Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:20 am

ceze je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:07 am
Jesam ja jedini koji ima osjećaj da će stoperski par biti Kostić i Bogičević?


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja mislim da je pitanje samo ko će s Bogijem činiti taj stoperski par, Jadranko nas je sve razočarao nekim svojim odlukama ali ne treba osporavati njegove igračke kvalitete zbog tih stvari, to je stoper koji misli i za onog pored sebe, zna lopte, odlično čita igru, odlično se postavlja, i ima jako dobar odraz iz mjesta pa većinom on čisti te lopte a ponekad i zaprijeti protivničkom golu, naravno iskustvo mu ide u prilog u mnogim segmentima štoperske igre, a zna i kako se uzimaju trofeji, njegov problem su ti periodi u sezoni kada padne odjednom u formi, znalo ga redovno uhvatiti par utakmica da ga ne prepoznaš, i nije baš najbrži, ali definitivno kod navijača potcijenjen igrač, bio je potcijenjen i kad smo osvajali, a pogotvu sad.

Što se tiče bekova, kod Slavke se u Rdniku jako puno rotiralo na svim pozicijama, obično se na tim pozicijama gdje je najjača konkurencija dijelila minutaža na prvenstvo i kup, mislim da će obojica imati određenu minutažu, još će Siniša vjerovatno pokrivati i lijevog beka kada se bude odmarao Stojanović, tako da mislim da neće niko biti nezadovoljan..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:27 am

cikazubo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:20 am
ceze je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:07 am
Jesam ja jedini koji ima osjećaj da će stoperski par biti Kostić i Bogičević?


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja mislim da je pitanje samo ko će s Bogijem činiti taj stoperski par, Jadranko nas je sve razočarao nekim svojim odlukama ali ne treba osporavati njegove igračke kvalitete zbog tih stvari, to je stoper koji misli i za onog pored sebe, zna lopte, odlično čita igru, odlično se postavlja, i ima jako dobar odraz iz mjesta pa većinom on čisti te lopte a ponekad i zaprijeti protivničkom golu, naravno iskustvo mu ide u prilog u mnogim segmentima štoperske igre, a zna i kako se uzimaju trofeji, njegov problem su ti periodi u sezoni kada padne odjednom u formi, znalo ga redovno uhvatiti par utakmica da ga ne prepoznaš, i nije baš najbrži, ali definitivno kod navijača potcijenjen igrač, bio je potcijenjen i kad smo osvajali, a pogotvu sad.

Što se tiče bekova, kod Slavke se u Rdniku jako puno rotiralo na svim pozicijama, obično se na tim pozicijama gdje je najjača konkurencija dijelila minutaža na prvenstvo i kup, mislim da će obojica imati određenu minutažu, još će Siniša vjerovatno pokrivati i lijevog beka kada se bude odmarao Stojanović, tako da mislim da neće niko biti nezadovoljan..
za lige ok za evrope za Jadrankom nam ne gine petarda protiv malo bolje i brze ekipe ...to svi znaju :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:28 am

Okolele je napisao/la:
sub feb 04, 2017 12:42 am
slika
Kad se sjetim Serifa i kako prodjosmo dalje i nesretnog zrijeba poslije toga :/
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:28 am

U stoperskom paru Spaha i Ivan ce im ..... staru
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:34 am

delinjo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:27 am
cikazubo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:20 am
ceze je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:07 am
Jesam ja jedini koji ima osjećaj da će stoperski par biti Kostić i Bogičević?


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja mislim da je pitanje samo ko će s Bogijem činiti taj stoperski par, Jadranko nas je sve razočarao nekim svojim odlukama ali ne treba osporavati njegove igračke kvalitete zbog tih stvari, to je stoper koji misli i za onog pored sebe, zna lopte, odlično čita igru, odlično se postavlja, i ima jako dobar odraz iz mjesta pa većinom on čisti te lopte a ponekad i zaprijeti protivničkom golu, naravno iskustvo mu ide u prilog u mnogim segmentima štoperske igre, a zna i kako se uzimaju trofeji, njegov problem su ti periodi u sezoni kada padne odjednom u formi, znalo ga redovno uhvatiti par utakmica da ga ne prepoznaš, i nije baš najbrži, ali definitivno kod navijača potcijenjen igrač, bio je potcijenjen i kad smo osvajali, a pogotvu sad.

Što se tiče bekova, kod Slavke se u Rdniku jako puno rotiralo na svim pozicijama, obično se na tim pozicijama gdje je najjača konkurencija dijelila minutaža na prvenstvo i kup, mislim da će obojica imati određenu minutažu, još će Siniša vjerovatno pokrivati i lijevog beka kada se bude odmarao Stojanović, tako da mislim da neće niko biti nezadovoljan..
za lige ok za evrope za Jadrankom nam ne gine petarda protiv malo bolje i brze ekipe ...to svi znaju :)
Slažem se ne može on sa brzim napadačima nižeg težišta, ali za naše lige je po meni uvijek opcija za prvih 11 dok je ovakva konkurencija naravno, ali stvarno je dobro odigrao ove zadnje tekme još nakon onog perioda gdje je mahom sam trenirao, djeluje mi da ga i Slavko gotivi..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 1:58 am

cikazubo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:34 am
delinjo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:27 am
cikazubo je napisao/la:
sub feb 04, 2017 1:20 am


I ja mislim da je pitanje samo ko će s Bogijem činiti taj stoperski par, Jadranko nas je sve razočarao nekim svojim odlukama ali ne treba osporavati njegove igračke kvalitete zbog tih stvari, to je stoper koji misli i za onog pored sebe, zna lopte, odlično čita igru, odlično se postavlja, i ima jako dobar odraz iz mjesta pa većinom on čisti te lopte a ponekad i zaprijeti protivničkom golu, naravno iskustvo mu ide u prilog u mnogim segmentima štoperske igre, a zna i kako se uzimaju trofeji, njegov problem su ti periodi u sezoni kada padne odjednom u formi, znalo ga redovno uhvatiti par utakmica da ga ne prepoznaš, i nije baš najbrži, ali definitivno kod navijača potcijenjen igrač, bio je potcijenjen i kad smo osvajali, a pogotvu sad.

Što se tiče bekova, kod Slavke se u Rdniku jako puno rotiralo na svim pozicijama, obično se na tim pozicijama gdje je najjača konkurencija dijelila minutaža na prvenstvo i kup, mislim da će obojica imati određenu minutažu, još će Siniša vjerovatno pokrivati i lijevog beka kada se bude odmarao Stojanović, tako da mislim da neće niko biti nezadovoljan..
za lige ok za evrope za Jadrankom nam ne gine petarda protiv malo bolje i brze ekipe ...to svi znaju :)
Slažem se ne može on sa brzim napadačima nižeg težišta, ali za naše lige je po meni uvijek opcija za prvih 11 dok je ovakva konkurencija naravno, ali stvarno je dobro odigrao ove zadnje tekme još nakon onog perioda gdje je mahom sam trenirao, djeluje mi da ga i Slavko gotivi..
naravno da si upravu,to sam ja i prije govorio dok je Aco bio tu da je Jadranko kao igrac kvalitetom dimenzija vise u odnosu na Acu....e sad druga je stvar sto je u godinama i sto je spor za evropu i malo brzi fudbal....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 2:04 am

Ja mislim da će okosnicu stoperske pozicije igrat Ivan Kostić, a da će se Boka i Bogi smjenjivati po potrebi/odmoru. Kemo će tek uskočiti u slučaju ne do Bog povrede. Ne može jedan stoper od 33-34 godine odigrati u kontinuitetu, bez obzira koliko bio fizički spreman, njemu oporavak od napora traje duže nego mlađem igraču.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 2:32 am

Jel iduca protiv Amkara i koji dan pada utakmica? I ja mislim da ce Bogicevic i Kostic igrati s tim sto ovaj drugi ne moze u kupu, pa s obzirom na kartone njih dvojica ce zajedno sa Bokacinijem podijeliti minutazu onako podjednako. Kemo vjerovatno nece puno igrati. Kad igra Blagoje i mi smo pravi, nije u formi, ali opet mislim da je nas najbolji veznjak. Tako i prosle godine Zola, Bekric, Zahirovic i Amir dok nije otisao digli euforiju, a na kraju Blagojevic razvali Siroki i pokaza da je bolji od svih s tim sto je Amir otisao prije Sirokog. Da je bio tu, Blagojevic bi isao na klupu. Nadam se iskreno da ce biti na nivou jer je majstor i pravi igrac. Ugljesa protiv pitara, u Zenici i u Sirokom bio odlican, a sve su to tekme na tepihu tako da njemu vise odgovaraju bolji tereni, a ne livade. mada je sifra sam za sebe i nikad ne znas sta ocekujes...
Mirza Rascic !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 2:44 am

Evo dodjoh i ja spolja, i protabiri nabrzaka ovo sto ste pisali.. Da bacim i ja jedan kom..
Opet letimo, a ne bi trebali. Jesu ovo strasne reference da igraci budu pojacanja, ali ne mora znaciti da ce biti.
Sto se tice Muse, strah me kako ce se privici na ove nase terene. Mozda je nekad i igrao na losiji, al dolazi sa tepiha na grbe. Doduse, dosta zavisi i od sredine, ali ovo je njemu sansa za dokazivanjem, ima samo 20 godina covjek.. MAda ovakvog igraca dovesti i na posudbu ja nisam mogao zamisliti. Idemo dalje
Mada zao mi ga, jer Lepi je prvi bek, valja mu i ovdje sjediti na klupi :kafa:

Kostic ce trenirati s nama, al jos nije zvanicno nas?! Jesam dobro upratio?!
Moja velika zelja da ga vidim u nasem klubu je ispunjena, hvala Miske. Misljenja su podijeljena, a moje je da je TOP 3 stopera lige.
I na ovoj zadnjoj tekmi protiv nas je odigrao dobro. Odlican igrac, nadam se da ce sto prije uci u sistem, jer sigurno nesto vrijedi kad ga Slavko toliko zeli..
Sretno Kole, idemo jako!

Rezime ovog prelaznog, jer to bi bilo dovoljno sad za sad. Fino odradjen, osim ovog odugovlacenja sa stoperom. Bolje bi za nas bilo da je prije dosao da se uigra, ali eto, izgleda nije moglo bolje.
Imamo finu sirinu u ekipi, malo nas zeza krilo zbog ove povrede Crnova, al bit ce i on od koristi koliko toliko.. Ne treba padat u delirijum, pricati o titulama. Sam Slavko je rekao da cemo tesko do nje, nije nemoguce, ali tesko ce to biti. Evropu izvuci, msm da nam nema ko zaprijetiti ispod nas.
Napasti oba fronta maksimalno i ukazane sanse iskoristiti. Osvojen kup uz Evropu bi bio idealan.

Al ne bi pratio Zelju uopce, ako ne bi vjerovao u duplu krunu. Izac na megdan i pobit se..
Sretno nam!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 2:52 am

jos Djelmic i da zaokruzimo prelazni :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 3:16 am

Nismo ni svjesni kakve se opcije otvaraju ako posudba Muse prođe kako treba...
Mnogo sam zadovoljniji nego prije par dana.
P.S. Slavko se sjeb'o kad je vidio na šta Crnov liči...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 5:04 am

Dobro jutro.
ZELJEZNICAR SAMPION!
Ugodan vikend :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 6:27 am

Jel ovaj Musa dosao samo na pola godine? Ako jeste onda je ovo samo "Drzi vodu dok majstori odu". na ljeto traziti novog beka.
kazu dobro je pa se niko nije povrijedio, Crnov na lijecenju, Stana nikad vise nece biti 100 %, Nesto i Bocca drzi led, ovaj mali sto je prikljucen nema konstituciju da izdrzi pripreme...
Pisem ovo da se ne bi smo dizali previse. Ja ovo pisem da sam sebe malo spustim od euforije a kako vidim i jos neki ovde bi trebali to isto.

Imamo se cemu nadati, za zimski rok ovo je super i sta me najvise obradovalo sa ove tekma sa rujama, a to je onaj presing sredine i napadaca, ako tako budemo igrali, ko jebe ko nam igra u odbrani nece ni imati posla. Kondicija i trka to je to sto ja pricam po forumima vec nekoliko godina.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 6:54 am

Haklapuc je napisao/la:
sub feb 04, 2017 3:16 am
Nismo ni svjesni kakve se opcije otvaraju ako posudba Muse prođe kako treba...
Mnogo sam zadovoljniji nego prije par dana.
P.S. Slavko se sjeb'o kad je vidio na šta Crnov liči...
Što druže, šta je sa Crnovom?
Neka se i ova saga sa Kosticem završila, da je Bogdo prije 10 dana stigao...
Musa nam opet vraća širinu na bekovima a može li Stojanović pokriti krilo?
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 8:23 am

Treba kabanica nabaviti, eno ih svi sjede u Buon Gustu.
Po ustaljenoj proceduri kabanice nabaviti. Hajmo na posao nece istok sam kao gljiva niknuti :zeljeznicar1:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 9:15 am

Šta je sa Crnovom, do kad će pauzirati?
1987
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 9:30 am

Ma imamo mi sirinu na krilima ne treba nikog siliti, ni Musu ni Stojanovica. Na krilima imas Miru, Zakarica, Zeru, Stanica i kad prvenstvo pocne Crnova. Sasvim dovoljno.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 9:33 am

omladina1921zeljina je napisao/la:
sub feb 04, 2017 2:04 am
Ja mislim da će okosnicu stoperske pozicije igrat Ivan Kostić, a da će se Boka i Bogi smjenjivati po potrebi/odmoru. Kemo će tek uskočiti u slučaju ne do Bog povrede. Ne može jedan stoper od 33-34 godine odigrati u kontinuitetu, bez obzira koliko bio fizički spreman, njemu oporavak od napora traje duže nego mlađem igraču.
Ma nidje veze brate. Stoper ne moze, a Zeba moze. Nije to razlika neka aman zaman. Sigurno da postoje neke promijene u tijelu, ali nisu tako izrazene da se moze pricati o nekom drasticnom padu. Ako mu je 34 nije mu noga otpala. Sve zavisi kako trenira i koliku zelju ima. Obicno mnogi igraci u godinama izgube volju za radom, pa je to glavni uzrok. Imamo mnogo primjera i pozitivnih i onih negativnih. Ali kad covjek prica o necemu najbolje dati vlastiti primjer. Ja sam citav zivot u sportu od fudbala preko teretane. Pa sam se par godina zapustio i da prosle godine nisam u 34 godini oslucio da se pinovo vratim u formu, sad bi ko vecina mojih jarana izgledonko sredovjecan covjek. A ja sam se u manje od godinu dana redovnih treninga, koji se svode na kucnu radinost, i dobre ishrane,doveo u stanje u kakvom nisam bio ni sa 20 godina. Generalno ne treba igrace tako dijeliti. Na stare ili mlade. Zeba ce jos par godina biti najbolji igrac lige.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 9:36 am

Hajde bolan dajte taj intervju s glavnim inzinjerom za gradnju Istoka. Zanimljivo bi bilo cuti kako ce ubrzati radove, ako misle zavrsiti na vrijeme. Eno kisa i odmah vrlo malo se radi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2017 9:52 am

Mislim da ce biti probijen taj rok...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija