Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5096
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:00 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:50 pm
Sad pogledah na gg.ba neka anketa - najdraža generacija Želje poslije rata 'vako nešto - i jedno od - pitanje Amarova iz 2013. (dupla kruna). Samo nas brukaju. Ljudi ne znaju da smo duplu osvojili 2012. godine, a 2013. samo titulu prvaka Države.

Po imenima, koja je najbolja Željina ekipa nakon agresije na BiH?

Anketa traje do: 14 mar 2017, 14:59.

Šampionska, Hadžijina iz 1998?
1
8%

Amarova (Newcastle)?
6
46%

Amarova (Dupla kruna 2013?
6
46%

Trenutna Petrovićeva?
0
Nema glasova.


Ukupno glasova: 13



Hvala dragom Bogu pa su me konačno trajno banovali. Ono tamo ljudi što piše (ne svi) nas samo bruka i nanosi štetu kao i sam portal. Bože, oprosti im, ne znaju šta rade. :roll:
jel to nesto sad postavljeno... hahaha... koji idioti tamo pisu... treba ukinuti onaj podforum tamo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:02 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
uto mar 07, 2017 4:00 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:50 pm
Sad pogledah na gg.ba neka anketa - najdraža generacija Želje poslije rata 'vako nešto - i jedno od - pitanje Amarova iz 2013. (dupla kruna). Samo nas brukaju. Ljudi ne znaju da smo duplu osvojili 2012. godine, a 2013. samo titulu prvaka Države.

Po imenima, koja je najbolja Željina ekipa nakon agresije na BiH?

Anketa traje do: 14 mar 2017, 14:59.

Šampionska, Hadžijina iz 1998?
1
8%

Amarova (Newcastle)?
6
46%

Amarova (Dupla kruna 2013?
6
46%

Trenutna Petrovićeva?
0
Nema glasova.


Ukupno glasova: 13



Hvala dragom Bogu pa su me konačno trajno banovali. Ono tamo ljudi što piše (ne svi) nas samo bruka i nanosi štetu kao i sam portal. Bože, oprosti im, ne znaju šta rade. :roll:
jel to nesto sad postavljeno... hahaha... koji idioti tamo pisu... treba ukinuti onaj podforum tamo...
Izgleda da sam trajno najebo, kada sam postavio statistiku međusobnih prvenstvenih duela između Slobode i Želje. Valjda im činjenice nisu odgovarale. :D

Edit: Humor se nastavlja, ne znaju da smo sa Amarom osvojili dvije dupl krune. :lol:

Po imenima, koja je najbolja Željina ekipa nakon agresije na BiH?

Anketa traje do: 14 mar 2017, 14:59.

Šampionska, Hadžijina iz 1998?
1
4%

Amarova (Newcastle)?
13
57%

Amarova (Dupla kruna)?
9
39%

Trenutna Petrovićeva?
0
Nema glasova.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u uto mar 07, 2017 4:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:05 pm

ChWilla je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:57 pm
od ekipe 2002. niko osim hasagića i donekle, ali baš donekle bukija nije napravio ništa van želje poslije toga. jedan starter protiv newcastlea je ne predugo poslije toga završio sa tacnom. međutim, generalno smo neuporedivo manje zaostajali za ozbiljnim evropskim ekipama nego deset i sad petnaest godina poslije toga. nažalost apsolutno je nezamislivo da mi danas (ili 2012.) odigramo dvije ravnopravne utakmice sa timom iz gornje sredine španske lige...a tad je bilo realnost.
jedini razlog je isključivo što europa "trči" naprijed a mi "pužemo"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:07 pm

dangerous attack strikes again

slika
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:27 pm

Sutra bez Manijaka, dobar potez grupe što su pare preumjerili porodicama stradalih.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:28 pm

cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 4:27 pm
Sutra bez Manijaka, dobar potez grupe što su pare preumjerili porodicama stradalih.
apsolutno :palacgore: :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:41 pm

Hodzic, Bajic i Gojak dobili pozive za A-repku. :) Sehic, Zukanovic, Cocalic, Dzeko... Mashallah :)
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:43 pm

Manijaci :klanjase:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:44 pm

Bravo
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:47 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:45 pm
Spoiler:
GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 2:14 pm
Željo je najbolji, Željo je najjači, Željo je naš a Mi smo svi Manijaci Željini!

@Izlija samo mala opaska na ovaj tvoj komentar, "Nije fer od nas da kritikujemo previše tim kojem sada treba najviše naše podrške, imamo jako zgusnut raspored a zvižduci sa tribina neće ništa dobro donjeti, loše i neproduktivne priče po forumima isto tako, imamo to što imamo a opet nam oni nisu toliko ni bitni jer kad podigneš oči sa terena vidiš sve odgovore oko sebe, narasla istočna tribina a južna samo što nije i mene bi bilo stid zviždati sa tribine i da gubimo svaku tekmu redom."

Nisu nam toliko bitne igre naših igrača i ekipe koja se zove Željezničar? Možda jedino ako ćemo gledati igranke sa novog Istoka. Mora se ovdje razgraničiti kome su upuceni zvižduci, da li igračima ili nekom drugom (iskren da budem nisam ni čuo neke zvižduke ali hajde) Ovi igrači nisu ni najmanje zaslužni za sve dobro što se dešava u našem klubu uključujući i novi Istok, mali broj njih na terenu nas je zadužio u nekim prošlim vremenima a većina igrača su nam više uzeli (plate, premije) nego što su donijeli. Da se razumijemo ja nikad ne zviždim našim igračima, jer Grbavicu osjećam kao svoj drugi dom i bez obzira na teške momente ponekad, znam da zvižducima neću ništa promjeniti a isto tako znam da će Željo opet biti onaj stari i da će opet biti najbolji samo treba malo vremena i strpljenja. Primjetio sam da se ova ekipa uzdiže na pijedestal više nego neke koje su nam donijele duple krune i toliko radosti a ovi trenutni nisu tim igračima ni do koljena jer nisu bili u stanju ni evropu da nam obezbjede, a trebalo je pobjediti mrtve drugoligaše Prijedora i Slaviju. Da ne spominjem koliko puta sa nas razočarali u ovom relativno kratkom periodu, i ne samo nas, najgore od svega što su mnogo puta obrukali ime Željo i dres i Grb koji nose. Kada naprave rezultat vrijedan pažnje onda su hvalospjevke poželjne i dobro došle, eto to bi bilo neko realno zapažanje. Samo i jedino uprava i navijači su zaslužni za sve pozitivno što se dešava kod nas, igrači na žalost još uvijek ne mogu da isprate sve to ali bi se moglo reći da su na dobrom putu da i oni daju svoj puni doprinos ovoj našoj plavoj prici. Volio bih da ih niko ne diže u nebesa jer oni to ne zaslužuju, davati podršku je sasvim u redu (broj gledalaca na tribinama u subotu govori da je podrška jako dobra) međutim činjenica je da su igrači ti koji su ostali dužni i nama i upravi a na kraju krajeva i samom Želji.

Nego može li nam neko ko prati postaviti malo više informacija o Radniku, očekivani sastav, gdje su najopasniji, slabe tačke i to, ko su im pojačanja i to?? Nisam ih mogao gledati u ove prve dvije utakmice..
E bravo za komentar , slazem se 100% , dosta vise dizanja nekog a ne mozemo razbiti neku Mladost iz Kaknja i slicne ekipe, o vrijednosti ovih pojedinh igraca sto se dize u nebesa bespredmetno je razgovarati i raspravljati.
Mislim da je komentar realan u moru nerealnih koji su napisani u poslednjih nekoliko mjeseci ili kada smo nakon remija sa nakim rusima i Astanom već proglašeni za osvajača duple krune. Ja lično sam bio jako ohrabren nakon pobjede u Krupi gdje smo zaista ličili na čvrstu ekipu koja tek treba da pokaže svoje prave domete, međutim utakmica na Grbavici je ponovo pokazala neke naše slabosti prije svega na psihološkom planu. Ne sviđa mi se ni malo priča da igrači imaju neku blokadu na Grbavici, svi veliki i pravi igrači su voljeli igrati na Grbavici jer je to zaista pravi fudbalski ambijent e ako u takvim uslovima ne možeš da pružiš svoj maksimum svakih 15 dana onda je najbolje da se tu da šansa onima koji se mogu izboriti sa pritiskom, mamine maze neka sjede na klupi i gledaju na terenu rođene pobjednike.

Bolan naša raja od usta odvaja da gleda Želju i kuci i na strani a manekenima pojedinim fol teško trčati na Grbavici 90 minuta. Zakarić proglašen za šampiona prelaznog roka a frajer ne bi dao loptu majci rođenoj dok je bar 16 puta ne pipne i lijevom i desnom.

Kad se sjetim finala kupa protiv pitara u sezoni prve duple krune, tri dana nakon osvajanja šampionskog pehara.. Pitari povedoše a zadnjih 10 minuta prvog poluvremena Hare Alihodžic ne izlazi iz njihovog šesnesterca dok nije go uvalio i onda opet gubiš i opet Hare ode naprijed i smjesti je u rašlje.. Na kraju pokažemo ko je gazda i Buki izbori jednu haman izgubljenu loptu da bi je vratio Dželi koji je uvijek znao biti na pravom mjestu. Posle gola dobije i crveni ali smo i sa igračem manje bili dominantni na terenu. Razvukli pitare ko da oni imaju manjak igrača. Ta pobjeda je bila poklon svima nama koji smo došli pred vječnu vatru da im pokažemo koliko volimo Želju i to su tadašnji igrači vrlo dobro znali i cijenili, zato su se i mahmurni dizali dva puta i preokrenuli rezultat jer su znali da nas ne smiju iznevjeriti, znali su oni da su nam bili dužni baš tu i takvu pobjedu na sred koševa!

Ovi današnji kad prime gol, isto ko da da su popušili touchdown pa odmah gube 6:0. Ako ne možeš dovesti mentalno čvrste igrače onda daj priliku našim malcima koji su odrasli na Grbavici i sjećaju se svih naših poraza i pobjeda i ako ništa drugo znam da će pružiti svoj maksimum da će svaki put ostaviti srce na terenu bez obzira imaju li kvalitet ili ne!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:49 pm

[MOMČAD] Armin Hodžić i Amer Gojak su pozvani u reprezentaciju Bosne i Hercegovine za utakmice protiv Gibraltara i Albanije! Čestitamo dečkima i Ameru na prvom pozivu u A selekciju BiH!

Armin Hodžić and Amer Gojak will be part of Bosnia and Herzegovina's campaign vs. Gibraltar and Albania! Congrats boys!
GRBAVICA SKOLA FUDBALA!!!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:51 pm

@goodisoonpark svaka cast majstore na postu....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:55 pm

 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 4:59 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 4:47 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:45 pm
Spoiler:
GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 2:14 pm
Željo je najbolji, Željo je najjači, Željo je naš a Mi smo svi Manijaci Željini!

@Izlija samo mala opaska na ovaj tvoj komentar, "Nije fer od nas da kritikujemo previše tim kojem sada treba najviše naše podrške, imamo jako zgusnut raspored a zvižduci sa tribina neće ništa dobro donjeti, loše i neproduktivne priče po forumima isto tako, imamo to što imamo a opet nam oni nisu toliko ni bitni jer kad podigneš oči sa terena vidiš sve odgovore oko sebe, narasla istočna tribina a južna samo što nije i mene bi bilo stid zviždati sa tribine i da gubimo svaku tekmu redom."

Nisu nam toliko bitne igre naših igrača i ekipe koja se zove Željezničar? Možda jedino ako ćemo gledati igranke sa novog Istoka. Mora se ovdje razgraničiti kome su upuceni zvižduci, da li igračima ili nekom drugom (iskren da budem nisam ni čuo neke zvižduke ali hajde) Ovi igrači nisu ni najmanje zaslužni za sve dobro što se dešava u našem klubu uključujući i novi Istok, mali broj njih na terenu nas je zadužio u nekim prošlim vremenima a većina igrača su nam više uzeli (plate, premije) nego što su donijeli. Da se razumijemo ja nikad ne zviždim našim igračima, jer Grbavicu osjećam kao svoj drugi dom i bez obzira na teške momente ponekad, znam da zvižducima neću ništa promjeniti a isto tako znam da će Željo opet biti onaj stari i da će opet biti najbolji samo treba malo vremena i strpljenja. Primjetio sam da se ova ekipa uzdiže na pijedestal više nego neke koje su nam donijele duple krune i toliko radosti a ovi trenutni nisu tim igračima ni do koljena jer nisu bili u stanju ni evropu da nam obezbjede, a trebalo je pobjediti mrtve drugoligaše Prijedora i Slaviju. Da ne spominjem koliko puta sa nas razočarali u ovom relativno kratkom periodu, i ne samo nas, najgore od svega što su mnogo puta obrukali ime Željo i dres i Grb koji nose. Kada naprave rezultat vrijedan pažnje onda su hvalospjevke poželjne i dobro došle, eto to bi bilo neko realno zapažanje. Samo i jedino uprava i navijači su zaslužni za sve pozitivno što se dešava kod nas, igrači na žalost još uvijek ne mogu da isprate sve to ali bi se moglo reći da su na dobrom putu da i oni daju svoj puni doprinos ovoj našoj plavoj prici. Volio bih da ih niko ne diže u nebesa jer oni to ne zaslužuju, davati podršku je sasvim u redu (broj gledalaca na tribinama u subotu govori da je podrška jako dobra) međutim činjenica je da su igrači ti koji su ostali dužni i nama i upravi a na kraju krajeva i samom Želji.

Nego može li nam neko ko prati postaviti malo više informacija o Radniku, očekivani sastav, gdje su najopasniji, slabe tačke i to, ko su im pojačanja i to?? Nisam ih mogao gledati u ove prve dvije utakmice..
E bravo za komentar , slazem se 100% , dosta vise dizanja nekog a ne mozemo razbiti neku Mladost iz Kaknja i slicne ekipe, o vrijednosti ovih pojedinh igraca sto se dize u nebesa bespredmetno je razgovarati i raspravljati.
Mislim da je komentar realan u moru nerealnih koji su napisani u poslednjih nekoliko mjeseci ili kada smo nakon remija sa nakim rusima i Astanom već proglašeni za osvajača duple krune. Ja lično sam bio jako ohrabren nakon pobjede u Krupi gdje smo zaista ličili na čvrstu ekipu koja tek treba da pokaže svoje prave domete, međutim utakmica na Grbavici je ponovo pokazala neke naše slabosti prije svega na psihološkom planu. Ne sviđa mi se ni malo priča da igrači imaju neku blokadu na Grbavici, svi veliki i pravi igrači su voljeli igrati na Grbavici jer je to zaista pravi fudbalski ambijent e ako u takvim uslovima ne možeš da pružiš svoj maksimum svakih 15 dana onda je najbolje da se tu da šansa onima koji se mogu izboriti sa pritiskom, mamine maze neka sjede na klupi i gledaju na terenu rođene pobjednike.

Bolan naša raja od usta odvaja da gleda Želju i kuci i na strani a manekenima pojedinim fol teško trčati na Grbavici 90 minuta. Zakarić proglašen za šampiona prelaznog roka a frajer ne bi dao loptu majci rođenoj dok je bar 16 puta ne pipne i lijevom i desnom.

Kad se sjetim finala kupa protiv pitara u sezoni prve duple krune, tri dana nakon osvajanja šampionskog pehara.. Pitari povedoše a zadnjih 10 minuta prvog poluvremena Hare Alihodžic ne izlazi iz njihovog šesnesterca dok nije go uvalio i onda opet gubiš i opet Hare ode naprijed i smjesti je u rašlje.. Na kraju pokažemo ko je gazda i Buki izbori jednu haman izgubljenu loptu da bi je vratio Dželi koji je uvijek znao biti na pravom mjestu. Posle gola dobije i crveni ali smo i sa igračem manje bili dominantni na terenu. Razvukli pitare ko da oni imaju manjak igrača. Ta pobjeda je bila poklon svima nama koji smo došli pred vječnu vatru da im pokažemo koliko volimo Želju i to su tadašnji igrači vrlo dobro znali i cijenili, zato su se i mahmurni dizali dva puta i preokrenuli rezultat jer su znali da nas ne smiju iznevjeriti, znali su oni da su nam bili dužni baš tu i takvu pobjedu na sred koševa!

Ovi današnji kad prime gol, isto ko da da su popušili touchdown pa odmah gube 6:0. Ako ne možeš dovesti mentalno čvrste igrače onda daj priliku našim malcima koji su odrasli na Grbavici i sjećaju se svih naših poraza i pobjeda i ako ništa drugo znam da će pružiti svoj maksimum da će svaki put ostaviti srce na terenu bez obzira imaju li kvalitet ili ne!
:palacgore:
Cuj ne mogu izdržati pritisak :lol:
Onda neka kelnerisu ili moluju.
Previše je ovo razmaženo. Lajkanje po društvenim mrežama, tv...
Od Ribarovih beba preko Švabinog tima igraci su se naslušali svega i svacega dok nisu igrom i zalaganjem dobili aplauze i ovacije.
Harisu Škori na vrhuncu slave cjeli stadion yebe sve po spisku kada mu se ne igra. Švabo je u takvoj situaciji mjenjao igrace na poluvremenu.
Ribar ih tuko i slao u JKP Rad :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:02 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:14 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:08 pm
@avlami zar nije prodat Benfici on?
Nigdje nisam pročitao da je prodat. :roll: Bio je tamo na probi, novinari se bacali ciframa etc..etc..Pa prekjučer je igrao protiv Olimpika juniorska liga i zabio dva gola. Pa i Žerić je bio na probi u Espanjolu, a Mujagić u Romi. Koliko ja znam pitari ga pokušavaju utopiti, a da li su nisam siguran.

Rastodera jok. Nikada ništa od njega neće biti.
Prica se da ceka da je punoljetan pa ode u Portugal.
Ja bi volio vidjeti Besima Šerbečića u Želji
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:04 pm

Tragedija do tragedije,nikad prestati.Igrajte za Numu I Surketa.
Mirza Rascic !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:20 pm

Izdrzat ce Surke ako Bog da..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:22 pm

:cry: :cry: :cry:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:31 pm

Model1964 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 5:02 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:14 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:08 pm
@avlami zar nije prodat Benfici on?
Nigdje nisam pročitao da je prodat. :roll: Bio je tamo na probi, novinari se bacali ciframa etc..etc..Pa prekjučer je igrao protiv Olimpika juniorska liga i zabio dva gola. Pa i Žerić je bio na probi u Espanjolu, a Mujagić u Romi. Koliko ja znam pitari ga pokušavaju utopiti, a da li su nisam siguran.

Rastodera jok. Nikada ništa od njega neće biti.
Prica se da ceka da je punoljetan pa ode u Portugal.
Ja bi volio vidjeti Besima Šerbečića u Želji
Potpisat ce kao ovaj mali sto je potpisao za Sion. Klubovi ce dobiti neku sicu kao naknadu za treniranje i cao
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 5:31 pm

dimitrijevic je napisao/la:Tragedija do tragedije,nikad prestati.Igrajte za Numu I Surketa.
Zalosno u pm. Sta je ovoj omladini danas, nedavno trojica iz Zenice izginuse. Koliko omladine i djece mora otici dok vlast ne poduhvati neke preventivne akcije da ovo zaustavi o boze dragi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija