Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:47 pm

Model1964 je napisao/la:
uto apr 11, 2017 9:30 pm
Nek ne dolaze!
Nek nam daju 5% u lavoru na bilo kojoj tribini, pošteno.
Ako naši šta gore zaseru klub MORA to platiti čim se ustanovi kolicina I cijena štete.
Cist racun duga ljubav.
Ovo je za muštuluka :palacgore:

Ne dati divljacima više nikad da uđu na naš hram fudbala, mogu ga samo na slikama gledati kako raste i postaje sve ljepši i ljepši!
delinjo je napisao/la: odlicno bojkotuju...sutra ocekujem saopstenje nasih da im skroz zabrane dolazak i njihove karte proslijediti nasim navijacima....mi da napunimo nasu ljepoticu ..i to je to...a za Kosevo sebe ce zajebati mi svoj stadion mozemo napuniti bez njih,a oni svoj bez nas nikako....ok ostat ce ekipa bez podrske ali ni prvi ni zadnji put a proradit ce inat svakako...sto se mene tice sutra vec pustiti maksimalan broj karti za nase navijace da im napravimo atmosferu da se useru klepimo ih 2 razlike pa nek bojkotuju koliko hoce....ko tebe kamenom i ti njega kamenom ...sto bi brkati majstor rekao ...KRAJ PRICE ...
Bravo Roger :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:48 pm

Ali treba imati obraz kao đon pa postavljati nekakve ultimatume i lupetati o "istinskom sportskom i navijačkom nadmetanju" poslije onoga što je bilo na zadnjem derbiju na Grbavici... A onda ovo od hordi, kao vrhunac: "Sramota je na kakav se podmukao način pokušava srozati gradski derbi kao takav, možda i jedina utakmica koja vrijedi u ovoj državi." A vidim, njihovi forumaši na to sve slave i likuju. :placeodsmijeha: Ali eto, treba njih i razumjeti, odavno nije bilo razloga da se slavi i hvali uprava, pa onda može i ovo... :palacgore:

Mene samo interesuje možemo li mi, poslije ovog proglašenja bojkota, kako treba organizovati sa MUP-om da lijepo sami napunimo stadion.
FK Željezničar 1921
 
fcz1921
Postovi: 32
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:48 pm

Najace mi je kada se busaju u prsa da imaju sve i da imaju para i sta sve ostalo. A tek danas platili pola odstete od proslog derbija.

Bijednici bili i ostali, dzaba sto su se prodali kad su fukare i dalje.

Ne svidja se meni sto se unistava derbi ali drugacije ne moze jer MUP vodi politiku sta i kako ce da bude. MUP nije dao da im se da citava zdenka radi istoka jer bi onda tampon zona na istoku bila jos veca.

A ako oni misli da ce nas smjestit prije na zapad nego na jug grdno se varaju. Jer MUP ako kaze svi na jug onda ce morati tako da bude.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:49 pm

phpBB [video]
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:50 pm

dimitrijevic je napisao/la:
uto apr 11, 2017 4:23 pm
O I zdenku dati ljudima,ale ale ja te ***** Zeljeznicare ale aleee
Objasni ovo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MirsoNi
Postovi: 39
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:50 pm

Sad me interesuje pošto su se izjasnili da neće dolaziti, da li je moguće pustiti sve karte u prodaju, bez tampon zoni?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:53 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
uto apr 11, 2017 9:48 pm
Ali treba imati obraz kao đon pa postavljati nekakve ultimatume i lupetati o "istinskom sportskom i navijačkom nadmetanju" poslije onoga što je bilo na zadnjem derbiju na Grbavici... A onda ovo od hordi, kao vrhunac: "Sramota je na kakav se podmukao način pokušava srozati gradski derbi kao takav, možda i jedina utakmica koja vrijedi u ovoj državi." A vidim, njihovi forumaši na to sve slave i likuju. :placeodsmijeha: Ali eto, treba njih i razumjeti, odavno nije bilo razloga da se slavi i hvali uprava, pa onda može i ovo... :palacgore:

Mene samo interesuje možemo li mi, poslije ovog proglašenja bojkota, kako treba organizovati sa MUP-om da lijepo sami napunimo stadion.
izgleda da je opet legla "kafa" od uprave, nema druge.

a oni znaju šta su radili zadnju, znaju i šta su planirali za sad...a šutiti ne znaju pa je to došlo i do murije.
gradi željo boli te *****
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 9:58 pm

Konacno lijepa vijest ovo saopcenje hemoroidne boje od tananih board huligana. Niti jedan derbi zadnjih pet sest nisu dosli navijati nego s ciljem da ostete stadin,povrijede nekog od osoblja obezbjedjenja ili nas isprovociraju na sjeveru gadjajuci svim i svacim ne gledajuci hoce li nekoga povrijedit pa nilo to i dijete kojih je i velikom broju na sjeveru sa roditeljima a sve u cilju prekida utakmice. Ja da se pitam odavno bi im u opstinu Novo Sarajevo na dan derbija zabranio dolazak jer tu nema navijaca nego izabrana grupa polunarkotisanih i pijanih likova sa sumnjivim psiho dosijeima. Prica iliti ep o njihovom gusenju u cosku davno prezvakana i da Bog da nikad ne dosli na svetinju jer poslije zadnjeg derbija na grbavici gledajuci sta rade dobrano su me vratili u 1992.godinu i ja im to nikad halalit necu. Sutra sretno u Listici a tek onda subota i nadam se mi na svojoj Grbavici punoj ko oko .
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:01 pm

Grbavicu su palili 1992., palili su je i 2016. Jedina razlika izmedju piromana je ta, sto je druga paljevina bila u miru.

Neka im lezbaca naplacuje karte na Kosevu, ali prije toga neka uplati za paljevinu i rusenje.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:04 pm

Stvarno je nekada taj derbi nesto i znacio. To ti je kada u jednu kasabu dodje prica o kneletu i ostalim "sabanima", pa svi pocnu da nosaju tasnice, torbice, fluorescentne trenerke i lance oko vrata. Bravo idioti. Bravo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:05 pm

Neka naša uprava pusti maksimalan broj karti za naše navijače, kakve tampon zone i bakrači.

Napunimo Grbavicu po drugi put u 15 dana i tako u kasu kluba ubacimo još skoro 100 milja!!!

10 900 maraka od divljaka nam apsolutno nije potrebno, svakako bez tampon zona zarađujemo puno više od te cifre.

Edit: odlična anketa :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:06 pm

storm_raider je napisao/la:
uto apr 11, 2017 9:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 11, 2017 7:32 pm
Istočna tribina će biti otvorena za navijače znatno prije početka utakmice i navijači će biti obavezni doći ranije na istočnu tribinu. Pristup istočnoj tribini će biti onemogućen u toku i nakon dolaska gostujućih navijača.


Ovo tek sad vidjoh.. Znaci radi njih mi moramo doci jedno sat ranije..
Ma tesko je org. na Grbavici derbi iz vise razloga, ali da nije bilo divljanja ne bi bilo ni ovoliko opreza.

slika

Ovo je derbi, kakve tampon zone kakve pm.
Pricamo o drazi derbija a to se davna vremena.
Ovako ce biti patnja svaki put i uvjek ista prica. Na Kosevu je lakse, odvojene sve tribine i oni pricaju kako smo mi supci jer im damo ovo a oni nama puni ugodjaj. Na stranu to njihovo divljanje, ali nema sanse da se bolje organizuje jer bukvalno svi navijaci dolaze s jedne strane i kako to kontrolisat.
Nekad bilo, pricalo se.

Dati im 5% i cist racun duga ljubav. Nakon toga smanjiti tampon zonu. Ionako su kamere uperene prema zdenci i znace se ko god da ista napravi.
ovo je bilo dok su ovi novokomponovani navijacici gurbetcici bili enbrijoni ikada su na derbije dolazila normalna raja s lavora dok je bila normalna zajebancija medju nama i njima.dok se nisu poceli bizgovi loziti na delije i bracu drezdenovce.bilo je tada milina ici na utakmicu porodicno a sada neznas kakva je bagra krezuba u zdenci s drezddenovim salom oko vrata i u majici fk malezija ili obratno.takvi tzv bordo kurcici sjebali su derbi zajedno s onomspodobom blekicem.sada na platnu na lavoru gledati utakmicu papcici.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:07 pm

Najbolje bi bilo da su iz kluba objavili zabranu gostujućim navijačima zbog belaja na prošlom derbiju.
Još bolje što ih nema da rahat gledamo.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:09 pm

ko ih j.ebe :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:10 pm

Ja sam prije par dana napisao da im poslije zadnjeg Derbija treba zabraniti dolazak na Grbavicu.Grbavica je samo naša,Koševo je sviju nas.I moje je kao i njihovo,cak i više jer ih pola do rata nije ni znalo gdje je Sarajevo i ja cu na Koševo kad mi je kurcu cejf,nece mi Sabrina iz Visokog odredjvati kad mogu a kad ne.Ono gore je izgradjeno od para naših oceva uzetih kroz poreze.Ništa svoje nemaju i ništa nije njihovo pa cak i ime su prodali utrpanom.A nekad kad dodju pameti,prestanu paliti i rušiti dogovoriti se o svemu.Do tada eno im Blekica pa nek im šta organizuje.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:10 pm

Ja sam se nadao da ce od zadnjeg derbija na grbavici proraditi razum kod udbasa. Ali izgleda od toga nista. Sad je jasno da su to ocigledno maloumni ljudi sa odredjenim stepenom retardacije. O kakvom navijackom nadmetanju oni pricaju i o kakvim carima derbija pricaju??? Majmune koji su usrali derbi prosli put, Sabrina povedi ih kuci pa se nadmecite!!!
Stoko mrs sa najljepseg stadiona , dabogda nikad vise i ne dosli! Nikad nista dobro nisu donijeli i pokazali su se ko smetljari kroz svoju historiju, a kakve su komsije vidjeli smo i u protekle dvije akcije obnove stadiona...
Ocekujem od uprave da napisu da li je steta od prosli put isplacena, i da ne zaborave u saopstenju napisati sta je bilo prosli derbi na grbavici. Ma ni 5%, mrs!!!
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u uto apr 11, 2017 10:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:11 pm

Ma **** vas ovakav derbi
1921-1987-2007
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:12 pm

bistrikboy je napisao/la:
uto apr 11, 2017 10:11 pm
Ma **** vas ovakav derbi
A kakav je to bio prošli na Grbavici, to je jel taj derbi ?
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:14 pm

Jadovima je više od broja karata zasmetalo to sto se tražio identifikacijski dokument za kupovinu ulaznice, jer u tom slučaju postoji mogućnost identifikacije osoba koje nanose štetu. U tom slučaju ne bi bilo onog famoznig N.N. Zbog toga i je ne opisivo drago i naši ne smiju popuštati u tim namjerama!
Država Željo
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 11, 2017 10:14 pm

sto je najsmijesnije oni kontaju da ce nas ucijenit sa hiljadu i nesto karata, pa ja bi jedva docekao da i nasi bojkotuju da ne moram ici na onaj lavor
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija