Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:48 pm

Nakon promasaja onog levata u 90oj minuti, titula je nasa!
Samo malo pameti treba kod igraca, nije dovoljno istrcati na teren!
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:49 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:42 pm
Blagojevica se trebamo rijesiti. On ima magiju u nogama, ali oscilira previse. Nikada nisam vidio igraca koji ima toliko psiholoskih padova i genijalnih pokusaja u 90 minuta. Igrac koji oscilira uzasno.
Najlakše se riješiti igrača al kad imaš adekvatnu zamjenu. A mi to sigurno nemamo jer boljeg od Blagojevića iz ove lige nema. Ne vidim razlog da ga se riješava.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:49 pm

igla je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:45 pm
Mislim, nije zabranjeno premirat Radnika sljedece kolo.
Najsigurnije jer kod naših 11 lelemudana nikad ne znaš šta i kako ce biti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:50 pm

Bili su nam najbolji na svijetu proslo kolo. Bekric nam je bio veci od Modrica, Stanic bolji od Marcela i tako. Znam ja nas, hebo ti nas. Ima jos dva kola i ako se ne sjecate mi smo prvi jos uvijek. Nemojte siriti negativnu energiju bespotrebno.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:51 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:32 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:26 pm
arelinho je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:18 pm

On po meni ne osjeti grb nešto puno već je pravi igrač i profesionalac. On zna da je njemu ovo posao i gdje god igrao zna da mora davati svaku utakmicu 100%. On može komotno igrati u nekom slabijem timu iz Serie A ili u Bunder ligi. Čovjek zna da mu je dolazak na utakmicu radno vrijeme i da zbog toga prima platu. Zato će on uvijek imati šansu da zaigra u boljem timu dok će nekima biti Željin dres maksimalan domet u karijeri. Zato je on igrao u Sevilli.
Pogrešno, od riječi do riječi. :)

Kraći odgovor: Čovjek ne igra za platu.

Duži odgovor: U sportu, a i u mnogim drugim životnim poljima i zanimanjima (umjetnost, nauka, i slično) kad počneš da igraš (radiš to) za pare, za platu - nikad ništa od tebe. Čovjek igra za sebe, za tim, za sport. Da napreduje, da ostvari dobar rezultat, da se progura u reprezentaciju, napravi neki transfer, napravi nešto u životu. Ne igra za pare, do sada je zaradio dovoljno da se nikad više ne mora baviti fudbalom, ne fudbalom nego bilo čim u životu.
Kako to da ne igra za pare a do sad zaradio dovoljno da se ne mora više baviti bilo cim u zivotu.
Tako što su pare posljedica, a nikako nisu i ne smiju biti uzrok/razlog zašto igra.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:52 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:50 pm
Bili su nam najbolji na svijetu proslo kolo. Bekric nam je bio veci od Modrica, Stanic bolji od Marcela i tako. Znam ja nas, hebo ti nas. Ima jos dva kola i ako se ne sjecate mi smo prvi jos uvijek. Nemojte siriti negativnu energiju bespotrebno.
:palacgore:
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:53 pm

Nemogu jos da se ohladim, ali i dalje isto mislim,bolje biti drugi i imati minimum tri utakmice u europa ligi nego biti prvi,LJUDI RAZGULIT CE NAS KO GOD DA DODZE AKO BUDEMO PRVI.
plus sto nam minimalno cetvorica odlaze..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:54 pm

Cuj premirati Radnika iduce kolo a ovo danas nisi zavrsio :roll:
Budale ginu za ideale
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:55 pm

Po koji put se nakon gola zatvaramo i primamo gol ? Pa koji je razlog tome jbt ?
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:56 pm

iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:53 pm
Nemogu jos da se ohladim, ali i dalje isto mislim,bolje biti drugi i imati minimum tri utakmice u europa ligi nego biti prvi,LJUDI RAZGULIT CE NAS KO GOD DA DODZE AKO BUDEMO PRVI.
plus sto nam minimalno cetvorica odlaze..
Odakle ti da ćemo igrati minimum tri utakmice u el?
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:56 pm

Kod naših navijača je problem što nemaju svoj stav. Bekrić do neki dan bio levat, debeo, nije u formi, a onda odjednom u formi, svi ga hvale. Isto tako Marković, zabije gol, legenda, sljedeću bude loš odmah ga otjerat. Gdje to ima ? Nikad kluba od nas kad svako treće kolo tjeraš drugog igrača-...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:58 pm

MrkiMedo je napisao/la:Bili su nam najbolji na svijetu proslo kolo. Bekric nam je bio veci od Modrica, Stanic bolji od Marcela i tako. Znam ja nas, hebo ti nas. Ima jos dva kola i ako se ne sjecate mi smo prvi jos uvijek. Nemojte siriti negativnu energiju bespotrebno.
Proslo kolo su ostavili kosti na terenu i poginuli za svaku loptu i pobijedili ekipu koja je u najmanju ruku bara-bara s nama.

Danas su odigrali za k.urac, bezvoljno, bezidejno.. Izostala je i igra i borba i zalaganje, na kraju smo zasluzili poraz.

E pa druze, hvalili smo kad zasluze, a za ovo danas su zasluzili svaku kritiku.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:58 pm

gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:51 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:32 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:26 pm


Pogrešno, od riječi do riječi. :)

Kraći odgovor: Čovjek ne igra za platu.

Duži odgovor: U sportu, a i u mnogim drugim životnim poljima i zanimanjima (umjetnost, nauka, i slično) kad počneš da igraš (radiš to) za pare, za platu - nikad ništa od tebe. Čovjek igra za sebe, za tim, za sport. Da napreduje, da ostvari dobar rezultat, da se progura u reprezentaciju, napravi neki transfer, napravi nešto u životu. Ne igra za pare, do sada je zaradio dovoljno da se nikad više ne mora baviti fudbalom, ne fudbalom nego bilo čim u životu.
Kako to da ne igra za pare a do sad zaradio dovoljno da se ne mora više baviti bilo cim u zivotu.
Tako što su pare posljedica, a nikako nisu i ne smiju biti uzrok/razlog zašto igra.
Utopija je davno sahranjena,a mislio sam i da utopista više nema...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:58 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:40 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:26 pm
arelinho je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:18 pm
On po meni ne osjeti grb nešto puno već je pravi igrač i profesionalac. On zna da je njemu ovo posao i gdje god igrao zna da mora davati svaku utakmicu 100%. On može komotno igrati u nekom slabijem timu iz Serie A ili u Bunder ligi. Čovjek zna da mu je dolazak na utakmicu radno vrijeme i da zbog toga prima platu. Zato će on uvijek imati šansu da zaigra u boljem timu dok će nekima biti Željin dres maksimalan domet u karijeri. Zato je on igrao u Sevilli.
Pogrešno, od riječi do riječi. :)

Kraći odgovor: Čovjek ne igra za platu.

Duži odgovor: U sportu, a i u mnogim drugim životnim poljima i zanimanjima (umjetnost, nauka, i slično) kad počneš da igraš (radiš to) za pare, za platu - nikad ništa od tebe. Čovjek igra za sebe, za tim, za sport. Da napreduje, da ostvari dobar rezultat, da se progura u reprezentaciju, napravi neki transfer, napravi nešto u životu. Ne igra za pare, do sada je zaradio dovoljno da se nikad više ne mora baviti fudbalom, ne fudbalom nego bilo čim u životu.
Ti ako mislis da ovo sto radi Stevanovic nije definicija rijeci "profesionalac",onda ne znas sta ta rijec znaci.On igra za pare,za svoj posao i tako igra 99,9% igraca u svijetu.O nekoj ljubavi prema grbu i nekom klubu se moze pricati samo kad si:1.Tu ponikao 2.Ostvaris neku posebnu vezu kad igras 8-9-10 god za isti klub.Sve ostalo je uvlacenje navijacima sa izjavama tipa da se voli klub bla ,bla,bla.
Pojam 'profesionalca' u sportu je stvoren pojavom 'modernog sporta' (čitaj komercijalnog, odnosno komercijaliziranog). Naravno, moje 'pogrešno, od riječi do riječi' je šala i pretjerivane, to je momak kojeg sam citirao i shvatio što zaključujem na osnovu njegovog odgovora meni. A naravno da 99.9% igrača u svijetu ne igra za pare, to što za to dobivaju pare je sasvim drugo. Bliže je brojci od 9.99% nego 99.9%. ;)
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:59 pm

Danasnja igra je bila sramotna i kraj price. Izaci na bod igrati, ma sramite se. Bilo bi me stid onolikog svijeta sto je prevalio toliki put da gleda kako najtrofejniji klub igra pickasto, na bod.
1987
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:00 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:58 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:51 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:32 pm


Kako to da ne igra za pare a do sad zaradio dovoljno da se ne mora više baviti bilo cim u zivotu.
Tako što su pare posljedica, a nikako nisu i ne smiju biti uzrok/razlog zašto igra.
Utopija je davno sahranjena,a mislio sam i da utopista više nema...
:palacgore:
Nemamo šta dalje pričati onda.. ja ne poznajem nikoga ko se počeo baviti sportom da zaradi pare, znaš li ti?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:00 pm

S obzirom na prikazano rezultatom mozemo biti prezadovoljni. I dalje smo prvi i jedini koji sami odlucujemo o svojoj sudbini. Igra sramotna. Osim Vedrana i donekle Tuceta svi odigrali kao najvece pickurine. Protiv Zrinjskog odigrali mangupski a danas ko kakve kujice. Liga je bas kita kad smo mi ovakvi na njenom celu. Manijacima svaka cast i na brojnosti i ns navijanju. Ostalo za zaborava.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:00 pm

Koje crne kalkulacije i igra na x? Ljudi nas rasuli k'o rizu sa kontrama i polukontrama, jer smk ostavljali ogroman prostor pokusavajuci dati drugi gol. Nismo ba slijepi!


Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:02 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:56 pm
iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:53 pm
Nemogu jos da se ohladim, ali i dalje isto mislim,bolje biti drugi i imati minimum tri utakmice u europa ligi nego biti prvi,LJUDI RAZGULIT CE NAS KO GOD DA DODZE AKO BUDEMO PRVI.
plus sto nam minimalno cetvorica odlaze..
Odakle ti da ćemo igrati minimum tri utakmice u el?
Raja ima previsoka ocekivanja od Zelje nakon sto smo izbacili Ferenca, a imali smo srece. Ne umanjujem tu uopste nasu pobjedu, momci su se lavovski borili i zasluzili su je apsolutno, ali to ne znaci da smo taj level da bi bili apsolutni favoriti protiv ekipa kao sto su Ferenc. Ne treba skidati gace, normalno. Uvijek je bolje igrati LP nego EL, iz mnogo razloga.

Bgm Krupa nas zajeba, vratise se oni i protiv Zrinjskog u drugom poluvremenu, evo skoro identican scenario. Nasi su morali pobijediti. Za derbi ne znam kako cemo i sta cemo, treba izganjati taj iks, znam samo da cu jos sijedih dobiti do kraja sezone :D
Prema naprijed nismo nista pruzili, a defanziva katastrofa, pomjeranje odbrane i veznog reda nije postojalo, radili su igraci Krupe sta su htjeli u drugom poluvremenu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:03 pm

voltron30 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:00 pm
Koje crne kalkulacije i igra na x? Ljudi nas rasuli k'o rizu sa kontrama i polukontrama, jer smk ostavljali ogroman prostor pokusavajuci dati drugi gol. Nismo ba slijepi!


Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
Bravo. Jest, inače se uvodi drugi napadač umjesto (zadnjeg) veznog kad se ide čuvati rezultat.. pretpostavljam da je rezon bio da više dobivamo ako zabijemo nego što gubimo čak i ako ga primimo - što je meni bilo razumno i dovoljan razlog da se proba krenuti na 'sve ili ništa'.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija