Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
cala
Postovi: 940
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:33 pm

BabOsim je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:31 pm
dimitrijevic je napisao/la:Tragedija do tragedije,nikad prestati.Igrajte za Numu I Surketa.
Zalosno u pm. Sta je ovoj omladini danas, nedavno trojica iz Zenice izginuse. Koliko omladine i djece mora otici dok vlast ne poduhvati neke preventivne akcije da ovo zaustavi o boze dragi.
Kakve veze vlast ima sa ovim i slicnim slucajevima?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:39 pm

@GoodisonPark prekucava, svaka čast majstore!!!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:40 pm

cala je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:33 pm
BabOsim je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:31 pm
dimitrijevic je napisao/la:Tragedija do tragedije,nikad prestati.Igrajte za Numu I Surketa.
Zalosno u pm. Sta je ovoj omladini danas, nedavno trojica iz Zenice izginuse. Koliko omladine i djece mora otici dok vlast ne poduhvati neke preventivne akcije da ovo zaustavi o boze dragi.
Kakve veze vlast ima sa ovim i slicnim slucajevima?
Ima.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:40 pm

cala je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:31 pm
dimitrijevic je napisao/la:Tragedija do tragedije,nikad prestati.Igrajte za Numu I Surketa.
Zalosno u pm. Sta je ovoj omladini danas, nedavno trojica iz Zenice izginuse. Koliko omladine i djece mora otici dok vlast ne poduhvati neke preventivne akcije da ovo zaustavi o boze dragi.
Kakve veze vlast ima sa ovim i slicnim slucajevima?
Mogu zabraniti omladini voznju nakon 23 sata, vozacku od 21. godine, redovne kontrole i sl. Nisam ti ja sad birokrat, ali boze moj kad se toliko redovno desavaju ove saobrocajne nesrece po gradu mora vala vlast postupiti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:41 pm

ljepše vala izgleda ovako "plavlje" makar i kao (totalno) amaterski uradak :D

slika
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:43 pm

Iako je ja mislim historijski ona svijetla plava više nama odgovara.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:50 pm

Oj terena na stadionu Borca, sta je ono, bolja Pirota :S :S
Skoro pa kao Slavijin teren prosle sezone...

Odlicna vijest za Hodzica i Gojaka, a gdje ste vidjeli da je Bajic dobio poziv?

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:02 pm

Nemoguće je igrati na onom terenu u BL
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:05 pm

AsharaK je napisao/la:
uto mar 07, 2017 6:02 pm
Nemoguće je igrati na onom terenu u BL
Pa necemo igrat na onom terenu sa klipa ako to mislite
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:06 pm

Joj kad mi neko kaže atomski fudbal.  Ja mislim da danas kod nas možeš vidjeti sve ko i u Evropi samo je sporije i malo su gluplji igrači. Pored fizičkih predispozicija i mozak igrača određuje gdje će igrati tj u kojoj ligi. Izostavit ću ovdje vrhunske ekipe. Sve ostalo što se tiče tehničkih detalja i sl stvari možeš vidjeti isto kao i u većini Evropskih liga, osim malog broja njih. Nekad to nije ni toliko sporo koliko su nam loši tereni. Sjećate se Ronalda u Zenici. Obratite malo pažnju kad gledate lige petice koliko lopti bude bačeno u bunar, koliko loših centaršuteva i sl. Često sam tamo na gg.ba spominjao Seju Salihovića i njegovih 20 loših centaršuteva protiv Latvije čini mi se gore u Latviji. Tempo je manji, ali recimo ove godine je tempo u ligi dosta bolji, brže se igra, kvalitetenije, agresivnije. Vidjet ćete to u Evropi. Ustvari već ove godine se vidjelo. Nijednu našu ekipu niko nije nakantao. Uz malo sreće svi su mogli proći. Napreduje liga i mi sa njom.  Uz bolje terene bit će to mnogo bolje za gledati. I sad kad ima određeni procenat više loših pasova kakve to veze ima. Fubal je emocija. Svaki pas pogrešan ili dobar izaziva emociju. I svuda ih ima. Dolaziš na tekme zbog toga jer voliš neki klub. Naravno većina ako može otići na Mladive ode, ali po meni ako si tu imaš neke opcije. Jedna je ostati kući i gledati neku ligu u kojoj ćeš možda opet gledati lošu tekmu, ali eto ko uštedit ćeš par maraka, ali nećeš uživati sa rajom, na suncu i sl. Ako pak odlučiš da ideš negdje u bilo kojoj kafani ćeš potrošiti isto love ko za tekmu. U tržnom centru isto jer cijena karte za tekmu je 1,5 KM po tekmi ako kupiš godišnju za jug ili 3 KM za sjever. Nema mi ona priča osnova koa kažeš da ne možeš odjednom dati 60 KM. Možeš brate. Svaki mjesec gurneš petaka negdje i eto osigurao si sebi 20 izlazaka godišnje po tri marke.

Eh sad dođeoh do cijene karata i cijene za djecu. Možda sam propustio ali niko od vas nije povezao sve to sa članstvom. Ja bih djeci dao sve za cenera godišnje. Može ga bilo ko uvesti bilo gdje. Može čak i mali sam doći ali mora imati člansku. Može i ona biti džaba ili petaka za djecu do 10 godina a cener  za ove do 16 ali bez članske ne može ući. Mora se identificirati sa klubom. Isto tako i studenti i penzioneri trebaju dobiti popuste. Zbog toga stalno trubim da treba biti omogućemo učlanjivanje prije tekme. Dođem ja sa dva djeteta ranije. Popupnim z ačlansku. Ako je potrebno platiti, platim tog cenera. Dobijem i kartu za tu tekmu za dijete. Sljedećei put kad dođem pokupim člansku i to je to. Isto tako trebamo ići po manjim gradovima i okupljati naviječe. Omogućiti im da imaju bus koji kreće iz Brčkog i kupi raju. Može i iz drugih dijelova ali kad imaš evidenciju može se i organizovati sve. Isto tako karta mora biti malo jeftinija i pojedinačna. Mi treba da na piću i hrani oko stadiona i na stadionu uzmemo i više nego što smo smanjili cijenu karte, ali imat ćemo 10.000  a ne 5.000 po tekmi. Sa školama isto tako raditi. Dolaze igrači i promovišu Želju. Dovest će dijete starog na tekmu. Kad se bude tražila karta više lako je onda dići cijenu za koju marku. Znaju to ovi naši štreberi. Članstvo je ključ vjerujte mi.

P.S. RIP nasem bratu. Tek sad vidjeh da o tome pisete.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:06 pm

Stvarno je u katastrofalnom stanju teren u BL, a i sutra nas očekuje kaljuža u Bijeljini, znam kad su igrali protiv Olimpika najveći problem na nogama se održat, sutra metalni kramponi pod obavezno.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:17 pm

Ma ljepote kod nas neće biti dugo na zelenim terenima. Ekipa koja zna odigrati lijepo ne možeš od terena. Sutra će biti nabi, izbi , aut .... Prekidi su jedina šansa nama i njima.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:24 pm

Zbog bolne situacije i teske nesrece nasa dva pripadnika navijacka grupa Manijaci nece ici na planirano gostovanje u Bijeljinu. Novac od uplata i ostalo novca sto se skupi grupa ce prosljediti porodicama stradalog i tesko povredjenog momka.
Boze olaksaj porodicama nasih drugova u ovim teskim momentima...
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:44 pm

Ne znam , a vidim dosta zeljinih navijaca se hvali gojakom. Licemjerno, a otjerali smo ga kao psa da bi igra sead bucan (pitar), brkovic(gnoj), sulejmana (invalid 85 posto)
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:46 pm

jelde? :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:49 pm

DZM13 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 6:44 pm
Ne znam , a vidim dosta zeljinih navijaca se hvali gojakom. Licemjerno, a otjerali smo ga kao psa da bi igra sead bucan (pitar), brkovic(gnoj), sulejmana (invalid 85 posto)
cuj to ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 6:53 pm

damirfile je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:40 pm
cala je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:33 pm
BabOsim je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:31 pm

Zalosno u pm. Sta je ovoj omladini danas, nedavno trojica iz Zenice izginuse. Koliko omladine i djece mora otici dok vlast ne poduhvati neke preventivne akcije da ovo zaustavi o boze dragi.
Kakve veze vlast ima sa ovim i slicnim slucajevima?
Ima.
Nema. To je do nas koliko cijenimo i volimo sebe. Svugdje u svijetu se dešavaju ovakvi slučajevi, nažalost. Žao mi je svakoga ko izgubi život, pogotovo kad je neko naš. Ja ne znam kada je neko pretjerano kažnjavanje donijelo nešto dobro, štaviše češće izazove suprotan učinak.

No, prije svega čestitke Manijacima.

I još jednom ponavljam pitanje: Da li se išta radilo na formiranju B tima? Svi (ozbiljni) timovi imaju rezervni sastav gdje (prije svega) juniori dobijaju seniorsko iskustvo. Utakmice drugog/trećeg ranga su jače nego juniorske, sigurno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:03 pm

DZM13 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 6:44 pm
Ne znam , a vidim dosta zeljinih navijaca se hvali gojakom. Licemjerno, a otjerali smo ga kao psa da bi igra sead bucan (pitar), brkovic(gnoj), sulejmana (invalid 85 posto)
Otjerali smo ga jer je Bosnjak.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:04 pm

@kvalitet,

Država je kriva. Sankcije moraju da se pooštre. Sanjin Sefić je UBICA sa umišljajem. Enormno prekoračenje brzine bih tretirao kao ubistvo sa umišljajem i sa lica mjesta u zatvor 3 godine, da mrava pri takvoj vožnji nije zgazio. Slično bih uradio i sa onima koji su nadrogirani ili imaju baš, baš promila alc. u krvi. Takvi moraju biti svjesnio da mogu nekoga ubiti u tim prilikama, a ako nisu toga svjesni, onda nikada nisu mogli ni trebali proći ljekarski pregled i polagati vozački ispit.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 7:22 pm

cuj nije drzava kriva...jok ja sam kriv....da se sakcionisu stvari kako bi trebalo zapravo...da se kaznjavaju kako se trebaju kaznjavati pola ovih tragedija se ne bi desilo uopste !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija