Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:26 am

pile87 je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:24 am
avlami97 je napisao/la:Pile, imaju kontinuiranu podršku Općine Centar...pripreme, džaba igraju na Koševu, stalno im ulijeću neku lovu (što je za svaku pohvalu) i zato kažem da će kod njih, kao i Pirić i Ordagić.
Dobro imaju veću podršku lokalnih vlasti, imaju i nešto više para od nas. S tim što mi imamo mogućnost ako nešto želimo da platimo i vise za razliku od njih. Da ja Kosticu 21 godina i da je perspektivan ja bi prvi bio za to da se plati vezes ga pet godina ugovorom i na kraju prodaš...ovako nema smisla...
Zbog svega, što si naveo i kažem da će završiti na Koševu. Potpuno si u pravu, za sve napisano.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
seha
Postovi: 74
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:32 am

Evo Kostic dao izjavu da je blize odlasku nego da ce ostat u Slobodi, ovaj Vlado je lud definitivno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:34 am

Kostic moze igrati i lijevog beka u nekim varijantama. To je ono ko kad je Amar gurao Bajica na desnog beka. Mislim da je i to jedqn od razliga sto ga zeli. Toliko se razvila prica po medijima oko njwga rekao bi covjek Cenan mu visi na telefonu. Niko od nas ne zna koliko su cesto pricali i koliko ga zapravo zelimo i koliko ga mozemo cekati ali naprdjujemo. Nama trebaju dva stopera. Nadam se da su se sa Jahom dogovorili. Mislim da on moze jos dati meda, ali ja bi predlozio naseg bivseg omladinca Faruka Gacana. Vidim nema ga na pocetku priprema Mladosti. Ili je greska u objavama na portalima. Kemu bi poslao na posudbu. Relano trsko d amozemo rizikovati sad sa njim. I da mozemo povremeno rizikovati, on nece igrati stalno tj cijelu polusezonu, a treba mu tekmi. Po meni najbolje posudba negdje gdje ce igrati ko Dino.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:35 am

Normalno da imaju finansijsku moc. Pa kako mi zivimo od sponzora, jos i stadion pravimo ( doduse pomoc navijaca ), ali hocu reci da sponzorstvom smo tu negdje, s tim da oni imaju Generalnog i odmah u startu je to prednost. Jos dodas da imaju vlasnika milionera i ne treba dalje pricati i razglabati da li su finansijski najjaci.
Ruku na srce, al mora se biti realno.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:36 am

brate gačan nije imao mjesta u mladosti kako bi nas pojačao?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:38 am

Jbt iz ove Slobode ne možeš otići i rastati se na lijep način... Prvo Pirić, pa evo Kostić. I to sve zbog para koje im duguju, ali se toliko ljudi iz Slobode bore da što više igrače naprave pokvarenjacima i da oni budu u pravu. Prava ciganska, jadna ekipa. Pored svih dugovanja i pored toga što ga ne mogu da ispalućuju Kostića, opet mu ne daju raskid ugovora...

Kerla slobodan igrač. Za mene bi on bio prva opcija, a Kostić druga. Obeštećenje Slobodi ne vjerujem da ćemo platiti. Ustvari ako platimo nismo normalni. Možemo dovesti Kerlu i lijevog beka i isplatiti ih za te pare koje oni traže. Ali eto ako Slavko toliko baš želi Ivana... On najbolje zna. :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:41 am

Kerla se ovdje nece vracati jos 2 godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:42 am

@ponosannavas ima oko za igrača. Njega u tom smislu ne dirajte :ganja:

O ostalim promašajima @ponosannavas možemo pričati :D
21 10 4

Petrović Slavko
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:44 am

Ja nisam za Kerlu, ne zato što nije loš za ove lige, već brate i on je šifra u glavi. S njim se nikad nije znalo na čemu si. Nekad mu se igra, nekad mu se ne igra, voli i kidnut na probu bez pitanja itd. Karakter nula bodova, a toga nam je više na vrh glave u zadnje vrijeme, barem meni.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:45 am

Sad ce se Vladika javiti i reci da nismo platitli racun za krčmara..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:50 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:44 am
Ja nisam za Kerlu, ne zato što nije loš za ove lige, već brate i on je šifra u glavi. S njim se nikad nije znalo na čemu si. Nekad mu se igra, nekad mu se ne igra, voli i kidnut na probu bez pitanja itd. Karakter nula bodova, a toga nam je više na vrh glave u zadnje vrijeme, barem meni.
i to je svakako tačno. no kad je bio "u redu" bio je najbolji.

karakterno nama treba više markovića...lik je došao na najmanja moguća vrata, ali igra svaku utakmicu isto, svaku utakmicu se možeš osloniti na njega, ima ga svugdje na terenu, pravi pretežno ispravne odluke, došao je spreman iako nije imao ekipu, itd.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:51 am

Da je u pitanju Peca ili tako neko podrzao bi placanje ovako ne.
Zadnja izmjena: Pinkii, dana/u pon jan 16, 2017 11:51 am, ukupno mijenjano 1 put.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:52 am

Trakavica prava oko ovog Kostića. Mislim da bi mi lagano trebali početi razmišljati da posudimo nekoga ovu polusezonu. Mogli bi mi svojim vezama naći odličnog štopera na posudbu. Kako nam je Europa imperativ (možda i titula ko zna) ne može se kockati previše, i treba naći što kvalitetnije rješenje. Očito je da u izlogu nema nešto posebno igrača, i da je teško naći kvalitet sa parama koje mi nudimo. S toga bi bar po meni posudba bila najpraktičnije rješenje.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:52 am

Najveci problem je sto u nasoj ligi ako iole se pokaze neki mladi igrac dobar na stoperskoj poziciji postaje trazena roba za transfer u inostranstvo (Memisevic, Katanec, Sipovic, Dupovac i sl.)
Generalno u citavoj regiji je isti slucaj da finasijski jaci klubovi ne mogu zadrzati ovaj tip igraca na duze staze (Lovren, Cotrluka, Simunovic, Mitrovic;Srbija- Savic, Vidic itd.)
Iskren da budem ne znam vise od 2 stopera iz nase lige koji bi bila pojacanja za nas
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 11:53 am

slika
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:02 pm

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:07 pm

Ipe je napisao/la:
pon jan 16, 2017 11:36 am
brate gačan nije imao mjesta u mladosti kako bi nas pojačao?
Znam da je igrao dosta puta pa mi nebi mrsko pogledati transfermarkt. Ove sezone odigrao 12 tekmi u ligi i dvije u kupu. Visok 194, mada ipak mislim da je malo nizi. 23 godine sto bi rekli mlad za stopera a ima dovoljno iskustva. Nase dijete. Pored njega i Mice :), meni se iz Mladosti svidja i Dejan Maksimovic. Ima tu jos nekoliko po meni finih nladih igraca ali ne bih o imenima jer nisam ih puno gledao. Gacan mozda ne bi bio prvih 11 odmah ali svijetla obraza bi ga mogli gurnuti u vatru kad god zatreba, a mozda se i izbori. Ko zna. Treba nam jos jedan stoper pored, navodno Kostica.
Eto tebra. Obrazlozis ja i sto
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:22 pm

Ma koliko god vjerujem u Slavka, toliko vjerujem u procjene igrača cijenjenog forumaša ponosanavas ...Ako se na Kostića mora čekati dugo vremena, onda bolje i dovesti Gačana ili nekog sličnog ko ce proći komplet pripreme, svakako su Bogičević i Boccacini prvi izbor, a za back up imati Gačana, a ja bi gurao i Kemu pa kud puko da puklo.
Nadam se da naši ne planiraju plaćati nikakve naknade za Kostića, ako već se nešto mora plaćati neka sačuvaju ta sredstva za nekog mladog od koga možemo imati višestruku korist(čitaj Peco i slični).
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:25 pm

Slavko ukrao kartoteku od @ponosannanas. :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 16, 2017 12:26 pm

Ode Jamak u Zrinjski
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija