Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 12:52 pm

teteac8684 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 11:30 am
teatrale36 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 11:12 am
boju dao si nebu... je napisao/la:
sri maj 17, 2017 10:25 am
Btw. nadam se da neko iz uprave prati ovaj forum...kao sto su neki napisali ranije, car derbija i ostali qurci-palci nas ne interesuju u buducnosti. Ne zelimo vise nikada gledati divljake, maloumnike i idiote kako nam ruse i pale stadion, kako bacaju baklje i topovske na zene i djecu. Ako to znaci 5% do sudnjeg dana, onda neka bude 5%...5% i kaFez!
Normalni ljudi i u ovom slucaju ispastaju kao i u citavoj zemlji nazalost, kretene ograditi , normalni bujrum. Pa da se vrati taj neki smek derbija, stvarno mi je zao sto nas nece gore biti 7-8000 da proslavimo titulu, nego moramo ko hajvani sjediti pomjesani sa pitarima.
Ti normalni su svake godine sve više i više u manjini...Kažem opet, da ja dođem u tvoju kuću pa ti malo polupam stakla, zapalim namještaj ili šta sve ne, to nikome nije svejedno...Za hajvane je i 5% puno...
Ne slazem se sa ovim...mislim da su u vecini, velikoj vecini rekao bih, ali su povukli u neki svoj mikro svijet, povukli se ispred manjine idiota, papaka, stoke...ovo nije pojava samo na fudbalskim stadionima, ovo se desava u svim segmentima zivota i drustva.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 12:54 pm

vrbanjusa je napisao/la:
sri maj 17, 2017 10:27 am
Sljedeći put renovirati wc na sjeveroistoku...zatvoriti taj dio i mirna Bosna
Mi nismo ko oni i te suplje i seljačke!
 
Avatar
liksone
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 12:55 pm

phpBB [video]
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 12:56 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
sri maj 17, 2017 12:52 pm
teteac8684 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 11:30 am
teatrale36 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 11:12 am


Normalni ljudi i u ovom slucaju ispastaju kao i u citavoj zemlji nazalost, kretene ograditi , normalni bujrum. Pa da se vrati taj neki smek derbija, stvarno mi je zao sto nas nece gore biti 7-8000 da proslavimo titulu, nego moramo ko hajvani sjediti pomjesani sa pitarima.
Ti normalni su svake godine sve više i više u manjini...Kažem opet, da ja dođem u tvoju kuću pa ti malo polupam stakla, zapalim namještaj ili šta sve ne, to nikome nije svejedno...Za hajvane je i 5% puno...
Ne slazem se sa ovim...mislim da su u vecini, velikoj vecini rekao bih, ali su povukli u neki svoj mikro svijet, povukli se ispred manjine idiota, papaka, stoke...ovo nije pojava samo na fudbalskim stadionima, ovo se desava u svim segmentima zivota i drustva.
Tako je, do prije 10-15 god.sjedili zajedno maltene , sad neke tampon zone ( pa blize su linije u ratu bile), svi glume nesto a pravi ljubitelji fudbala su uskraceni za normalno gledanje utakmica.
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 12:57 pm

DANAN je napisao/la:
sri maj 17, 2017 6:34 am
Nista jos nije gotovo sto se tice ovih 5%.Ne letimo pred rudu.Ocekuje se zvanican dopis mupa i ovog csr.Ne nasjedajte na ovu njihovu pricu jer je ona samo ocigledno ispitivanje terena i situacije.Scenarijo vrlo lahko moze biti i drugaciji.Sto i ocekujem.
Zato samo malo vise strpljenja jer ce se neke stvari znati vec sutra.
Kitici su takvu ujdurmu napravili CSR-u da su ljude doveli pred svrsen cin obmanom i lazima koje su prezentirali javnosti, zato i ovakav istup Policke koja ih je opet demantirala da nikakvih radova nece biti ali opet je prezentirala javnosti sigurnosni aspekat kao jedan od razloga ovakve situacije, jednostavno receno ne mogu kontra njih jer od njih zavise, mene samo raduje sto su nasi digli sve na noge jer je danas su obavjesteni i Konakovic i Kuric od kojih se trazi da hitno reaguju

Ne zele davati bilo kakve info da nebi izletjeli sa necim sto nebi trebali i kao odgovorit ce tek slijedece sedmice i to kada prodje derbi :rofl:

slika
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1146
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:00 pm

FrankHurley je napisao/la:
sri maj 17, 2017 12:57 pm
DANAN je napisao/la:
sri maj 17, 2017 6:34 am
Nista jos nije gotovo sto se tice ovih 5%.Ne letimo pred rudu.Ocekuje se zvanican dopis mupa i ovog csr.Ne nasjedajte na ovu njihovu pricu jer je ona samo ocigledno ispitivanje terena i situacije.Scenarijo vrlo lahko moze biti i drugaciji.Sto i ocekujem.
Zato samo malo vise strpljenja jer ce se neke stvari znati vec sutra.
Kitici su takvu ujdurmu napravili CSR-u da su ljude doveli pred svrsen cin obmanom i lazima koje su prezentirali javnosti, zato i ovakav istup Policke koja ih je opet demantirala da nikakvih radova nece biti ali opet je prezentirala javnosti sigurnosni aspekat kao jedan od razloga ovakve situacije, jednostavno receno ne mogu kontra njih jer od njih zavise, mene samo raduje sto su nasi digli sve na noge jer je danas su obavjesteni i Konakovic i Kuric od kojih se trazi da hitno reaguju

Ne zele davati bilo kakve info da nebi izletjeli sa necim sto nebi trebali i kao odgovorit ce tek slijedece sedmice i to kada prodje derbi :rofl:

slika
Ima li ko blizu da zivi lavora pa da vidi radili se sta danas ili sutra?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:02 pm

FrankHurley je napisao/la:
sri maj 17, 2017 12:57 pm
DANAN je napisao/la:
sri maj 17, 2017 6:34 am
Nista jos nije gotovo sto se tice ovih 5%.Ne letimo pred rudu.Ocekuje se zvanican dopis mupa i ovog csr.Ne nasjedajte na ovu njihovu pricu jer je ona samo ocigledno ispitivanje terena i situacije.Scenarijo vrlo lahko moze biti i drugaciji.Sto i ocekujem.
Zato samo malo vise strpljenja jer ce se neke stvari znati vec sutra.
Kitici su takvu ujdurmu napravili CSR-u da su ljude doveli pred svrsen cin obmanom i lazima koje su prezentirali javnosti, zato i ovakav istup Policke koja ih je opet demantirala da nikakvih radova nece biti ali opet je prezentirala javnosti sigurnosni aspekat kao jedan od razloga ovakve situacije, jednostavno receno ne mogu kontra njih jer od njih zavise, mene samo raduje sto su nasi digli sve na noge jer je danas su obavjesteni i Konakovic i Kuric od kojih se trazi da hitno reaguju

Ne zele davati bilo kakve info da nebi izletjeli sa necim sto nebi trebali i kao odgovorit ce tek slijedece sedmice i to kada prodje derbi :rofl:

slika
Po ovom saopstenju csr je vrlo jasno da uhljupi i savez moraju postupiti po clanu 11.pravilnika o bezbjednosti na fudbalskim utakmicama.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:05 pm

sajo10 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 12:14 pm
Sta mislite, hoceli se produziti ugovor sa Kerlom? Nesto sumnjam u to cim je se potpisalo samo na pola godine sa njim. Sto se mene tice, adio i hvala.. Vrijeme je za Kemu :)

Hajde Bocca stavi potpis pa sa Vukoticem da budete nasi "Nesta-Costacurta" :D
Skoro sam siguran da ostajemo na Kemi i Bogiju. Bogi je okej za treceg stopera, a nadam se da ce Kemo moci igrati u prvoj postavi od sljedece sezone.

Pet posto ograditi za gostujuce navijace i to je to, bili to Pitari ili Mamurne Pande :D .
Divota bila prosli derbi na Grbavici, atmosfera fantasticna, nema ogromnih tampon zona, dosli ljudi i sa djecom, zenom. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:16 pm

sajo10 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 12:14 pm
Sta mislite, hoceli se produziti ugovor sa Kerlom? Nesto sumnjam u to cim je se potpisalo samo na pola godine sa njim. Sto se mene tice, adio i hvala.. Vrijeme je za Kemu :)

Hajde Bocca stavi potpis pa sa Vukoticem da budete nasi "Nesta-Costacurta" :D
Itekako :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:27 pm

Kosooki pitar poslije odluke o 5%
slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:29 pm

Postoji li mogucnost da se promjeni ova odluka od 5%, pominju se neki razgovori sa MUP-om ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:29 pm

Jufke su frontalni kokuzi. Dizu lovu po mikrokreditnim organizacijama, kasne plate po par mjeseci. Kao organizator proslog derbija ostali kratki 10 milja CSR, iako smo mi svoj dio stete platili Organizatoru FKS. Nasim parama krpe rupe u svom budzetu na teret CSR Centar.
Kineska prcija ne zna gdje udara. Hahahaha

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:29 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri maj 17, 2017 1:27 pm
Kosooki pitar poslije odluke o 5%
slika
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:32 pm

5℅ i mirna Kino Bosna hahahahaha

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:34 pm

Elegant je napisao/la:
sri maj 17, 2017 1:29 pm
Postoji li mogucnost da se promjeni ova odluka od 5%, pominju se neki razgovori sa MUP-om ?
Ma tek se zakuhalo i to pravo
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=t4xCHxG-ABY

samo neka Petrovic nakon derbija ponovi zadnju recenicu ovdje, sve ostalo manje bitno ;)
Zadnja izmjena: godrina, dana/u sri maj 17, 2017 1:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:36 pm

Manijaci,vas 1725 ratnika,pokazite kako se voli klub,navijajte do posljednje minute.
Pokazite uhljupima ko smo i sta smo i zbog koga smo gore.
Osvjetlajmo obraz pokojnom Josipu Katalinskom,Josipu Bukalu i ostalim legendama. Osvjetlajmo obraz Misi Smajlovicu i Ivici Osimu i svima koji su jos uvijek sa nama.
Osvjetlajmo obraz nasoj gospodi u kopackama tako sto cemo biti gospoda na tribinama.
Nemojte iscupati nijednu stolicu,jedan saraf,nemojte zagrebati ogradu,nemojte razvaljivati nista. Znamo kako boli kad smo gledali kako razvaljuju nasu Grbavicu.
Pokazimo da smo iznad njih u svakom smislu.
Nismo i necemo biti nikada kao oni.
VTŽ
:zeljeznicar1:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:38 pm

Elegant je napisao/la:
sri maj 17, 2017 1:29 pm
Postoji li mogucnost da se promjeni ova odluka od 5%, pominju se neki razgovori sa MUP-om ?
Procitas malo sta se pise drug...
Nekoliko puta ponovljeno da savez i oni moraju postupiti po clanu 11.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:39 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 17, 2017 1:32 pm
5℅ i mirna Kino Bosna hahahahaha

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 17, 2017 1:40 pm

1725+11= :titula:

Idemo jako. Ko će na kraju biti na gubitku, ostaje da se vidi.
Malo su se zajebali oko WC-ova :D . Jebe ih MUP sad... :D :D :D
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija