Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:26 pm

Mislim da mnogo raspravljati o igračima koji su došli ili treba da dođu je bespotrebno. Ja iskreno više vjerujem stučnom štabu nego bilo kojoj priči, bilo kojem novinaru, forumašu,stručnjaku itd itd.
Što se tiče dolaska Kostića i njegovo poređenje sa drugim stoperima koji su slobodni i koje je moguće dovesti i razna nabrajanja da su mnogi bolji od njega tipa Kerle i dr. možda baš Petroviću treba takav kalibar igrača i možda mu je baš on potreban.
Koliko sam ja upućen Kostić je drugačiji igrač za razliku od Kerle(koji je tip igrača kao Boccacini ili Bogičević) gdje mu se igra više-manje zasniva na duelu i snazi. Kostić je tip igrača koji zna iznijet loptu i koji je tehnički potkovaniji, slično Jahiću.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:28 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:07 pm
Ipe je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:36 am
brate gačan nije imao mjesta u mladosti kako bi nas pojačao?
Znam da je igrao dosta puta pa mi nebi mrsko pogledati transfermarkt. Ove sezone odigrao 12 tekmi u ligi i dvije u kupu. Visok 194, mada ipak mislim da je malo nizi. 23 godine sto bi rekli mlad za stopera a ima dovoljno iskustva. Nase dijete. Pored njega i Mice :), meni se iz Mladosti svidja i Dejan Maksimovic. Ima tu jos nekoliko po meni finih nladih igraca ali ne bih o imenima jer nisam ih puno gledao. Gacan mozda ne bi bio prvih 11 odmah ali svijetla obraza bi ga mogli gurnuti u vatru kad god zatreba, a mozda se i izbori. Ko zna. Treba nam jos jedan stoper pored, navodno Kostica.
Eto tebra. Obrazlozis ja i sto
Nisam upratio da se ustalio kod Husrefa. (Y)
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:29 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:53 am
slika
Svaka cast, bas se ismijah hahahahah
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:31 pm

mula je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:26 pm
Mislim da mnogo raspravljati o igračima koji su došli ili treba da dođu je bespotrebno. Ja iskreno više vjerujem stučnom štabu nego bilo kojoj priči, bilo kojem novinaru, forumašu,stručnjaku itd itd.
Što se tiče dolaska Kostića i njegovo poređenje sa drugim stoperima koji su slobodni i koje je moguće dovesti i razna nabrajanja da su mnogi bolji od njega tipa Kerle i dr. možda baš Petroviću treba takav kalibar igrača i možda mu je baš on potreban.
Koliko sam ja upućen Kostić je drugačiji igrač za razliku od Kerle(koji je tip igrača kao Boccacini ili Bogičević) gdje mu se igra više-manje zasniva na duelu i snazi. Kostić je tip igrača koji zna iznijet loptu i koji je tehnički potkovaniji, slično Jahiću.
fin igrac i upravo to sto si napisao fino tehnicki potkovan....igrom slucaja gledao sam na ljeto tekmu slobode u Izraelu on je bio lijevi bek....i tako je smireno odogirao evropsku utakmicu,mirno stalozeno....nije panicio niej se prepao ma nista :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:32 pm

Hajde pitari uzmite nam Kostica. Da se imate cime kurciti.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:34 pm

I izasli iz mahale ao Kosticu se zna kad ide u cenifu na tusnju kad na grbavici....
Ako on dodje kod nas sigurno je da smo mi jos uvijek jedna od najvecih sportskih mahala u BiH.
Iako se tu na forumu potencira izlazak iz iste vec odavno.
I nadam se da nista vezano za doticnog igraca nije ozbiljno sto se tice kluba.
Nama treba bolji stoper od njega a mi lafo cekamo Kostica iako su pripreme pocele.
Ovakvi igraci i ako dolaze moraju biti s ekipom od prvog dana priprema, a kasnije bi trebalo da ulecu pojacanja u pravom smislu te rijeci ili ne dovoditi vise nikoga.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:36 pm

Mi smo mahala jer ljudi kontaktiraju kostica i ispituju ga stalno za izjave


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:38 pm

.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:40 pm

[*]
storm_raider je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:25 pm
Slavko ukrao kartoteku od @ponosannanas. :D :D
Hahahhahaahaha jbg buraz pokusavam dati neko svoje misljenje i potkijepiti argumwntima. Tako bi trebalo da forum funkcionise. Naravno da Slvko zna bolje. Nisam ja strucnjak nikakav. Znam i ja fuliti hahahaha, ali manje od Deje hahhahahahaaahhahahahah
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:42 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:40 pm
[*]
storm_raider je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:25 pm
Slavko ukrao kartoteku od @ponosannanas. :D :D
Hahahhahaahaha jbg buraz pokusavam dati neko svoje misljenje i potkijepiti argumwntima. Tako bi trebalo da forum funkcionise. Naravno da Slvko zna bolje. Nisam ja strucnjak nikakav. Znam i ja fuliti hahahaha, ali manje od Deje hahhahahahaaahhahahahah
hahahahahahhahahahah oplakah .... D: :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:46 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:40 pm
[*]
storm_raider je napisao/la:
pon jan 16, 2017 12:25 pm
Slavko ukrao kartoteku od @ponosannanas. :D :D
Hahahhahaahaha jbg buraz pokusavam dati neko svoje misljenje i potkijepiti argumwntima. Tako bi trebalo da forum funkcionise. Naravno da Slvko zna bolje. Nisam ja strucnjak nikakav. Znam i ja fuliti hahahaha, ali manje od Deje hahhahahahaaahhahahahah
Da smo ljetos tebe poslušali, sad ne bi razbijali glavu zbog odbrane a i ni zbog Mire, jer bi imali dva kvalitetna i mlada igrača, tj. Jovivica i Pecu..moram se pohvaliti(kad niko drugi neće) :D da sam i ja ljetos trubio za Pecu kao i ti, ali uzalud. S tim da sam ja i pisao o Jakupovicu koji je kasnije prešao iz Rudara u Metallege, ali pošto se dečko tamo nije uspio izboriti za prvih 11, kredibilitet i nije baš na mojoj strani :ganja:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:52 pm

bitno je da se stoper moze uklopiti s ostalim stoperima u ekipi i da mogu ciniti dobar tandem. Mozda je zato Kostic bolja opcija od nekog ko posjeduje i vise kvaliteta jer ima izgrađenu tu sposobnost ...
Slavko najbolje zna.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:54 pm

SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:56 pm

- Salihović se uklapa u ''godište''. Još dva prelazna roka trebat će mi da napravim ekipu koja će harati Premijer ligom - dodaje Jagodić u razgovoru za Faktor.ba.

:ganja: :ganja: :ganja: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl1: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :11: :11: :11: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase: :klanjase: :klanjase: :klanjase: :rofl: :rofl: :klanjase2: :klanjase2: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :zid: :zid: :zid: :zid:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:00 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:50 am
Rodom s mejtaša je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:44 am
Ja nisam za Kerlu, ne zato što nije loš za ove lige, već brate i on je šifra u glavi. S njim se nikad nije znalo na čemu si. Nekad mu se igra, nekad mu se ne igra, voli i kidnut na probu bez pitanja itd. Karakter nula bodova, a toga nam je više na vrh glave u zadnje vrijeme, barem meni.
i to je svakako tačno. no kad je bio "u redu" bio je najbolji.
karakterno nama treba više markovića...lik je došao na najmanja moguća vrata, ali igra svaku utakmicu isto, svaku utakmicu se možeš osloniti na njega, ima ga svugdje na terenu, pravi pretežno ispravne odluke, došao je spreman iako nije imao ekipu, itd.
E to je to.. Treba nam vise igraca kao sto su Markovic.. Anonimus koji je dosao na mala vrata a pokazao se kao pravi profesionalac.. Mislio sam da ce Slavko izvuci par takvih iz rukava.. Ovo sto se do sada dovelo je vala kao da smo mi glasali koje igrace dovesti u klub.. Mastali smo mi godinama i o Crnovu i o Zakaricu kao i o Joci i Kajkutu.. Ovog zadnjeg bi vjerovatno sad doveli da nam fali napadaca.. Ne kazem da su to losi igraci.. Mogu nam valjati ali strateski mi sa njima ne mozemo dobiti nista.. Dacemo im dobre plate a nakon godinu-godinu i po ce dobiti slobodne papire.. Takvi igraci su zavala i kratkorocno rjesenje i sve dok tako budemo dovodili tesko cemo mi ostvariti neki progres..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:01 pm

evo marin popovic izgleda dolazi u zbrojovku :D opa ima da ga naruzim kad ga vidim na tekmi...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:03 pm

hahahahahhahahhahah uskoro Sloboda hara ligom :(
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:05 pm

Vlado daj broj dilera
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:07 pm

Kakav lik, nevjerovatno.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 1:07 pm

Vlado 'Prehlada' Jagodic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 281 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija