Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:07 pm

11plavih'92 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:56 pm
ellaxaz je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:47 pm
Svraka
Svraka vise baca na gavrana nego na lastu

30. oktobar
30. Oktobra je rodjena Lepa Brena. Nije valjda da namjeravas ici na Grand?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:10 pm

5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:12 pm

11plavih'92 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:56 pm
ellaxaz je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:47 pm
Svraka
Svraka vise baca na gavrana nego na lastu

30. oktobar
Datum kada smo zadnji put izgubili u prvenstvu. Lasta kao u stilu da nam se vraća poraz. Znači po tvom gubimo u subotu. Molim ban za pesimistu. Hvala!
Edit: Vidim da datum ima i drugo značenje, povlačim molbu za ban :D
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u uto maj 16, 2017 10:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:12 pm

Ja bih predlozio da se na svim nasim stranicama napise da se utakmica sa kitarima ne oslovljava kao derbi i da se toj utakmici ne daje nista vise vaznosti od bilo koje druge.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:15 pm

FrankHurley je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:37 pm
Ako drugi mediji i portali nisu u stanju da kontaktiraju CSR onda molim da to ucini ovaj portal i zatrazi zvanicnu izjavu u vezi navodnog renoviranja toaleta koje uopste nije planiran ove godine, isti su renovirani 2014 od strane opstine centar i CSR i Sarajevo kao klub sa tim nema nista jer nikada ni marke nisu ulozili u stadion.
Nadam se da je klub makar zatrazio istinitost informacije o navodnom renoviranju i da ce dobiti crno na bijelo te isti proslijediti NFSBIH
Ovaj portal??? Ahahahahahaha...pa ovaj portal može samo kontaktirati arhitektu Harisa Duljevića da pita kako je noga, šta ima onako itd.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:22 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 3:27 pm
pa neka nasa uprava gurbetima opet da 10% i jos im ostavi stolice pa nek orgijaju,njima treba dati 1,5%stoka uljpasto kretenska mrs.
:DD:
Ja sam bio bjesan kada su naši dali 1090 karata.
Krajnje je vrijeme da se svi naucimo poštovati pravila. Na tome pociva civilizirani svijet. Ništa odokativno i ništa po treutnoj inspiraciji. :ne:
Uprava naka odmah pocne praviti KAhVEZ :D sa neprobojnim staklom, mrežom, Lova uložena u to se brzo vraca jer su tampon zone bistveno manje.
:palacgore: :palacgore: 5%
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:23 pm

kontranogama je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:12 pm
Ja bih predlozio da se na svim nasim stranicama napise da se utakmica sa kitarima ne oslovljava kao derbi i da se toj utakmici ne daje nista vise vaznosti od bilo koje druge.
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:25 pm

Prije tačno dvije godine Željo se borio s gradskim rivalom za titulu. Oni su bili u zanosu, a zapravo su se prepali naših mladića uz par iskusnijih fudbalera. Trebali smo ih pritisnuti i zabiti jedan gol. Kasno smo shvatili da su oni nama nude, jer ne znaju. Napali smo ih zadnjih 20 minuta, što je nažalost bilo nedovoljno. Taj poraz bi ih baš bolio, Zuban bi im se opet ukazao. Evo dvije godine poslije možemo ispraviti grešku. Doduše, nek rezultat, ako mora, bude isti, ali naši im moraju očitati lekciju i uzeti titulu.
Prolit ćemo uhljupe!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:29 pm

Znam da je racionalno igrat na bod i bit strpljiv, ali ubijedjen sam da ih mozemo iskarat. Savrsen je momenat za to. Propala im je sezona, zijanice kup, tituli nisu ni blizu - u raspadu su. Dajte da im zakucamo jos jedan ekser u sanduk, za sva podmetanja ove godine i uzmemo titulu sa stilom.

Hajde Slavko molim te reci im da napadnu, da zgazimo picke! :zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:35 pm

Morzhy je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:15 pm
FrankHurley je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:37 pm
Ako drugi mediji i portali nisu u stanju da kontaktiraju CSR onda molim da to ucini ovaj portal i zatrazi zvanicnu izjavu u vezi navodnog renoviranja toaleta koje uopste nije planiran ove godine, isti su renovirani 2014 od strane opstine centar i CSR i Sarajevo kao klub sa tim nema nista jer nikada ni marke nisu ulozili u stadion.
Nadam se da je klub makar zatrazio istinitost informacije o navodnom renoviranju i da ce dobiti crno na bijelo te isti proslijediti NFSBIH
Ovaj portal??? Ahahahahahaha...pa ovaj portal može samo kontaktirati arhitektu Harisa Duljevića da pita kako je noga, šta ima onako itd.
Ovaj portal smatram krajnije prijateljski nastrojen i prema klubu i prema nasim navijacima, i to i ovaj forum dokazuje, ovaj portal kao i forum u zivotu odrzavaju ni manje ni vise nego Manijaci, uz to su i medijski partner kluba i kao takvi nisu imali nikada ni jedan eksces niti clanak koji atakuje klub za razliku od placenickog portala i dvojice glavnih novinara g*** od ljudi koji su licnu sujetu i interes stavili ispred profesionalnog novinarstva.
Samim tim ocekujem od njih da makar provjere vjerodostojnost informacije o renoviranju toaleta, ja naprijmjer radim u cz opstine centar i svaki dan susrecem i Policku i Alaima i dosta sam upucen u desavanja oko gradskog stadiona kosevo i u startu kazem da je prica oko renoviranja toaleta izmisljena i da ista sluzi kao izgovor celnicima kluba iz titove za ogranicavanje broja gostujucih navijaca, a sve se moze lako i brzo provjeriti jednim profesionalnim novinarskim sluzbenim upitom
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:35 pm

Naravno da je prica o wc-u izmisljena.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:41 pm

storm_raider je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:35 pm
Naravno da je prica o wc-u izmisljena.
Pa prvo to mediji moraju plasirati javnosti a zatim i klub da zatrazi vjerodostojnost informacije od CSR i kada dobiju odgovor da nije nista planirano jer jednostavno CSR nema para ove godine za bilo sta uslijed kresanja budzeta od 40% onda klub treba objavjestiti i NFSBIH koji treba da reaguju jer po meni nije stvar uopste 5% kapaciteta problem vec je to pokusaj pravljanje budala komplet bh. javnosti sa plsiranim lazima i obmanama
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:43 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:12 pm
11plavih'92 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:56 pm
ellaxaz je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:47 pm
Svraka
Svraka vise baca na gavrana nego na lastu

30. oktobar
Datum kada smo zadnji put izgubili u prvenstvu. Lasta kao u stilu da nam se vraća poraz. Znači po tvom gubimo u subotu. Molim ban za pesimistu. Hvala!
Edit: Vidim da datum ima i drugo značenje, povlačim molbu za ban :D
Storma asocira na zlijezde granda, tebe na poraz. Ban obojici :)
A mene na ludilo sjevera Grbavice kad ga je Kajtaz podvukao
Fakat kako bi izgledalo banovati Storma :D
5. - 7. Okt 1992.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:45 pm

Jel postoje kazne za ovakve lazi i izmisljotine? Mislim lako je dokazat da lazu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:46 pm

24.10.2014
Poboljšana infrastruktura na stadionu Koševo

U sklopu projekta ''Unapređenje infrastrukture na stadionima Premijer lige BiH'', čiji nosilac aplikacije prema Nogometnom/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i UEFA-i je Fudbalski klub Sarajevo, u proteklom periodu poboljšani su uslovi za gledaoce, novinare i fudbalere na Olimpijskom stadionu ''Asim Ferhatović Hase''

Nakon realizacije projekta, poboljšano je nekoliko segmenata najvećeg bh. stadiona.
-Završeno je sve ono što je bilo potrebno kako bi Olimpijski stadion na Koševu zadovoljio uslove za 3. kategoriju stadiona. **** radova bio je na mokrim čvorovima. Poboljšani su uslovi za predstavnike medija i uspostavljena je pokretna ambulanta. Nogometni savez BiH preuzeo je na sebe instaliranje sistema navodnjavanja travnatog terena. Pošto su u potpunosti zadovoljeni kriteriji za 3. kategoriju, odigravanje utakmica na Koševu koje zahtijevaju pomenutu kategoriju neće biti upitno- kazala je Jasmina Polić, direktorica Centra za sport i rekreaciju Sarajevo koji upravlja stadionom.

U okviru pomenutog projekta numerisane su stolice i redovi na tribinama. -Označeni su ulazi na stadion i obilježeni evakuacijski putevi. Također, zamijenjen je određen kontingent sijalica na reflektorima, a postavljen je i sistem za navodnjavanje terena, što će dodatno poboljšati travnjak Koševa- istakao je Muhamed Alaim iz CSR-a.
Postavljanjem i ispravnim funkcionisanjem mokrih čvorova na Olimpijskom stadionu stvoreni su bolji uslovi za navijače. Odnedavno su poboljšani i uslovi za mlađe kategorije bordo kluba. Prije nekoliko mjeseci Fudbalski klub Sarajevo uspješno je okončao radove na saniranju i renoviranju svlačionica za polaznike Akademije, Omladinskog pogona i Škole fudbala ''Asim Ferhatović Hase''.
-Raduje nas svako poboljšanje uslova, kako za navijače, tako i za igrače na stadionu Koševo. FK Sarajevo nosilac je aplikacije za projekt unapređenja infrastrukture na stadionima u Premijer ligi BiH, a on je realizovan uz podršku Općine Centar, UEFA-e i Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH- naglasio je generalni direktor FK Sarajevo Dino Selimović.

Pored Fudbalskog kluba Sarajevo, još 21 klub iz naše države uzeo je učešće u projektu "Unapređenje infrastrukture na stadionima Premijer lige BiH".
-Projekat, čiji je inicijator Nogometni/Fudbalski Savez BiH omogućit će 21 klubu unapređenje infrastrukture na njihovim stadionima. Visina sredstava za unapređenje određuje se u zavisnosti od učešća klubova u Premijer ligi BiH u posljednje četiri godine. Što se tiče stadiona Koševo, ukupna vrijednost realizovanih poslova iznosi oko 300.000 KM, a sredstva kroz projekt realizuje klub, u saradnji sa lokalnom zajednicom- kazao je Nihad Hodžić iz NFSBiH.
http://www.centar.ba/novost/10738/poboljsana-infrastruktura-na-stadionu-kosevo
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:46 pm

FrankHurley je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:35 pm
Morzhy je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:15 pm
FrankHurley je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:37 pm
Ako drugi mediji i portali nisu u stanju da kontaktiraju CSR onda molim da to ucini ovaj portal i zatrazi zvanicnu izjavu u vezi navodnog renoviranja toaleta koje uopste nije planiran ove godine, isti su renovirani 2014 od strane opstine centar i CSR i Sarajevo kao klub sa tim nema nista jer nikada ni marke nisu ulozili u stadion.
Nadam se da je klub makar zatrazio istinitost informacije o navodnom renoviranju i da ce dobiti crno na bijelo te isti proslijediti NFSBIH
Ovaj portal??? Ahahahahahaha...pa ovaj portal može samo kontaktirati arhitektu Harisa Duljevića da pita kako je noga, šta ima onako itd.
Ovaj portal smatram krajnije prijateljski nastrojen i prema klubu i prema nasim navijacima, i to i ovaj forum dokazuje, ovaj portal kao i forum u zivotu odrzavaju ni manje ni vise nego Manijaci, uz to su i medijski partner kluba i kao takvi nisu imali nikada ni jedan eksces niti clanak koji atakuje klub za razliku od placenickog portala i dvojice glavnih novinara g*** od ljudi koji su licnu sujetu i interes stavili ispred profesionalnog novinarstva.
Samim tim ocekujem od njih da makar provjere vjerodostojnost informacije o renoviranju toaleta, ja naprijmjer radim u cz opstine centar i svaki dan susrecem i Policku i Alaima i dosta sam upucen u desavanja oko gradskog stadiona kosevo i u startu kazem da je prica oko renoviranja toaleta izmisljena i da ista sluzi kao izgovor celnicima kluba iz titove za ogranicavanje broja gostujucih navijaca, a sve se moze lako i brzo provjeriti jednim profesionalnim novinarskim sluzbenim upitom
Forum održavaju Željovci, to si stvarno upravu, ali portal je sve go pitar. Od njih očekujem samo da ukazuju na sudijske greške u korist Željezničara i članke o arhitekti Harisu Duljeviću, tako da sam im spucao dislike na fb. A što se tiče dušmana s Kobilje glave...zna se da lažu, nema potrebe provjeravati...čudi me da nisu minirali jug da se dodvore onoj šaci jada od navijača, tzv. hordama zla
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:51 pm

Treba otkupit stadion u subotu pa da idemo u travnik na derbi. Sale nastranu bit ce gusto bit ce 0-1
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:54 pm

Ne mozes izmislit nesto a da za to nemas dokaze? Ko je ovdje lud ? Imamo li mi ama bas ikakvog uticaja u savezu da se ovo ispita?
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 10:59 pm

Morzhy je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:46 pm

Forum održavaju Željovci, to si stvarno upravu, ali portal je sve go pitar. Od njih očekujem samo da ukazuju na sudijske greške u korist Željezničara i članke o arhitekti Harisu Duljeviću, tako da sam im spucao dislike na fb. A što se tiče dušmana s Kobilje glave...zna se da lažu, nema potrebe provjeravati...čudi me da nisu minirali jug da se dodvore onoj šaci jada od navijača, tzv. hordama zla
Bez pritiska raje sa foruma oni nece nista napisati sto bi moglo nama valjati a na stetu pitara.. To je valjda svima jasno.. Zbog nas su postali medijski partner kluba i nece jos dugo to biti, ni oni ni hayat.. Mi nikad i nismo bili na ovom forumu radi portala a portal je ponajvise zahvaljujuci nama dobio neku afirmaciju i izasao iz anonimnosti..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u uto maj 16, 2017 11:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 16, 2017 11:00 pm

11plavih'92 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:43 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 10:12 pm
11plavih'92 je napisao/la:
uto maj 16, 2017 9:56 pm

Svraka vise baca na gavrana nego na lastu

30. oktobar
Datum kada smo zadnji put izgubili u prvenstvu. Lasta kao u stilu da nam se vraća poraz. Znači po tvom gubimo u subotu. Molim ban za pesimistu. Hvala!
Edit: Vidim da datum ima i drugo značenje, povlačim molbu za ban :D
Storma asocira na zlijezde granda, tebe na poraz. Ban obojici :)
A mene na ludilo sjevera Grbavice kad ga je Kajtaz podvukao
Fakat kako bi izgledalo banovati Storma :D
Probacemo to ako ne osvojimo minimalno bod na derbiju... ::D

Sto se tice portala, koliko je meni poznato, ima tu sada i par manijaka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija