Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:56 pm

Amidza je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:47 pm
Pompey je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:44 pm
Mene interesuje kada planiraju skinuti onu mrezu sa Istoka, ako uopste i planiraju. Bilo bi dobro da je skinu sad prije Radnika, i da ih ne vracaju vise. Ako ih budu vratili za evropske utakmice, to nece valjat nikako.
Ma, brate, realno, ne smeta uopste. Ni ne primjetis kad gledas utakmicu, zaboravis da je tu.
Ma dobro to, al mi nekako skroz glupo da stoji mreza na bocnoj tribini. Ne ide mi u glavu a evo sve :zid: ne bi li shvatio.
Tooo nidje na svijetu nema :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:59 pm

Pompey je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:56 pm

Ma dobro to, al mi nekako skroz glupo da stoji mreza na bocnoj tribini. Ne ide mi u glavu a evo sve :zid: ne bi li shvatio.
Tooo nidje na svijetu nema :D
A jarane, moramo bit realni - ovdje jednostavno ima previse budala svakakvih. Pa proslu utakmicu protiv Zrinjskog, kace se ljudi za mrezu, vriste, lupaju, psuju Bilbiji od do, redari zvjeraju okolo...zamisli da smo zijanili il da neki nas kardinalnu gresku napravi. Pa to bi preskakanja preko ograde bilo svako kolo haman...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:59 pm

Model1964 je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:55 pm
GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:46 pm
Nego, da li je izašlo i zvanično saopštenje Pitara o prodaji karata i to.. Mogu li se karte uzeti u Ferhadiji ili Skenderiji, ima li kakvih info?
Ja i Gavran smo odlucili, da ako ne umaknu mrežu, izrezati penđere na djelu gdje sjedimo.
Nama ce kao đuturumima biti oprošteno :D
Vjerovatno si htio citirati ovog momka što spominje mreže ali hajde nema veze, razumljivo je to :D

Samo ne bi ih trebali rezati jer ako ih naši budu skidali moći ćemo ih po dobroj cijeni prodati širokobriježanima sad će njima dole toga trebati kamara :ganja:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:00 am

Na kraju ce sjever biti 5%..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:00 am

GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:59 pm
Model1964 je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:55 pm
GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:46 pm
Nego, da li je izašlo i zvanično saopštenje Pitara o prodaji karata i to.. Mogu li se karte uzeti u Ferhadiji ili Skenderiji, ima li kakvih info?
Ja i Gavran smo odlucili, da ako ne umaknu mrežu, izrezati penđere na djelu gdje sjedimo.
Nama ce kao đuturumima biti oprošteno :D
Vjerovatno si htio citirati ovog momka što spominje mreže ali hajde nema veze, razumljivo je to :D

Samo ne bi ih trebali rezati jer ako ih naši budu skidali moći ćemo ih po dobroj cijeni prodati širokobriježanima sad će njima dole toga trebati kamara :ganja:
:rofl: Vidiš da sam đuturum
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:04 am

GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:35 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:27 pm
Kupite polugodisnje za Jug :rofl1:
Vjeruj biće nas na zapadu ako ne bude kiše sigurno oko 4 a uz kišu 2-2500 milje :D

Mislim ovo su nesvakidašnji uslovi i teško je procjeniti ali eto onako da bacim prognozu..
Daleko ste nam na zapadu. Na istok :D
Jos ćete i jeftinije proći :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:06 am

Model, ja baš danas gledam onu sliku naših navijača iz 60-ih i kontam koji si ti na slici :rofl1:

Reko onaj sa bakljom nije garant :placeodsmijeha:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:08 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:04 am
GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:35 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:27 pm
Kupite polugodisnje za Jug :rofl1:
Vjeruj biće nas na zapadu ako ne bude kiše sigurno oko 4 a uz kišu 2-2500 milje :D

Mislim ovo su nesvakidašnji uslovi i teško je procjeniti ali eto onako da bacim prognozu..
Daleko ste nam na zapadu. Na istok :D
Jos ćete i jeftinije proći :D
Zar neće Manijaci biti na D4 to bi značilo da su odmah do zapada?
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:11 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:08 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:04 am
GoodisonPark je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:35 pm


Vjeruj biće nas na zapadu ako ne bude kiše sigurno oko 4 a uz kišu 2-2500 milje :D

Mislim ovo su nesvakidašnji uslovi i teško je procjeniti ali eto onako da bacim prognozu..
Daleko ste nam na zapadu. Na istok :D
Jos ćete i jeftinije proći :D
Zar neće Manijaci biti na D4 to bi značilo da su odmah do zapada?
Jeste,samo sto ce zapad biti otvoren tek od Vip loze pa do sjevera. Izmedju je sve zatvoreno koliko sam ja skonto :D
Tako da ste blizi na istoku, u onaj cosak do semafora.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:17 am

Plava Porodica je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:08 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:04 am


Daleko ste nam na zapadu. Na istok :D
Jos ćete i jeftinije proći :D
Zar neće Manijaci biti na D4 to bi značilo da su odmah do zapada?
Jeste,samo sto ce zapad biti otvoren tek od Vip loze pa do sjevera. Izmedju je sve zatvoreno koliko sam ja skonto :D
Tako da ste blizi na istoku, u onaj cosak do semafora.
Vidiš i to nije loša ideja :ganja:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:24 am

Majke mi ja bih radije gledao ovog Crnkica na krilu nego Zakarica i Crnova. Momak u ligi ima statistiku od 9 golova i 4 asistencije, a ova nasa dvojica zajedno 2 gola. I vaznije od toga, zalaganje na terenu je neuporedivo, on grize, dok ova dvojica igraju preko neke stvari od kako su dosli. Mozda sam lud, al samo naglas razmisljam.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:25 am

Hoćemo majice s više X-ova nego zadnje kolo Serie A !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:34 am

Hocemo 3-XL za Boba brata!!!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:36 am

exbabilon je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:24 am
Majke mi ja bih radije gledao ovog Crnkica na krilu nego Zakarica i Crnova. Momak u ligi ima statistiku od 9 golova i 4 asistencije, a ova nasa dvojica zajedno 2 gola. I vaznije od toga, zalaganje na terenu je neuporedivo, on grize, dok ova dvojica igraju preko neke stvari od kako su dosli. Mozda sam lud, al samo naglas razmisljam.
Ima ovo logike a ja tačno ponekad kontam da je Zakarić prepadnut pogotovo kad je poluvrijeme u kojem igra ispred Slavke, (da hoće i on nekad sjesti malo na klupu da odmori :D). Možda mu i to stvara dodatni pritisak hay ga znaj.

Što se tiče borbenosti tu smo tanki nekako jer naši sve nešto ko po jajima.. Baš sad gore u Krupi na tribini se raja pravo iznervirala kad Zakarić ima dunum prostora ispred sebe i svaki normalan igrač bi krenuo u šprint i u trku izbacio odbrambenog ali jok on nešto lagano pipka loptu i čeka da je nabije u 16.. Tačno da se čovjek zapita jbt...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:42 am

Vjeruj mi da maloprije razmisljam o Crnki. Izgleda da ce na ljeto razici se sa konama, ako se ovi nasi ne dohafizaju zavrsiti to sa gospodinom Hoticem :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:44 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:42 am
Vjeruj mi da maloprije razmisljam o Crnki. Izgleda da ce na ljeto razici se sa konama, ako se ovi nasi ne dohafizaju zavrsiti to sa gospodinom Hoticem :kafa:
Kako bi mu tek onda na vrata jufke dolazile. Jedino da mu damo dva vazda gladna rotvajlera da drzi u stanu :rofl1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:47 am

Imao bi Crnov do sada dva gola, na derbiju i protiv Zrinje, oba puta sam samcat na lijevoj strani, Lendric i Miro mu ne dodase. Meni se Crnov svidio pravo do sada, samo sto ne moze pola sata kako treba odigrati. **** majku jest nam ukleta ova pozicija lijevog krila, Krizman, kojem istina to nije pozicija, isto mogao pola sata igrati i onda na aparatima, a isto i ova dvojica. Da se covjek zapita jesu li profesionalni fudbaleri ili sta :D
Nemamo presinga i trke, kretanje igraca bez lopte skoro pa nepostojece. Onda ti je tu haman dzaba sva kondicija koju si napucao na pripremama. Sta je tome razlog, ne znam. Znam samo da dosta toga ne stima, bas imamo dosta prostora za napredak. Stoperi tromi i nesigurni, a jedan od razloga zasto su takvi je i zbog veze. Sto rece @Goodison, Blagojevic i krene naprijed, osvoji prostor i nema kome dodati. Krila cesto zakucana za aut liniju, prednji vezni predaleko, a na Lendrica ne mozes nabijati lopte da ih spusta. Imam osjecaj da Miro ima najvise osvojenih zracnih duela, a kada udje u sredinu i krene prema golu, tacno se osjeti nervoza kod protivnika. Strasan igrac.

Ekipa mora maksimalno pozrtvovano odigrati u subotu. Osvajanje titule nam moze skinuti taj pritisak trofeja, pa da malo pametnije mozemo uci u sljedecu sezonu sto se tice rekonstrukcije i nadogradnje ekipe koja je neophodna, bez imperativa koji nam ne dozvoljavaju guranje mladjih igraca.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:51 am

Zakaric se previse nafurao na Nikolu Nikica, kad mu dodaju loptu, okrene se prema nasem golu i opali sprint. Samo nama fali mudonja pa da ga klizecim raznese, mislim da bi tek tad shvatio da ide prema pogresnom golu.. :D
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:52 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:36 am
exbabilon je napisao/la:
pet maj 19, 2017 12:24 am
Majke mi ja bih radije gledao ovog Crnkica na krilu nego Zakarica i Crnova. Momak u ligi ima statistiku od 9 golova i 4 asistencije, a ova nasa dvojica zajedno 2 gola. I vaznije od toga, zalaganje na terenu je neuporedivo, on grize, dok ova dvojica igraju preko neke stvari od kako su dosli. Mozda sam lud, al samo naglas razmisljam.
Ima ovo logike a ja tačno ponekad kontam da je Zakarić prepadnut pogotovo kad je poluvrijeme u kojem igra ispred Slavke, (da hoće i on nekad sjesti malo na klupu da odmori :D). Možda mu i to stvara dodatni pritisak hay ga znaj.

Što se tiče borbenosti tu smo tanki nekako jer naši sve nešto ko po jajima.. Baš sad gore u Krupi na tribini se raja pravo iznervirala kad Zakarić ima dunum prostora ispred sebe i svaki normalan igrač bi krenuo u šprint i u trku izbacio odbrambenog ali jok on nešto lagano pipka loptu i čeka da je nabije u 16.. Tačno da se čovjek zapita jbt...
Zaku jebe što to uopće nije 'njegova igra', odnosno ono gdje je najbolji. Ni kad je u najboljoj formi bio nije išao na pretrčavanje igrača nego na dribling i okretanje na bolju nogu - nešto poput Robbena (samo ni blizu :D). Ako sam ja dobro upratio, najbolje svoje utakmice dok je bio dobar je odigrao na desnoj strani, što mislim da je planirano da bude zamjena za Miru. Nikad on nije bio nešto brz, nikad nije volio loptu u prostor i pretrčavanje bekova. A još kad se to upari sa trenutnim nultim samopouzdanjem, eto ti ga...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 19, 2017 12:52 am

PISAJ PO UDBASIMA!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija