Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:35 pm

Saznadoh da je zvuk ugašen, a nakon toga su uslijedili razgovori sa Ćenanom :kafa:

Malo priče o Salki Jazvinu, Zakaricu i tako to
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:38 pm

Ne upratih da li je neko napisao razlog zasto danas nije bilo Memije? Da li je neka povreda sitna u pitanju?
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:38 pm

salemprolic je napisao/la:Ne upratih da li je neko napisao razlog zasto danas nije bilo Memije? Da li je neka povreda sitna u pitanju?
Povreda. Valjda dobio udarac na treningu.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:39 pm

Dan, dva ce pauzirati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:41 pm

phpBB [video]


:pivo:
1987
 
Avatar
GoRBAVčovICA
Postovi: 115
Pridružen/a: ned dec 04, 2016 9:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sub jan 28, 2017 7:06 pm
Sto se tice fan shopa i marketinga u globalu iznio bih neke svoje prijedloge u vezi toga.

Online Fan Shop, to mora biti prioritet kad se prica o fan shopu i opcenito marketingu, to bi svake godine klubu donosilo prihod od minimalno 100 hiljada KM. Garantujem da bi minimalno hiljadu ljudi iz dijaspore kupilo nas dres ili neki drugi artikal da je moguca online kupovina. Nek je cijena dresa 70 KM, plus printanje svog imena jos 10 KM(za clanove npr. dres 60KM), nek hiljadu ljudi kupi imas zaradu 80 hiljada KM, a kupice dosta vise ljudi u to sam uvjeren..

Druga stvar vezana za fan shop su prostori, odnosno otvaranje fan shopa na vise lokacija u gradu, izabrati strateski vazna mjesta koja posjecuje veliki broj turista. Jednostavno imate ljude iz dijaspore koji ne znaju da postoji Zeljin fan shop na Grbavici i onda ce negdje u gradu kupiti neki polovan dres naseg kluba kod nekog ko to ilegalno prodaje. Za par godina krenuti sa otvaranjem fan shopova po citavoj drzavi. Umjesto sto npr. ljudi iz Brckog prevale toliki put da bi kupili dres Zelje u Sarajevu, omoguciti tim ljudima da i u njihovom gradu to isto mogu uciniti, ista stvar i sa ostalim dijelovima drzave gdje Zeljo ima svoje navijace i simpatizere.

Treca stvar vezana za fan shop je sama ponuda u fan shopu, vise se ne smije desavati da dodje hiljadu dresova, to se proda za par dana i onda nema dresova do sljedece godine, to je nedopustivo. Ako Mirso Gong ne zna onda mu hvala na svemu ali treba onda pustiti nekoga ko zna da radi.

Sto se tice clanskih karti, sad smo blizu broja od 5000. Ja sam misljenja da je rad na terenu tu najvazniji. Angazovati ljude koji bi bili rasprostranjeni po citavoj drzavi, postavis standove i prodajes clanske kartice, ljudima se plati npr. dnevnica, nek bude 40KM(ko dvije clanske), a korist bi bila visestruka.
Slažem se u potpunosti, ali prije svega toga treba da se osigura neka minimalna logistika odn. organizacija. Za mene je nepojmljivo, da se npr. predstavljaju ljetos novi dresovi i pun grad bude dijaspore a u shopu im se kaže nestalo dresova, navrati sutra. Ista stvar sada za novogodišnje praznike!
"A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu …" - vjerni navijač Željezničara ŽDG

919/919
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:54 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:21 pm
Dok god se bavite realnim stvarima, a ne jedni drugima, naravno da niko nece brisati. Dok god je vasa kritika konstruktivna, a ne destruktivna, naravno da niko nece brisati. Dok god je vase misljenje definisano zdravim razumom (pa i pogresnim informacijama), a ne bolesnim pobudama, naravno da niko nece brisati.

Sto se tice fan shopa, nisam zadovoljan! I ova anketa i njen rezultat mnogo toga govori. Ovo je crveni alarm sto se tice fan shopa i marketinga.
Ne bih rekao da je baš tako.Evo primjer kada jedan forumaš uvrijedi sve forumaše i taj se post ne briše a odgovor na uvredu istog trenutka briše.Iz vašedalje kumunikacije se vidi da ti znaš ko je doticni i zbog toga ga preferiraš i njemu dozvoljavaš uvrede.Evo post.

zubanovic89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am

ned okt 30, 2016 8:30 pm

Vi ste ba jedna obicna K od navijaca. Redom, svi do jednog. Pozz od mene i ovog foruma. **** ovo ba.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:59 pm

Ode Joco u Celik. Sad ce 100% ispasti.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:01 pm

Ovaj forum u usporedni sa prijašnjim je svemirski brod. Niko mi ne briše postove. Niko mi ne sugeriše, što da pišem, Nikoga ne vrijeđam, niti je mene ko vrijeđao. Po meni je to dovoljno da vidim da sam na pravom mjestu.

Maloprije, na onom forumu amazon, poznatiji kao i aldin jebe sve živo, kolegi forumašu i pritom ga naziva kretenom i retardom...i umjesto da bude stalno odstranjen sa foruma, dođe karnaš, obriše postove i počne priču o tome kako mi lažemo. Onaj tamo portal i forum su kontinurinao radili i rade protiv Želje i protiv svih onih koji slobodno misle, jer tako im se može. Meni su milion puta obrisali post, ukoliko nije po njihovoj volji, iako nisam nikoga psovao, vrijeđao, naprotiv iznosio sam samo činjenice i to obično dokumentovao. Njima takva rasprava ne odgovara. Ono sranje je Sjeverna Koreja i barem jednom mjesečno je obavezno otići tamo i pratiti šta i kako se piše i komunicira, kako bi ljudi mogli znati da smo sada na pravom mjestu. Mjestu gdje mi niko neće obristi post, zato što drugačije mislim.

On topic :ganja: Primjetih da se dosta ljudi žali na marketing Kluba, a ja zapravo mislim da nam je trenutni marketing nikada jači. O tome govori, akcija o kupovini desetogodišnjih ulaznica, jer je to u ovom trenutku najbitnija stvar. Pravimo istočnu tribinu i Klub se usredotočio da taj dio maksimalno marketinški plasira i za sada nam, hvala Bogu, taj segment ide jako dobro.

Fan šop je u ovom momentu manje bitan (nikako nebitan), s obzirom na činjenicu da nam je procenat od prodatih artikala jako mali, odnosno, to nam dođe kao neki usputni bakšiš, i tako će biti sve dok Klub ne preuzme i taj segment u 100% vlasništvo.

Nadam se da će i ovaj Portal, rasti, barem onoliko koliko smo mi rasli na ovom pdf-u :baklja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:05 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:15 pm
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1224990

evo zvijezda trazi priznavanje titule iz 1946. godine, hajduku je priznata takodjer... jesmo li mi predali zahtjev za to?
koliko se ja sjecam, bio je pokrenut taj proces da se prizna titula dok je Gredić bio direktor, sta je dalje bilo nemam pojma
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:06 pm

Avlami moram se sloziti sa tobom. Nas je marketing nikad nije bio bolji, ne mozes ti tek tako prodati 400 stolica, i ne mozes skupiti onoliko para za akciju "Kupi stolicu za Evropsku Grbavicu" bez marketinga. Fanshop jest na niskim granama al vjerujem da ce rasti i to ...
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:07 pm

procenat nije mali, ali mala je osnovica od koje se uzima... :D a ne može ni biti bolja dok je ponuda ovakva. jebiga on mora napraviti prvi korak, ne mogu to navijači.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:10 pm

@Plavi Orkestar, promakne i nama nekada nesto, ali zato uvijek imas dugmic da prijavis post. To ne moze promaci. A i izvukao si post od prije 6 mjeseci... :D

Ne, ne znam ko je doticni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:10 pm

19adi21 je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:05 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:15 pm
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1224990

evo zvijezda trazi priznavanje titule iz 1946. godine, hajduku je priznata takodjer... jesmo li mi predali zahtjev za to?
koliko se ja sjecam, bio je pokrenut taj proces da se prizna titula dok je Gredić bio direktor, sta je dalje bilo nemam pojma
treba ovo aktivirati, dok neki prisvajaju titule, bez da se playoff odigrao...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:13 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 28, 2017 7:04 pm
Neka neko poruci @1921.ba da se ostavi veceras curica i neka mece ove klipove.
evo smo stigli, hvala sto pitas :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:14 pm

Kad ce izvjestaj ?
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:16 pm

Pinkii je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:14 pm
Kad ce izvjestaj ?
kad se ukaze
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:17 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:54 pm
Roberto Baggio je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:36 pm
cikazubo je napisao/la:
sub jan 28, 2017 5:22 pm
Ovaj portal je jedini zvanični medijski partner kluba a na istom najmanje informacija o Želji, eventualno se preuzmu slike sa zvanične i to je to. Po meni je za to krivac i klub, marketing je u globalu 0, a to nisu neke neizvodive stvari, jel problem napraviti stream a postoji milion načina danas da se to uradi, jel problem kupit profesionalni aparat pa da gledamo slike u normalnoj kvaliteti na zvaničnoj a ne da se kamerom mobitela sumnjivog kvaliteta slika , jel problem praviti neke zajebancije s igračima, kvizovi, izazovi, igre na treninzima, problem uzet ponekad izjavu od strane struke, to su sve stvari koje skoro ništa ne koštaju a mnogo znači navijačima pogotovu onim koji i nisu baš bolesnici, na taj način simpatizerima približiš igrače, približiš im klub jednostavno. Marketing je jednostavno ostao na istom nivou kao i prije par godina, fan shop kao sastavni dio tog segmenta je nikad gori, na onoj emisiji na hayatu me stid bilo kad snimiše police fan shopa, samo bokalići za rakiju, 2 vrste šalova, poneka baby flašica, i nekoliko starih garnitura joma dresova, i par ovih novh diadora, dok sve napreduje u tom dijelu smo baš zaostali, a i medijski partner samim tim se uklapa u sve to..

Još jednom hvala Larsu i jaranu št su nam omogućili da koliko toliko ispratimo današnji meč.
Mislim da se ova baš mlađa raja općenito najviše žali na ove ovakve stvari, ovi što su se maltene rodili sa smartfonom u ruci. Ja evo imam 30, još mlad čovjek :D , a jako dobro se sjećam vremena kad nisam imao ni mobitel, ni računar, ni internet; kad sam Želju slušao preko radija ili gledao preko teleteksta, kad sam čekao sportski dodatak poslije dnevnika da bih uopće saznao rezultat sa neke gostujuće utakmice. Danas kada imaš pristup svemu i svačemu, čovjeku začas zine guzica. (Ne govorim ovo, naravno za tebe, samo sam uzeo tvoj post da se nadovežem sa ovim svojim.) Naravno da smo zaostali, kao država ćemo uvijek i biti zaostali u svemu, takva nam nafaka. Doći će i ovo što bismo mi već sad željeli, kroz par godina ispunit će se većina ovih naših današnjih zahtjeva i želja, pa ćemo i tad željeti nešto drugo što drugi odavno imaju. Ali ima i neku posebnu draž ova naša zaostalost. :D Vrhunski evropski fudbal je odavno jedna ogromna industrija, haman pa neljudska ekonomska mašinerija, sa svim ovim o čemu ti pišeš, uzdignuto na razinu do koje se mi nikad nećemo ni približiti. Ali zato, kod nas zaostalih još uvijek imamo posla sa ljudima. Ovo danas je fantastičan primjer, kako se pravio stream. :palacgore: Treba napraviti dokumentarac o ovome. :D
Vjeruj mi i ja sam tradicionalista teški, ali ovo su stvari koje ne koštaju a znače, ne bi nikad pisao ove stvari prije par godina kada se sve to podrazumijevalo, međutim klub napreduje na svim poljima rapidno, ne moramo nabrajati šta se sve izdešavalo naročito u zadnjih godinu dana, imamo baš opipljiv napredak, a sve je to tek početak nekog novog načina poslovanja i funkcionisanja, i onda u svemu tome imaš taj dio koji je najlakši za održavanje a on je totalno zapušten i baš je upečatljiv, ne kažem bezveze kod ovih simpatizera a ne bolesnika. Mislim da je smiješno pričati o tim stvarima, skoro sam gledao stream Konynog treninga na fb koji je pratilo nekoliko stotina ljudi bez ikakvih problema, pa jel problem da klub ima svoju kameru, da obezbijedi jak signal i streama npr preko facebooka tekmu, danas normalna raja pravi streamove svakodnevno, to su sad smiješne stvari pa s toga i mislim da na to ne smijemo gledati u smislu mi smo u Bosni to je sve okej. Fan shop posebna priča, eto vratite na Hayatu dio kad se Adisa osvrnula na asortiman u fan shopu, pa ono je jadno, sve sami bokalići, par polica potpuno prazno, nekoliko šalova, nekoliko starih Joma dresova, mislim stvarno je to jadno vidjeti, a imamo toliko talentovanih ljudi u armiji Željovaca koji već rade s tim stvarima, koje su sjajnog dizajna i kvaliteta. To klub defintivno mora preuzeti na svoja leđa kad završe ugovor s Gongom, bolje da u fan shopu imamo samo tekstilne stvari koje ionako najbolje idu, nego da se držimo tih staklenih i plastičnih artikala a zapustiš ono najbitnije a to su majice, dukserice, dresovi, šalovi, a kao što rekoh ima već par momaka koji sami proizvode takve stvari na vrhunskom nivou, mora marketing puno puno bolje, dosta kaska za ostalim segmentima..

Anarkia sad razumijem nakon odgovora, s1 radi streamove košarke i znam da je to uvijek full hd i baš profesionalno, ne rade nikad polovično, a nije malo 400KM za neki prijateljski meč, izvinjavam se ako sam prešao granicu u kritikama danas.
Tehnologija brzo napreduje, ali mi se ovdje općenito često ponašamo kao ja kad su u pitanju mobiteli: izlazi ajfon 7, velike najave na najvećoj sceni, svakakva čudesa, novi operativni sistem, ovo-ono, a ja zaglavio na onom broj 4, i tu sam sve dok mi Viber može. :D Kad više eto ne može ni Viber, onda gledam da pređem na 4s, tu će moći još neko vrijeme. Sveopća zaostalost naše sredine ne smije biti nikakvo opravdanje da ne težimo nečemu boljem, da ne pokušavamo živjeti i funkcionisati bar pristojno, uprkos tome što živimo tu gdje živimo. I slažem se, u mnogim stvarima smo već pokazali da možemo puno više od prosječne učmalosti. U nekima eto još nismo, i nadam se da će i to o čemu pišemo vrlo brzo doći na red. Zvanični stream, bar za ovakve utakmice, trebao bi se već podrazumijevati (kad već u ligi imamo nebulozna ograničenja zbog bhtelekoma), ali se nažalost još uvijek ne podrazumijeva. Nije ova moja priča bila da nekoga pravdam, ni klub, ni portal, jer ovo jeste propust a ne naša razmaženost - nego samo hvalim ovu dosad neviđenu akciju pravljenja streama. :palacgore:
FK Željezničar 1921
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:23 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:06 pm
Avlami moram se sloziti sa tobom. Nas je marketing nikad nije bio bolji, ne mozes ti tek tako prodati 400 stolica, i ne mozes skupiti onoliko para za akciju "Kupi stolicu za Evropsku Grbavicu" bez marketinga. Fanshop jest na niskim granama al vjerujem da ce rasti i to ...
Pare smo skupili i skupljamo jer smo u poodmaklom stadiju neke teske bolesti za nasim klubom.. Tim bolesnicima nikakav marketing nije uslov za podrsku i takvi ce uvijek biti na stadionu i popratiti sve klupske aktivnosti.. S druge strane sam projekat rekonstrukcije i izgradnje stadiona je marketing sam za sebe jer nam je stadion svima godinama bio bolna tacka.. Ako cemo objektivno mi kvalitetan marketing nikad nismo imali a nemamo ga ni sada.. Kampanja "Mi smo zeljini, Zeljo je nas" je jedina vrijedna pomena i jedina koje se mogu sjetiti.. Bez dobrog budzeta ga ne mozemo ni unaprijediti nesto pretjerano tako da se ne trebamo puno zamarati.. Fan shop sam po sebi nema veze sa marketingom i on se uz mala ulaganja ali vise rada i pameti moze dici na puno veci nivo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:28 pm

Sutra povratak za Sarajevo, ponedjeljak slobodan dan a onda 31. za Antaliju, onda vec mislim 2-3. februara prijateljska. Uglavnom samo da tamo ne bude povreda da se obavi sta je Petrovic zamislio.

P.S. Kakve su sanse da u ponedjeljak dođe stoper pred polazak ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], salle86 i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija