledam ni kakvo je vrijeme vani, ni termin, ni protivnika, nego samo mog Želju, a da neko ko možda manje zaslužuje od mene, ne kažem ne zaslužuje, jer svi mi Željovci zaslužujemo, ode na derbi, a nekad kalkuliše hoćel otić na tekmu ili neće, a ruku na srce bit će takvih i ovaj derbi.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 1:53 am

ma yebo te što kalkulišu HAHAHAHA
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 7:09 am

Bice vise nas na zapadu nego njihovih :ganja: :zeljeznicar1:
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 7:58 am


GoodisonPark je napisao/la:
gost_manje je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:52 am


Zaku jebe što to uopće nije 'njegova igra', odnosno ono gdje je najbolji. Ni kad je u najboljoj formi bio nije išao na pretrčavanje igrača nego na dribling i okretanje na bolju nogu - nešto poput Robbena (samo ni blizu :D). Ako sam ja dobro upratio, najbolje svoje utakmice dok je bio dobar je odigrao na desnoj strani, što mislim da je planirano da bude zamjena za Miru. Nikad on nije bio nešto brz, nikad nije volio loptu u prostor i pretrčavanje bekova. A još kad se to upari sa trenutnim nultim samopouzdanjem, eto ti ga...
Ma ja, to je to, Igra igru koja mu ne leži nikako.. a valjda mu Slavko neda dovoljno slobode u igri da ko Miro ode na drugu stranu i proba nešto, još je kod njega i samopouzdanje baš poljuljano tako da trenutno imaš to što imaš od njega..

@Lendrić, jooj šuti, oplako sam večeras na tu temu :D
Zakarica pored svega sto ste nabrojali zeza to sto nema snage. Energetski je poprilicno propao zato sto je smrsao poprilicno za kratko vrijeme. On je bolje partije pruzao na pocetku polusezone kada je imao viska kg..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 8:09 am

Cujem da se Model hvali po Slo da će protiv radnika unijeti arsenal baklji i petardi, pa mi malo nelogično. :D

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 8:22 am

konačno prihvatio maksimu palilo se i paliće se.
gradi željo boli te *****
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 8:43 am

Omar500 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:47 am
Imao bi Crnov do sada dva gola, na derbiju i protiv Zrinje, oba puta sam samcat na lijevoj strani, Lendric i Miro mu ne dodase. Meni se Crnov svidio pravo do sada, samo sto ne moze pola sata kako treba odigrati. **** majku jest nam ukleta ova pozicija lijevog krila...

Reče Slavko da zapravo za sljedeću sezonu priprema Zakarića i Crnova.
Za Crnova se i ja nadam da će biti nešto, a za Gorana vala treba jedno 3 sezone pripreme,
onda baciti kašike - pa šta pokažu :r
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 8:46 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:57 am
Omar500 je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:47 am
Imao bi Crnov do sada dva gola, na derbiju i protiv Zrinje, oba puta sam samcat na lijevoj strani, Lendric i Miro mu ne dodase. Meni se Crnov svidio pravo do sada, samo sto ne moze pola sata kako treba odigrati. **** majku jest nam ukleta ova pozicija lijevog krila, Krizman, kojem istina to nije pozicija, isto mogao pola sata igrati i onda na aparatima, a isto i ova dvojica. Da se covjek zapita jesu li profesionalni fudbaleri ili sta :D
Nemamo presinga i trke, kretanje igraca bez lopte skoro pa nepostojece. Onda ti je tu haman dzaba sva kondicija koju si napucao na pripremama. Sta je tome razlog, ne znam. Znam samo da dosta toga ne stima, bas imamo dosta prostora za napredak. Stoperi tromi i nesigurni, a jedan od razloga zasto su takvi je i zbog veze. Sto rece @Goodison, Blagojevic i krene naprijed, osvoji prostor i nema kome dodati. Krila cesto zakucana za aut liniju, prednji vezni predaleko, a na Lendrica ne mozes nabijati lopte da ih spusta. Imam osjecaj da Miro ima najvise osvojenih zracnih duela, a kada udje u sredinu i krene prema golu, tacno se osjeti nervoza kod protivnika. Strasan igrac.

Ekipa mora maksimalno pozrtvovano odigrati u subotu. Osvajanje titule nam moze skinuti taj pritisak trofeja, pa da malo pametnije mozemo uci u sljedecu sezonu sto se tice rekonstrukcije i nadogradnje ekipe koja je neophodna, bez imperativa koji nam ne dozvoljavaju guranje mladjih igraca.
Živa istina od - do, pita se čovjek pa da li je moguće da se dešava sve ovo.. Meni uvijek nekako u glavi da su ovi naši negdje rintali ko konji cijeli dan i onda izašli da igraju.. Nekad imam osjećaj kada ih pogledaš na terenu da se već 4 minuti kod njih osjeti nekakav umor, pa kako jbt...
Koliko god oni fizicki spremni bili oni ce se umoriti. Moraju nisu masine. Razlika je sto neki igraci imaju snage za 60 min., a neki za 95 min. Ovi za 95 se manje trose, a brze odmaraju.
Igraci moraju kondiciju i samostalno održavati. Nije samo trening odraditi i reci to je to za danas. I malo se pobrinuti na ishranu i nacin zivota. Sigurno imaju lijepe plate za nase uslove i koja im dozvoljava taj neki luksuz oko ishrane. Nije to skupo. To Miroslav radi i rezultat se vidi. Slavko je to morao nekako natjerati kada vec sami ne zele.

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Dzezvar, Google [Bot] i 324 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija