• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri apr 27, 2016 7:50 pm

Kapiten je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la: Hoćemo li konačno do boda sad u Subotu ? :o
Mogli ste vala nista vam ne bi falilo :mrgreen: Oni su bez najbitnijih igraca...
Ma teško jarane, malo trzam ovu lisku ,uspavao se previše, nigdje ga.Sarajevo jeste poljuljano zadnjim dešavanjima, ali nažalost protiv ovakvog Veleža svi su izraziti favoriti a Sarajevo pogotovo, bez obzira na trenutnu situaciju.
Ali ja, kao i uvjek kad igraju moji rođeni očekujem i priželjkujem pozitivan rezultat, pa teko i u Subotu.Možda se čudo i desi upravo sad :velez:
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri maj 11, 2016 5:56 pm

@Nicaraguva ko je ovaj smrad Jozo Pavković, prchim mu mater fašističku ?
http://www.tacno.net/kolumna/besprizorni-jozo-pavkovic/" target="_blank
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned maj 15, 2016 11:43 pm

Vratice se Stari...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Nicaragua
Postovi: 90
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto maj 17, 2016 10:10 pm

storm_raider je napisao/la:Vratice se Stari...
Akobogda brat moj. Slijedi grcevita borba za stabilizacijom i novim ljudima. Na nama je da se nadamo. Hvala na finim porukama jer znam da su iskrene od jednog od boljih momaka koje sam upoznao na sportskim forumima. Takođe i Želji puno sreće i akobogda da u sljedecoj sezoni uzmete titulu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto maj 17, 2016 11:15 pm

Nicaragua je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Vratice se Stari...
Akobogda brat moj. Slijedi grcevita borba za stabilizacijom i novim ljudima. Na nama je da se nadamo. Hvala na finim porukama jer znam da su iskrene od jednog od boljih momaka koje sam upoznao na sportskim forumima. Takođe i Želji puno sreće i akobogda da u sljedecoj sezoni uzmete titulu
Ziv i zdrav bio brate. Ma sve ok sefe, sve najbolje i ja mislim o tebi. Malo je raje prave sarajevske i mostarske, ali neka nas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

uto jun 14, 2016 6:54 pm

http://mostarskirodjeni.ba/dobrodosli-n ... -sarajevo/" target="_blank

Hajmo raja na promociju, biće lijepo druženje , svi kojima je fudbalska pripadnost "rođeni" su dobro došli.Pripremljen je lijep program a popratit će nas i novinari te neke tv kuće

Forza Velež ljubavi moja
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 18, 2016 12:23 pm

http://novasloboda.ba/iznad-velezovog-i ... ija-sunce/" target="_blank

Vračaju se Rođeni, našom pjesmom vođeni
8-) 8-) 8-) 8-)
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Velež

pon jul 18, 2016 3:57 pm

rodjenisa je napisao/la:http://novasloboda.ba/iznad-velezovog-i ... ija-sunce/

Vračaju se Rođeni, našom pjesmom vođeni
8-) 8-) 8-) 8-)
:palacgore:
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri jul 20, 2016 1:18 am

Ljudi, sta je bilo, izglasani su pravi ljudi, ali napustili skupstinu prije glasanja, cujem neki se opet hahari motaju oko kluba, koji ga godinama unistavaju? Nadam se da ce ovi ljudi prihvatiti mandat, ovi ciljevi sto su iznijeli u javnost su izvodivi, odlicni za cuti i stvarno bi volio da Velez napokon stane na noge jer to zasluzuje :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sri jul 27, 2016 10:28 pm

Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

čet jul 28, 2016 12:38 am

Velež s legendama Bajevićem, Marićem i Hadžiabdićem, u inat grobara, vratiće se opet u visine

U inat svih dušmana i grobara, koji su, kao lešinari, kidisali na Velež, koji su htjeli da ga zauvijek unište i izbrišu, večerašnja vanredna Skupština FK Velež potvrdila je da je Svetinja neuništiva, da će njegovo sveto ime opet zasjati u najljepšem sjaju na radost svih iskrenih veležoljubaca.

Slike ispred hotela Bristol prije i poslije Skupštine podsjetile su na vrijeme kada je Velež pr vi put osvojio veliki srebrni pehar maršala Tita, a veselje, uz pjesmu i skandiranje Rođeni, Rođeni, nastavljeno je od Titovog mosta do parka na Musali.

A da će Velež biti ono što je uvijek bio i da će se vrlo brzo vratiti tamo gdje mu je i mjesto, potvrdio je izbor novog Nadzornog odbora, u kome su možda i najveće legende kluba: Duško Bajević, Enver Marić i Džemal Hadžiabdić. Čitanje njihov imena izazvalo je salvu oduševljenja i veliki aplauz.

Izmijenjen je i sastav nedavno izabranog Upravnog odbora. Umjesto Tome Bajevića i Esmira Živojevića, novi članovi su Neđo Kulidžan i Džemo Bašić.

Uz predsjednika Almira Tasu, novi podpredsjednici Skupštine su Izudin Kurtović i Milisav Đurasović.

Delegati su večeras donijeli i odluku o izmjeni Statuta FK Velež, a UO treba izabrati Statutarnu komisiju, koja će imati zadatak da izvrši izmjene Statuta.

Takođe, donesen aje i odluka da mandat članova Upravnog odbora traje 4 godine.

U ime novog Veležovog rukovodstva, koje je dobilo plebiscitarnu podršku svih navijača Veleža i u zemlji i u dijaspori, riječi zahvalnosti izrazio je Almir Taso.

„Ispred svih nas koji smo dobili vaše povjerenje, obećavam da ćemo sve učiniti da se Velež što prije vrati u sami vrh bh. fudbala. Hoćemo i želimo da Velež spasimo od nestanka, a garancija za to ste vi, pravi i iskreni navijači, i duh Veleža, koji je neuništiv. Ljubav prema Veležu biće jača od svih onih koji su ga htjeli uništiti. Svi zajedno, do ponovnog uzleta najdražeg kluba“, rekao je Taso.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 05, 2016 11:23 am

Rodjeni u subotu gostuju Travniku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

pet avg 05, 2016 10:44 pm

storm_raider je napisao/la:Rodjeni u subotu gostuju Travniku.
Tako je, svi jedva čekamo tu utakmicu nakon ovih promjena koje su se desile kod nas. Očekujem barem stotinjak naših navijača, dolazimo sa par lokacija od Stoca do Sarajeva a biće i ekipa iz srednje Bosne. Niko ne očekuje neke extra rezultate u ovoj sezoni ali svi očekujemo povratak naših rođenih na veliku scenu već od iduće sezone. Garancija naših optimističnih očekivanja su ljudi koji su nedavno preuzeli klub, neki od naših velikih legendi i uspješni privrednici iz Mostara i Hercegovine.
Kako god da bude sutra vjerujem da nas ništa neće zaustaviti u namjeri da se vratimo jači nego ikad poslije rata i da se konačno i neše mlađe generacije navijača raduju kao što smo nekada mi starija raja.Znaju to mnogi a oni koji ne znaju imaće priliku upoznati , vrlo brzo.
Forza Velež
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

sub avg 06, 2016 12:59 am

Drago mi je zbog Veleza, nadam se da cete na ovom forumu doc u malo vecem broju. Velez to zasluzuje, a svejedno je ovo jedini forum gdje ima normalne diskusije.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 8:14 pm

S obzirom da mi imamo vlastiti forum teško je očekivati da će se raja masovno odazvati na druge forume.Moram priznati da je milina kad pišeš i diskutuješ o svom klubu a nemaš upada retardiranih ljudi.Ja lično ću pomalo pisati ovdje, mogu za sebe reći da sam poprilično upoznat sa dešavanjima u mom klubu, pa ako koga interesuje nek pročita.
Jučer kao što sam i predviđao fina brojka raje na tribini, bilo nas je stotinjak od Mostara do srednje Bosne.Atmosfera odlična, pozitiva se može osjetiti među rajom, a sve zbog promjena koje je naš klub dočekao u zadnje vrijeme.
Igru naše mlade ekipe ne mogu nešto posebno analizirati s obzirom na totalnu nespremu i nedostatak kvaliteta, ali htijenje i borbenost su 10.Takav pristup nam je i donio bod na teškom gostovanju i dao nam svima neku novu energiju.
S obzirom da će ovo čitati većinom navijači Želje evo da spomenem odličan nastup njihovog nekadašnjeg omladinca Ajkunić Adela koji je jučer sjajnim prodorom po lijevoj strani i idealnom asistencijom osigurao čist zicer Zvoniću koji ono jednostavno nije mogao fuliti.Odličan dečko.Gloman Čutahija je bio rezerva našem prvom golmanu Voloderu.
Živi bili ljudi i ako vas šta interesuje, bujrum tu smo.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 8:27 pm

Kakve su šanse da Ćutahija izbori jedinicu?
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 8:30 pm

Biće danas ili sutra postavljen snimak na youtube pa ću staviti link ovdje :)
 
Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 9:31 pm

AsharaK je napisao/la:Kakve su šanse da Ćutahija izbori jedinicu?
Ne mogu sa preciznoscu odgovoriti na to pitanje, ali znam da u klubu trenutno preovladava analitican pristup struke i u tom pogledu svima su jednake sanse.Znaci ako zasluzi sigurno ce dobiti priliku.Recimo cinjenica je da smo zadnjih godina imali odlicne golmane, pa mi je malo cudno ocjenjivati ove mladje.Jucer mali Voloder skino sve sto je islo u okvir (a bilo je yebenih sansi) osim penala.Trenutno o sportskom segmentu brinu strucni i posteni ljudi koje prije svega interesuje interes kluba a ne pojedinca i s toga mislim da ce branaiti onaj ko bude u boljoj formi.

PS unaprijed hvala @ Lars
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 9:46 pm

Dobro druze, hvala. Neka je sretno ...
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Velež

ned avg 07, 2016 10:53 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=zNQT3lW3zhU[/video]

Proširi tamo na forumu :P
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija