Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:19 pm

Svi u Doboj kod Kaknja!
1987
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:20 pm

Ja sam isto mišljenja da ćemo morati odigrati nešto bolje protiv Mladosti nego što je bio slučaj sa Krupom ako hoćemo pobjedu.
Po svim parametrima trebali bi odigrati bolje prva na Grbavici, vjerujem dobro ispunjenoj, dobra atmosfera te normalan teren. Pa i red bi bio da popravimo taj skor kući. A moramo držati priključak za vrhom. Ako im to nije motivacija ne znam šta je. Ali mislim da je i Mladost bolja od Krupe kao ekipa, pa će samim tim trebati više truda. Idealan scenarij je da pogodimo na otvaranju utakmice ono što je Miro promašio protiv Krupe. Pritisak navijača će biti jako bitan faktor zato nam treba ne puna nego krcata Grbavica.
Zadnja izmjena: pile87, dana/u čet mar 02, 2017 11:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:20 pm

Goril u vama želja svaa
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:21 pm

damirfile je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:53 pm
rodrigo87 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 10:48 pm
slika
Prelijepa slika, za par dana nam slikaj istok sa stolicama ovako.
Bombona!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:23 pm

Strogo_plav je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:33 pm
Brkoo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 2:12 am
@Model, Pitao si me kojeg bi igraca preporucio ako na ljeto prodamo Lendrica za milionski iznos. U nasoj ligi ne postoji napadac kojeg bih volio vidjeti kod nas. Da se ja pitam doveo bih najboljeg igraca druge lige Svicarske, Kamerunac, Jean Pierre Nsame, 24 godine ce napuniti u maju ove godine. Igra u klubu koji trenutno vodi Meho Kodro. Ako se ne varam mogli bi ga cak i besplatno dovesti na ljeto. Strasan igrac. Sto je jos vaznije nakon sezone- dvije mogli bi ga prodati za visemilionski iznos. Jos jedan igrac mi je ostao u sjecanju, Brazilac igrao za Zilinu, zabio dva gola Athletic Bilbau u evropskoj ligi, ne znam gdje igra sad. Dialiba ima ugovor do ljeta 2018-te tako da on nije u kombinacijama. Od napadaca iz regiona kojima istice ugovor na ljeto a koje bih volio vidjeti kod nas su: Anton Maglica, bivsi igrac Hajduka i Ognjen Ozegovic trenutno igra za Cukaricki..
I ja mislim da nema niko u našoj ligi, ali nisam toliko upratio u regionu, ali evo, ima ko jeste. Ja bi to nekako gledao prema karakteristikama, necu staticnog napadaca, koji ceka da mu se pruzi pas, da ga izbace vezni igraci, a da on samo treba biti na svom mjestu. Ovo ponajviše zato što sam sad zadovoljan kretnjom Ivana Lendrica, pa taj ne staje, ona agilnost sigurno iritira i protivnicku odbranu, ne mogu oni ni ispratiti to do kraja utakmice kako treba. Zato bi, u buducnosti opet najradije gledao neku radilicu, i ako ne zabije neku tekmu, uvijek smo zadovoljni angažmanom.
Ma buraz kad krenemo ulagati u igracki kadar tad cemo imati i realnu osnovu da se nadamo plasmanu u grupnu fazu nekog evropskog takmicenja. Sad samo mozemo sanjati. Treba napraviti prvo temelj da bi mogli o tome ozbiljno razgovarati.Temelj znaci jos vise ulaganja u igrace. Kao sto smo postavili jak temelj u samom funkcionisanju kluba, poslovanju kluba, administraciji itd. Kako se krenulo i kako se radi ocekujem i to u blizoj bududucnosti.

Evo postavio sam ovog Kamerunca, najbolji igrac druge lige Svicarske, jako pokretan napadac, 18 nastupa, 17 golova i 3 asistencije. Da li mi mozemo njemu dati platu od 10 hiljada eura minimalno plus ostali bonusi i porez na sve to? Mislim da ne mozemo u ovom trenutku. Mislim da bi bio najbolji igrac i u nasoj ligi i to ubjedljivo ali opet sa druge strane zbog raznih faktora moze lik biti i totalni promasaj kad bi ga doveli ali veca je vjerovatnoca da cemo sa njim i takvim igracima izboriti nastup u grupnoj fazi nego sa Bogicevicem, Zebom, Bekricem, Nikolicem, Obradovicem itd. Ovi nabrojani a ima ih jos samo u nasoj ligi su prevage i vazni igraci a previse su spori i tromi za ozbiljan evropski fudbal kojem tezimo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:25 pm

Momci ko je po vama naj perspektivniji igrac u omladinskom pogonu?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:26 pm

SLAVIT CE SE SAMPIONSKAAAA TITULAAAAAAAAA
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:26 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 11:20 pm
Goril u vama želja svaa
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:27 pm

Braco, molim vas samo bez euforije.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:28 pm

Brkoo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 11:23 pm
Strogo_plav je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:33 pm
Brkoo je napisao/la:
čet mar 02, 2017 2:12 am
@Model, Pitao si me kojeg bi igraca preporucio ako na ljeto prodamo Lendrica za milionski iznos. U nasoj ligi ne postoji napadac kojeg bih volio vidjeti kod nas. Da se ja pitam doveo bih najboljeg igraca druge lige Svicarske, Kamerunac, Jean Pierre Nsame, 24 godine ce napuniti u maju ove godine. Igra u klubu koji trenutno vodi Meho Kodro. Ako se ne varam mogli bi ga cak i besplatno dovesti na ljeto. Strasan igrac. Sto je jos vaznije nakon sezone- dvije mogli bi ga prodati za visemilionski iznos. Jos jedan igrac mi je ostao u sjecanju, Brazilac igrao za Zilinu, zabio dva gola Athletic Bilbau u evropskoj ligi, ne znam gdje igra sad. Dialiba ima ugovor do ljeta 2018-te tako da on nije u kombinacijama. Od napadaca iz regiona kojima istice ugovor na ljeto a koje bih volio vidjeti kod nas su: Anton Maglica, bivsi igrac Hajduka i Ognjen Ozegovic trenutno igra za Cukaricki..
I ja mislim da nema niko u našoj ligi, ali nisam toliko upratio u regionu, ali evo, ima ko jeste. Ja bi to nekako gledao prema karakteristikama, necu staticnog napadaca, koji ceka da mu se pruzi pas, da ga izbace vezni igraci, a da on samo treba biti na svom mjestu. Ovo ponajviše zato što sam sad zadovoljan kretnjom Ivana Lendrica, pa taj ne staje, ona agilnost sigurno iritira i protivnicku odbranu, ne mogu oni ni ispratiti to do kraja utakmice kako treba. Zato bi, u buducnosti opet najradije gledao neku radilicu, i ako ne zabije neku tekmu, uvijek smo zadovoljni angažmanom.
Ma buraz kad krenemo ulagati u igracki kadar tad cemo imati i realnu osnovu da se nadamo plasmanu u grupnu fazu nekog evropskog takmicenja. Sad samo mozemo sanjati. Treba napraviti prvo temelj da bi mogli o tome ozbiljno razgovarati.Temelj znaci jos vise ulaganja u igrace. Kao sto smo postavili jak temelj u samom funkcionisanju kluba, poslovanju kluba, administraciji itd. Kako se krenulo i kako se radi ocekujem i to u blizoj bududucnosti.

Evo postavio sam ovog Kamerunca, najbolji igrac druge lige Svicarske, jako pokretan napadac, 18 nastupa, 17 golova i 3 asistencije. Da li mi mozemo njemu dati platu od 10 hiljada eura minimalno plus ostali bonusi i porez na sve to? Mislim da ne mozemo u ovom trenutku. Mislim da bi bio najbolji igrac i u nasoj ligi i to ubjedljivo ali opet sa druge strane zbog raznih faktora moze lik biti i totalni promasaj kad bi ga doveli ali veca je vjerovatnoca da cemo sa njim i takvim igracima izboriti nastup u grupnoj fazi nego sa Bogicevicem, Zebom, Bekricem, Nikolicem, Obradovicem itd. Ovi nabrojani a ima ih jos samo u nasoj ligi su prevage i vazni igraci a previse su spori i tromi za ozbiljan evropski fudbal kojem tezimo..
apsolutno ....ali mislim da bi dosli u situaciju da dovodimo takve igrrace i placamo prvo moramo biti u stanju da dovodimo najbolje iz nase lige....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:31 pm

U MENIII GORI ZELJAAA SVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Braco samo bez euforije.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:32 pm

Nego kad smo već kod igrača koji bi mogli valjati za nas, otvorena je tema, pa ovi menadžeri nek napisu koga oni zele vidjeti kod nas, neke dobre osobine, loše, jutu snimke itd

viewtopic.php?f=51&t=450

Naletite menadžeri :lol: ( ne ćeram vas sa teme, nego i ja volim pročitati takve postove a ovdje se lako zagube :D )
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:33 pm

BabOsim je napisao/la:
čet mar 02, 2017 11:25 pm
Momci ko je po vama naj perspektivniji igrac u omladinskom pogonu?
Ahmed Hasanovic.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:39 pm

Musa pozvan u repku

slika
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:42 pm

Volio bih da Musa pocne mec u subotu na krilu,a da Miroslav bude na klupi. Nek se malo ohladi.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:43 pm

Obradovic bi mozda i bio najbolja zamjena za Ivana. Kada se pogleda njegov kontinuitet, cijena i kvalitet. Bolje njega dovesti nego anonimusa. I on mi izgleda kao igrac koji bi se mogao nositi sa pritiskom koji donosi najveci klub.
Kuzmanovic nije igrac za veliki klub. Osim Ivana i Obradovica ne vidim takvog napadaca u PL. Treba probati pobrati ovo u pl. Pa onda lutati van granica.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:43 pm

Šalu na stranu, ali fkt u tekmu treba uci maksimalno. Od nas na tribinama do igrača. Ne zezam se kad kažem da će biti tvrda utakmica. Nezgodan protivnik + Husref. Uvijek je protiv nas znao našpanovati ekipu. Daleko od toga da smo mi slabi, ali lopta je okrugla. Samo jako!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
kalechw
Postovi: 91
Pridružen/a: pet maj 20, 2016 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:45 pm

zna li neko ima li polusezonskih ulaznica za kupiti i koliko su ??
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:45 pm

zapeti ko da je finale lige prvaka. svaki drugi pristup će nas koštati i dobro zveknuti po nosu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 11:47 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
čet mar 02, 2017 11:25 pm
Momci ko je po vama naj perspektivniji igrac u omladinskom pogonu?
Ahmed Hasanovic.
Sudeci po jutub klipovima dobar je. Sta mislis o Hajdarevicu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija