• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sri nov 07, 2018 8:37 pm

:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 17

sri nov 07, 2018 9:30 pm

bogi je napisao/la:
sri nov 07, 2018 8:12 pm
Nakon prolaza u drugo pretkolo dočekala nas je moćna Sparta iz Praga, očekivanja Bogija kao trenera bila su minimalna, traženo je da se ne obrukamo i da damo sve od sebe, ipak prije Sparte, morali smo da otvorimo prvenstvo Premijer Lige Bosne i Hercegovine. U Dolini ćupova dočekali smo ekipu Radnika iz Bijeljina. Radnik je prvo poluvrijeme sačuvao svoju mrežu, ali u drugom incijativa Plavih stvorila je konačan rezultat od 2:0. Strijelci su bili Nedim Hadžić i Semir Dacić.

Nakon Nedjelje i solidne posjete na Grbavici, dočekala je invazija navijača sa kampanijom Svi na Grbavicu. Operacija Sparta sa 300 vojnika završila je simbolično tim brojevima. Željezničar je na stadionu Grbavica savladao Spartu rezultatom 3:0. Navijači i javnost su ostali u šoku, Željezničar je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika. Heroji Plavih bili su: Sinan Ramović, Filip Jazvić i Stojan Vranješ.

Naredni vikend na Grbavicu je došla ekipa Širokog Brijega, ali je i ona otišla bez bodova sa Grbavice. Konačan rezultat glasio je 2:0, a pobjedu su donijeli dječaci sa Grbavice Enio Zilić i Faris Zubanović. Ono što je mnogim igračima bilo u glavi jeste naredni četvrtak i putovanje u Prag. Utakmica koja je sigurno ostavila koju sijedu dlaku na glavi ljubitelja Plave boje. Igrao se 48. minut kada je Srđan Plavšić pogodio za 1:0, već u 54. minuti Mojmir Selicha je pogodio za 2:0. Željezničar je bio na koljenima i mislilo se da je samo pitanje vremena kada će Sparta preokrenuti čitavu utakmicu. Ipak izmjenom Dacić-Šabanadžović dolazi do nešto bolje defanzivnije predstave Željezničara, pa se na kraju slavio prolaz u treće pretkolo, ukupan rezultat glasio je 3-2 u korist Želje.

Nisu fudbaleri Željezničara imali puno vremena za odmor, pa su već u nedjelju gostovali na Tušnju. Utakmica je bila visokog tempa, sa velikom borbom na sredini terena. U 68. minuti utakmice debitant Amar Porča dolazi i do debitantskog pogotka kojim odlučuje susret između Slobode i Željezničara u korist gostujuće ekipe.

U trećem pretkolu izvučen je St. Gallen. Raspored Željezničara do idućeg javljanja ide ovim rasporedom.
St. Gallen (G)
Mladost DK (D)
St. Gallen (D)
Sarajevo (D)
Prezanimljivo je ovo čitati, nemam dobar kompjuter za fm 19, a da imam odmah bi skinuo.
I ko je ovaj Amar Porča? :D
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sri nov 07, 2018 9:49 pm

Amar Porča je u juniorima se zatekao kao riješenje na poziciji AMR ili ti ga desno krilo, Asim Zec je završio u bolnici, pa je Porča uletio, Jazvića sam odmarao za St.Gallen, pa je Porča dobio priliku od prve minute i Boga mi fino je iskorsitio.
Inače ekipu će uglavnom činiti naši juniori uz par baš super jakih stranaca to je cilj :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 17

sri nov 07, 2018 9:51 pm

Zaka je napisao/la:
sri nov 07, 2018 9:30 pm
bogi je napisao/la:
sri nov 07, 2018 8:12 pm
Nakon prolaza u drugo pretkolo dočekala nas je moćna Sparta iz Praga, očekivanja Bogija kao trenera bila su minimalna, traženo je da se ne obrukamo i da damo sve od sebe, ipak prije Sparte, morali smo da otvorimo prvenstvo Premijer Lige Bosne i Hercegovine. U Dolini ćupova dočekali smo ekipu Radnika iz Bijeljina. Radnik je prvo poluvrijeme sačuvao svoju mrežu, ali u drugom incijativa Plavih stvorila je konačan rezultat od 2:0. Strijelci su bili Nedim Hadžić i Semir Dacić.

Nakon Nedjelje i solidne posjete na Grbavici, dočekala je invazija navijača sa kampanijom Svi na Grbavicu. Operacija Sparta sa 300 vojnika završila je simbolično tim brojevima. Željezničar je na stadionu Grbavica savladao Spartu rezultatom 3:0. Navijači i javnost su ostali u šoku, Željezničar je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika. Heroji Plavih bili su: Sinan Ramović, Filip Jazvić i Stojan Vranješ.

Naredni vikend na Grbavicu je došla ekipa Širokog Brijega, ali je i ona otišla bez bodova sa Grbavice. Konačan rezultat glasio je 2:0, a pobjedu su donijeli dječaci sa Grbavice Enio Zilić i Faris Zubanović. Ono što je mnogim igračima bilo u glavi jeste naredni četvrtak i putovanje u Prag. Utakmica koja je sigurno ostavila koju sijedu dlaku na glavi ljubitelja Plave boje. Igrao se 48. minut kada je Srđan Plavšić pogodio za 1:0, već u 54. minuti Mojmir Selicha je pogodio za 2:0. Željezničar je bio na koljenima i mislilo se da je samo pitanje vremena kada će Sparta preokrenuti čitavu utakmicu. Ipak izmjenom Dacić-Šabanadžović dolazi do nešto bolje defanzivnije predstave Željezničara, pa se na kraju slavio prolaz u treće pretkolo, ukupan rezultat glasio je 3-2 u korist Želje.

Nisu fudbaleri Željezničara imali puno vremena za odmor, pa su već u nedjelju gostovali na Tušnju. Utakmica je bila visokog tempa, sa velikom borbom na sredini terena. U 68. minuti utakmice debitant Amar Porča dolazi i do debitantskog pogotka kojim odlučuje susret između Slobode i Željezničara u korist gostujuće ekipe.

U trećem pretkolu izvučen je St. Gallen. Raspored Željezničara do idućeg javljanja ide ovim rasporedom.
St. Gallen (G)
Mladost DK (D)
St. Gallen (D)
Sarajevo (D)
Prezanimljivo je ovo čitati, nemam dobar kompjuter za fm 19, a da imam odmah bi skinuo.
I ko je ovaj Amar Porča? :D
Mozes sigurno pokrenut, nije zahtjeva uopste

Windows Requirements
Operating Systems (64-bit or 32-bit):
Windows 7 (SP1)
Windows 8/8.1
Windows 10 (1803/April 2018 Update)
Processor:
Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon
2.2 GHz or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics Cards: Cards equal to or better than the following:
Intel GMA X4500
NVIDIA GeForce 9600M GT
AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
256MB VRAM
DirectX Version 9.0c or higher

Hard Drive Space: 7 GB available space
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 17

sri nov 07, 2018 10:04 pm

sejo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 9:51 pm
Zaka je napisao/la:
sri nov 07, 2018 9:30 pm
bogi je napisao/la:
sri nov 07, 2018 8:12 pm
Nakon prolaza u drugo pretkolo dočekala nas je moćna Sparta iz Praga, očekivanja Bogija kao trenera bila su minimalna, traženo je da se ne obrukamo i da damo sve od sebe, ipak prije Sparte, morali smo da otvorimo prvenstvo Premijer Lige Bosne i Hercegovine. U Dolini ćupova dočekali smo ekipu Radnika iz Bijeljina. Radnik je prvo poluvrijeme sačuvao svoju mrežu, ali u drugom incijativa Plavih stvorila je konačan rezultat od 2:0. Strijelci su bili Nedim Hadžić i Semir Dacić.

Nakon Nedjelje i solidne posjete na Grbavici, dočekala je invazija navijača sa kampanijom Svi na Grbavicu. Operacija Sparta sa 300 vojnika završila je simbolično tim brojevima. Željezničar je na stadionu Grbavica savladao Spartu rezultatom 3:0. Navijači i javnost su ostali u šoku, Željezničar je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika. Heroji Plavih bili su: Sinan Ramović, Filip Jazvić i Stojan Vranješ.

Naredni vikend na Grbavicu je došla ekipa Širokog Brijega, ali je i ona otišla bez bodova sa Grbavice. Konačan rezultat glasio je 2:0, a pobjedu su donijeli dječaci sa Grbavice Enio Zilić i Faris Zubanović. Ono što je mnogim igračima bilo u glavi jeste naredni četvrtak i putovanje u Prag. Utakmica koja je sigurno ostavila koju sijedu dlaku na glavi ljubitelja Plave boje. Igrao se 48. minut kada je Srđan Plavšić pogodio za 1:0, već u 54. minuti Mojmir Selicha je pogodio za 2:0. Željezničar je bio na koljenima i mislilo se da je samo pitanje vremena kada će Sparta preokrenuti čitavu utakmicu. Ipak izmjenom Dacić-Šabanadžović dolazi do nešto bolje defanzivnije predstave Željezničara, pa se na kraju slavio prolaz u treće pretkolo, ukupan rezultat glasio je 3-2 u korist Želje.

Nisu fudbaleri Željezničara imali puno vremena za odmor, pa su već u nedjelju gostovali na Tušnju. Utakmica je bila visokog tempa, sa velikom borbom na sredini terena. U 68. minuti utakmice debitant Amar Porča dolazi i do debitantskog pogotka kojim odlučuje susret između Slobode i Željezničara u korist gostujuće ekipe.

U trećem pretkolu izvučen je St. Gallen. Raspored Željezničara do idućeg javljanja ide ovim rasporedom.
St. Gallen (G)
Mladost DK (D)
St. Gallen (D)
Sarajevo (D)
Prezanimljivo je ovo čitati, nemam dobar kompjuter za fm 19, a da imam odmah bi skinuo.
I ko je ovaj Amar Porča? :D
Mozes sigurno pokrenut, nije zahtjeva uopste

Windows Requirements
Operating Systems (64-bit or 32-bit):
Windows 7 (SP1)
Windows 8/8.1
Windows 10 (1803/April 2018 Update)
Processor:
Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon
2.2 GHz or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics Cards: Cards equal to or better than the following:
Intel GMA X4500
NVIDIA GeForce 9600M GT
AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
256MB VRAM
DirectX Version 9.0c or higher

Hard Drive Space: 7 GB available space
Eh hvala druže, mislio sam da je puno zahtjevnija, čim prodju ispiti kupujem.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

čet nov 08, 2018 4:04 pm

Jel to izašao krek za fm19?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

čet nov 08, 2018 8:56 pm

Koja je zadnja varijanta FM a da ima patch za nasu ligu? FM 19 ? odavno nisam igrao pa reko da se prisjetim 😄
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 5:05 pm

Ima li Managera na torrentu!?
1987
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 6:14 pm

shzna je napisao/la:
sub nov 17, 2018 5:05 pm
Ima li Managera na torrentu!?
https://www.reddit.com/r/CrackWatch/com ... r_multi18/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 7:55 pm

Bosnia je napisao/la:
sub nov 17, 2018 6:14 pm
shzna je napisao/la:
sub nov 17, 2018 5:05 pm
Ima li Managera na torrentu!?
https://www.reddit.com/r/CrackWatch/com ... r_multi18/
Hvala brate.

Čitam komentare, kod dosta ljudi krešuje, jesi li ti skinuo, kakva je situacija!?
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 8:39 pm

Daleko se doguralo sa fm, a evo da vas obavijestim i kako ide na istom.

Treće pretkolo Evropa lige protiv St. Gallena je nahajćalo raju, koja je sa svih strana naše prelijepe domovine dolazila u naš sveti hram, koji je poznatiji kao Grbavica, da vide šta je spremio mlađahni Bogi za treće pretkolo Evropa lige. Prva utakmica u gostima, prvo poluvrijeme je bilo zaista jako dobro, prijetili smo i stvarali prilike, ali bez prave šanse. U samom početku drugog poluvremena Željezničar kreće nevjerovatno brzom akcijom koju završava Filip Jazvić, za oduševljenje gostujućeg sektora. Vodio je Željezničar sve do 89. minute kada je Martin Brunner izjednačio i tako dao punu nadu St.Gallenu u zvratnoj utakmici protiv Željezničara.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 8:49 pm

Iduća utakmica je bila ligaška i to protiv Mladosti iz Doboj-Kaknja na Grbavici. Plavi su slavili na krilima juniora Amara Porče, koji je baš došao iz Mladosti Doboj-Kaknj i Nedima Hadžića, ovoljetnog pojačanja, dok je gol časti za goste postigao Abid Mujagić. Ovoj pobjedi na Grbavici prisustovalo je 4 891 gledaoc, te se čini da se publika počinje vraćati u Dolinu Ćupova.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 8:52 pm

Grbavica je puna, oko 10,932 osobe se nalaze na stadionu, St.Gallen dolazi da neutrališe gol u gostima, koji su Plavi donijeli na Grbavicu iz St. Gallena. Navijači od samog početka nose plave, tako da je Dženan Zajmović već u drugoj minuti postigao gol za vodstvo plavih, da bi samo šest minuta kasnije Nedim Hadžić udvostručio to isto vodstvo i postavio konačan rezultat prvog poluvremena (2:0).
U drugom poluvremenu, ponovo se na samom početku otvaranja desio pogodak, Miloš Bakrač je sjajno pogodio u 49. minuti utakmice za 3:0. Konačan rezultat postavio je Stojan Vranješ sa jedanaest metara, konačan rezultat je glasio 4:0 za Plave. Ovom pobjedom Željezničar se plasirao u Playoff natjecanje gdje će snage odmjeriti sa splitskim Hajdukom!

KARTE OD HAJDUKA ĆE DA VAŽE!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 9:02 pm

Prije velike utakmice sa Hajdukom, čekao nas je gradski derbi sa Sarajevom utakmica koja je bila odlična za neutralne navijače, a za trenere bila je prestresna. Sarajevo je bolje otvorilo meč, već u osmoj minuti Krste Velkoski pogađa za 0:1. Nije gostima dugo trebalo da dođu i do drugog pogotka, tako Haris Handžić gađa za 2:2. Junior ekipe sa Grbavice Alen Nuhanović u 32. minuti smanjuje rezultat na 1:2. Ostatak meča Plavi su dominirali posjedom i igrom, ali je 11 000 gledalaca imalo razlog za slavlje tek u 82. minutu kada je Sulejman Krpić pogodio za konačnih 2:2.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 9:05 pm

Na Poljudu je pred 32,979 gledalaca odigrana utakmica bez golova, naša ekipa je ponosno odigrala i zaista ostavila srce na terenu, ali do pobjede se nije moglo doći, pa će odlučujući meč biti odigran u Dolini Ćupova, ne sumnjamo da će Grbavica biti puna.
Prije uzvratne utakmice sa Hajdukom na Grbavici, otišli smo na kobno Bilino Polje, na kojem je Željezničar upisao prvi ligaški poraz rezultatom 1:0.Ševko Okić je presudio utakmicu u 38. minuti i postavio konačnih 1:0 pred 3,393 gledaoca. Utakmicu za Željezničar obilježila je povreda juniora Amara Porče, koji će sa terena izbivati oko sedam sedmica.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 9:10 pm

SA GRBAVICE PLAVI UVIJEK U SRCU MOM.
Sudija je odsvirao kraj, pred punom Grbavicom Plavi su se po prvi put u poslijeratnoj historiji plasirali u grupnu fazu Evropa lige. Apsolutni junak Željezničara i ove ogromne pobjede bio je Semir Dacić, koji je sa svoja dva gola (51, 80) odlučio utakmicu u korsit domaćina, cijela ekipa je zaista odigrala maksimalno angažovano i pokazali su prije svega karakter i želju za igranjem grupne faze Evropa lige.
Žljezeničar je žrijebom ubačen u grupu J zajedno sa ekipama Young Boysa, Villareala i Krasondara. Plavi će pokušati, da uzmu koji bod, iako će u svaku utakmicu ući kao potpuni autsajderi.


Na krilima ove pobjede iduća ligaška utakmica bila je Krupa u Krupi na Vrbasu. Željezničar je pregazio simpatičnu ekipu sa visokih 0:6. Junaci utakmice za Plave bili su: Sinan Ramović (26), Edin Mujić (30,58,73), Faris Zubanović (63) i Asim Zec (77). Ovo je najveća pobjeda koju je Bogi zabilježio u dosadašnjem angažmanu u Željezničaru.

Prva utakmica grupne faze Evropa lige bila je gostujuća i to protiv Young Boysa, ispred 29,116 gledaoca nije bilo pogodaka, a igrač utakmice bio je Mateo Bertosa, koji je ove sezone stigao u Zvorničku i izborio se za startno mjesto na poziciji lijevog beka.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 9:14 pm

Nakon Young Boysa, Željezničar se napucao samopouzdanjem i pregazio naredne dvije ligaške utakmice. Gošk je stradao rezultatom od 4:0, a strijelci su bili Zubanović (3,72,91) i Ramović u 63. minuti susreta. U drugoj ligaškoj utakmici, žrtva je bila Tuzla City, koja je kući ispraćena sa ukupnih 4:1. Nezaustavljivi Zubanović je upisao još jedan hattrick, a osim njega mrežu Tuzle je pogodio Asim Zec, dok je jedini počasni gol za Tuzlu postigao Mihael Modić.
Utakmica za srčanei infrakt desila se u Bijeljini, kada je Radnik dočekao Željezničar. Radnik je prvi došao u vodstvo preko Vasića, ali je Vranješ izjednačio na 1:1. Merajić je ponovo doveo Radnik u vodstvo u 58. minuti, ali je Vranješ postigao svoj drugi gol u 81. minuti i tako izjednačio na 2:2. I onda infrakt završnica Sulejman Krpić pogađa u 85 minuti za preokret od 2:3, ali samo četiri minute kasnije Pavle Sušić postavlja konačnih 3:3.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 9:20 pm

Nakon sjajnih rezultata u ligi i mini kiksa u Bijeljini, otputovali smo u Visoko u sklopu prve rune kupa Bosne i Hercegovine, gdje je visočka Bosna platila ceh i izgubila sa visokih 0:5. Nedim Hadžić je pokazao da se na njega može računati, i postigao je hattrick, dok su pobjedu nadopunili Miloš Bakrač i Sinan Ramović. Nakon kupa Bosne i Hercegovine, stigla je i druga utakmica grupne faze Evropa lige protiv Žute podmornice. Villareal je ipak odnio sva tri boda sa Grbavice, minimalnom pobjedom, a junak žutih je bio Bacca, koji je odlučio susret u 23. minuti utakmice.
Izvinjenje navijačima se desilo u Širokom u vidu najveće pobjede na Pecari ikada. Konačan rezultat glasio je 0:4, a strijelci su bili Haris Hajdarević, Nedim Hadžić x2, i Mateo Bertosa. Nakon sjajne utakmice u Širokom Brijegu, na Grbavicu je došla Sloboda iz Tuzle, koja ove sezone bilježi sjajne rezultate te visoko kotira na tabeli bh. premiershipa. Ipak Željezničar je na kraju slavio rezultatom 3:1. Strijelci za Plave su bili Asim Zec i Sulejman Krpićx2, dok je počasni gol za Slobodu postigao Aleksandar Ignjatović sa bijele tačke.
U trećem susretu grupne faze otišli smo u hladni i daleki Krasondar, ponovo plavi nisu imali sreće, prije susreta ozlijeda standardnog golmana Vedrana Kjosevskog, na samoj utakmici ozlijeda Filipa Jazvića, a konačan rezultat glasio je 1:0 za domaće. Utakmicu je odlučio Aslanbek Nosov u 65. minuti utakmice.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 10:07 pm

Čime ti je Nosov zabio gol? :kafa:
1987
 
Avatar
bogi
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Football Manager 19

sub nov 17, 2018 11:26 pm

shzna je napisao/la:
sub nov 17, 2018 10:07 pm
Čime ti je Nosov zabio gol? :kafa:
Obrvom
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija