Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:59 pm

Nasa liga je skracenjen dobila kvalitet, dobila na zanimljivosti gdje se do zadnjeg kola nece znati ko je prvak, ili kolo prije kraja, imas tri ekipe koje se bore za titulu. Jos tri za izlazak u evropu.
Opstanak je isto tako neizvjestan. Sto se toga tice, definitivno smo najzanimljivija liga regiona.
Ovaj sistem jos kada se uradi nadogradnja infrastrukture, kada budemo imali stadione i jake omladinske skole i davali sansu toj djeci, jer je nase dijete napravilo sto je samo Modric iz Hrvatske - postalo planetarna zvijezda. Edin Dzeko da, da. Ljudina. Igracina!
Jos kada tu budu Velez, Borac, pa zasto ne i Jedinstvo, Leotar ako stanu gradovi iza njih, imat cemo dodatni kvalitet, i taj kvalitet ti podize rejting lige a samim tim imas i vece sanse za prolaz u evropi.
Uzmite za primjer Zelju, stadion se radi, reforme u klubu vode klub u svim segmentima naprijed. Imamo trenera, kojem treba prikljuciti opet ponavljam Adzema minimalno uz Mulaosmanovica, uvoditi juniore polako, skupljati sto je mlado i sto valja i ici korak po korak.
Zeljo moze doci na nivo Maribora sigurno a da bi to dosao nije rjesenje HO-RUK sistem koji je pokusao i nije uspio, rjesenje je korak po korak, poslovanje po zakonu, stabilnost, izbaciti truhle jabuke i organizacija omladinske skole. Skauting se mora unaprijediti.
Pa ljudi mi imamo izvanrednu posjetu od nas samo Zvezda ima veci prosjek.
Sto se tice Ordagic/Tomic, imali smo sansu pod Odovicem dovesti Ordagu ali nismo zeljeli/uspjeli/htjeli, a misljenja sam da bi nam bolje dosao od Tomica ali o tome ima ko da brine.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 2:59 pm

Ordagic nema ugovor sa slobodom ima dogovor da može otići kad god dobije zadovoljavajuću ponudu. On je pristao igrati za mizeran novac i oprostiti dug ali mu klub neće praviti nikakve zapreke pri transferu. Za dobru platu došao bi on sigurno iako je svima prioritet da ide vani.
 
Blackadder
Postovi: 38
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:00 pm

Na noge se forum diže, utakmica sve je bliže
Polako se dižu strasti, danas Krupa mora pasti
Skupio se forum cijeli, da sa Željom se veseli
Sastali se pa u grupi, svi krenuli prema Krupi.

Znaju stari navijači, šta nam tekma ova znači
Razmijenili riječ-dvije, malo plave historije
Sluša raja sa svih strana, @Modela i @gavrana
Što sanjaju stare snove, vitezove Ribarove.

@Boccaccio se na sve smije, svoje mišljenje ne krije
Da od Švabine ekipe, nikad bolja igrala nije
@Storm se sjeti starih dana, plave noći – Zubandana
Svi digoše u vis čaše, za titulu i plave naše.

Mlađa raja mudro šuti, zanima ih priča stara
Al´ sretni su što su dio, vremena Sir Amara
Vjeruju oni u Slavka i njegovu plavu četu
I da ćemo svi zajedno biti najsretniji na svijetu.

Dolini je titula sve bliže, plava armija se diže
Prvo Krupu sad dobiti, pa pred pitarima proslaviti
Zato danas igraj za nas, pjevaćemo ti svi u glas
Jer sve što imamo si ti, Željo naša ljubavi.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:01 pm

Brkoo je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:40 pm
Ja da se nesto pitam prije bih doveo u paketu iz Cukarickog Ozegovica i Srnica nego Tomica i nekog prosjecnog napadaca poput Obradovica. Jos uz njih dvojcu(Ozegovica i Srnica) platiti obestecenje za Redzica i Vukotica i onda si doveo 4 beton pojacanja za ovu ligu, ne prinove, nego pojacanja..

Samo da je dobiti Krupu.. :11: :zeljeznicar1:
Dodaj još Leonarda, Đurđevića, i Kangu i biće taman zjednačena vrijednost s Obradovićem i Tomićem..
Prijatelju zar ti stvarno nas vidiš kao klub koji je interesantan Ožegoviću koji realno može birati u koju će ligu, ne doslovno, ali sad može hladno u Belgiju, Rusiju, Tursku i slične lige, mogao je i ranije al poletio za parama u Kinu. Rezonujte malo stvari i budite realni.
Porediti HNL i JSL sa našom PL je takođe nemoguće i smiješno. Zašto su njihovi igrači vrijedniji, pa vrlo jednostavno izbrojte koliko puta su klubovi u te dvije lige igrali grupne faze, koliko puta su omladinske reprezentacije učestvovale i osvajale evropska i svjetska prvenstva, koliko su puta njihove A reprezentacije nastupale na prvenstima, koliko igrača koji su ponikli u tim ligama igra sada važnu ulogu u tim reprezentacijama, onda dalje koliko su plaćeni ti isti igrači, kakve kampove ti klubovi imaju već 15-20 godina itd itd.. Neuporedivo s nama u svakom mogućem pogledu. U igrača se mora ulagati da bi se za njega tražilo, kad ti imaš igrača u prvoj ekipi koji ima 20 godina, koji je već odigrao 4-5 velikih reprezentativnih prvenstava u omladincima, koji ima utakmice lige prvaka u nogama, koji je potencijalni A reprezentativac, logično je da možeš tražit cifru i da ćeš je i dobit, a ne možeš ti igrača koji je odrasto na terenu 80x50m sa fuj plastikom, bez plate, bez klupskih i reprezentativnih rezultata prodavati za milione, nervira me što se svaljuje na Zubana a čovjek nas je izvadio s tim transferima, nikad više ne bi uzeli..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet maj 12, 2017 3:06 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:03 pm

 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:06 pm

Blackadder je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:00 pm
Na noge se forum diže, utakmica sve je bliže
Polako se dižu strasti, danas Krupa mora pasti
Skupio se forum cijeli, da sa Željom se veseli
Sastali se pa u grupi, svi krenuli prema Krupi.

Znaju stari navijači, šta nam tekma ova znači
Razmijenili riječ-dvije, malo plave historije
Sluša raja sa svih strana, @Modela i @gavrana
Što sanjaju stare snove, vitezove Ribarove.

@Boccaccio se na sve smije, svoje mišljenje ne krije
Da od Švabine ekipe, nikad bolja igrala nije
@Storm se sjeti starih dana, plave noći – Zubandana
Svi digoše u vis čaše, za titulu i plave naše.

Mlađa raja mudro šuti, zanima ih priča stara
Al´ sretni su što su dio, vremena Sir Amara
Vjeruju oni u Slavka i njegovu plavu četu
I da ćemo svi zajedno biti najsretniji na svijetu.

Dolini je titula sve bliže, plava armija se diže
Prvo Krupu sad dobiti, pa pred pitarima proslaviti
Zato danas igraj za nas, pjevaćemo ti svi u glas
Jer sve što imamo si ti, Željo naša ljubavi.
:titula: :titula: :titula: :titula: :titula:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:06 pm

Blackadder je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:00 pm
Na noge se forum diže, utakmica sve je bliže
Polako se dižu strasti, danas Krupa mora pasti
Skupio se forum cijeli, da sa Željom se veseli
Sastali se pa u grupi, svi krenuli prema Krupi.

Znaju stari navijači, šta nam tekma ova znači
Razmijenili riječ-dvije, malo plave historije
Sluša raja sa svih strana, @Modela i @gavrana
Što sanjaju stare snove, vitezove Ribarove.

@Boccaccio se na sve smije, svoje mišljenje ne krije
Da od Švabine ekipe, nikad bolja igrala nije
@Storm se sjeti starih dana, plave noći – Zubandana
Svi digoše u vis čaše, za titulu i plave naše.

Mlađa raja mudro šuti, zanima ih priča stara
Al´ sretni su što su dio, vremena Sir Amara
Vjeruju oni u Slavka i njegovu plavu četu
I da ćemo svi zajedno biti najsretniji na svijetu.

Dolini je titula sve bliže, plava armija se diže
Prvo Krupu sad dobiti, pa pred pitarima proslaviti
Zato danas igraj za nas, pjevaćemo ti svi u glas
Jer sve što imamo si ti, Željo naša ljubavi.
KRaaaaaaaaaaljuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:07 pm

Aka Serbian Hulk :ganja: more komforno što se mene tiče
a tu imamo i onog tipa iz Vojvodine što ga je naš bivši insider svih insidera ovdje(zaboravio sam mu ime) prizivao
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:08 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:07 pm
Aka Serbian Hulk :ganja: more komforno što se mene tiče
a tu imamo i onog tipa iz Vojvodine što ga je naš bivši insider svih insidera ovdje(zaboravio sam mu ime) prizivao
Ovo ti je ozegovic za siromasne aka nas :lol:

da nije trujic aka naš beganović
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:10 pm

Ja bih Sesara najviše volio :kafa: :zeljeznicar1:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:11 pm

Prije bih iz Zrinjskog vratio Jamaka, nego Tomica. Prica kako smo Zebi halalili gol je skroz bezveze, jer mu nikad nisam ni zahatario. Ko jeste njegov problem. Zebe je tada pokazao da je pravi profesionalac, a i danas je.

Ordagic? Ako smo ga mogli dovesti, a nismo, pogrijesili smo.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:12 pm

Polahko postajemo klub u kojem bi svaki igrac iz BiH igrao, jer je najlakse otici u inostranstvo promocijom u Evropi. To su omogucili ovi ljudi u klubu svojim predanim radom i samo tako treba nastaviti. Jos tu ima dosta posla da se uradi, prije svega teren za trening, sto ce dodatno popraviti i rad omladinskog pogona, siguran sam da u klubu razmisljaju u tom pravcu. Petrovic kad "trazi" igrace to nisu njegove prve ili druge opcije, prije svega zbog nemogucnosti placanja tih igraca, ali ako se pametno bude radilo i to je moguce. Prije svega treba uciniti sve da Miro ostane, jer samim tim se pokazuje da igrac ne trci samo da ode vani sto prije (menadzeri su problem tu najveci). Na taj nacin se i pravi tim za neki veci iskorak. Ordagic bi sigurno bio pojacanje i bilo bi odlicno kada bi ga uspjeli dovesti. Na nama je da damo podrsku na sve nacine, pocevsi od clanstva prije svega. Sljedeca stanica je Krupa i idemo po titulu svi zajedno :zeljeznicar1:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:13 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:08 pm
Simply Blue je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:07 pm
Aka Serbian Hulk :ganja: more komforno što se mene tiče
a tu imamo i onog tipa iz Vojvodine što ga je naš bivši insider svih insidera ovdje(zaboravio sam mu ime) prizivao
Ovo ti je ozegovic za siromasne aka nas :lol:

da nije trujic aka naš beganović
Jeste Trujić, njemu znam ime..samo insidera sam zaboravio :D ..a i Mudrinski kao i Ozegović došao u Zvezdu dok je Prosinečki bio tu...šta je tad igrača prodefilovalo kroz Zvezdu, mi smo mala maca za njih..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:14 pm

Tavas1921 je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:12 pm
Polahko postajemo klub u kojem bi svaki igrac iz BiH igrao, jer je najlakse otici u inostranstvo promocijom u Evropi. To su omogucili ovi ljudi u klubu svojim predanim radom i samo tako treba nastaviti. Jos tu ima dosta posla da se uradi, prije svega teren za trening, sto ce dodatno popraviti i rad omladinskog pogona, siguran sam da u klubu razmisljaju u tom pravcu. Petrovic kad "trazi" igrace to nisu njegove prve ili druge opcije, prije svega zbog nemogucnosti placanja tih igraca, ali ako se pametno bude radilo i to je moguce. Prije svega treba uciniti sve da Miro ostane, jer samim tim se pokazuje da igrac ne trci samo da ode vani sto prije (menadzeri su problem tu najveci). Na taj nacin se i pravi tim za neki veci iskorak. Ordagic bi sigurno bio pojacanje i bilo bi odlicno kada bi ga uspjeli dovesti. Na nama je da damo podrsku na sve nacine, pocevsi od clanstva prije svega. Sljedeca stanica je Krupa i idemo po titulu svi zajedno :zeljeznicar1:
U potpunosti se slažem :) :zeljeznicar1: :titula:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:16 pm

avlami97 je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:11 pm
Prije bih iz Zrinjskog vratio Jamaka, nego Tomica. Prica kako smo Zebi halalili gol je skroz bezveze, jer mu nikad nisam ni zahatario. Ko jeste njegov problem. Zebe je tada pokazao da je pravi profesionalac, a i danas je.

Ordagic? Ako smo ga mogli dovesti, a nismo, pogrijesili smo.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ja sam Zebi zamjerio onaj gol. I onu trku protiv nas. I svi znaju da ga nikad nisam gotivio. Ali sam mu sve halalio i porastao mi je u očima nakon utakmice sa Zrinjskim. Kada je uzeo Slavku i Fatu i odveo ih pred Jug.
21 10 4

Petrović Slavko
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:20 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet maj 12, 2017 3:13 pm

Jeste Trujić, njemu znam ime..samo insidera sam zaboravio :D ..a i Mudrinski kao i Ozegović došao u Zvezdu dok je Prosinečki bio tu...šta je tad igrača prodefilovalo kroz Zvezdu, mi smo mala maca za njih..
Nije to niko ovdje spominjao za Trujica ja mislim, a baca mi frajko na Beganovica :lol:

Naletite na temu:

viewtopic.php?f=51&t=450

mećite prijedloge, ovdje nek se o Krupi piše :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:21 pm

mi hvalimo mirinu profesionalnost, a htjeli bi da neko povuče ručnu protiv nas jer je željovac. e neće ići :D
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:27 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:37 pm
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:27 pm
vrbanjusa je napisao/la:Pa pogledajte gdje igraju ti igrači koji odu iz HR i Sr a gdje naši. I koliko se zadrže njihovi fudbaleri u tim klubovima a koliko naši.

Jedino sam mišljenja da se za Amira trebalo više para uzeti. Ali jbg menadžer navalio da ide...
Višća među najboljima u turskoj, ara među top strijelcima u hnl, gojak prvoj postavi dinama, amir i riki haraju u konyi
Turska i Hrvatska. Sve si rekao. Igrači iz HR i SR igraju u Realu, Liverpoolu, Laziu itd, itd...
Hrvatski klubovi i klubovi iz Srbije su dosta ispred nas. Oni redovno igraju Champions Ligu i Evro Ligu. Tako da je smijesno i porediti. Kad mi budemo igrali EL, onda se mozemo i nadati vecim transferima. Meni je samo neobicno za transfer Memije jer je presao u tim koji igra u drugoj Danskoj ligi i bori se za opstanak. Danska liga je recimo na istom nivou sa Hrvatskom. Imaju tri tima koji igraju Champions ili EL isto kao sto Hrvatska ima. A Memija je presao u njihovu drugu ligu. Znaci niko neocekuje da predje u Dinamo ili Kopenhagen, al da je neki prosjecan tim u prvoj ligi.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:32 pm

igla je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:53 pm
Nije Husarin.
Jedno vrijeme mu je pisalo da nije niko, pa mu je onda bilo da je ona agencija od onog majmuna i sada opet niko.
Hajd ga sad znaj. On bi mogao zamijeniti Zebu i Bekrica, a sigurno bi mogli nesto dogovorti. Staviti klauzul, dati ga Zubanu u ruke i iskoristiti ga maksimalno
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u pet maj 12, 2017 3:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2017 3:32 pm

LeBlue je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:37 pm
BabOsim je napisao/la:
pet maj 12, 2017 2:27 pm
Višća među najboljima u turskoj, ara među top strijelcima u hnl, gojak prvoj postavi dinama, amir i riki haraju u konyi
Turska i Hrvatska. Sve si rekao. Igrači iz HR i SR igraju u Realu, Liverpoolu, Laziu itd, itd...
Hrvatski klubovi i klubovi iz Srbije su dosta ispred nas. Oni redovno igraju Champions Ligu i Evro Ligu. Tako da je smijesno i porediti. Kad mi budemo igrali EL, onda se mozemo i nadati vecim transferima. Meni je samo neobicno za transfer Memije jer je presao u tim koji igra u drugoj Danskoj ligi i bori se za opstanak. Danska liga je recimo na istom nivou sa Hrvatskom. Imaju tri tima koji igraju Champions ili EL isto kao sto Hrvatska ima. A Memija je presao u njihovu drugu ligu. Znaci niko neocekuje da predje u Dinamo ili Kopenhagen, al da je neki prosjecan tim u prvoj ligi.
Ali poenta je da su ti igrači više nego dovoljno kvalitetni za ligu 5, samo ih nema niko da uputi tamo. Da smo bar uzeli neku cifru za njih trojicu ne bih žalio, ali 1,3M za njih je tužno i niko me nemože ubijediti da je to zbog kvaliteta lige.. Pitari su prodali Cimirota za 1,4M pogubu slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 248 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija