Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:47 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet feb 16, 2017 8:27 am
Onda je nama još bolja varijanta Travnik, bliže, dostupnije i dosta ima naših tamo. Samo da ne igraju Varupe :) Jednom od njih pokoj duši
Jel se kaze rahmet ili pokoj dusi?

Ako ovo nije tema za danasnju debatu. ja ne znam sta je.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 8:52 am

Vrijeme ce pokazati sve. Drzite se teme, a ona je Zeljeznicar. Nemojmo da prozivamo nikoga licno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:04 am

Vezano za jučerašnju diskusiju oko selama i kako je ista završila, moram reći da nije bilo uredu banovati ljude iz razloga što se rasprava vodila oko pozdrava koji je uputio IGRAČ FK ŽELJEZNIČAR Semir Kerla. Znači apsolutno nije bilo mjesta priči da je njegov pozdrav ispolitiziran i da se prestane s tim jer nema mjesta politici na forumu. Nije neki političar to rekao pa da neko kaže nije ni vrijeme ni mjesto za to. Dakle, ako IGRAČ FK ŽELJEZNIČAR kaže nešto, nema razloga da se na TEMI FK ŽELJEZNIČAR NAVIJAČIMA FK ŽELJEZNIČAR zabranjuje priča o tome pa sve i da se malo ljudi zanesu...a nisu...bilo je fine diskusije koliko sam mogao da upratim, finih šala, znači svih elemenata koji jedan forum čini privlačnim za učestvovanje u istom.
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:06 am

izvinjavam se svim navijacima voljenog nam kluba za moje jucerasnje ponasanje.....ZELJO SAMPION
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:07 am

super1 je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:06 am
izvinjavam se svim navijacima voljenog nam kluba za moje jucerasnje ponasanje.....ZELJO SAMPION
Idemo dalje, svi smo na istoj strani. Samo Zeljo!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:08 am

Pa zar i ti sine supere haha.. :D :rofl1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:09 am

storm_raider je napisao/la:Vrijeme ce pokazati sve. Drzite se teme, a ona je Zeljeznicar. Nemojmo da prozivamo nikoga licno.
Drug ne bih da ti solim pamet ali ovo sto si sad napisao bi trebao pisati na pocetku ovih bespotrebnih rasprava a ne kada te rasprave udju u zavrsnicu.. U zadnje vrijeme tema je poprilicno izgubila na kvalitetu i 90% postova se svodi na raznorazna glupiranja.. Ne znam sta je razlog ali u zadnje vrijeme gotovo da se nema sta kvalitetno procitati jer ono i sto se dobro napise izgubi se u moru postova nevazanih za ono o cemu bi trebali pisati na ovoj temi.. Banovi se dijele kada neko nekom kaze "ne seri" a Boga mi vecina nas puno sere u zadnje vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:09 am

Okolele je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:08 am
Pa zar i ti sine supere haha.. :D :rofl1:
KAD SE POGRIJESI JBG MORA SE
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:11 am

Odoh trening pogledati , bice slika sa istoka kad se vratim :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:11 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:09 am
storm_raider je napisao/la:Vrijeme ce pokazati sve. Drzite se teme, a ona je Zeljeznicar. Nemojmo da prozivamo nikoga licno.
Drug ne bih da ti solim pamet ali ovo sto si sad napisao bi trebao pisati na pocetku ovih bespotrebnih rasprava a ne kada te rasprave udju u zavrsnicu.. U zadnje vrijeme tema je poprilicno izgubila na kvalitetu i 90% postova se svodi na raznorazna glupiranja.. Ne znam sta je razlog ali u zadnje vrijeme gotovo da se nema sta kvalitetno procitati jer ono i sto se dobro napise izgubi se u moru postova nevazanih za ono o cemu bi trebali pisati na ovoj temi.. Banovi se dijele kada neko nekom kaze "ne seri" a Boga mi vecina nas puno sere u zadnje vrijeme..
Ja nisam ni mogao, jer nisam bio tu 2 dana. Hvala sto si skrenuo paznju, rijesicemo sve na PP. Nije ovo mjesto za to.

Inace, jeste malo opustenija tema bila preko zime, ali uskoro ulazimo u proljetni dio sezone. O Zelji ce se pricati, za sve ostalo imate chat. To su pravila foruma, pravila kuce, a pravila kuce se moraju postovati.

@super1, baci jedan bum.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
super1
Postovi: 374
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:13 am

storm_raider je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:11 am
Hadzijalagic je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:09 am
storm_raider je napisao/la:Vrijeme ce pokazati sve. Drzite se teme, a ona je Zeljeznicar. Nemojmo da prozivamo nikoga licno.
Drug ne bih da ti solim pamet ali ovo sto si sad napisao bi trebao pisati na pocetku ovih bespotrebnih rasprava a ne kada te rasprave udju u zavrsnicu.. U zadnje vrijeme tema je poprilicno izgubila na kvalitetu i 90% postova se svodi na raznorazna glupiranja.. Ne znam sta je razlog ali u zadnje vrijeme gotovo da se nema sta kvalitetno procitati jer ono i sto se dobro napise izgubi se u moru postova nevazanih za ono o cemu bi trebali pisati na ovoj temi.. Banovi se dijele kada neko nekom kaze "ne seri" a Boga mi vecina nas puno sere u zadnje vrijeme..
Ja nisam ni mogao, jer nisam bio tu 2 dana. Hvala sto si skrenuo paznju, rijesicemo sve na PP. Nije ovo mjesto za to.

Inace, jeste malo opustenija tema bila preko zime, ali uskoro ulazimo u proljetni dio sezone. O Zelji ce se pricati, za sve ostalo imate chat. To su pravila foruma, pravila kuce, a pravila kuce se moraju postovati.

@super1, baci jedan bum.
kako cu napisati boom kad sve funkcionise beprijekorno u klubu i oko kluba
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:14 am

Jednostavno ako su meni zabranili da picice postavljam ovdje jer ima chat tema za to, zabranite i ovim "sola" fotografima da nas bombarduju sa istokom i slikama i to ne jedna nego udje i postavi 50 slika, a ima tema i za te stvari.

Jednostavno moramo ojacati i druge teme, a daj nam i temu o selamu i tako tim stvarima. Tako da ce bit svega po malo, kad pocnemo malo stroziji biti prema ovim stalnima koji cesto krse pravila, i oni ce se prebacivati na druge teme i tamo pisati o tim stvarima.

Dakle razgranicit malo teme, prebacivati raju malo i na ostale djelove foruma i forum posjeceniji klikovi veliki, sport 1 sretan, svi mi zadovoljni.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:18 am

O moderaciji i prijedlozima, javite mi se u PP. Pisem to vec drugi put od jutros. Ovo nije mjesto. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:19 am

Selam braćo
1987
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:26 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet feb 16, 2017 9:11 am
Odoh trening pogledati , bice slika sa istoka kad se vratim :)
Kaže @DANAN ne trebaju slike, dovoljna je zvanična i link izgradnje :P
Zaje.bajem se, kači ti slike, treba nam to svima. Reći ću samo jedno ŽELJO JE NAŠ A MI SMO SVI MANIJACI ŽELJINI
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:48 am

Hajde vise pocni ***** ti pauze ove...
1921-1987-2007
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:49 am

cikazubo je napisao/la:
čet feb 16, 2017 12:22 am
Bilo bi prejako kad bi imali nesto kao onaj union jack u hrasnom, bilijar, pikado, piva, a da bude pravi britanski pub sa slikama manijaka i Želje 8-)
QPR-ov pab je odmah do stadiona, u njega možeš ući samo sa članskom ili kupljenom kartom za tu utakmicu ali i to ti ne znači puno, na ulazu stoje dvojica engleza, stari navijači-razbijači i kontrolišu ulaz. Ako mu je neko sumnjiv nema šanse da udje, pogotovo maloljetnici. Ušli mi, pokazali karte, prekontrolisali kese jer smo kupovali u fan shopu i ušli.
To je bilo pred samu tekmu, pjevaju se pjesme, šank dug 15 metara i samo točeno ide, craftovi da te glava zaboli, niko nikog ne dira, jedno 20% žena je sigurno bilo.
Pive na sve strane ali nema pušenja u zatvorenim prostorima, kaže u mene haver, jebote platio sam pivu 5 funti a za te pare hoću i da *****. Krenuo on da zapali cigaru, prilazi mu lik, vjerojatno ispred navijača i kaže mu: Jbt jesi li ti slijep ili glup, vidiš li da iko puši? :rofl: :rofl: . Kazne velike, boli glava. Morali smo otići iza paba ima mali prostor 20-ak kvadrata gdje se nabilo 50 navijača. Nema zajebancije :D. Možeš se urokat ko stoka, da te iznesu ako treba ali da zapališ cigaru... :r
Ovaj pab bi bio dobra stvar samo ako bi ga vodio klub, što organizaciono što finansijski jer samo tako i može opstat i svakome bi trebao biti pristupaćan. I fan shop bi trebao biti pored njega ne bi bilo loše.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:53 am

Po video streamu s Istoka, u ponedjeljak ili utorak bismo mogli imati gotovo pola tribine a onda 11-12 dana napasti drugi sprat pa bi valjda bilo dovoljno da se bar dodje do postavljanja stolica. Dobar Butmir, dobar! :palacgore:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:54 am

Otjerase me sa istoka..kae vrti se kran opasno je :D
Za 5.min pocinje trening.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 16, 2017 9:55 am

Sabalahajrosum ljudi.
@PlavaPorodica, kako je na treningu, jesu trenirali Kostic I Kerla?
Nemoj svega ti slikat istok, nedaju nam ni to :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija