Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 12:49 am

AdisSaca je napisao/la:
ned apr 16, 2017 12:14 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 16, 2017 12:09 am
Blagi je ja msm s Amirom davao najbolje partije. Poslije Amirovog odlaska jos je bio u zaletu i odigrao dobro, ali ovu sezonu nije to to. Treba i njemu neko s kim moze, neko ko ce raditi nesto prema naprijed.
Ubjedjen sam da bi on s boljim veznjakom bio isto kao onda kad je vazio za najboljeg veznjaka lige.
Zanimljivo je to da je dok je igrao sa Zahirovićem bio najbolji veznjak lige.
Zanimljivo ili ne. On i Ugljesa su dvije obicne karine. A znas zasto. Zato sto za 90 minuta nisu u stanju da otvore prostor, igra bez lopte kod ta dva covjeka ne postoji. U formaciji i nacinu igre koje je igralo Sarajevo,kad ti 2 cuvaju Lendrica, kad su ti krila duboko po strani rasirila, kad ti Zebu markiraju, nedospustivo je da njih dvojica nista ne rade. Nema ih da pomognu, nema ih da otvore, nema ih da povuku, ako je njihov posao, da svaku loptu koji su dobili vracaju nazad, ili salju sa jedne na drugu stranu, bez ikakvog konkretnog ucinka. Nasa svaka akcija je stala ili zapela jer smo imali 2 igraca manje na terenu, plus 3 kad je crveni karton dobio. Markovic je jedini igrac na sredini koji igra bez lopte, i koji otvara i pravi pometnju. Ganja u dezanzivi i ne staje u ofanzivi. Ne trbaju nama Ordagici i picke matereine. Nama treba jedan jedini covjek a on se zove Tomislav Tomic
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 12:53 am

Nego šta bi ono na kraju, pomocnik svira faul na miri, kod šesnaesterca, ćelavac svira kraj mater ebo
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 789
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 12:54 am

Treba dovesti Nyemu kakav je on kod nas bio u mandatu Osima i dovesti npr Ordagica Celo tanak odavno vec Ugljesa karina na ljeto noga i jos jednom bravo za navijace a onom sudiji ***** najmilije.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 12:55 am

Ćelo se pogubio molio Boga samo da završi a i mi :lol:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:01 am

Dobar je Blagoje, al' ne može realno stiže ga umor jbg. Igra na najzajebanijoj poziciji u timu, plus još haman nije imao odmora od početka proljetnog dijela prvenstva. Tačno se u drugom poluvremenu večeras vidjelo kada je on prestao ići naprijed i osvajati prostor da smo tako i mi pali. Vidiš u drugom poluvremenu da se on i Uglješa dodaju sa našim stoperima.

A još veći problem od toga je to što kad on stane nema ko drugi da povuče na toj poziciji, Uglješa isto k'o da za kifle igra, tako se bori i takva mu je zainteresovanost u većini utakmica, dok Marković nije taj tip igrača koji će povući loptu i napraviti prostor. Darko je onako isto osica, ima ga svugdje, prvom do sebe dodaje al' zato kad je lopta kod njega mahom nemaš brige da će je zijaniti i otvoriti kontru protivniku.

Edit: Koliko god sam ljetos zagovarao Ugija kao Blagojevićevu zamjenu, sada sam mišljenja da je Dado Sadiković bio puno bolja opcija, al' jbg lako je biti general poslije bitke...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:08 am

ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:13 am

delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:08 am
ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
Nemaju kuveta naši, baš ta tranzicija nam je očajna kako utakmica odmiče (tačno se vidi taj umor), u toj tranziciji loptu trebaju iznijeti Blagojević i Radinović al' to kod nas odrade Zeba ili Miro i onda automatski gubiš igrača u napadu u takvoj situaciji.

Par puta večeras Zeba se vrati haman do naših stopera po loptu, žao mi momka stvarno.

A Slavko sve priča o toj našoj fizičkoj spremi forsira iste igrače, i onda večeras vidiš početni sastav, a Marković i Zakarić na klupi. Skontao je i on da nas stiže umor, samo se nadam da nije kasno to shvatio, da nismo "pregorili" već...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:17 am

Al kad je zagrmilo, ja volim Zelju za njega sve!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:18 am

FaraonTM je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:13 am
delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:08 am
ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
Nemaju kuveta naši, baš ta tranzicija nam je očajna kako utakmica odmiče (tačno se vidi taj umor), u toj tranziciji loptu trebaju iznijeti Blagojević i Radinović al' to kod nas odrade Zeba ili Miro i onda automatski gubiš igrača u napadu u takvoj situaciji.

Par puta večeras Zeba se vrati haman do naših stopera po loptu, žao mi momka stvarno.

A Slavko sve priča o toj našoj fizičkoj spremi forsira iste igrače, i onda večeras vidiš početni sastav, a Marković i Zakarić na klupi. Skontao je i on da nas stiže umor, samo se nadam da nije kasno to shvatio, da nismo "pregorili" već...
ma i umor ali fali nam opcenito brzine i kvaliteta da bi imali kvalitetnu tranziciju....igru u tranziciji samo kontaju Miro i donekle Lendra...sa Zebom naravno...ostalima je to kvantna fizika ....nadam se samo da cemo prestati sa praksom dovodjenja ovih polovnjaka u godinama...Kerla Sinisa i tako ti igraci...daj majke ti nadji nekog mladog igraca na nekom selu ili nase dijete neko ako zna ...radije cu to da trpim nego polovnjaka Sinisu ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:25 am

Ma remont nam je svakako na ljeto, pa ce bit prostora da se dovodi. Vidjet cemo u kojem pravcu Slavko razmislja. Miro i Lendric su od ljeta bivsi, Kerli istice tih 6 mjeseci, Bocci istice posudba, kao i Musi. Bekric je sve dalje od prvih 11, s ovakvim partijama i Ugljesa je sve dalje. Vjerujem da bi u klubu voljeli prodati Vecu. Nabrojah ja nekih 8 potencijalnih odlazaka ili razilazenja, vidjet cemo sta ce biti.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:25 am

FaraonTM je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:13 am
delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:08 am
ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
Nemaju kuveta naši, baš ta tranzicija nam je očajna kako utakmica odmiče (tačno se vidi taj umor), u toj tranziciji loptu trebaju iznijeti Blagojević i Radinović al' to kod nas odrade Zeba ili Miro i onda automatski gubiš igrača u napadu u takvoj situaciji.

Par puta večeras Zeba se vrati haman do naših stopera po loptu, žao mi momka stvarno.

A Slavko sve priča o toj našoj fizičkoj spremi forsira iste igrače, i onda večeras vidiš početni sastav, a Marković i Zakarić na klupi. Skontao je i on da nas stiže umor, samo se nadam da nije kasno to shvatio, da nismo "pregorili" već...
MA nasi nisu vcrs iz kornera prebacili prvu stativu. Valjda se lopta natopila pa ne mogu je dici.
Ja ne znam samo kako da stisnemo Siroki sad u kupu i da prodjemo ako nemamo kuveta u drugom pol. a danasnja tekma je bila iscpljujuca, dodas jos nakupljeni umor. Koliko ce ih stici osvjeziti, ne znam, ali bit ce guravo pravo.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:30 am

Promjenih avatar :)
Jednostavno Stana je bar po meni večeras prekucao. Samo jedna greška, a bilo ga je i naprijed i nazad. Ko iz najboljih dana.

Čitam neke komentare i ibretom se ibretim. Kakvih sam ja sve utakmica se nagledao, a još pogotovo derbija meni je ovo večeras izgledalo ko liga prvaka :)
još su samo faliili golovi.
Realan rezultat nekih 1-1 ili 2-2. Malo jesmo bili bolji, ili preciznije kad smo mi trebali prisitnuti onaj parmak pocrveni pa pite pritisak napraviše i popraviše ukupan dojam.
Ja vjerujem kad bi mi ovako ko večeras svaki meč do kraja odigrali, uzeli bi i ligu i kup.

Kako već rekoh, fasciniran sam partijom našeg Stane. Pravi Željovac, od glave do pete. Pored njega Crnov zaista odličan, kad bi igrao na ovom nivou imao bi mjesto u prvih 11 garantovano. Veca mačka, par odličnih intervencija.
Miro valjda me navikao na odlične partnije pa sam ravnodušan na njegovu igru postao, ne čudi me više ništa.
Ne znam, za mene gori tandem u odbrani nismo odavno imali. Od sjaja do očaja. Siniša možda i najgori večeras. Konkurencija mu je Uglješa. Koliko mene nervira taj lik ne mogu opisati. Mislio sam da poslije Dade Sadikovića se ne mogu nervirati, ali ovo je još gore. Dado vrati se sve ti je oprošteno :D
Zeba tanak, trudio se, pokušavao ali vidi se da je ona povreda učinila svoje, plus očito da se preforsirao malo.
Blagi isto tako. Kao i Ivan. Jedva prolazna ocjena...
Izmjene solidne, Zakarić ovo minuta što je odigrao haman onako kako se od njega očekuje da igra stalno, Darko je bolji igrač od Uglješe dosta...Kemo solidno za početak.

Sve u svemu, kako rekoh ja sam komplet derbijem zadovoljan. Jedino još falili golovi (u mreži pitara) da bude čista desetka...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:31 am

delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:18 am
FaraonTM je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:13 am
delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:08 am
ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
Nemaju kuveta naši, baš ta tranzicija nam je očajna kako utakmica odmiče (tačno se vidi taj umor), u toj tranziciji loptu trebaju iznijeti Blagojević i Radinović al' to kod nas odrade Zeba ili Miro i onda automatski gubiš igrača u napadu u takvoj situaciji.

Par puta večeras Zeba se vrati haman do naših stopera po loptu, žao mi momka stvarno.

A Slavko sve priča o toj našoj fizičkoj spremi forsira iste igrače, i onda večeras vidiš početni sastav, a Marković i Zakarić na klupi. Skontao je i on da nas stiže umor, samo se nadam da nije kasno to shvatio, da nismo "pregorili" već...
ma i umor ali fali nam opcenito brzine i kvaliteta da bi imali kvalitetnu tranziciju....igru u tranziciji samo kontaju Miro i donekle Lendra...sa Zebom naravno...ostalima je to kvantna fizika ....nadam se samo da cemo prestati sa praksom dovodjenja ovih polovnjaka u godinama...Kerla Sinisa i tako ti igraci...daj majke ti nadji nekog mladog igraca na nekom selu ili nase dijete neko ako zna ...radije cu to da trpim nego polovnjaka Sinisu ...
Ma veznjaci su nam dizelaši općenito, mada nisu samo nama nego u čitavoj ligi. Nemaš ti ekipe koja ima dobru tranziciju i koja može kontinuirano praviti presing, pa bar eto 10 minuta da odigraš presing. Zato i jesmo kanta za napucavanje u Europi, znaju naši igrači dati gol, znaju se i koliko toliko organizovano braniti, al' smo trkački malo je reći inferiorni u odnosu na druge lige u Europi.

Ma samo Kemu forsirati, vidio si kako momak rješava situacije bez puno razmišljanja, pa ako treba loptu preko tribine onda i ide tako bez komplikovanja. Jer što bi rek'o jedan čovjek "Ti da si pametan ne bi halfa igr'o" :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:34 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:25 am
FaraonTM je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:13 am
delinjo je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:08 am
ali najludji komentar kaze mi i kontranapade zavrsavamo na postavljeno odbranu koliko smo brzi :D :D
Nemaju kuveta naši, baš ta tranzicija nam je očajna kako utakmica odmiče (tačno se vidi taj umor), u toj tranziciji loptu trebaju iznijeti Blagojević i Radinović al' to kod nas odrade Zeba ili Miro i onda automatski gubiš igrača u napadu u takvoj situaciji.

Par puta večeras Zeba se vrati haman do naših stopera po loptu, žao mi momka stvarno.

A Slavko sve priča o toj našoj fizičkoj spremi forsira iste igrače, i onda večeras vidiš početni sastav, a Marković i Zakarić na klupi. Skontao je i on da nas stiže umor, samo se nadam da nije kasno to shvatio, da nismo "pregorili" već...
MA nasi nisu vcrs iz kornera prebacili prvu stativu. Valjda se lopta natopila pa ne mogu je dici.
Ja ne znam samo kako da stisnemo Siroki sad u kupu i da prodjemo ako nemamo kuveta u drugom pol. a danasnja tekma je bila iscpljujuca, dodas jos nakupljeni umor. Koliko ce ih stici osvjeziti, ne znam, ali bit ce guravo pravo.
Ma da izvineš Leonaga "najebala" se lopta a ne natopila, ne igraju sa medicinkom yebote pa da ne mogu prebaciti prve stative. Kako li drugi igrači u drugim ligama izvode kornere po kiši :D

A kako ćemo sa Širokim to ptice znaju, lično sam mišljenja ako u prvom poluvremenu ne anuliramo prednost Širokog mislim da nema šanse da prođemo u finale.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:37 am

Prema podacima Fudbalskog saveza mi dosad u proljetnom dijelu sezone imamo ukupno 49.000 gledalaca u pet domacih utakmica :) skoro 10 milja u prosjeku :)
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:41 am

Timscho je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:37 am
Prema podacima Fudbalskog saveza mi dosad u proljetnom dijelu sezone imamo ukupno 49.000 gledalaca u pet domacih utakmica :) skoro 10 milja u prosjeku :)
Siroki, Zrinjski, Radnik te eventualno finale ne bi trebali ici ispod 8 u prosjeku.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:43 am

Samo da Kerli yebem mater i idem spavati.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:46 am

Nama fali vezni igrac s mozgom i pregledom igre a to nisu ni blagi ni ugljesa, a ni markovic. Od njih trojice bi mogao smudati jednog prva dva ponesto u nogama i maju a zadnji u glavi. Uspore nasu igru da ju je tesko i gledati a toliko losih pasova i izgubljenih lopti boli naprosto. Vise upotrebljivih pasova po utakmici stoperi imaju dijagonalama prema krilima nego nasa dva zadnja vezna. Celo od one kazne iz Zenice nije ni sjena igraca kakav je bio i to je nas najveci problem u gradnji napada. Mnogo smo staticni a i kad neko pokusa utrcati u prostor i otkriti se to nasa dva razigravaca nikad ne vide.
Ja se nadam da Cenan i Slavko vec traze zamjene i to u mladim snagama a ne djuturumima kakve dovodimo u zadnje vrijeme.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:46 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:41 am
Timscho je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:37 am
Prema podacima Fudbalskog saveza mi dosad u proljetnom dijelu sezone imamo ukupno 49.000 gledalaca u pet domacih utakmica :) skoro 10 milja u prosjeku :)
Siroki, Zrinjski, Radnik te eventualno finale ne bi trebali ici ispod 8 u prosjeku.
Ukupno u sezoni, prema podacima saveza, imamo nešto malo iznad 7 hiljada prosjek.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 16, 2017 1:47 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:41 am
Timscho je napisao/la:
ned apr 16, 2017 1:37 am
Prema podacima Fudbalskog saveza mi dosad u proljetnom dijelu sezone imamo ukupno 49.000 gledalaca u pet domacih utakmica :) skoro 10 milja u prosjeku :)
Siroki, Zrinjski, Radnik te eventualno finale ne bi trebali ici ispod 8 u prosjeku.
Ovo su podaci samo za PL BiH, bez utakmica u kupu.
svojim snagama na svojoj zemlji

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija