Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:12 am

Dok se na jednoj strani bude pjevalo gazi *****, spominjala Srebrenica niko prstom neće maknuti. Kada budu sve strane to radile onda očekivati neke pomake ako to nismo naučili do sad i nećemo.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:13 am

Revanš utakmica finala kupa BiH, između Širokog Brijega i Sarajeva, izazvala je dosta komentara i reakcija na društvenim mrežama, a među onima koji su prokomentrisali finalni duel bio je i golman Željezničara Irfan Fejzić. Mi vam njegov status sa FB prenosimo u cijelosti.

“Nemam običaj bilo šta pisati na društvenim mrežama, jednostavno me se ne tiče, ali moram reći ovo jer mi na duši leži!
Vjerojatno se nećete svi složiti sa ovim jer svi gledamo različitim očima, ali cu ipak kazati!
Naime,
Nije isto na tribini i na terenu!
Ovi na tribini dođu jednom u godini, zaraženi, puni virusa, bolesni i tokom intoniranja državne himne zvižde!!!
A nakon toga razne ispade upućuju i odjednom se cjeli stadion zarazio!!!!!
A ovi na terenu,
Oni svojim igrama kroz jednu takmičarsku godinu pokažu da su došli do samog kraja i da su najbolji u državi u tom takmičenju, jer su sve svoje resurse podredili njemu i fokusirali se na to samo!!!!!!
I na kraju utakmice gledam na istom tom stadion ovog puta na travnjaku, jedni drugima pružaju ruke i pokažu poštovanje jedni drugima!
E pa dragi moji,
Ovo na terenu je zdrav fudbal, a tribine su još uvijek zaražene i pune virusa!
A lijek je pred njihovim očima, na terenu!
Ali tribine su slijepe i gluhe na sve to!”, napisao je Fejzić na svom profilu.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:13 am

Slavko promijeni malo priču
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:16 am

Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:13 am
Slavko promijeni malo priču
Sto da mjenja?
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:18 am

AsharaK je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:16 am
Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:13 am
Slavko promijeni malo priču
Sto da mjenja?
Treba reći da zaostajemo za trećim 10 bodova, to bi fina taktika bila
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:22 am

AsharaK je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:16 am
Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:13 am
Slavko promijeni malo priču
Sto da mjenja?
Smeta im staloženost, skidanje pritiska i na kraju krajeva istina, žele bombastične izjave, Slavko mora reći kako smo mi strašni Željo kako ćemo osvojit sve što se može osvojiti bla bla bla...
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:22 am

Kad će početi prodaja ulaznica za nas.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:31 am

AsharaK je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:16 am
Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:13 am
Slavko promijeni malo priču
Sto da mjenja?
Pročitaj njegove presice. U svakoj je spomenuo nasu pocetnu situaciju i trenutnu. Alibi prica
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:35 am

Pompey je napisao/la:Ako savez ne pocne kaznjavati svakojaka skandiranja, a nastavi kaznjavati redovno upotrebu megafona i paljenje baklje sa 2,3 milje, onda fino treba praviti velike bakljade kada igra repka, pa da FIFA malo udari po dzepu nas kriminalni savez.
Slažem se, mi bez pristojnog saveza nikad sa tačke nećemo krenuti. Organizovati neki belaj u Zenici pa neka se hebu
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:36 am

kad god ovde neko izbaci moguci satav za sljedecu utakmicu ja izgubim 15 minuta kontajuci neku bolju kombinaciju i onda skontam da mi u stvari nemamo sta da kontamo jer nam je igracki kadar go k...c. Slavko sigurno nije pripadnik svjetske trenerske elite ali je nekako od govanna pitu napravio. Mi ne mozemo znati njegove domete dok god ima ogranicene igrace, sa ovim ne mislim da bi sa super igracima on izvukao maximum jer nikad ni nije vodio neke dobre ekipe, ali moramo priznati da je osvojio mnogo vise nego se iko mogao nadati onog momenta kad je postao trener Zelje.
Dakle za sada ja mislim da je on zadovoljio na svojoj poziciji. Sljedeca sezona sigurno nece biti onakva kakvu je on najavljivao (odrzati kostur i dovesti ciljana pojacanja) jer mi nemamo kostur, oni koji to mogu biti, ce otici a drugi dio koji nesto valja ce biti jos stariji i sporiji. Ja sam nesto u ovom momentu vise pesimista nego sto sam ikad bio. E sad da li su on i Cenan nesto skontali sto mi ne znamo...? Daj Boze.
Kako god zavrsili ovu sezonu mi idemo u evropu, tako da ocekujem sto prije neke pozitivne vijesti u sportskom segmentu. Tesko je parirati radu uprave i nasim zeljama ali opet ocekujem nesto dobro da odradimo za prolaz par kola u evropi.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:36 am

Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:31 am
AsharaK je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:16 am
Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:13 am
Slavko promijeni malo priču
Sto da mjenja?
Pročitaj njegove presice. U svakoj je spomenuo nasu pocetnu situaciju i trenutnu. Alibi prica
Njegove izjave su istina prije svega, drugo kakav alibi kad su i klub i Slavko i igrači i navijači bili u tom momentu zadovoljni u slučaju da se izađe u Evropu. Sada imamo sve u svojim rukama da uzmemo titulu i ti već namećeš neke alibije Slavki.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:38 am

Sad sam kontaktirao FARE i kažu da nisu primili prijavu za jučerašnji incident (ovaj portal je napisao članak gdje tvrdi da jesu) Uglavnom ako savez ne bude reagirao UEFA će postupit.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:42 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet maj 18, 2017 10:55 am
ako prodju bez minimum 15 hiljada kazne ovaj Savez treba jebati.
zvizdanje himne, pirotehnika, ubacivanje predmeta, skandiranje "za dom spremni"...

sjebase mi slavlje!
U sluzbenom izvjestaju delegata stoji da na utakmici nije bilo incidenata tako da mozda dobiji milju dvije zbog upotrebe pirotehnike ako i toliko..

Mene iskreno libo racku i za jedne i za druge.. Pitari su kroz istoriju dovoljno puta pokazali, ne da su nam najveci sportski rivali, vec da su nam najveci dusmani ako uzmemo sportski dio u razmatranje.. Ono paljenje i cupanje tek postavljenih stolica kao i planovi za prosli derbi, Blekiceve nebuloze, osmijeh onog uhljupa Dine pred srusenim zapadom pokazuje njihovo lice i meni je to dovoljno, ne moramo ni ici u dalju istoriju a znamo kakva je.. S druge strane mi se gadi kada neko kaze da su nam "provjereni sportski prijatelji" sovinisti i fasisti koji ne dopustaju igracima druge vjere i nacije da igraju za njihov klub i ciji su navijaci deklarisani fasisti koji mrze svakoga ko nije u njihovom toru.. Znam da se prica o dobrim odnosima izmedju nas i njih poteze godinama, i prije nego sto su uplatili hiljadu za istok, samo mi nije jasno zbog cega se ona poteze pa ako mogu oni koji potenciraju tu pricu malo bolje da obrazloze tu tezu..Ono sto ja znam je da su nas kostali titule a da im ni za sta nije trebalo, da su Amara gadjali posle onog finala u Sirokom i jos ima detalja al eto ti su mi ostali u sjecanju.. Ako su nam takvi prijatelji onda imamo problem.. Po meni nisu, niti su kad bili a i nece biti sve dok imaju filozofiju kakvu imaju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:43 am

Kako me nervira ovaj krmak iz tuzle sto ima sliku profila sa Dzekom. Na svakom portalu samo blati nas je.bo mater retardiranu.. treba ga poslati u p.m.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:45 am

ne vjerujem da ih puno ljudi zaista smatra prijateljima, u bilo kojem pogledu. to kad se kaže, ima malo ironije, malo je prema pitarima, a malo je i aluzija na neke priče...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:45 am

Evo rijeseno je za ulaznice
Spoiler:
slika
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:48 am

cikazubo je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:36 am
Vrag je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:31 am
AsharaK je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:16 am


Sto da mjenja?
Pročitaj njegove presice. U svakoj je spomenuo nasu pocetnu situaciju i trenutnu. Alibi prica
Njegove izjave su istina prije svega, drugo kakav alibi kad su i klub i Slavko i igrači i navijači bili u tom momentu zadovoljni u slučaju da se izađe u Evropu. Sada imamo sve u svojim rukama da uzmemo titulu i ti već namećeš neke alibije Slavki.
Alibi za popuseni trofej. Jedan smo popusili, a drugi dobro zakomplikovali. Bili smo zadovoljni Evropom dok smo je ganjali.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:52 am

slika
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:57 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet maj 18, 2017 11:42 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet maj 18, 2017 10:55 am
ako prodju bez minimum 15 hiljada kazne ovaj Savez treba jebati.
zvizdanje himne, pirotehnika, ubacivanje predmeta, skandiranje "za dom spremni"...

sjebase mi slavlje!
U sluzbenom izvjestaju delegata stoji da na utakmici nije bilo incidenata tako da mozda dobiji milju dvije zbog upotrebe pirotehnike ako i toliko..

Mene iskreno libo racku i za jedne i za druge.. Pitari su kroz istoriju dovoljno puta pokazali, ne da su nam najveci sportski rivali, vec da su nam najveci dusmani ako uzmemo sportski dio u razmatranje.. Ono paljenje i cupanje tek postavljenih stolica kao i planovi za prosli derbi, Blekiceve nebuloze, osmijeh onog uhljupa Dine pred srusenim zapadom pokazuje njihovo lice i meni je to dovoljno, ne moramo ni ici u dalju istoriju a znamo kakva je.. S druge strane mi se gadi kada neko kaze da su nam "provjereni sportski prijatelji" sovinisti i fasisti koji ne dopustaju igracima druge vjere i nacije da igraju za njihov klub i ciji su navijaci deklarisani fasisti koji mrze svakoga ko nije u njihovom toru.. Znam da se prica o dobrim odnosima izmedju nas i njih poteze godinama, i prije nego sto su uplatili hiljadu za istok, samo mi nije jasno zbog cega se ona poteze pa ako mogu oni koji potenciraju tu pricu malo bolje da obrazloze tu tezu..Ono sto ja znam je da su nas kostali titule a da im ni za sta nije trebalo, da su Amara gadjali posle onog finala u Sirokom i jos ima detalja al eto ti su mi ostali u sjecanju.. Ako su nam takvi prijatelji onda imamo problem.. Po meni nisu, niti su kad bili a i nece biti sve dok imaju filozofiju kakvu imaju..
Ako boldirano očekujemo od 'sportskih prijatelja', opet kažem: ***** ja nas.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 18, 2017 11:59 am

Ne postoji niti jedan jedini razlog, alibi, opravdanje, razlog, problem od strane Slavka i igraca da u subotu na Kosevu ucine minimum minimuma a to je ostati neporazen, odigrati nerjeseno.

Pogotovo protiv ovako uzdrmanog Sarajeva koje psihicki a ni fizicki ne stoji dobro.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u čet maj 18, 2017 12:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija