Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 2:29 am

Bosnia, hvala na linku! Sve radi i puca se uveliko.

Odrađene pripremne utakmice, sve pobjede od po 5-6 razlike. Postava: Kjosevski; Sehic, Bakrac, Rodin, Pavic; Vranjes, Sabanadzovic, Dacic; Subo, Milanović, Zubanović.

Kontam drugi sejv početi sa Fiorentinom. :kafa:
1987
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 12:49 pm

Jel koristite dodatak za nasu ligu sa fm scouta ili nesto drugo?
Zadnja izmjena: sejo, dana/u ned nov 18, 2018 1:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 12:54 pm

Koliko je realno urađeno da se Ramović odmah povrijedio, Zec ne može meda, a Kjosevski se žali što je Bogičević prodan
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 2:43 pm

sejo je napisao/la:
ned nov 18, 2018 12:49 pm
Jel koristite dodatak za nasu ligu sa fm scouta ili nesto drugo?
Ima ti @bogi patch, ili kako se to već za menadžer zove.

Ispao od Seville u drugom pretkolu, 5:0 (0:1, 4:0), u prvom dobio neke levate iz Gruzije ukupno 8:0 (4:0, 4:0).
U ligi 4 utakmice, 3 pobjede i 1 remi. Samo 1 primljen gol; vs Mladost 1:1.
Najbolji igrač Stojan Vranješ, najbolji strijelac Faris Zubanović - 4 gola.

Doveo Slobodana Milanovića i Borisava Cicovica i prosječni rejting u ovih 10ak utakmica mu 7.80. Fantastično pojačanje iz Slavije, a došao kao back-up Paviću.

U stručni štab doveo Dejana Stankovića za sportskog direktora i dao mu dosta ovlasti. Vratili smo i Almira Memića u klub, iako sam u potrazi za boljim asistentom. Javilo se nekoliko trenera ali mi ni jedan ne odgovara.

@LARS
Kod mene Ramović nikako da dobije priliku pored Dacića. :D Čuki mi u rezervama. :D Pored Dacića, Šabana i Zubanovića, od omladine guram Porču (bogijev prijedlog), Mujića, Šubu, Hajdara, Osmanovića.
Na prodaju Zajmovic, Veseli i Blagi. Ne možeš ih se kutarisati nema šanse.
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 6:26 pm

@shzna doktore, svaka čast na odličnom prelaznom roku, a stručni štab je fenomenalan Porča je sigurno dobar i veliki potencijal i mali Karlo pogledaj i njega u U19 igra AMR.
Uvijek volim kad se zna isčupati igrač iz nižeg ranga, a onda se on pokaže kao pojačanje, a ne prinova :D Samo naprijed :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 6:40 pm

bogi je napisao/la:
ned nov 18, 2018 6:26 pm
@shzna doktore, svaka čast na odličnom prelaznom roku, a stručni štab je fenomenalan Porča je sigurno dobar i veliki potencijal i mali Karlo pogledaj i njega u U19 igra AMR.
Uvijek volim kad se zna isčupati igrač iz nižeg ranga, a onda se on pokaže kao pojačanje, a ne prinova :D Samo naprijed :D
Strucni stab mi je beton, nema sta. Ali, nikako na oglas da mi se javi odgovarajuci profil asistenta.
Borisav mi se povrijedio na mjesec i po, pa je umjesto njega opet svoje mjesto zauzeo Pavic. Kad smo vec kod prijedloga iz omladinaca, hvala na preporuci, a na prijateljskim koje igram u sredini sedmice, sansu mi dobija Kerim Bezdrob iz U19, lijevi bek, ubi mali centarsutevima, tako da eto i tebi jedna preporuka od mene.
Zaboravio sam reci da pratim nekog Merima napadaca iz U19, te Eldar Sehic koji uci poziciju krila (inside forward) i ubi u omladincima koji su prvi na tabeli sa 6 bodova prednosti. Porcu sam vratio u U19, jer se u prvoj smjenjuju Subo i Jazvic, i jedan i drugi perfektni.

Najjace mi je sto se Bogi zalio kako ne igra i pade mi squad harmony sa 100 na 72%. :lol:
Malo ga gurao u prijateljskim u prvu i evo opet sad 100%.

Inace sam prvi, 5 bodova vise od divova a imam i utakmicu manje.

Dokle si ti!? Neka preporuka za centralnog veznog, da bude zamjena Vranjesu? Kontam Hajdara prodati, ne odgovara mi taj profil igraca. I, da, Aldin Sehic je izbacio Stevanovica iz prve.
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 6:46 pm

Merim Hadžić ? Kod mene u 20 nastupa ima 43 gola :D
Subo mi je na posudbi, Bogi se kod mene žali od početka eno ga trčkara u Radniku iz Hadžića :ganja:
Ja sam evo gore piše, kontam sad upaliti malo, ili večeras po kasne sate.
Znam Bezdroba uživo, nije loš mali, ali lijevo imam Bertosu, koji nije imao utakmice ispod 8.0 ocjene :ganja:
Meni se porča ozlijedio sad ga nema nigdje.
Vezni, Kosović iz Partizana na posudbu :D, Kišića nažalost nema u igrici :D, Hajdara slobodno stavi i na AP, kod mene je pristojan, sve zadatke ispuni, ali Arapi i pare bi mogli odraditi svoj posao. Vranješa ću držati u klubu dok ne postane dio Staffa :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 6:56 pm

Vranjes kod mene do sad 3 eurogola i 6 asistencija. Igra mi BTB veznjaka, iako mu vise lezi DLP, ali to mi igra mali Saban iza njeg. Trazim nekog omladinca ko ce povremeno ulaziti, pa da mu za mentora stavim Vranjesa, da ga naposlijetku i zamijeni.

Jeste, Merim Hadzic ubi za U19. Imam problem sa Krpicem, jos ni jedan gol nije dao a zali se kako ne igra. Zubanovic do sad 6 mescini zabio.
Imam i ja dva lijeva beka od 24 godine i bilo bi super kad bih jednog mogao unovciti, pa da gurnem Bezdroba. Bas ubi momak.
Malo su fulili sa strancima, Rodin stranac, Zajmovic Belgijanac :lol: i jos gresaka ima ali moze se igrati.

Bakrac dobio poziv u repku, iako ja nisam zadovoljan kako igra. Haman pa mi je prodao pobjedu kontra Slobode, sa 3:0 mi prisli na 3:2 zbog njegovih gresaka al eto na kraju 4:2.
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 7:02 pm

Zajmović ima pasoš Belgije fakat :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 8:08 pm

slika

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

ned nov 18, 2018 8:10 pm

bogi je napisao/la:
ned nov 18, 2018 8:08 pm
slika

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Lord Avdija :lol: :lol:
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

uto nov 20, 2018 11:05 pm

@bogi

Sta mislis o Mottinoj 2-7-2 formaciji? :kafa:
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sri nov 21, 2018 2:27 pm

shzna je napisao/la:
uto nov 20, 2018 11:05 pm
@bogi

Sta mislis o Mottinoj 2-7-2 formaciji? :kafa:
Budala i krivih drva nikad nece nestati.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: Football Manager 19

pet nov 23, 2018 9:22 pm

Zna li neko rijesenje kad pokrenem instalaciju izadje mi "failed to start cls-magicl_86.exe"?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

pet nov 23, 2018 10:04 pm

Zubanovica su nerealno uradili, 5 golova za poluvrijeme
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

pet nov 23, 2018 10:07 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet nov 23, 2018 9:22 pm
Zna li neko rijesenje kad pokrenem instalaciju izadje mi "failed to start cls-magicl_86.exe"?
Jesi skino sa onog linka sto je neko ovdje postavio?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 24, 2018 12:08 am

sejo je napisao/la:
pet nov 23, 2018 10:04 pm
Zubanovica su nerealno uradili, 5 golova za poluvrijeme
18 golova u 17 utakmica zabio na mom sejvu. Inace, na pauzu otisli poslije 19. kola, imam 52 boda, dok me Sarajevo prati sa svojih 39. Ubjedljiv sam zaista, i po datim golovima i po svim ostalim statistickim parametrima.

Imam probleme velike s platama, jer je dosta igraca imalo ugovor do ljeta pa sam sad na zimu morao korigirati stvari i otisao sam debelo u minus. Poceo sam se rjesavati nekih igraca pa sam Zajmovica tusnuo u Celik, dok sam Curjurica i Blagojevica dao u razmjenu za Brandaoa. Jos Veselinovica i Hajdara da se rijesim i sve ce biti okej. Sve su mi haman omladinci u prvoj postavi. Bakrac, Rodin, Vranjes, Milanovic, Pavic ponekad Jazvic su igraci koji se nadju u prvoj a nisu omladinci.

Ovamo Veca, Sehic A., Nuhanovic, Osmanovic, Saban, Dacic, Porca, Subo, Zubanovic su igraci koji najcesce od omladine dobijaju priliku u prvoj postavi.
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 24, 2018 2:33 am

sejo je napisao/la:
pet nov 23, 2018 10:07 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet nov 23, 2018 9:22 pm
Zna li neko rijesenje kad pokrenem instalaciju izadje mi "failed to start cls-magicl_86.exe"?
Jesi skino sa onog linka sto je neko ovdje postavio?
Da, uglavnom tu mi gresku izbaci
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 24, 2018 2:34 am

sejo je napisao/la:
pet nov 23, 2018 10:07 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet nov 23, 2018 9:22 pm
Zna li neko rijesenje kad pokrenem instalaciju izadje mi "failed to start cls-magicl_86.exe"?
Jesi skino sa onog linka sto je neko ovdje postavio?
Da, uglavnom raji radi, ali meni tu gresku izbaca :oops:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 24, 2018 10:05 am

Pokreni kao administrator.
Ako to ne moze onda obrisi igru kompletnu pa je ponovo instaliraj.

Inace, za aplikaciju sa onog linka koji je bio ovdje treba par puta (nekad) pokretati igru da bi startala kako treba. Sretno.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija