Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:50 pm

Bravo za Dereka, ja bih samo jos dodao, koji nam je prosjek godina sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:52 pm

ž'21 je napisao/la:Realno, fula je ovo, al mi je pun qrac negativnosti u i oko kluba. I to od onih koji sebe nazivaju navijačima Želje. Problemi su nastali kad se svak živ počeo pitati za stvari za koje nije odgovoran. Molim te Bože da im igrači na terenu začepe usta, eto samo to. Sposobnosti Slavke se dovode u pitanje, sposobnosti Uprave, sposobnosti igrača. Svi se dovode pod znak pitanja, samo su oni koji kritikuju bezgrešni. Jedina šansa da ovo stane jeste zeleni teren i tu mora Željo pokazati ko je i šta je.
:palacgore: suština
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:52 pm

Tryg je napisao/la:Bravo za Dereka, ja bih samo jos dodao, koji nam je prosjek godina sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
26,8 prema tm.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:52 pm

Tryg je napisao/la:
uto jan 31, 2017 8:50 pm
Bravo za Dereka, ja bih samo jos dodao, koji nam je prosjek godina sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vjerovatno smo jedna od najstarijih ekipa u svijetu :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:53 pm

Pinkii je napisao/la:
uto jan 31, 2017 8:52 pm
Tryg je napisao/la:Bravo za Dereka, ja bih samo jos dodao, koji nam je prosjek godina sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
26,8 prema tm.
Jos kad dodje mladoliki Kerla i Kostic :ganja:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:54 pm

Prvo se kakilo o Stevanovicu 50 strana
Sada o Kerimu i transfer politici.
Sve menađer do menađera na ovom forumu. Mogu utrpati bilo koga bilo kome :lol: . Hastor je za njih amater!
Sve znaju ovi naši forumski strucnjaci, od nuklearne fizike do hortikulture.. a ne znaju jednu tibetansku mudrost
LAKO JE TUĐIM KURCEM GLOGINJE MLATITI!
Evo Zvornicka ceka na vaše djelovanje.
Tipicni papanluk, htjeti puno ali da se guzovima ne mrdne. Treca liga u evropi odozdo :) , država u banani,.... a mi tvrdimo kako je federalka bolja od druge danske lige :r
Sanjamo o nekom euro iskoraku, grupe i te fore :)
Ljudi moji, treba prvo stabilizirati klub, napraviti funcionalnu i izbalansiranu cjelinu pa tek onda težiti ka vecem!
Da bi do toga došli nužni su i jako bolni zahvati i teške odluke. Potreban je rad i odricanje a ne palamuđenje i kritika bez pokrica.
Da nisu prodali Meniju bila bi frka što ga nisu jer se moglo dobro :) utopiti. Sada ga prodali ali nije prava liga, pravi klub. Da smo ga tušnuli u Barcu bilo bi povika što nije Real.
Dajemo sebi za pravo da kritikujemo sve a tražimo nemoguce.
Naš je zadatak da pomognemo klubu, ovo što kenjamo nije pomoc!
Mene ne zanima ko igra i ko je u upravi.
Mene zanimaju rezultati na terenu i permantna želja za napretkom.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:58 pm

Naravno da idemo iz krajnosti u kraknost prije par godina nasa djeca, najmladji tim, pravimo igraca a sad skup igraca pred penziju i propalih igraca koji se vracaju.
Jbg koliko god mi gledali radi tribine i stadiona pozitivno, ovo ostalo je u stvarnosti nula bodova.
Tesko sta se moze dobrog izroditi ako se ne okrenemo mladjim snagama kako nasim tako iz cijele BiH.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:58 pm

Iz dosadašnjih postupaka ljudi iz uprave i svega što rade za Želju i nas Manijake, ja zaključujem da ne bi pustili Memiju da ide, a da ponuda nije i više nego dobra. Ljudi u upravi su pametni, ja imam nevjerovatno povjerenje u njih i vjerujem da su donijeli odluku koja je najbolja i za Memiju i za klub. Možda i griješim, vidjet ćemo. Valjda objave visinu tog transfera, jer ako to ne objave kod mene će dobiti ogroman minus, bez obzira na sve što su do sada učinili. Jer mi smo jedna velika porodica, mi smo dio kluba i imamo pravo da to znamo! Ako već iznose u javnost kako Križman neće da trenira, kako Hervas želi da ide, kad nam objavljuju i te kupce desetogodišnjih ulaznica i kad objavljuju sve ostale lijepe stvari nek objave i ovo pa kud puklo da puklo. Sumnjam da je Memija pušten bez obeštećenja, ustvari ne želim da vjerujem u to! To bi bila velika mrlja na ovaj prelazni rok. Hajde, poserite nam se svima u usta i objavite da je Memija otišao za 200.000 eura+ 10% od narednog transfera! Svi ćemo biti zadovoljni, a ja nikad više ne bih spomenuo upravu u negativnom mišljenju.

Iako je najavljeno da neće biti velikih promjena, bilo ih je. I sigurno će biti i u sljedećem prelaznom roku, jer imamo ponovo nekoliko pozicija koje moramo pojačati. Siniša nema konkurenciju, i to me malo brine, ali shorty bi trebao nastaviti igrati na svom nivou.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 8:59 pm

Mnogi pišu da je ovo fula. Možda jeste za memiju, ali za Klub sigurno nije. Da je potpisao za Kopenhagen ili Brondbi i da Klub nije objavio cifru, kao što trenutno nije, mnogi bi svršavali od sreće.

Memija je ušao u dvadesetidrugu godinu života, znači da je još mlad, ali očito da bi i Željo bio sretniji) da je za iste novce otišao u npr. Briž. Zaboli me neka stvar za Memijom, Željo mi je bitan, a Memija je prihvatio ponudu danskog drugoligaša, a Željo obeštećenje. Volio bih da je milion, ali nije.

Objavit će se iznos transfera. Možda se štreberi, popiške po mnogim razmišljanjima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:00 pm

ChWilla je napisao/la:
uto jan 31, 2017 8:50 pm
Brkoo je napisao/la:
uto jan 31, 2017 8:45 pm
Ma idemo iz krajnosti u krajnost. Sad se raspadamo, kad dodje novi stoper osvajamo duplu. To je pitarski mentalitet i nesto sto je njima svojstveno.

Sad se Memija predstavlja kao fenomenalan igrac, kojeg se moglo prodati za vecu cijenu. Na osnovu cega? Pa on ni u Zelji ne moze izbaciti prosjecnog Sinisu iz ekipe, ako realno gledamo. Samo pogledajte u okruzenju desne bekove, ne morate ici dalje, i onda ih uporedite sa Memijom. Koliko je Memija losiji od njih? Realnost je, jako puno, u skoro svakom segmentu, on zaostaje za prosjecnim bekom cak i u regionu. Kad procitam naslove buduci desni bek repke :roll:

To sto je on nama prirastao srcu i sto ga volimo ne znaci da posjeduje vanserijski kvalitet, jer da posjeduje ogroman kvalitet ne bi zavrsio u danskom drugoligasu..
a cijenu ne znamo... :D

realno je da je on i dalje veliki potencijal, ali da u najmanju ruku stagnira zadnjih godinu i po. nije ni crno ni bijelo, kao ni sa dadom onomad.
Ma problem je sto je nama igrac sa 21-om godinom potencijal a u 23-26 god. ce biti talenat, sa 30 ce biti star. U normalnim drzavama potencijal i talenat su od 16-19(maksimalno), nakon toga si izgradjen igrac od kojeg se puno ocekuje. Kod nas sve naopako..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:02 pm

Što svi pametujemo...ne treba nama nista trasnparentno iznositi, nismo mi za toga. S nama samo treba cvrsta ruka.
Neko je procjenio da je pravi trenutak, i neko ga je pustio. Kakvi su uslovi, saznace se, i to ne treba NAS da bude briga, sjede tamo negdje mnogo sposobni ljudi(Koji su to i dokazali) u finansijama i koji ima svoje racunice i ostavite se pametovanja. Nije Football manager da prodaješ kako ti je qrcu navije.

Trenutno imaš Sinisu koji je realno kompletniji i bolji u ovom trenutku, imas za zamjenu Stanića od kojeg ja ocekujem da natjera Sinisu da radi maximalno i da ga zamjeni kada to bude potrebno. To je sto se tice bekovske bozicije.
Imas jako dobro pokrivenu golmansku poziciju.
Imas 3 stopera, po meni solidna dva i jedan potencijal + dovest ces jos jednog koji ce sklopiti slagalicu i to je to.
Imas sredinu beton, doveli su nam Zebu da poveze sve sto se nije moglo povezati u prvoj polusezoni, on je sposoban da digne ekipu na veci nivo, pored njega si dobio dva najbolja krila u zadnjih par godina u državi. Plus na to sve imas dragulja Žerića i povratnika Hasanovića koji ce cekati svoju sansu i raditi.
Imas najboljeg napadaca u vidu Lendrica u državi i rođenog pobjednika kao njegovu zamjenu u vidu Steve. Žali Bože pameti Ajdinove sto nije imao strpljenja sacekati.

Imas 'vrsnog stručnjaka na klupi kojem iz ociju izvire fudbal koji živi fudbal i koji drže konce u svojim rukama.

Šlag na tortu dobio si stadion koji lici na nesto i jos uvijek se gradi... Trebamo svi pogeldati 1-2-3 godine unazad i vidjeti kako smo jadni bili na svim nivoima i da nije ove organizacije pitanje je da li bi jedan Memija sad bio konobar u Tuborgu jer ko zna da li bi ga iko doveo da je Zeljo prestao postojati...

Memiji ko bratu želim sve najbolje da igra konstantno 1-2 godine i da se probije do jednog Kopenhagena i da Marcelu probaci kroz noge na Bernabeu...

LP
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:03 pm

Trenutnih prvih 11:
-------------Veca(22.g.)-------------
Sinisa(28.g.)-Bogicevic(34.g.)-Boka(24.g.)-Stojanovic(33.g.)

-----Blagojevic(29.g.)-Markovic(30.g.)-----

Miro(27.g.)--Zeba(34.g.)--Zakaric(25.g.)
------------------Lendric(26.g.)---------------

Prosjek godina ekipe prvog tima je 28,36g. Podhitno podmladjivanje ekipe nam treba za meceve u Evropi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:04 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jan 31, 2017 8:59 pm
Mnogi pišu da je ovo fula. Možda jeste za memiju, ali za Klub sigurno nije. Da je potpisao za Kopenhagen ili Brondbi i da Klub nije objavio cifru, kao što trenutno nije, mnogi bi svršavali od sreće.

Memija je ušao u dvadesetidrugu godinu života, znači da je još mlad, ali očito da bi i Željo bio sretniji) da je za iste novce otišao u npr. Briž. Zaboli me neka stvar za Memijom, Željo mi je bitan, a Memija je prihvatio ponudu danskog drugoligaša, a Željo obeštećenje. Volio bih da je milion, ali nije.

Objavit će se iznos transfera. Možda se štreberi, popiške po mnogim razmišljanjima.
Kod memije je bila primjetna stagnaciju zadnjih polusezona, a sigurno nije otisao za badava. Prestanite crnjaciti, jel neko malo razmislio da treba isfinansirati sezonu i praviti stadion te dovesti pojacanja, mislite da je to lako.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:05 pm

Sinoc Slavko Bog, kako covjek sve zna, volim ga slusat, ama sta ti je rec strucnjak, a danas ode memija sta radi slavko nemamo igraca slavko ne misli unaprijed kmee
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jan 31, 2017 9:03 pm
Trenutnih prvih 11:
-------------Veca(22.g.)-------------
Sinisa(28.g.)-Bogicevic(34.g.)-Boka(24.g.)-Stojanovic(33.g.)

-----Blagojevic(29.g.)-Markovic(30.g.)-----

Miro(27.g.)--Zeba(34.g.)--Zakaric(25.g.)
------------------Lendric(26.g.)---------------

Prosjek godina ekipe prvog tima je 28,36g. Podhitno podmladjivanje ekipe nam treba za meceve u Evropi.
Slavko juce rece da trenutno od mladih igraca jedino Zeric moze konkurisati da igra u prvom timu. Njega je bas nahvalio. Sto znaci da ce dobijati sansu umjesto Zebe ili Stevanovica. Ostali nisu na tom nivou. Rekao je i za Besirevica ako ga povedem u Tursku na pripreme unistit cu ga jer je i ovo dosad jako tesko podnosio. Osmankovica bi on na posudbu poslao da nije ovakva situacija sa stoperima..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u uto jan 31, 2017 9:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
kamatar
Postovi: 6
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 8:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:09 pm

Svaka cast nasoj upravi na transferu Memije. Imamo info da je u pitanju preko 350k + procenat od narednog transfera.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:14 pm

Nekoga smo morali prodati, ne možemo od have živiti, svršavali smo svaki dan na pojačanja, stadion... Treba sve to neko i platiti, sve i da se plasiramo u Evropu love nema do iduće godine. ne smijem ni pomisliti šta bi se desilo da nam i to pobjegne, stanimo malo na loptu. Ili on ili Veca, neko je morao u izlog a i Memija se sigurno pitao, već je jednom izvisio.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:14 pm

kamatar je napisao/la:
uto jan 31, 2017 9:09 pm
Svaka cast nasoj upravi na transferu Memije. Imamo info da je u pitanju preko 350k + procenat od narednog transfera.
Ti si pravo sumljiv :r
Prvi post i takve informacije :o

Prvo ide - Dobar dan, ja sam taj i taj dugo vas pratim i silno želim da se registritam. Danas mi se ta želja ispunila.....

Hajde probaj ponovo :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:16 pm

kamatar je napisao/la:
uto jan 31, 2017 9:09 pm
Svaka cast nasoj upravi na transferu Memije. Imamo info da je u pitanju preko 350k + procenat od narednog transfera.
Zar mozes vjerovati u to? Da jedan danski drugoligas s budzetom malo vecim od Zelje moze dati toliku lovu!?
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 31, 2017 9:16 pm

za sada samo znamo da smo ugradjeni u sljedeći transfer :-)
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija