Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:04 am

BabOsim je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:59 am
Plava Porodica je napisao/la:Treba @larss zaganjati ili Eltu ili Face da nam Bijeljinu obezbjede.
Face vjerujem da bi htio, kao prosle godine sa Borcem i Slobodom :)
Zaista se nadam posto nemam ove kanale koje redovnu prenosu Zelju. Bilo bi super da face preuzme pravila za ligu jer iskreno BHT/moja tv su zaostali svijetlosni godina iza bilo koje ozbiljne tv kuce.
Sjecas li se uopste kako je izgledao prijenos nasih utakmica u kupu protiv Slobode na FACE ? Na sta je to licilo? Zamalo epilepsiju nisam dobio :D
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:06 am

kremenko je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
čet mar 02, 2017 12:59 am
Plava Porodica je napisao/la:Treba @larss zaganjati ili Eltu ili Face da nam Bijeljinu obezbjede.
Face vjerujem da bi htio, kao prosle godine sa Borcem i Slobodom :)
Zaista se nadam posto nemam ove kanale koje redovnu prenosu Zelju. Bilo bi super da face preuzme pravila za ligu jer iskreno BHT/moja tv su zaostali svijetlosni godina iza bilo koje ozbiljne tv kuce.
Sjecas li se uopste kako je izgledao prijenos nasih utakmica u kupu protiv Slobode na FACE ? Na sta je to licilo? Zamalo epilepsiju nisam dobio :D
Ma kako god bolje nego BHT gdje mogu piksele probrojati na dvije ruke
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:08 am

Bog zna kad ce kod nas prenosi biti normalni, arena nema interesa kod nas, mozda kad bi cijela BiH imala arenu. Prenose sve mečeve hrvatske lige, par mečeva srpske, hrvate u HDu, ali oni su nedavno nabavili onu opremu bruku para

Face teško, zaposle djecu na par mjeseci, kad treba platit otjeraju ih i sve tako
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:15 am

Ne znam ko radi Hrvate za Arenu,vjerovatno CroaTel. Oni su najaci sto se opreme,reportaznih kola tice,pa mozda i na cijelom Balkanu.
Meni utakmice reprezentacije iz Zenice koje radi BHT,sa opremom od VPK iz SLO izgledaju svjetski. Ali i to ih je UEFA u snjuru dovela,jer svi prijenosi moraju biti jednoobrazni. Tacno se zna kada i sta treba da ide u final.
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u čet mar 02, 2017 1:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:16 am

kremenko je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:15 am
Ne znam ko radi Hrvate za Arenu,vjerovatno CroaTel. Oni su najaci sto se opreme,reportaznih kola tice,pa mozda i na cijelom Balkanu.
Bravo, oni rade :)

gledaj opreme sunce ti

http://www.croatel.hr/
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:18 am

LARS1921 je napisao/la:Bog zna kad ce kod nas prenosi biti normalni, arena nema interesa kod nas, mozda kad bi cijela BiH imala arenu. Prenose sve mečeve hrvatske lige, par mečeva srpske, hrvate u HDu, ali oni su nedavno nabavili onu opremu bruku para

Face teško, zaposle djecu na par mjeseci, kad treba platit otjeraju ih i sve tako
Uf, jebajga onda. Ajmo svi pomalo da skupimo za licencu ekipi 1921
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:21 am

LARS1921 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:16 am
kremenko je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:15 am
Ne znam ko radi Hrvate za Arenu,vjerovatno CroaTel. Oni su najaci sto se opreme,reportaznih kola tice,pa mozda i na cijelom Balkanu.
Bravo, oni rade :)

gledaj opreme sunce ti

http://www.croatel.hr/
Imao sam priliku ulaziti u njihova kola kad je BiH igrala na Kosevu protiv SAD. Malo prije te utakmice se vratili sa EP u Litvaniji (kadeti ja mislim) gdje su radili utakmice za Eurosport.
Svemirski brod su im kola. Nema dalje. Cini mi se da su spominjali od 5mil €.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:23 am

Partizan je fino uradio, imaju svoju TV koja ide preko youtube i kopernikus kablovske, prenose pripremne utakmice, press konferencije, predstavljanje igrača i sl, a imaju i redovne emisije, mečeve iz davnina i sl

https://www.youtube.com/watch?v=NcQy_FErBQg
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:27 am

Skup je to sport,preskup.
Moze nas klub organizovati nesto u buducnosti,dok se neke druge stvari posloze. Ali mislim da je to neisplativo.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:30 am

kremenko je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:27 am
Skup je to sport,preskup.
Moze nas klub organizovati nesto u buducnosti,dok se neke druge stvari posloze. Ali mislim da je to neisplativo.
Neispaltivo jeste, mada fino bi bilo da se ima barem yt, napraviš playlistu ujutro i nek ide cijeli dan :lol:

Uđeš na TV Partizan a tamo emisija o Ivici Osimu :klanjase2:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:33 am

LARS1921 je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:30 am
kremenko je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:27 am
Skup je to sport,preskup.
Moze nas klub organizovati nesto u buducnosti,dok se neke druge stvari posloze. Ali mislim da je to neisplativo.
Neispaltivo jeste, mada fino bi bilo da se ima barem yt, napraviš playlistu ujutro i nek ide cijeli dan :lol:

Uđeš na TV Partizan a tamo emisija o Ivici Osimu :klanjase2:
:lol:
Pa tako ide program na 80% Pink kanala. Pusti playlistu ujutro i samo dere i uzimaj pare.
Moze se napraviti to pristojno,da lici na nesto,polako bice valjda abd.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:35 am

Nerealni ste skroz kad je rijec o prenosima... Do juce niko nije htjeo nijednu utakmicu izuzev derbija prenositi. Sad kad se mojatv aktivirala i arenasport po neku ubacila i imamo 4-5 utakmica svako kolo bi bi htjeli hd prenos a pri tome da gledate preko streama. Jbg ne ide to tako skupa je to zajebancija 90% raje bi da gleda dzabaka niko nebi dao fening telekomu jbg hoce engleze i sport klubove, a kad telekom zamraci jebe se na svakom koraku. Jbg raja koliko para toliko i muzike ja se cudim pa ikako prenose nasu ligu koliko im je profitabilno.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:41 am

Ma BHT je pred kolapsom. Plate upitne. Oprema predpotopna (ne znam sta im je sa onim kolima sto su dobili od Turaka),auta im se raspadaju,ljudi bjeze ako imaju gdje i opet idu i rade,kako god dobro je. Bolje ikako nego nikako.
Areni takodje svaka cast. Zbog opreme,grafike (koju radi najaci covjek u BiH sto se toga tice) to izgleda malo bolje i nije lose.
Ja sam zadovoljan,jer smo do jucer piljili u txt i cekali promjenu rezultata,a sad nam ni ovo ne valja. Valjda ljudi kontaju da to mora biti kao kad prate EPL na SK ili BL na Eurosportu :lol:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:49 am

Razmazena je raja, meni jedino zao sto telekom to ne proba s drugom tv kucom ali opet upitno da li imaju potrebnu opremu.
Svi bi mi volili da je ko na sky platformama.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:54 am

a ko ce u kontru nego brat @chile :D :D

ma dobro upravu ste vi ali uvijek treba gledati naprijed i teziti boljem...evo spomenu drug nas teletekst....jest ali ako je ok da u 21 vijeku pratimo na teletekstu jos uvijek...onda nek bude... :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 1:57 am

chile je napisao/la:
čet mar 02, 2017 1:49 am
Razmazena je raja, meni jedino zao sto telekom to ne proba s drugom tv kucom ali opet upitno da li imaju potrebnu opremu.
Svi bi mi volili da je ko na sky platformama.
Vjeruj mi da ne treba.
BHT zna odraditi vrhunski prijenos,dokaz su utakmice repke gdje dobiju pohvale od UEFA.
Meni je cudno npr da sam telekom to ne digne na veci nivo,najprije kvalitet slike. Da kupe HD kola,polovna ako nista (BHT to ne moze) i poklone npr BHT i to prebiju nekako kroz posao i reklame. Uz uvjet da ta kola rade prijenose MojaTV sa npr 10 kamera. Mozda zakon ne dopusta takav aranzman i nabavku.
Nekad mi se cini da BHT sada radi prijenos sa manje kamera nego momci iz 1921.tv. Jel do tehnickih resursa,ljudskih,ne znam.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 2:00 am

Nije kontra nego realnost, nesto sumnjam da ijedna tv kuca u bih ima opremu za kvalitetan prenos utakmice. Kamere za to su zara ne idu studijske koje poneko i ima a ostatak opreme da ne spominjemo. Lako je nama naprdjivati i zanovjetati
ps. a o uslovima u kakvim se radi treba nasim pokusajima od novinara odati priznanje, pade mi na pamet prosle godine iz Tuzle prenos vrtni plasticni sto suncobran i prolom oblaka
Zadnja izmjena: chile, dana/u čet mar 02, 2017 2:00 am, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 2:02 am

chile je napisao/la:
čet mar 02, 2017 2:00 am
Nije kontra nego realnost, nesto sumnjam da ijedna tv kuca u bih ima opremu za kvalitetan prenos utakmice. Kamere za to su zara ne idu studijske koje poneko i ima a ostatak opreme da ne spominjemo. Lako je nama naprdjivati i zanovjetati
Sony HD kamera sa teleobjektivom i opremom koja ide uz nju,koja je bila na CroaTel kolima koja sam gledao kosta 250k €. Kraj price :D
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u čet mar 02, 2017 2:03 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Braveheart
Postovi: 95
Pridružen/a: uto feb 07, 2017 11:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 2:03 am

A dajte ljudi ne mogu da vjerujem da niko ne spominje ime Adisa Hadzica novog predsjednika skupstine, u narodu poznatog kao Kolega Hadzic :D
Ja mislim da ce on pogurati prijenose Zelje u kupu na OBN-u. Mozel sta bit od toga ?
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 02, 2017 2:06 am

chile je napisao/la:
čet mar 02, 2017 2:00 am
a o uslovima u kakvim se radi treba nasim pokusajima od novinara odati priznanje, pade mi na pamet prosle godine iz Tuzle prenos vrtni plasticni sto suncobran i prolom oblakaslika
A Igor Kristic na osmatracnici u Lukavici :placeodsmijeha:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, GegenPress, Gola, SIMA_SIMAU i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija