Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:14 pm

Omar500 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:13 pm
Na prosloj utakmici je bio ekstra fazon sa zastavama, veliki plus :palacgore:
Bakljade su okej za velike utakmice. I treba da gori tada. Za manje sam apsolutno protiv.
Kada je prepun stadion, i treba da je atmosfera nabrijana, da grmi sa svih strana i da gori.
:palacgore: :palacgore:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:15 pm

jel ima neko ko će sutra na stadion, da slika ovo na jugu što se kopa...iz više uglova
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:15 pm

@Ajzea
Šta spominješ lige petice :roll:
U kojoj smo mi situaciji u kojoj oni.
Kada mi budemo puni ko brod i kada nam bude kapalo sa svih strana, onda piromani mogu biti mirni jer ce klub pokriti zbog štimunga.
Do tada :ne: :ne: :ne: :ne:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:16 pm

Model1964 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:05 pm
cikazubo je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:59 pm
Omar500 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 7:45 pm


Odlicne informacije i slike :palacgore:

Apsolutno sam za ogradjeni dio na sjevernoj tribini koji ce biti predvidjen za navijace. 5% i KRAJ PRICE.
Normalni navijaci Sarajeva uvijek mogu sjesti na sjever ili istok medju Zeljovce, ali HZ samo u kavez. Da su se normalno ponasali u zadnjih 10 godina, ne bih ovako govorio. Da gledam da divljaci razvaljuju sjever ili novoizgradjeni istok, nema sanse !
Kone će 99% dobiti isto mjesta kao i na prošlom derbiju, ni manje ni više, pa da i sa tim završimo. Vidim neki njihovi su se nadali da će dobiti sektor ili dva više na sjeveru, a neki naši se toga opet pribojavali, uglavnom trebalo bi ostati sve isto jer i mi imamo veći interes za utakmice nego ranije tako da im možemo dati samo te 2 000, plus ode 1000 i više na tampon zone, a nama treba 9-10.000 sigurno plus što na sjeveru imamo dosta ljudi s godišnjim, kad dignemo jug ondaće postojati uslovi da im se možda daju 3-4 centralna sektora na sjeveru a zdenke nek budu tampon zone i to je to.
HALOOOOOO
Koja tri centralna sektora???? I ti doktor? :)
5 % po propisima i KRAJ PRICE
NISTE NI SVJESNI kao bi to odbilo raju koju želimo da privucemo. Mi želimo navijace, potrošace a ne divljake i vandale.
Kukate nama srednje generacije na tekmama. Svi moji jarani upravo zbog divljaka ne dolaze na tekme.
* Da koga po stare dane moram ubit kad poleti na mene*
Pa vi sada vidite
:lol: :lol:
U nastajanju doduše..

A ozbiljno, zar nije bolje kad mi budemo imali mjesta za sebe, dati im npr 3 centralna sektora ( f K Ž E ljo ) na sjeveru i uzmeš prvih 5 redova da nisu preblizu terenua zdenke i sektori f lj i o su dovoljni da su daleko od naših navijača, a lakše je organizacijski i u svakom pogledu. Ja nisam baš za 5% zbog interesan stranaca i brenda koji se stvorio, meni je taman do 2.000-2.500 stolica im dati, sve preko mi je ludost i neodgovornost prema vlastitim navijačima.

Koreografi nije to džaba, 4.000 papira u različitim bjama, najloni, sprejevi, farbe, lako je reći treba koreografiju, eto vam istok nije navijačka tribine pa bacajte koreo na nju.
Baklje su dio navijačke kulture na cijelom svijetu, a mi smo to umanjili za 90% u odnosu na period od prije 4-5 godina, a na kraju krajeva ako je to cijena da imamo najbolje navijače u državi onda halal olsun, brzo zaboravljate kako je izgledao jug dok su se Oda i djeca borili za titulu, ono je bilo tužno i ujedno strašno, ne ponovilo se nikad da nam ta tribina zjapi prazna.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:19 pm

Moram da napisem, prije godinu dana u Sydneyu navijaci WSW bacili par baklji, savez dao prijedlog da se zabrani ulaz na sve ultras tribine u cijeloj australiji. Posljije debata od tv do parlamenta jedva to sprijecili. Ocami nije bilo vise od deset baklji.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:19 pm

Ko hoce da pali neka plati kaznu iz svog đepa.
Kada zapali baklju nek je vista u bulju, super izgleda za desktop i društvene mreže svih vrsta :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:20 pm

Sta god mi pricali, gorit' ce na otvaranju :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:21 pm

Ama vi i dalje o toj temi yebo majku ko da smo puni ko brod.. Koliko od vas je pogledalo onu kutiju za doprinos grupi u srijedu? Polahko sa tim koreografijama bakljadama itd..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:22 pm

Bakljada nam u ovim trenucima ne treba ni 1%, evo kada bude otvorenje Juga e tad nek se pali do mile volje jer se otvara navijačka tribina.

Mogla bi možda i neka anketa oko ovoga?
Model1964 je napisao/la: Ko hoce da pali neka plati kaznu iz svog đepa.
Kada zapali baklju nek je vista u bulju, super izgleda za desktop i društvene mreže svih vrsta :D
:palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:24 pm

arelinho je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:15 pm
Ma džabe rasprava kad se zna da će goriti na otvaranju istoka. :D
:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
1987
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:26 pm

Omar500 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:13 pm
Bakljade su okej za velike utakmice. I treba da gori tada. Za manje sam apsolutno protiv.
Kada je prepun stadion, i treba da je atmosfera nabrijana, da grmi sa svih strana i da gori.
To je glupo razmisljanje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:29 pm

Meni je glupo razmišljanje da treba ukinuti nešto što se već 30 godina praktikuje iako je to sada u velikoj mjeri dozirano, jestel protiv megafona, protiv navijanja na kraju krajeva ako to propozicije budu tražile ?
Ako odobravaju oni koji plaćaju šta se vi sekirate, ni iz džepa ni u džep vam, a pogotovu nema veze sa "poništavanjem" desetogodišnjih, ako budmo plaćali desetgodišnje istok će biti, bit će i juga aBd, biće vaša stolica i ime uteftereno.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u čet mar 23, 2017 8:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:29 pm

Model1964 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:19 pm
Ko hoce da pali neka plati kaznu iz svog đepa.
To je kljuc.. Ja protiv baklje kao baklje nemam nista ali imam protiv nje kao sredstva za udaranje po klupskom dzepu.. Svaku desetogodisnju smo sa odusevljenjem brojali a sad treba da ih ponistavamo glupostima.. Nevjrovatno je da neki pokusavaju opravdati izbijanje love iz klupske kase..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:29 pm

rodrigo87 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:20 pm
Sta god mi pricali, gorit' ce na otvaranju :)
Tako jeee.. :baklja: :baklja:

Ko hoce koreografiju nek plati koreografiju.. Samo se vodim vasim razmisljanjem i pricom..

Hajcaj :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:34 pm

Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:36 pm

Jug je jug! Zna se sta je ultras scena, zna se sta je pozoriste, zna se sta je normalna tribina. Jug nikad nije bio penzionerska i tribina za dijasporu kojoj se kao eto gadi paljenje baklji.

Prije 2 god u proljece pale se baklje na Kosevu, bodrimo Odu, Baju, Amira i ekipu i svaki insan na tribini uzima sal i vrti ga i ori se Sampioneee, a ne mores dahnut sto bi se reklo.

U zadnja 3 mjeseca, baklja na tekmi Juvea, baklje u Primeri, u Njemackoj Leverkusen itd. Gospodo moja, ja prvi imam roditelje, tetka, dajdju i ekipu kojoj se ide na istok ako Bog da kad se sjedi i gleda tekma, dize koreografija i gleda, snima i dici se jugom koji uvijek opravda ocekivanja, ali zna se ko je i sta je za juga.

Klubovi koji imaju fanatike znaju proracunati troskove bakljade, ali znaju da to igra psihicku igru i daje prevagu i tvojoj ekipi, a i protivnickoj mijenja percepciju utakmice.

Istok se otvara, historijska utakmica, pocinje liga za prvaka, nadomak smo 1. mjesta, ako padne gol, nemoj da bi ko izvadio telefon da snima atmosferu kad vec tako pricate!
Zadnja izmjena: ono.na, dana/u čet mar 23, 2017 8:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:29 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:20 pm
Sta god mi pricali, gorit' ce na otvaranju :)
Tako jeee.. :baklja: :baklja:

Ko hoce koreografiju nek plati koreografiju.. Samo se vodim vasim razmisljanjem i pricom..

Hajcaj :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Pa i baklja se plati ne dobijes dzaba i ne kosta marku dvije.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:43 pm

GoodisonPark je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:34 pm
Bakljade samo tjeraju normalne navijače, porodice, djecu, žene i sve ostale simpatizere sa tribina.

Ja još ne mogu da vjerujem da se to pokušava opravdati, pa bolan ja kakav sam da mi Salem sad dođe na vrata i marku da mi traži ja bi ga nabio nogom a ovdje govorimo o hiljadama KM Željinih para koje će guzonje iz saveza pojesti i popiti i još će usput i pohvaliti naše navijače kako su pametni.
Pa što ne otjera žene, djecu, nane, dede npr u Njemačkoj, Italiji, Francuskoj, Holandiji, Belgiji, Rusiji, Turskoj ?

Da skratimo, svodi se na to da li ste za navijačku grupu ili ne, ako ste protiv tih stvari, izričito protiv pa bio derbi ili historijsko otvaranje tribine, onda ste i protiv grupe u tom obliku koji je na sceni u cijelom svijetu.
Ja lično ću cijeli život pamtiti polsezonu kad je jug zjapio prazan, ono je strava, mi bez naših navijača koji plaćaju i daju puno više od jedne desetogodišnje kojim se ovdje vodite NE MOŽEMO naprijed, i kako da vam prije nije smetalo kad se svaku drugu palilo nešto, nego sad vam smeta odjednom kad se pale 4-5 puta u sezoni, maksimalno se dozirala upotreba pirotehnike i izašlo se u susret klubu, a bgmi kad se pali komplet loža vadi telefone i snima, nešto ne vidim da su članovi UO i drugi funkcioneri zabrinuti, znaju i oni šta ti momci daju, i da je njihova vrijednost puno veća od milje maraka koju Salem naplati.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:44 pm

Glupa vam je prica oko toga i ovo nije forum za tu raspravu..hajde storme uleti i podjeli par upozorenja!

Sin od Misketa ima acc na themaniacs.org i Miske ima informacije oko samih navijaca i svega sto se desi na tribini tako da ako se uprava ne buni protiv toga,nase je da dodjemo na Grbavicu i uzivamo


I ja sam protiv ovih malih(tipa sa Radnikom),al za derby,novu tribinu,prva sa reflektorima,titule,kup nek gori...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 23, 2017 8:44 pm

dell21 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:29 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet mar 23, 2017 8:20 pm
Sta god mi pricali, gorit' ce na otvaranju :)
Tako jeee.. :baklja: :baklja:

Ko hoce koreografiju nek plati koreografiju.. Samo se vodim vasim razmisljanjem i pricom..

Hajcaj :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Pa i baklja se plati ne dobijes dzaba i ne kosta marku dvije.
Znam prijatelju, ali vrhunske koreografije su skuplje.
Svi bi gledali to a u kutiju kako @PP rece niko nista nece da baci..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija