Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:04 pm

I svaka cast Krupi na postenju i karakteru u ovoj ligi 6. Jedan su od rijetkih svijetlih momenata u ovoj qrcevoj ligi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:05 pm

Sjebu te, nemas napretka 7 dana
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:05 pm

Postoje li kakve bobe da popijem sad i da se probudim za dvije sedmice dok ovo sve prođe? :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:05 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:04 pm
I svaka cast Krupi na postenju i karakteru u ovoj ligi 6. Jedan su od rijetkih svijetlih momenata u ovoj qrcevoj ligi..
:palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:07 pm

Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:07 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:56 pm
iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:53 pm
Nemogu jos da se ohladim, ali i dalje isto mislim,bolje biti drugi i imati minimum tri utakmice u europa ligi nego biti prvi,LJUDI RAZGULIT CE NAS KO GOD DA DODZE AKO BUDEMO PRVI.
plus sto nam minimalno cetvorica odlaze..
Odakle ti da ćemo igrati minimum tri utakmice u el?
Ides od prvog pretkola,EL, zato sto nisi nastupao i dobio bodova za EL prosle godine, jedino ako imas veci koeficjent od ostalih koji bi bili u EL.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:07 pm

Hurmasica je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:05 pm
Postoje li kakve bobe da popijem sad i da se probudim za dvije sedmice dok ovo sve prođe? :D
phpBB [video]
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:09 pm

Morzhy je napisao/la:Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Isli smo mi na qrac a ne na bod. Ljudi nas rastelovali i trebali pobjediti. Sramotna igra.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:10 pm

Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:07 pm
Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Zato sad oni znaju da će uzet bod na Koešvu i gotovo titula je tu. Po mom mišljenju Slavko ako ne osvoji titulu treba da ide s klupe. Koliko će uzet bodova i kako nas ne zanima.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:10 pm

Omar500 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:02 pm
LARS1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:56 pm
iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:53 pm
Nemogu jos da se ohladim, ali i dalje isto mislim,bolje biti drugi i imati minimum tri utakmice u europa ligi nego biti prvi,LJUDI RAZGULIT CE NAS KO GOD DA DODZE AKO BUDEMO PRVI.
plus sto nam minimalno cetvorica odlaze..
Odakle ti da ćemo igrati minimum tri utakmice u el?
Raja ima previsoka ocekivanja od Zelje nakon sto smo izbacili Ferenca, a imali smo srece. Ne umanjujem tu uopste nasu pobjedu, momci su se lavovski borili i zasluzili su je apsolutno, ali to ne znaci da smo taj level da bi bili apsolutni favoriti protiv ekipa kao sto su Ferenc. Ne treba skidati gace, normalno. Uvijek je bolje igrati LP nego EL, iz mnogo razloga.

Bgm Krupa nas zajeba, vratise se oni i protiv Zrinjskog u drugom poluvremenu, evo skoro identican scenario. Nasi su morali pobijediti. Za derbi ne znam kako cemo i sta cemo, treba izganjati taj iks, znam samo da cu jos sijedih dobiti do kraja sezone :D
Prema naprijed nismo nista pruzili, a defanziva katastrofa, pomjeranje odbrane i veznog reda nije postojalo, radili su igraci Krupe sta su htjeli u drugom poluvremenu.
Drug hajde mi molim te objasni zasto je bolje igrati LS nego EL??
Pogledaj nasu igru, postavu igre,kukavicko postavljanje od strane trenera kao da sam Radnik, nasu realizaciju,odlazak minimalno 4 igraca, itd..
Objasni molim te
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:11 pm

Hvala ti što nam objasni da je bolje biti drugi nego prvi :zid:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:12 pm

dukela je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:10 pm
Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:07 pm
Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Zato sad oni znaju da će uzet bod na Koešvu i gotovo titula je tu. Po mom mišljenju Slavko ako ne osvoji titulu treba da ide s klupe. Koliko će uzet bodova i kako nas ne zanima.
I onda ce Amar doci i bicemo neprikosloveni, yebo bas Amar unaprijed.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:12 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:04 pm
I svaka cast Krupi na postenju i karakteru u ovoj ligi 6. Jedan su od rijetkih svijetlih momenata u ovoj qrcevoj ligi..
Definitivno kapa dole za poštenje koje su im svi osporavali prije lige 6, nadam se da će se dugo zadržati u premijer ligi, klub sa jasnim planom i filozofijom za razliku od ostalih iz sredine tabele pa i vrha..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:13 pm

exbabilon je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:58 pm
MrkiMedo je napisao/la:Bili su nam najbolji na svijetu proslo kolo. Bekric nam je bio veci od Modrica, Stanic bolji od Marcela i tako. Znam ja nas, hebo ti nas. Ima jos dva kola i ako se ne sjecate mi smo prvi jos uvijek. Nemojte siriti negativnu energiju bespotrebno.
Proslo kolo su ostavili kosti na terenu i poginuli za svaku loptu i pobijedili ekipu koja je u najmanju ruku bara-bara s nama.

Danas su odigrali za k.urac, bezvoljno, bezidejno.. Izostala je i igra i borba i zalaganje, na kraju smo zasluzili poraz.

E pa druze, hvalili smo kad zasluze, a za ovo danas su zasluzili svaku kritiku.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
To je to. Da ne treba hvaliti ovo danas mozda? Da nisu ovi igraci mozda osvojili 3-4 trofeja pa da im sad presutimo sto su danas ispustili titulu prvaka i popisali se po hiljadama navijaca?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:13 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:09 pm
Morzhy je napisao/la:Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Isli smo mi na qrac a ne na bod. Ljudi nas rastelovali i trebali pobjediti. Sramotna igra.
Pa to i kažem, nego neko napisa kako smo išli na bod i ostvarili cilj, zato sam se upalio.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:15 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:11 pm
Hvala ti što nam objasni da je bolje biti drugi nego prvi :zid:
Lars, misli sta hoces i kako hoces,ali treba biti objektiva, a ne ziviti u iluziji. Volio bi ja da uzmemo titulu, ali brate ali ti zato DEBAKL ide, zivi bili pa vidjeli..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:16 pm

dukela je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:10 pm
Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:07 pm
Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Zato sad oni znaju da će uzet bod na Koešvu i gotovo titula je tu. Po mom mišljenju Slavko ako ne osvoji titulu treba da ide s klupe. Koliko će uzet bodova i kako nas ne zanima.
Ako budu ovako šetali uzet će karinu na Koševu, a ne bod. Ovi gore će poginuti da te zajebu za titulu
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:18 pm

Od onakvog sjaja prošle subote, do ovog. Neću da širim negativu, ali moram se istresti. Osjećam se pojebano i popišano. Još uvijek ne mogu da shvatim da nismo pobijedili. Eto, toliko sam bio ubjeđen da nema šanse da ćemo prokockati ovo. Ne razumijem šta je u glavama igrača. Je li fakat toliki problem da ne shvataju da smo danas mogli završiti 95% posla za titulu. Ne znam jesmo li uopšte uputili šut u okvir gola u drugom poluvremenu... Ovo danas je velika sramota. Bruka! Vidim neki pišu da ćemo dobiti kone. Sa ovom igrom nećemo sigurno. Ovi igrači nemaju muda! Bezveze se krivi i Petrović. Čovjek nema igrače. Velika čistka će ovdje trebati, osvojili titulu ili ne. Vidjeli smo i danas zašto Boccaccini nije dobijao veću minutažu. Što se tiče stopera ne zna se koji je gori, realno. Bekovi ništa bolji. Ovaj Stojanović bi bio dobra rezerva u Olimpiku. Stanić danas ništa bolji od Stojanovića. Niko me ne može ubijediti da Dino Hasanović ne bi odigrao 5 puta bolje od Markovića i Blagojevića danas. Zakarić naograisao. Ovaj posao koji on radi ili bolje rečeno ne radi bi bolje odradili mi sa foruma. Koliko smo svršavali kad je potpisao... On ne zaslužuje da nosi dres Želje. Lendrić odsječen, kao i Bekrić i pored postignutog gola. Da se zahvalim Miroslavu Stevanoviću. Danas nije bio ni blizu svog nivoa, ali je jedini koji se borio i koji je želio pobjedu. Naravno, uz Vedrana Kjosevskog. Moj Veca ti da imaš normalne igrače i odbranu... Danas smo vidjeli koliko nama znači Zajko Zeba. Bukvalno, on nam je pola ekipe.

Nadam se da igrači čitaju forum.
Treba da vas bude stid ovih hiljadu bolesnika koji su došli da gledaju ovu bruku. Treba da vas bude stid ovih svih legendi koji su vas pratili i podržali i ovog što ste danas priredili. Ne volim da pljujem i da širim negativu, ali danas sam razočaran i rekao bih mnogo toga. Zar nije bilo motiva da igrate danas? Danas smo mogli da proslavimo titulu, a ovako ćemo još puno živaca da izgubimo. A vas Bogičeviću, Blagojeviću, Zakariću i ostali boli ona stvar.
Ne znam kako ste imali obraza otići pred navijače, ako uopšte jeste. Kako su mogli doći podignute glave i pogledati ljude u oči.
Nas ne zanima kako, ali mi titulu hoćemo na Grbavici. Propišajte krv, ali na derbiju morate pobjediti. Kad ste nam danas mogli ovo prirediti, ima da nas usrećite i vratite nam izgubljene živce.
Samo donesite titulu i jebite se svi iz Želje. Manekeni pičkasti!
A ovi koji prigovore Petroviću imaju problem s mozgom. Eto toliko. Ima sigurno i njegove krivice, ali nemamo pravo ništa da mu kažemo, jer nas je vrati iz mrtvih.
Oni će večeras mirno spavati, mi nećemo.
Igrači su prolazni, a Željo i Manijaci su vječni!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:18 pm

cikazubo je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:04 pm
I svaka cast Krupi na postenju i karakteru u ovoj ligi 6. Jedan su od rijetkih svijetlih momenata u ovoj qrcevoj ligi..
Definitivno kapa dole za poštenje koje su im svi osporavali prije lige 6, nadam se da će se dugo zadržati u premijer ligi, klub sa jasnim planom i filozofijom za razliku od ostalih iz sredine tabele pa i vrha..
Otkrovljenje naseg ligaskog fudbala i rijetko vidjen posten klub na nasim prostorima. Mogli su ljudi zaraditi koliko i od evrope da su kao vecina klubova na ovim prostorima.. Kapa dole..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:19 pm

Grozno do bola, svi grozni pa i Miro i Veca, veća želja za pobjedom je na rekreaciji
dvije najvažnije pozicije u svakom timu nama drže Blagojević i Marković, neznam do kojeg je ali u kombinaciji su grozni a možda i obojica nevaljaju, najpotrebnija pojačanja
Titula u redu ako osvojimo ali što kaže @iggy2377 ne treba "bježati" od evropske lige, za nas navijače bolje, vjerovatno igramo najmanje dvije tekme, dok u LŠ 99% jednu

Zaboravih, MANIJACI daleko ispred svih najnajbolji

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija