Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:41 pm

Ma šta me briga za web stranice, njihove tehničke mogućnosti, njihove finansije i sponzore....osnovni krivac zbog loših ili skoro nikakvih informacija sa priprema, ili zbog nemogućnosti, ili ograničenih mogućnosti gledanja današnje tekme našeg Želje je Upravni odbor našeg kluba, odnosno marekting služba našeg kluba. Imamo u klubu ljude koji se razumiju u ovakve stvari, i neprihvatljivo je da se ne komunicira unutar uprave da klub mora obezbjediti prenose pripremnih utakmica za armiju navijača i simpatizera, kao i sve informacije za priprema, ma gdje one bile. Uz dužno poštovanje svima, očekuju da nas protiv Mladosti u Dolini bude 12-13 hiljada, da uredno platimo karte za tu tekmu, a nisu u mogućnosti orgnizovati prenos prve tekme sa priprema koja košta par stoja...ma dajte ba. Kupite kameru, platite putne troškove, i uvijek ćete naći volontera da snima, odnosno prati sva dešavanja i utakmice sa priprema. I to je jedino rješenje, niti o kome ovisni, niti kome šta dužni...navijači zadovoljni a dušmani na aparatima...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:41 pm

Može li neko napisati kratak osvrt na tekmu?
Kako ide sa Zebom ispred Blagoja i Markovića?
Kako je Kemo odigrao sa Bocom?
Kakav je mali Besirovic?
Hvala
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:42 pm

Da vi znate sta se sve izdesavalo za ovaj stream danas... dokumentarac mozemo napraviti za Oskara.

Sto se tice kulture dijaloga, samo bih se osvrnuo na kratko i pohvalio istu ovdje. Zaista ne pamtim kada je neko banovan, ili upozoren na ponasanje, a nije nas mali broj ovdje. Ako je suditi po anketama - oko 300 minimalno, ali je broj dosta veci. Jako sam ponosan na to, jako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:47 pm

Je l to modelu udarena taraba na korištenje neta? :kafa:
1987
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:49 pm

Raspadamo se. :(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:49 pm

Fakat, gdje je čovjek?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:53 pm

Došao u Bosnu kod svojih, misli ne znamo mi šta je internet. Konta svi smo dijasporci k'o on.
Ili mu se kćerka udala, pa se oduzima i sabira vinom sedmicama...
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:54 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:36 pm
cikazubo je napisao/la:
sub jan 28, 2017 5:22 pm
Ovaj portal je jedini zvanični medijski partner kluba a na istom najmanje informacija o Želji, eventualno se preuzmu slike sa zvanične i to je to. Po meni je za to krivac i klub, marketing je u globalu 0, a to nisu neke neizvodive stvari, jel problem napraviti stream a postoji milion načina danas da se to uradi, jel problem kupit profesionalni aparat pa da gledamo slike u normalnoj kvaliteti na zvaničnoj a ne da se kamerom mobitela sumnjivog kvaliteta slika , jel problem praviti neke zajebancije s igračima, kvizovi, izazovi, igre na treninzima, problem uzet ponekad izjavu od strane struke, to su sve stvari koje skoro ništa ne koštaju a mnogo znači navijačima pogotovu onim koji i nisu baš bolesnici, na taj način simpatizerima približiš igrače, približiš im klub jednostavno. Marketing je jednostavno ostao na istom nivou kao i prije par godina, fan shop kao sastavni dio tog segmenta je nikad gori, na onoj emisiji na hayatu me stid bilo kad snimiše police fan shopa, samo bokalići za rakiju, 2 vrste šalova, poneka baby flašica, i nekoliko starih garnitura joma dresova, i par ovih novh diadora, dok sve napreduje u tom dijelu smo baš zaostali, a i medijski partner samim tim se uklapa u sve to..

Još jednom hvala Larsu i jaranu št su nam omogućili da koliko toliko ispratimo današnji meč.
Mislim da se ova baš mlađa raja općenito najviše žali na ove ovakve stvari, ovi što su se maltene rodili sa smartfonom u ruci. Ja evo imam 30, još mlad čovjek :D , a jako dobro se sjećam vremena kad nisam imao ni mobitel, ni računar, ni internet; kad sam Želju slušao preko radija ili gledao preko teleteksta, kad sam čekao sportski dodatak poslije dnevnika da bih uopće saznao rezultat sa neke gostujuće utakmice. Danas kada imaš pristup svemu i svačemu, čovjeku začas zine guzica. (Ne govorim ovo, naravno za tebe, samo sam uzeo tvoj post da se nadovežem sa ovim svojim.) Naravno da smo zaostali, kao država ćemo uvijek i biti zaostali u svemu, takva nam nafaka. Doći će i ovo što bismo mi već sad željeli, kroz par godina ispunit će se većina ovih naših današnjih zahtjeva i želja, pa ćemo i tad željeti nešto drugo što drugi odavno imaju. Ali ima i neku posebnu draž ova naša zaostalost. :D Vrhunski evropski fudbal je odavno jedna ogromna industrija, haman pa neljudska ekonomska mašinerija, sa svim ovim o čemu ti pišeš, uzdignuto na razinu do koje se mi nikad nećemo ni približiti. Ali zato, kod nas zaostalih još uvijek imamo posla sa ljudima. Ovo danas je fantastičan primjer, kako se pravio stream. :palacgore: Treba napraviti dokumentarac o ovome. :D
Vjeruj mi i ja sam tradicionalista teški, ali ovo su stvari koje ne koštaju a znače, ne bi nikad pisao ove stvari prije par godina kada se sve to podrazumijevalo, međutim klub napreduje na svim poljima rapidno, ne moramo nabrajati šta se sve izdešavalo naročito u zadnjih godinu dana, imamo baš opipljiv napredak, a sve je to tek početak nekog novog načina poslovanja i funkcionisanja, i onda u svemu tome imaš taj dio koji je najlakši za održavanje a on je totalno zapušten i baš je upečatljiv, ne kažem bezveze kod ovih simpatizera a ne bolesnika. Mislim da je smiješno pričati o tim stvarima, skoro sam gledao stream Konynog treninga na fb koji je pratilo nekoliko stotina ljudi bez ikakvih problema, pa jel problem da klub ima svoju kameru, da obezbijedi jak signal i streama npr preko facebooka tekmu, danas normalna raja pravi streamove svakodnevno, to su sad smiješne stvari pa s toga i mislim da na to ne smijemo gledati u smislu mi smo u Bosni to je sve okej. Fan shop posebna priča, eto vratite na Hayatu dio kad se Adisa osvrnula na asortiman u fan shopu, pa ono je jadno, sve sami bokalići, par polica potpuno prazno, nekoliko šalova, nekoliko starih Joma dresova, mislim stvarno je to jadno vidjeti, a imamo toliko talentovanih ljudi u armiji Željovaca koji već rade s tim stvarima, koje su sjajnog dizajna i kvaliteta. To klub defintivno mora preuzeti na svoja leđa kad završe ugovor s Gongom, bolje da u fan shopu imamo samo tekstilne stvari koje ionako najbolje idu, nego da se držimo tih staklenih i plastičnih artikala a zapustiš ono najbitnije a to su majice, dukserice, dresovi, šalovi, a kao što rekoh ima već par momaka koji sami proizvode takve stvari na vrhunskom nivou, mora marketing puno puno bolje, dosta kaska za ostalim segmentima..

Anarkia sad razumijem nakon odgovora, s1 radi streamove košarke i znam da je to uvijek full hd i baš profesionalno, ne rade nikad polovično, a nije malo 400KM za neki prijateljski meč, izvinjavam se ako sam prešao granicu u kritikama danas.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 6:54 pm

Treba Velbeka dovest :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:01 pm

https://youtu.be/ltughgmxHMA

Prije gotovo tacno godinu dana, nismo nesto specijalno izgledali, imali smo jednu sansu iz kornera ja mislim da je Lendric glavom udario a drugu sansu kad je neko na drugoj stativi fulio cijeli gol. Iskreno imali smo bruku sansi al eto dvije zrele ovo ostalo su nekakve polusanse, Capljina izlazila 1 na 1 s Vecom 3x a mi nijednom.
Ova utakmica nista ne znaci nego eto neki kratki osvrt.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:04 pm

Neka neko poruci @1921.ba da se ostavi veceras curica i neka mece ove klipove.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:06 pm

Sto se tice fan shopa i marketinga u globalu iznio bih neke svoje prijedloge u vezi toga.

Online Fan Shop, to mora biti prioritet kad se prica o fan shopu i opcenito marketingu, to bi svake godine klubu donosilo prihod od minimalno 100 hiljada KM. Garantujem da bi minimalno hiljadu ljudi iz dijaspore kupilo nas dres ili neki drugi artikal da je moguca online kupovina. Nek je cijena dresa 70 KM, plus printanje svog imena jos 10 KM(za clanove npr. dres 60KM), nek hiljadu ljudi kupi imas zaradu 80 hiljada KM, a kupice dosta vise ljudi u to sam uvjeren..

Druga stvar vezana za fan shop su prostori, odnosno otvaranje fan shopa na vise lokacija u gradu, izabrati strateski vazna mjesta koja posjecuje veliki broj turista. Jednostavno imate ljude iz dijaspore koji ne znaju da postoji Zeljin fan shop na Grbavici i onda ce negdje u gradu kupiti neki polovan dres naseg kluba kod nekog ko to ilegalno prodaje. Za par godina krenuti sa otvaranjem fan shopova po citavoj drzavi. Umjesto sto npr. ljudi iz Brckog prevale toliki put da bi kupili dres Zelje u Sarajevu, omoguciti tim ljudima da i u njihovom gradu to isto mogu uciniti, ista stvar i sa ostalim dijelovima drzave gdje Zeljo ima svoje navijace i simpatizere.

Treca stvar vezana za fan shop je sama ponuda u fan shopu, vise se ne smije desavati da dodje hiljadu dresova, to se proda za par dana i onda nema dresova do sljedece godine, to je nedopustivo. Ako Mirso Gong ne zna onda mu hvala na svemu ali treba onda pustiti nekoga ko zna da radi.

Sto se tice clanskih karti, sad smo blizu broja od 5000. Ja sam misljenja da je rad na terenu tu najvazniji. Angazovati ljude koji bi bili rasprostranjeni po citavoj drzavi, postavis standove i prodajes clanske kartice, ljudima se plati npr. dnevnica, nek bude 40KM(ko dvije clanske), a korist bi bila visestruka.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:12 pm

Mini izvještaj od momka što je streamao:

Marković - možda i najbolji
Stojanović - hoće da se dokaže pa malo prećera
Zakarić - mora smršati 4-5 kila ali je dobar
Zeba - nije nešto odigrao
Osmanković - nije loš, par puta iznio fino loptu do centra
Beširević - njega je raja malo napljuvala, skrivio je onu šansu pa je ispravio
Blagojević - mašina
Lendrić - standardno
M. Stevanović - ekstra
Nikolić - ofulao par zicera
Bekrić - nastavio po starom..
Zeric - brz, probio dva tri puta, fino odigrao, izborio korner i par lopti
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:16 pm

Meni je dovoljno što se ovdje oglasio čovjek s portala i to postom u kojem se moglo osjetiti koliko mu je iskreno krivo, od mene halal, ako to šta znači. @arctg svaka čast na postu, treba s vremena na vrijeme podsjetiti ljude ko su dušmani našem Želji
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:19 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub jan 28, 2017 5:11 pm
Miske kina alajhmanet
KrajPrice je napisao/la:.
Jel spreman Said Velicanstveni? :D
Blizi je Blekic vjeruj mi :)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:19 pm

Naša marketing služba je na izuzetno niskom nivou, i u koju se koliko se može vidjeti ne ulaže ništa. Nije marketing proces gdje zaposliš momke kojima je posao da navuku neke pare od sponzora "ni za šta" jer svi znamo da je povrat tih investicija nemoguć. Podijelio bi tu sa Vama braćo nekoliko stvari....odnose i dogovore sa sponzorima, kao i pronlaženje novih; svakodnevno praćenje dešavanja unutar kluba, i aktivnosti na povećanju interesa kako navijača i simpatizera, tako i pridobijanja novih i članova, i navijača i simpatizera; fan shop, priču o našoj Grbavici, i svemu kroz šta je prošla kroz istoriju....informacije o prvoj ekipi, igračima...o mlađim kategorijama...i još mnogo stvari da ne nabrajam.
Odavno govorimo da nam treba web stranica koja je prevedena na engleski, da ne kažem na još neke jezike. Odavno svi govorimo da nam je fan shop u očajnom stanju i organizaciono i asortimanski, i da tu gubimo određeni promet i profit. Odavno govorimo da klub uz minimalne troškove treba preuzeti prenos utakmica sa priprema, priloge o ekipi, izjave trenera, igrača, članova uprave. Ne moramo izmišljati toplu vodu, gledajmo šta drugi organizovani klubovi čemu i sami težimo rade...
Sve što nabrojah, cijeli proces nije finansijski uopšte zahtjevan, samo izgleda da se ne shvata koliko je sve ovo bitno za iole ozbiljno funkcionisanje kluba. Ove "sitnice" koje nama bolesnicima i navijačima, kojih će opet napominjem protiv Mladosti aBd biti 12-13 hiljadarki izuzetno mnogo znače, koje klubu, njegovom ugledu, imidžu takođe mnogo znače. Razmišljajte o ovome, bitne su ovo stvari. Svi se slažemo da je organizacija ekipe i plasman u Europu prioritet broj 1, da je izgradnja i unapređenje uslova na stadionu strateški najbitnija stvar, ali morate shvatiti da smo sa predhodnim upravljačkim strukturama i previše zaostali, pa danas moramo sve praviti juče......znam da nije lako, znam da se mnogo radi, ulaže znanja, truda vremena i finansija na kraju, ali morate, odnosno moramo istrajati, jer mi smo najveći, najtrofejniji, najorganizvaniji u Bosni i Hercegovini...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:21 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub jan 28, 2017 7:12 pm
Mini izvještaj od momka što je streamao:

Marković - možda i najbolji
Stojanović - hoće da se dokaže pa malo prećera
Zakarić - mora smršati 4-5 kila ali je dobar
Zeba - nije nešto odigrao
Osmanković - nije loš, par puta iznio fino loptu do centra
Beširević - njega je raja malo napljuvala, skrivio je onu šansu pa je ispravio
Blagojević - mašina
Lendrić - standardno
M. Stevanović - ekstra
Nikolić - ofulao par zicera
Bekrić - nastavio po starom..
Zeric - brz, probio dva tri puta, fino odigrao, izborio korner i par lopti
Bekric po starom ? Kao zadnje 2 utakmice ili prije toga ??
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:25 pm

KrajPrice je napisao/la:
sub jan 28, 2017 7:19 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub jan 28, 2017 5:11 pm
Miske kina alajhmanet
KrajPrice je napisao/la:.
Jel spreman Said Velicanstveni? :D
Blizi je Blekic vjeruj mi :)
Ako sutra ne dođe Said na avatar yepi ga :D

@godrina prije toga, bas se vidi da stari :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:27 pm

...gdje neće mi neko ko nema dodirnih tačaka sa FKŽ doći i određivati kako i šta ću pisati
srž svega
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 7:31 pm

Kospicar je napisao/la:
sub jan 28, 2017 7:01 pm
https://youtu.be/ltughgmxHMA

Prije gotovo tacno godinu dana, nismo nesto specijalno izgledali, imali smo jednu sansu iz kornera ja mislim da je Lendric glavom udario a drugu sansu kad je neko na drugoj stativi fulio cijeli gol. Iskreno imali smo bruku sansi al eto dvije zrele ovo ostalo su nekakve polusanse, Capljina izlazila 1 na 1 s Vecom 3x a mi nijednom.
Ova utakmica nista ne znaci nego eto neki kratki osvrt.
Kako samo šuplja odbrana...
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija