Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:57 am

Ima jos dosta posla za ovog bageristu ovde..Vjerovatno sad ide skidanje ove zemlje kako bi se izravnalo sa parkingom gdje se ulazi na Jug..

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:00 am

Okolele je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:46 am
Paznja sva na Miri a Mujaga u sjeni..Treba tu naci kompromis i poslati ga na posudbu..
U praavu si, sad je kasno da se kompromis trazi izgleda al eto treba pokusati. Mozda smo ga vec trebali poslati na posudbu da se celici sa seniorima, jer od sjedenja na klupi momak nema nista, a ni mi nista nemamo. Zato bi trebalo i Zerica poslati negdje jer sumnjam da ce dobijati sanse kod nas.

Ps novi sam, citao sam vas u posljednje vrijeme, pozdrav svim Željovcima
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:01 am

Ajzea je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:54 am
kremenko je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:48 am
Nek se i ovo sa Stevanovicem rijesilo. Da znamo na cemu smo,da se nezamlacujemo previse. Odigraj posteno ovih pola godine i neka ti je sa srecom.
Iskreno,nista mu ne zamjeram. Koliko smo mi valjali njemu,valjao je i ona nama,a nadam se da ce se sad na proljece jos vise isplatiti.
Ne zelim ulaziti u to sta je ko nudio,a sta trazio. To je biznis,nema ljutnje. Ako se moze dogovoriti,moze. Ako ne,onda se pruze ruke i nastavi dalje,Boze moj.
VTŽ :zeljeznicar1:
Ključ svega..
To što su neki vidjeli Miru kao anđela kojem su ljubav i podrška vaznije od novca, ne pije baš vode. Momak je na mjestu, odgojen, kulturan... I naravno, voli novac više nego skandiranje u kojem mu se jasno poručuje da ostane ili izlijev emocija kojim mu se daje do znanja koliko se voli u tom klubu.

Miro, igračino, pomozi nam da uzmemo titulu. Što se mene tiče, dođemo ti para !

PS
Nije do Menafa..
Ajzea druže odma da kažem totalno sam za da odigra jer nam treba. Ali nije ovo baš korektno, ovo je po meni šamar i apsolutno sve ali ne gospodski. Trebao je odma reći želim da idem a ne preko novca to davati do znanja, drugo bio bi najplaćeniji igrač sa smiješnom otkupnom klauzulom koju bi svaki klub koji ga želi bez problema mogao platiti, znači išao bi i ovako i onako, samo što je pored toga mogao pomoći nama, i nikako ga ne mogu gledati kao gospodina, čovjeka, ili šta već kad u ekipi imamo Ivana koji je mlađi, statistički bolji, i napadač na tržištu lakše ide, a bez razmišljanja je produžio i zahvalio se gospodski.
Pored svega klub treba pokazati veličinu, a i prema Slavki ne bi bilo korektno odsjeći takvog igrača kao što je Miro, ali već na proljeće početi pregovore s eventualnim zamjenama tako da se blagovoremeno mogu dovesti..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jan 23, 2017 11:03 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:01 am

Zar nije crnov njegova zamjena
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:04 am

Ljudi,nemojte biti djeca.
Mi smo emotivno vezani za Zelju,cijeli zivot,ljubav oceva i djedova je prebacivana na nas,pa gledamo drugacijim ocima. Miroslav niti je nase dijete,niti je vezan nesto za klub. Profesionalac,ko da vise,igram kod njega. Ovo mu je vjerovatno zadnja sansa da cvakne koju paru. Neka posteno odradjuje kao i do sada i puno srece mu zelim. Vise zamjeram Gojaku i Gojacima na ponasanju prema klubu,nego Stevanovicu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:06 am

Razumijem za miru, ocekivalo se ovo i znalo. Al sta se ova djeca kao sto su mujagic i ovi kurce, uvedi u ugovor da na svoju ruku ispod 20 godina nijedno dijete ne moze iz kluba ici i gotovo.
 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:13 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:35 am
jbg, zao mi mire, ali budimo posteni... takav igrac je previse dobar za nasu ligu i zasluzuje da igra u jacoj ligi... tako da ja njemu ne mogu zamjeriti nista... miro odigraj jos 20 utakmica za nas kako treba, pokazi mladima kako se odnosi prema grbu i klubu, a onda nek ti je sretno gdje god nastavio da igras!!! meni je cast bila ali i nevidjena sreca da sam bio u prilici da te gledam u svetom dresu!!! uvijek si dobrodosao u klub!!!
U saopštenju kluba se navodi da mu je nuđeno da produži ugovor sa mogućnošću odlaska na ljeto sa minimalnim, ponavljam MINIMALNIM obeštećenjem.
Neko ko je karakter nebi zaboravio da je kod nas VRATIO formu.... i da ne nabrajam još, pa bi to MINIMALNO i ispoštovao.
I najviše me nervira konstatacija - pa eto pošteno je igrao trudio se i....., pa naplatio je to.
Naravoučenie:
On igrao pošteno mi to platili POŠTENO !
Znači 1:1
Ono ostalo (moral, ljudstvo, karakter, "čojstvo") očito ne stanuje ni kod njega ni kod managera mu njegovog
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:14 am

Oj glupih komentara za Miroslava :O Cuj zamjeraju mu, cuj mi mu pomogli da se vrati
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:14 am

Lagano na klupu (može i tribina), a uigravati druge varijante, nema tu puno priče. Ako nam od njega zavisi budući rezultat, odmah lagano "ključ u bravu". Nije njegov odnos prema dresu bio toliko dobar, nego je od ostalih bio katastrofalan, što se popravilo nakon dolaska Slavke te se Miro nije toliko isticao pred kraj jesenjeg dijela kao na početku. Eto njega u Borcu za godinu dana, živi bili pa vidjeli
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:16 am

Memija na krilo a Miro na klupu.

Bilo je lijepo dok je trajalo.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:17 am

Ah, sve što je lijepo kratko traje. :)
Sretno mu. Hvala mu za sve što je uradio. Igrao je kada niko nije! Ali, što jest' ispao je zajedno sa smradom Menafom veliki šupak. Ja bih više volio da je rekao želim papire, a ne postavljati neke lude uslove. I nije samo Menaf krivac. Ne može Menaf odlučivati o njegovoj karijeri. Miro misli da može više i da je digao formu dovoljno, ali ja mislim da se vara. Mogao je on ovdje raditi čuda, al' nek ne zaboravi ko su mu bili protivnici... Prosječni igrači u rangu Livaje, Enisa Sadikovića i ostalih da ih ne nabrajam. Ja mislim da Miro neće dogurati daleko. U svakom slučaju sretno mu i želim mu da bude najbolji igrač u kojoj god ekipi igrao. Mi trebamo što prije, to bolje dovesti nekog umjesto njega (moja želja Djelmić).
I mislim da bismo trebali zatvoriti ovu temu sa Mirom.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:20 am

Nije potpisao, ali je svoj dio je odradio pošteno i netreba ga kažnjavati ako bude maksimalno pristupao i na proljeće, sretno i hvala za sve.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:21 am

Šteta za miru, nema ga u evropi tako da trebamo pokušat da nam ne bude glavni igrač. Više dobijat priliku drugi igraci koje imamo za tu poziciju.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:22 am

Nista ovo nije strasno, platili smo robu - dobili smo robu kakvu smo i platili. Manite se prica o ljubavi, Miro nije dijete Zelje. Malo mi inace ta prica o nekoj ljubavi igraca para usi posljednjih godina. Kakva ljubav? Ko jos zivi od ljubavi? To je isto kao da ja volim firmu u kojoj radim i zbog ljubavi prema toj firmi necu otici negdje vani u neku bolju firmu? Posao je posao, fudbal je posao. Neka oni svi budu profesionalci kao Miro, neka odradjuju taj ugovor kako spada - muski i neka ponude ono za sto su placeni. Sit vuk i ovce na broju. Koliko para, toliko muzike. Posteno. Najbolje bi bilo na proljece uigravati nekoga na toj poziciji, kada god je to moguce, mada sam siguran da i Slavko tako razmislja. Miro, sretno, mada si ovdje mogao biti car i ostaviti iza sebe pravi mit. Mislim da nije dobar potez odlazak iz Zelje, makar jos jednu godinu.
Manite se prica o ljubavi, ima ko ce voliti Zelju. Citava armija navijaca. Eh, da te oni vole makar 1 posto koliko te mi volimo...

Meni je zao vise Mujagica. Ali, on nema mjesta pored Lendrica, Nikolica, pa i Krizmana. Neka mu je sretno!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:23 am

E jest nas krenulo, evo i Crnov povrijedio koljeno na treningu..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:24 am

Daj ba ljudi sta dizete paniku, Miro ce na pocetku sigurno bit u prvih 11 i treba bit, ako i dalje bude imao odnos na terenu kakav je imao do sad, treba odigrati sve utakmice i zahvaliti mu se na kraju.
Steta sto nije produzio, zivot ide dalje, nije bezveze dovodjen Crnov.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:24 am

Sad ćemo imati lijevu, ali ne i desnu stranu :lol:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:25 am

LARS1921 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:24 am
Sad ćemo imati lijevu, ali ne i desnu stranu :lol:
Baš.. :rofl:

Yebalo dan ! Valjda nije ništa ozbiljnije..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jan 23, 2017 11:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:25 am

Za Miru ste rekli sve što bih i ja, pa neću ponavljati već rečeno. Dodao bih samo jednu stvar, a to je da se s Mirom/Menafom pregovaralo zadnjih 6 mjeseci. Pominjalo se ovdje da smo kasno počeli pregovarati s Mirom, da je to propust, itd. Sad vidite da su Lendri i Miri ponuđeni ugovori u otprilike isto vrijeme, s tim da je jedan odmah potpisao.
Mujagu razumijem, momak ne igra nikako. Ali, pitanje je bi li se snašao u seniorskom fudbalu u nekom manjem klubu. Stoga bih na njegovom mjestu pokušao prvo s posudbom, a onda bi mnogo stvari bilo jasnije i njemu i nama.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:26 am

cikazubo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:23 am
E jest nas krenulo, evo i Crnov povrijedio koljeno na treningu..
??
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija